10 фінансових обіцянок на 2019 рік

10 фінансових обіцянок на 2019 рік

Не сподівайтеся, що Дід Мороз або Святий Миколай вирішить ваші проблеми з грошима. Візьміть справу в свої руки, щоб 2020 рік зустріти більш багатим і щасливим. Для цього пропонуємо дати собі 10 фінансових обіцянок.

Читати далі

Фінансова подушка безпеки – важлива необхідність в житті завбачливої людини

фінансова подушка безпеки

Грошовий запас на випадок, якщо ви втратите основні джерела доходів, або виникне екстрена ситуація, що вимагає значних витрат, це і є фінансова подушка безпеки.

Читати далі

Як економити на комунальних послугах: заощаджуємо до 40% на воді, газі, світлі та теплі

як економити на комуналці

Значну частину сімейного бюджету середньостатистичного українця “з’їдає” оплата рахунків за газ, світло, воду та інші комунальні послуги. Тому в цій статті ми розберемо, як економити на комуналці – заощаджувати на воді, газі, теплі та світлі. Завдяки нашим порадам ви зможете заощадити на комунальних платежах до 40% грошей.

Читати далі

6 способів залишити менше грошей в кінотеатрі

економити гроші в кіно

Іноді недостатньо заробляти непогано, якщо ви марнотратні. Тому ми розпочинаємо рубрику «Як економити гроші». У ній будемо розповідати, як заощаджувати. У цій статті піде мова, як економити в кіно.

Читати далі

Хороший дохід не привід перестати економити

Як економити власні гроші

Благополучне життя багато в чому залежить від грошей. Сучасний світ побудований на цих «папірцях», заради яких постійно доводиться працювати. Не треба забувати і про те, як економити.

Читати далі