Як заощадити в подорожі – 7 важливих порад

як економити у подорожі

Вже не за горами  літній сезон, час відпусток. Тому сьогодні ми поговоримо про те, як заощадити в подорожі . Всім відомо, що зараз ми переживаємо не найкращі фінансові часи, фінансові можливості багатьох людей істотно скоротилися. Проте, добре відпочити влітку хочеться всім.

Читати далі

Де взяти гроші терміново і так, щоб не повертати

де взяти гроші

Сталося так, що мені терміново знадобилися гроші, не на дурниці – серйозно зламався автомобіль, від якого залежав весь мій заробіток. Тому виникло питання – де взяти гроші швидко і вигідно.

Читати далі

Організовуємо побачення без грошей – 25 варіантів бюджетних побачень

як провести побачення без грошей

Не бійтеся провести вечір зі своєю половинкою, якщо немає грошей: емоції зближують сильніше, ніж великі витрати. Тому у цій статті ми розкажемо як організувати недороге побачення, але вразити свою половинку.

Читати далі

Як навчитись заробляти гроші – 10 порад від професіоналів та основні принципи отримання прибутку

навчитись заробляти гроші

Кожному з нас ще зі школи говорять про те, що потрібно вчитися, щоб мати престижну роботу і хороший заробіток. Тому сьогодні ми поговоримо про те, як навчитись заробляти гроші.

Читати далі

10 фінансових обіцянок на 2019 рік

10 фінансових обіцянок на 2019 рік

Не сподівайтеся, що Дід Мороз або Святий Миколай вирішить ваші проблеми з грошима. Візьміть справу в свої руки, щоб 2020 рік зустріти більш багатим і щасливим. Для цього пропонуємо дати собі 10 фінансових обіцянок.

Читати далі

Фінансова подушка безпеки – важлива необхідність в житті завбачливої людини

фінансова подушка безпеки

Грошовий запас на випадок, якщо ви втратите основні джерела доходів, або виникне екстрена ситуація, що вимагає значних витрат, це і є фінансова подушка безпеки.

Читати далі

Як економити на комунальних послугах: заощаджуємо до 40% на воді, газі, світлі та теплі

як економити на комуналці

Значну частину сімейного бюджету середньостатистичного українця “з’їдає” оплата рахунків за газ, світло, воду та інші комунальні послуги. Тому в цій статті ми розберемо, як економити на комуналці – заощаджувати на воді, газі, теплі та світлі. Завдяки нашим порадам ви зможете заощадити на комунальних платежах до 40% грошей.

Читати далі

6 способів залишити менше грошей в кінотеатрі

економити гроші в кіно

Іноді недостатньо заробляти непогано, якщо ви марнотратні. Тому ми розпочинаємо рубрику «Як економити гроші». У ній будемо розповідати, як заощаджувати. У цій статті піде мова, як економити в кіно.

Читати далі