Робота в інтернеті – 74 перевірених варіантів [180+ сайтів]. Як шукати, де працювати, скільки платять

Давайте поговоримо про таке явище, як робота в інтернеті. Це дуже перспективний напрямок, який постійно розширює можливості і пропонує все більше варіантів в 2019 році.

Хоча більшість українців все ще звикли ходити на звичайну роботу. Але ніхто не проти знайти підробіток онлайн, який буде приносити хороші гроші в комфортних домашніх умовах.

Працювати в інтернеті в Україні сьогодні може кожен. Це доступно без вкладень власних коштів, обману та іноді, навіть з мінімальними зусиллями.

Зміст

Робота в інтернеті – знайдуться варіанти для всіх бажаючих

Якщо вас зацікавив такий напрямок діяльності, то у цій статті я максимально детально розкажу все про роботу через інтернет вдома. Тут я відкрию декілька секретів, які допоможуть не тільки новачкам, але й людям, які вже спробували працювати в мережі. А писати на цю тему я маю право, оскільки працюю в інтернеті з 2012 року і за цей час сам вийшов на постійний високий дохід (який саме – розповім нижче). За ці роки спробував десятки різних способів, про які розкажу далі.

💡Із статті ви дізнаєтесь:

  1. 📌Як вибрати реальну роботу, за яку платять гроші кожен день або потижнево;
  2. 📌Де шукати реальні вакансії для постійної зайнятості та тимчасової роботи;
  3. 📌Що потрібно, щоб почати працювати сьогодні і за яких обставин у вас це вийде;
  4. 📌Скільки можна заробити працюючи в інтернеті в домашніх умовах;
  5. 📌Як не натрапити на шахраїв та не влізти в якусь фейкову схему;
  6. 📌Які професії цінуються та оплачуються найбільше.

Якщо ви хочете працювати через інтернет, то після прочитання статті виберіть один із напрямків і спробуйте себе в ньому. Це не так складно, як здається. Головне почати і у вас обов’язково вийде!

Які переваги ви отримаєте? Якщо ви почнете, то зможете заробляти значно більше, ніж зараз. Крім того, у вас буде більше часу на сім’ю та друзів. Ви не будете більше залежати від неприємного начальства та зможете самі вибрати, що робити.

Чи існує робота в інтернеті без обману і кому вона підходить найбільше

Дуже багато людей шукають стабільну і хорошу роботу онлайн в 2019 році, а завдяки інтернету така можливість стала доступна практично всім. Достатньо мати комп’ютер чи ноутбук з стабільним підключенням до мережі, і ви зможете працювати та заробляти живі гроші не тільки в Україні, але й у будь-якій іншій точці світу. І насправді не так вже й важливо, чи ви заробляєте в гривнях, доларах чи японських єнах. Сучасні платіжні системи та онлайн обмінники дозволять перевести зароблені кошти у потрібну валюту та вивести їх на пластикову картку будь-якого банку.

Зараз навіть існує така мода – працювати подорожуючи. І інтернет робота дає таку можливість.

Перед написанням цієї статті я спеціально перечитав купу матеріалів на інших сайтах, щоб нічого не упустити, тому перед вами найбільший огляд інтернет роботи українською мовою. Тут будуть описані тільки надійні перевірені сайти, які мають хорошу репутацію. Також ви дізнаєтесь про способи, які дозволяють заробляти на нормальне життя, а не тільки на поповнення мобільного рахунку чи обіди в шкільній столові (якими часто годують на інших сайтах).

Важливо! Якщо ви хочете спробувати попрацювати онлайн, то не обов’язково одразу кидати свою основну роботу. Просто спробуйте варіанти, які вам найбільше приглянулись. Спроба грошей не коштує, але вона дуже ймовірно може змінити ваше життя на краще! А якщо ви сидите зараз без копійки, то це точно той варіант, який варто перевірити.

