Як замовити готівку в Приват24 і отримати гроші у відділенні без відмови

Як замовити валюту Приватбанк долари Гроші

Щоб отримати в касі Приватбанку готівку в доларах чи євро, спочатку необхідно її замовити. Тому у цій статті ми розповімо, як це зробити двома способами.

Якщо ви просто прийдете в банк і захочете зняти долари, то дуже часто отримаєте відмову від касира. Інша справа, коли ви замовите готівку через Приват24. Тоді у відділенні спеціально для вас забронюють потрібну суму і будуть чекати вашого приходу в конкретний день, на який ви замовляли валюту.

Завдяки нашим інструкціям ви зможете замовляти гривні, долари, євро та рублі. І гарантовано їх забрати у потрібний вам день.

Існує два основних способи замовити готівку Приват:

 1. Замовити гроші в Приват банку, безпосередньо у відділенні.
 2. Замовити валюту в Privat24.

Замовлення у відділенні більше підходить тим, хто не любить заморочуватись з нюансами у своєму віртуальному кабінеті клієнта. Тут взагалі немає нічого складного. Вам просто потрібно відвідати відділення банку і підійти до одного із консультантів. Зазвичай вони сидять за невеличкими столиками. Скажіть, що ви хочете замовити готівку, вкажіть валюту, суму та конкретний день. Також ви можете вибрати інше відділення, якщо так буде зручніше.

Далі ми наведемо приклад зняття доларів через Приват24, бо це найпоширеніший випадок.

Увага! Слід розуміти, що завдяки бронюванню готівки в Приват одним із двох способів ви отримуєте гарантію, що банк зобов’язаний зібрати суму на вказаний день.

Як замовити долари через Приват24 – інструкція

Потрібний час: 5 minutes.

Наразі замовлення готівки через Приват24 можливе тільки через веб-сайт. У мобільному додатку відповідного функціоналу немає. Коли ви будете замовляти гроші, то відповідна сума повинна в цей момент бути на рахунку конкретної картки.

 1. Заходимо у свій акаунт Приват24

  Перейдіть на сайт Privatbank.ua. Ввійдіть на свою сторінку зручним способом. Наприклад, я використовую QR-код, і вам раджу. Вхід в Приват24 через Кюар-код

 2. Переходимо до Послуг

  На головному екрані вибираємо вкладку «Усі послуги». Далі вибираємо у меню зліва пункт «Послуги» Вибираємо послуги

 3. Переходимо до пункту «Замовлення готівки»

  Після попереднього кроку на основному екрані знаходимо пункт «Замовлення готівки» і тиснемо на нього. Замовлення готівки в Приват24

 4. Вказуємо валюту і суму замовлення

  Потрібно вказати суму, кратну 50 у. о. і вибрати одну із чотирьох доступних валют: Гривня, Долар США, Російський рубль, Євро. Після цього тиснемо кнопку «Додати в замовлення». Валюта і сума замовлення

 5. Вибираємо пріоритет “дата / відділення”

  Спочатку виберіть, що для вас більш пріоритетно – конкретна дата чи конкретне відділення, поставивши відповідну галочку. У даному випадку я завжди вибираю дату. Вибір дати та відділення замовлення готівки Приватбанк

 6. Вказуємо дату і вибираємо відділення

  Вкажіть день, коли ви хочете забрати гроші. А далі почергово виберіть ваш регіон, місто та конкретну адресу відділення. Після цього натисніть кнопку «Продовжити». Вибираємо відділення та дату отримання грошей в Приват банку

 7. Завершення замовлення готівки через Приват 24

  Далі на екрані ви побачите ось таке повідомлення. Після цього вам потрібно буде дочекатись сповіщення, що вашу заявку схвалено і вас чекають у відділенні у відповідний день. Замовлення відправлено в обробку

Увага! Як бачите, на останньому скріншоті є рекомендація підняти ліміт на зняття готівки. Якщо вам це потрібно – натисніть кнопку і встановіть потрібний вам новий ліміт.

Поточні ліміти на зняття доларів у Приват банку:

 • Стандартний ліміт – 3200 доларів в день
 • Максимальний ліміт – 20 000 доларів в день.

Зверніть увагу, що замовлена готівка у валюті буде доступна у вибраному відділенні тільки протягом вказаної дати.

Лайфхак №1. Іноді в переліку доступних будуть представлені не всі відділення. Таке відбувається тому, що вашу заявку не встигають опрацювати до вказаної дати. Спробуйте перенести замовлення на більш пізній термін і потрібне відділення повинно з’явитись у списку.

Лайфхак №2. Якщо ви хочете замовити готівку в валюті на завтра, то сьогодні це потрібно зробити до 12-00.

Якщо вам більш до вподоби відеоформат – дивіться ролик в тему:

Як відбувається процес зняття готівки у Приват банку

Тут мається на увазі отримання готівки безпосередньо в касі Приватбанку.

