Золоті правила економії грошей: як жити в достатку при маленькій зарплаті

золоті правила економії грошей

Думаю, ніхто з вас не стане заперечувати відомий афоризм: заощадив – значить заробив . І це, дійсно, одне і те ж, оскільки економні люди рано чи пізно стають успішними і багатими, і вчать інших, як економити гроші і перестати жити в борг.

Читати далі

Як заощадити в подорожі – 7 важливих порад

як економити у подорожі

Вже не за горами  літній сезон, час відпусток. Тому сьогодні ми поговоримо про те, як заощадити в подорожі . Всім відомо, що зараз ми переживаємо не найкращі фінансові часи, фінансові можливості багатьох людей істотно скоротилися. Проте, добре відпочити влітку хочеться всім.

Читати далі

Де взяти гроші терміново і так, щоб не повертати

де взяти гроші

Сталося так, що мені терміново знадобилися гроші, не на дурниці – серйозно зламався автомобіль, від якого залежав весь мій заробіток. Тому виникло питання – де взяти гроші швидко і вигідно.

Читати далі

Організовуємо побачення без грошей – 25 варіантів бюджетних побачень

як провести побачення без грошей

Не бійтеся провести вечір зі своєю половинкою, якщо немає грошей: емоції зближують сильніше, ніж великі витрати. Тому у цій статті ми розкажемо як організувати недороге побачення, але вразити свою половинку.

Читати далі

Як навчитись заробляти гроші – 10 порад від професіоналів та основні принципи отримання прибутку

навчитись заробляти гроші

Кожному з нас ще зі школи говорять про те, що потрібно вчитися, щоб мати престижну роботу і хороший заробіток. Тому сьогодні ми поговоримо про те, як навчитись заробляти гроші.

Читати далі

Безпека при роботі з електронними платіжними системами – правила і поради новачкам

Безпека електронних платіжних систем

Незважаючи на безумовні реалії, де абсолютно кожна електронна платіжна система містить в своєму арсеналі надійні, сучасні апаратні та програмні механізми, що забезпечують захист грошей своїх користувачів, лише дотримання певної техніки безпеки дозволяє гарантувати стовідсоткову безпеку ваших грошей.

Читати далі

Платіжна система Paypal для розрахунків в інтернеті – огляд дітища Ілона Маска

Платіжна система Paypal

Платіжна система Paypal (ПейПел) – створена в 1998 році американською компанією, що поширила свій вплив більш ніж в 190 країнах, дозволяє підтримувати електронні платежі між користувачами і служити безпосередньо електронною альтернативою паперовим грошам.

Читати далі

Електронні платіжні системи Перфект Мані, Пейер та електронні гроші

Електронні платіжні системи

В даний час існує величезна кількість ЕРС (електронних платіжних систем) з різними умовами використання, комісіями за перекази, інтерфейсами особистих кабінетів і номерами гаманців.

Читати далі

Все про гроші. Читайте цей розділ сайту Фінтрамплін, щоб дізнатись:

  • Цікаві факти про гроші;
  • Як економити гроші;
  • Як стати фінансово грамотним;
  • Як поповнювати та виводити гроші через платіжні системи.