Робота онлайн і офлайн

Хто може знайти роботу і працювати в інтернеті

Отож далі максимально по суті про різні варіанти роботи, які підійдуть для таких груп людей:

  • Тим хто тимчасово не працює, або має достатньо вільного часу, щоб спробувати щось нове;
  • Школярів, які готові вийти на самостійний дохід і заробляти кишенькові гроші;
  • Студентів, яким соромно просити гроші у батьків, але не вистачає на розваги та повноцінне молоде життя;
  • Мам в декреті, які мають вдосталь часу на додаткову діяльність, коли дитинка вже трохи підросла, але йти на роботу ще не можливо;
  • Пенсіонерів, яким дуже важко вижити в Україні при таких відверто жебрацьких пенсіях (тут має бути соромно нашим політикам);
  • Людям з обмеженими можливостями, які не мають змоги працювати на звичайній роботі;
  • Інтровертам, яким важко співпрацювати з іншими людьми в силу особливостей характеру та темпераменту.

Робота в інтернеті підходить як для чоловіків, так і для жінок – тут ви не зіткнетесь з якимись упередженнями в статевому плані.

Роботи в мережі дуже багато. І дуже різної. Є як хороший заробіток, який відповідно оплачується, так і шахрайські проекти, які хочуть нажитись на довірливих новачках. Про те, як відрізнити одне від іншого розповім нижче.

Щоб дізнатись все про заробіток в інтернеті (способи, сайти, поради) – читайте наш найповніший огляд.

Сьогодні досить багато моїх знайомих знайшли роботу в інтернеті, яка їм подобається і заробляють тут хороші гроші (від 10 000 грн в місяць і більше). Хоча спочатку вони сумнівались, що це взагалі реальний варіант. Я більш ніж переконаний, що ви також знайдете свій спосіб, і з часом зайдете на цю сторінку ще раз. Щоб залишити коментар вдячності і розповісти, як це змінило ваше життя. Але менше слів, перейдемо до конкретики!

Що потрібно, щоб почати працювати в інтернеті

Найперше, це звісно бажання заробляти гроші та працювати. Коли більшість марно просиджує час в Фейсбук та Інстаграм, ви можете заробляти на життя, незалежно від віку. І в 2019 році це актуально, як ніколи.

Але є й певні базові вимоги. Як мінімум треба бути з комп’ютером на “ти”. Найліпше для інтернет роботи підійде настільний комп’ютер або ноутбук. Хоч заробляти можна і з телефону чи планшета, але на цих пристроях можливостей буде менше.

Схема будь-якої роботи буде виглядати наступним чином:

  1. Ви реєструєтесь на певному сайті та заповнюєте там профіль;
  2. Приступаєте до роботи і виконуєте завдання згідно вимог/влаштовуєтесь на віддалену роботу;
  3. Отримуєте свій дохід.

Мінімум, який потрібен для роботи через інтернет

Тут є кілька важливих нюансів, без яких не обійтись:

  • Електронна пошта – вона у вас мабуть вже є. Якщо ні – радимо вибрати gmail. Електронна пошта потрібна для реєстрації на більшості сайтів. Через неї ви будете активовувати свої профілі та отримувати важливі сповіщення. Також ви можете відновити пароль, якщо забули, або змінити дані свого облікового запису.
  • Електронний гаманець – це акаунт у якійсь із платіжних систем. Він потрібен, щоб виводити гроші з сервісу, на якому ви заробляєте. Далі з гаманця ви можете виводити кошти на свій банківський рахунок або карточку. Рідше можна одразу виводити гроші з сайту, на картку. Таке зазвичай доступно на великих фріланс-біржах.
  • Сторінки в соцмережах можуть знадобитись для багатьох способів заробляння. В окремих випадках їх можна використовувати як альтернативу пошті, але це не так зручно.
  • Телефонний номер. Потрібний далеко не завжди, але на окремих ресурсах без нього ви не зможете зареєструватись (наприклад, більшість фріланс бірж вимагають прив’язати мобільний номер).
  • Повноліття. Є ресурси, де ви не зможете працювати, якщо вам ще не виповнилось 18 років. Але перевіряють цей параметр рідко, тому працюють через інтернет навіть школярі, яким по 10-14 років. Головне мати достатньо знань та навичок для роботи.