Спочатку вам необхідно пройти всі кроки, описані у інструкції вище. Далі у потрібний день, на який було замовлено готівку, йдете у вибране раніше відділення.

Цивілізовано очікуємо своєї черги. Дуже часто, у відділеннях Приватбанку спільні черги до різних кас. Якщо кас декілька, ви просто займаєте чергу.

Примітка для менеджерів Приватбанку. Якщо ви це читаєте, було б добре вже зробити електронні черги, де кожен бере талончик і на дисплеї підсвічується номер того, хто має підійти до черги.

Далі підходите до віконечка каси і повідомляєте, що ви замовляли таку-то суму. Після цього просуваєте у віконечко карточку, з якої мають зняти валюту.

Касир уточнює суму і повідомляє її вам. Ви повинні сказати, що замовляли саме таку суму.

Далі потрібно підтвердити операцію зняття готівки в Приватбанку.

Можливі три способи це зробити:

 • Ввести пін-код картки на апараті – найпростіший варіант;
 • Дочекатись дзвінка від бота банку і натиснути одиничку на телефоні;
 • Підтвердити операцію видачу готівки в мобільному додатку Privat24 (спосіб використовується дуже рідко).

У 2 та 3 випадках вам потрібно мати з собою телефон, на якому є сімкартка, що прив’язана до вашого акаунту в Приватбанку.

Коли ви підтвердите видачу готівки, касир видасть вам потрібну суму. Далі вам слід підписатись на планшеті або чеку. Цим ви підтверджуєте, що операція пройшла правильно.

Порада. Коли ви отримуєте готівку в касі, обов’язково перерахуйте гроші прямо на місці. Зазвичай касир видає суму після перевірки спеціальною машинкою. Але помилки можуть траплятись навіть у таких випадках.

Поширені проблеми при знятті готівки в Приватбанку

Якщо ви просто прийшли в банк, без попереднього замовлення готівки, то вам можуть відмовити. Причини такого доволі банальні – у касі просто немає потрібної суми. Таке рідко трапляється у випадках зі зняттям гривні. А от з іншими валютами цілком ймовірно.

Інші причини, чому не дають долари у касі Приватбанку (чи інші гроші в іноземній валюті):

 1. Технічні збої – працівник банку просто не може провести потрібну операцію через збій у роботі системи;
 2. Перевищення лімітів – ви вже знімали валюту попередні 30 днів. У такому випадку на екрані у касира з’явиться повідомлення про перевищення ліміту на зняття валюти. Таке може трапитись навіть при отриманні невеличкої суми, наприклад, 100 доларів. Якщо ви все ж таки захочете зняти кошти, то доведеться звернутись до менеджера-консультанта банку і пояснити йому джерела надходження грошей.
 3. Якщо ви подавали заявку на зняття готівки в Приват, але вона не була підтверджена. Обов’язково дочекайтесь повідомлення від банку, що вас чекають у відділенні і гроші відкладуть.

Якщо у вас були інші причини відмови видачі іноземної валюти у Приват банку – обов’язково поділіться своїм досвідом в коментарях і ми доповнимо статтю.

Поширені питання про виведення готівки

Чи потрібно мати з собою паспорт при знятті доларів з картки Приватбанку?

Ні. Такої потреби немає. Вам необхідно мати з собою тільки картку. В окремих випадках також знадобиться телефон з підв’язаним номером (щоб підтвердити операцію).

Чи потрібно мати з собою картку при знятті валюти в Приватбанку?

Так. Обов’язково візьміть з собою карточку, з якої знімаєте кеш.

Який ліміт на зняття доларів з картки Приватбанку?

Як ми вже писали, стандартний ліміт – 3200 USD, і його можна максимально підняти до 20 000 (в день).

Як зняти долари з інтернет-картки Приватбанку?

У касі ви цього зробити не зможете. Потрібно спершу вивести валюту на звичайну пластикову картку у доларах. Замовити її випуск безкоштовно можна в будь-якому відділенні Приватбанку.

Підсумки

Як бачите замовлення готівки Приват – доволі простий процес завдяки інтернет-банкінгу. Якщо ж вам зручніше можете завжди попередньо сходити в банк і повідомити про замовлення його співробітнику.

Якщо підвести підсумок, то з отриманням готівки в Приватбанку все відбувається за наступною схемою: ви замовляєте певну суму, вказуєте дату та відділення. Далі приходите у цей день і забираєте гроші. Треба мати з собою мінімум картку і телефон з прив’язаним номером.

Співзасновник проекту Fintramplin, відповідальний за його розвиток, рекламу та просування. Пише статті на основі власного досвіду заробітку в інтернеті понад 8 років.

Fintramplin
Залишити відповідь