💡Порада! Якщо ви будете працювати на багатьох проектах, і не хочете, щоб від них приходили сотні листів на особисту електронну пошту, то варто створити окрему скриньку для роботи. Це зекономить нерви при чистці спаму від різних сайтів та нав’язливих людей.

Робота в інтернеті на дому – 11 напрямків та 60 варіантів

Варіантів роботи в мережі насправді дуже і дуже багато. В першу чергу розповім про ті методи, з яких колись починав сам. Працювати можна без ризиків та вкладень.

Напрямок 1. Легка робота в інтернеті без вкладень – виконуємо прості завдання

У цьому розділі мова піде про найпростіші види зайнятості, на яких можна заробити без жодних вкладень. Вони підходять найперше тим людям, які не дуже хочуть покращувати свої знання та вміння чи розвиватись в певній ніші. Це навіть скоріше підробіток, ніж повноцінна робота в інтернеті. Але про неї розповідають всі, і тому було б несправедливо оминути ці методи увагою. Саме тому найчастіше таку роботу виконують школярі та студенти. Ми не рекомендуємо довго затримуватись на цих варіантах, якщо у вас є амбіції і бажання заробляти дійсно гідні гроші. Але якщо вам вистачає заробітку 20 – 50 гривень в день максимум, то в цьому немає нічого поганого.

📢Важливо! Більшість сайтів, про які піде мова в цьому напрямку платять в доларах або рублях. Але ви можете легко вивести гроші і через обмінники перевести їх у гривні.

Працюючи у описаних нижче напрямках ви навряд чи заробите гідну зарплату. Іноді в мережі пишуть, що деякі із цих варіантів приносять по кілька сотень гривень в день, але це скоріше винятки. Або треба працювати по 10-12 годин в день, що навряд чи підходить.

Однак навіть така праця може приносити непогані гроші у двох випадках:

  1. Ви поставили роботу на конвеєр. Тобто працюєте у якомусь напрямку на кількох сайтах одночасно і використовуєте додаткові програми, які спрощують роботу.
  2. Ви маєте у своєму розпорядженні власні майданчики (сайти, блоги, групи в соцмережах або ведете відео-канал) і заробляєте на рефералах.

Варіант 0. Робота з рефералами

Заробіток на рефералах – це фактично інтернет робота з партнерськими програмами, яку ми ще опишемо. Суть тут проста: багато сайтів мають партнерську (реферальну систему). Якщо у вас є можливість запросити на певний проект людей, то ви робите це з допомогою своєї партнерської ссилки. Далі ви будете отримувати винагороду за запрошених користувачів. Тобто сайти платять вам частину від свого доходу, який вони отримують на роботі рефералів.

Здавалося б, що це ідеальний варіант заробляти гроші онлайн. Люди переходять по ваших посиланнях, починають працювати і вам капає копійчина. Але на практиці не все так легко. Щоб створити свою реферальну систему треба попотіти. Адже простий заклик перейти по ссилці та зареєструватись не дасть результату. Ви повинні мати платформу, де будете розповідати, чому слід працювати на певному сайті і чи це дійсно вигідно.

Робота з рефералами

Але майте на увазі, що ніколи не варто дурити людей. Запрошувати варто тільки на чесні проекти, де люди дійсно зможуть заробити гроші, а не просто втратити час. Крім того, треба допомагати своїм рефералам, бо вони часто не можуть розібратись з роботою сервісу. Тут ідеально, якщо ви маєте канал на Ютубі або свій сайт. І там детально розказуєте про роботу і всі її нюанси.  Так от, на багатьох сайтах розказують, що добре заробляють, оскільки мають великі реферальні мережі.

💎Наприклад. Якщо у мене на сайті 1000 рефералів, то нехай кожен із них заробить по 50 грн в місяць, тоді я отримаю з цього 5000 гривень.

Варіант 1. Заробіток на простих діях (платять навіть за кліки)

Це інтернет робота, яка зводиться до найпростішої рутини. В інтернеті платять за дуже легкі, часто елементарні завдання. Наприклад: реєстрацію на сайтах, рекомендації чогось друзям, встановлення додатків на смартфон, переходи на інші веб-ресурси.

Для початку такої роботи достатньо обрати один із надійних сайтів, про які неодноразово писалося в інших статтях відповідного розділу на Фінтрамплін, знайти цікаве завдання і виконати його. Але виконувати завдань доведеться багато.

На таких сайтах часто можна просто переглядати різні веб-сторінки і за це отримувати пару копійок (буквально). Дохід в будь-якому випадку буде невисоким, але його можна підвищити, якщо дуже активно працювати.

Рекомендую почати з сайту Seosprint. Саме з нього свого часу я почав заробляти онлайн. Тут не варто дивитись рекламу чи виконувати тести, бо це дуже низькооплачувана робота через інтернет. Одразу переходьте до виконання завдань. Оплата тут дуже різна, починаючи від 1 рубля за таск типу «поставити лайк в фейсбуці» і 5 рублів за просту реєстрацію на якомусь іншому сервісі – і до значно щедрішої оплати.

Другий сайт, де платять в доларах – WMMail. Про нього ми теж неодноразово розповідали.

Заробіток на кліках

Варіант 2. Постинг та коментарі

Дуже схожий вид підробітку. Тільки робота вже більш конкретизована. Існує багато сайтів, на яких заробляють пишучи коментарі для сайтів, блогів та соцмереж. Це потрібно власникам веб-ресурсів, щоб їхні проекти були більш активними.

Основні завдання зводяться до того, що треба написати певний коментар, або опублікувати пост з рекламою чийогось бізнесу, людини чи бренду.

Найкращі сайти для роботи з цим способом:

QComment – біржа коментарів, де можна виконувати дуже різні завдання. Головний напрямок тут все ж таки написання коментарів на сайтах та соцмережах. Щоб отримати доступ до прибуткових завдань треба пройти тест на вміння писати.

Forumok – один із найстаріших сайтів з хорошою репутацією. Тут більше заробити зможуть ті, у кого є прокачані розкручені групи або сторінки в соціальних мережах. Можна підключити скільки завгодно акаунтів та заробляти на них. Приклад частого завдання – розміщення посту з ссилкою. За це платять від 5 до 30 рублів і більше, ціна визначається тим, наскільки у вас якісний акаунт.

Варіант 3. Лайки, репости, підписки

Тільки не кажіть, що ви не знали, що за лайки та репости теж платять гроші. Ця індустрія дуже велика. Люди хочуть бути популярні і готові за це платити. Ціни залежать від сайтів і сильно відрізняються. Наприклад, лайк в фейсбуці може оплачуватись сумою 10 копійок, а може й кілька рублів. Робота елементарна – чи є динозаври, які не вміють лайкати за гроші!?

Найкращі сайти для такої роботи:

  • VKTarget – доступні всі великі популярні соцмережі, оплата досить висока. Напевно найкращий сайт в своєму роді.
  • Socpublic – ще один проект з хорошою репутацією. Тут завжди є завдання і великий вибір платформ.
  • QCommment – багато легких завдань в соцмережах

Що треба робити: Реєструєтесь, підключаєте свої профілі в соцмережах, після чого переходите на сторінку, де доступні завдання. Переходите в соцмережу і робите те, що описано в умовах завдання. Далі тиснете кнопку перевірити. Все – гроші мають зарахувати на ваш рахунок.

Варіант 4. Введення капчі

Мабуть найбільш проста робота через інтернет, яка полягає у введенні символів у спеціальне віконце. По іншому це ще називається – це розгадування капчі. Платять негусто, але чув, що деякі школярі так набивають руку і потім друкують значно швидше. Це мабуть єдиний плюс такого заробітку.

Серед сайтів, де доступна така робота, виділимо: 2captcha.

Варіант 5. Розшифровка аудіо та відео

Зазвичай подібні завдання дають ті, кому потрібно розібрати виступи з конференцій та інших публічних заходів. А деякі власники сайтів таким чином отримують унікальний контент. Щоб заробляти такою працею не потрібно особливих знань. Вам видадуть матеріал, який необхідно розшифрувати. На виході ви повинні здати текст, який повторює, те, що було у аудіо- чи відеозаписі.

Спеціалістів по такій конвертації інформації називають транскрібторами. На них є певний попит. Завдання можна взяти на багатьох біржах фріланс послуг, наприклад, Work-Zilla чи Freelancehunt.

Варіант 6. Перегляд реклами та відео за гроші

Теж доволі рутинний варіант, за який дуже низька ставка оплати. Сайти, на яких даються подібні завдання називаються буксами. Багато на такій роботі не заробиш, але це один із найпростіших варіантів в мережі.

Що треба робити: переходите на сторінку з оголошеннями чи відео і переглядаєте їх. Слід виконувати всі умови, щоб гроші зарахували на ваш рахунок. На деяких сайтах треба вводити капчу після перегляду.

Найкращі сайти для такої легкої онлайн роботи:

  • Seosprint – дуже багато різнопланових завдань, в тому числі по рекламі і відео;
  • WMMail – аналогічний варіант до попереднього, лише з тією різницею, що тут оплата в доларах;
  • Seofast – (дуже подібний до Сеоспрінт);
  • Globus-Inter – сервіс українського походження, де заробляють на автоматичих оголошеннях.

Роботу в інтернеті де потрібен перегляд реклами може виконувати будь-хто, адже це не вимагає якихось особливих навичок чи знань. Навчитись працювати можна за пару хвилин.

Заробіток на перегляді відео в доларах подобається багатьом, адже можна поєднувати приємне з корисним.

Заробіток на перегляді реклами

Варіант 7. Проходження опитувань

Є окрема група сайтів, на яких можна проходити різноманітні опитування. На таких ресурсах дуже вагому роль відіграє те, звідки ви. Бо, наприклад, якщо ви живете в Києві чи Харкові, то будете отримувати значно більше анкет, ніж користувачі, які проживають у провінційних містечках чи селах.

Що треба робити: Реєструєтесь на сайті-опитувальнику, чекаєте поки вам надійдуть анкети і заповнюєте їх. Потрібно просто відповідати на запитання.

Але користувачі часто жаліються на подібні сервіси, бо анкет для заповнення надто мало. А нові опитування з’являються рідко. 

Варіант 8. Написання відгуків та рекомендацій

Для багатьох людей відгуки про конкретні товари та послуги визначають їх репутацію. Це дуже розумно, бо через відгуки та коментарі можна дізнатись про плюси та мінуси компаній та їх продукції.  З часом в інтернеті з’явилось багато сайтів, де користувачі пишуть про свої враження від товарів та послуг. І за це теж платять гроші.

Що треба робити: Зареєструватись на сайтах з відгуками і писати там про те, що ви дійсно добре знаєте. Наприклад, ви придбали конкретну модель пилососа, або скористались кремом від зморшок. Поділіться своїм досвідом на відповідному сайті. Але кількох слів недостатньо, треба дійсно розкрити тему і розповісти іншим користувачам про всі за і проти товару. Професійні оглядачі пишуть великі тексти з ілюстраціями та відео.

Робота з написанням відгуків онлайн

Платять тут за перегляди 1 відгуку по кілька копійок, але велика кількість переглядів перетворюється в непогані гроші.

Якщо це не заборонено правилами сервісу, то для більшого заробітку слід вставляти свої партнерські ссилки.

Найкращі сайти для роботи з відгуками:

Варіант 9. Завдання на мобільному телефоні

Є спеціальні додатки для Android та iOS, у яких доступний додатковий підробіток. У них пропонуються прості завдання: встановити конкретний додаток, залишити відгук в Google Play про програму і т. д. Такий варіант роботи особливо подобається підліткам (школярам та студентам), у яких багато вільного часу, а в руках постійно телефон.

Що потрібно робити: встановити додаток для заробітку і завести там акаунт. Далі виконуєте обумовлені вимоги. Наприклад, дуже часто вимагається встановити якусь програму на свій смартфон, трохи покористуватись нею і далі поставити 5 зірок їй у магазині додатків.

Робота онлайн з телефона – дуже зручний варіант для молодих людей. 

Приклад: Мій 14-літній сусід Саша попросив мене порадити йому варіант з роботою. Я подумав, що для нього найкраще підійде варіант з телефоном. Пояснив йому що і як. Вже ввечері він сказав, що заробив 74 гривні. 

Варіант 10. Мікрозавдання та різна рутинна робота в інтернеті

Багатьом людям потрібна допомога з рутинною роботою. Це може бути сортування файлів, сортування інформації в інтернеті, впорядкування зображень, конвертація, і будь-які інші нескладні дії. В інтернеті таку зайнятість пропонують на різних сайтах, включаючи біржі фрілансу.

Оплата зазвичай проводиться по домовленості і залежить від обсягу завдання або часу, який доводиться йому приділити.

Що треба робити: Те про що просить замовник. Якщо ви не працювали з людиною, то не беріться за великі замовлення без передоплати. В цій сфері дуже багато шахраїв, головна ознака яких – на певному етапі просять заплатити сумнівні внески.

Наприклад, ви не дуже багато заробите, якщо виберете роботу в інтернеті сортування картинок. Зате і задача буде максимально проста, а отже з нею справиться будь-хто.

Взяти мікрозадачі можна на таких сайтах:

Про багато описаних способів із цього напрямку ми вже писали в інших статтях.

Варто зауважити, що робота в інтернеті на українських сайтах нічим не гірша, ніж на закордонних. Біда тільки в тому, що їх справді мало. 

Напрямок 2. Заробіток на блозі (блогерство)

Це дуже перспективний напрямок, який постійно відкриває нові можливості. Робота з блогами допоможе тим, хто хоче самовиразитись та стати відомим. Україномовних блогерів поки що не так багато, тому практично всі ніші вільні – головне створювати якісний контент і знайти свою цільову аудиторію.

Контент – це будь-який продукт, який може споживати аудиторія. Тобто це може бути цікава інформація, пізнавальні статті, круті відео або фотографії.

Робота блогером – це зовсім не така легка справа, як дехто думає. Щоб стати дійсно популярним – треба докладати чимало зусиль і постійно створювати новий контент для своїх читачів або глядачів.

Далі розберем основні типи сучасного блогерства, які вже сьогодні можуть приносити десятки тисяч гривень прибутку в місяць.

Робота блогером

Варіант 11. Текстовий блог

Це найпоширеніший варіант блоггінгу, адже дуже багато людей вміють писати. Щоб працювати у цьому напрямку потрібно створити свій сайт або завести блог на одній із популярних безкоштовних платформ.

Якщо створення сайту вимагає знань (насправді не все так складно) або вкладень коштів, то завести свою сторінку на безкоштовних платформах може будь-хто. Найкраще для цього підходять сервіси:

Blogger.com – блоггінг-платформа від Google, на якій можна буде заробляти кількома способами, в тому числі на рекламі;

WordPress.com – тут ви не зможете підключити рекламу, але налаштувати свій блог можна буде дуже просто навіть новачку.

Що потрібно робити блогеру

Заведіть блог, публікуйте на ньому цікаві статті постійно. Мінімум раз в тиждень. Коли щоденна відвідуваність перевищить хоча б 200 чоловік в день – підключіть якусь мережу реклами. Також ви можете ставити ссилки партнерських програм.

Перед тим, як заводити блог почитайте статті про заробіток блогерів у нас на сайті. Так ви уникнете базових помилок і зрозумієте чи це взагалі ваше.

Слід розуміти, що блогер має:

  • Вміти писати цікаво та інформативно;
  • Вибрати конкретну сферу і розкривати актуальні теми;
  • Працювати регулярно, щоб отримувати та розширювати свою цільову аудиторію.

Не варто сподіватись, що у цій ніші одразу можна почати заробляти великі гроші. Якщо ви отримаєте перший дохід через пів року після початку роботи, це вже добре. Зазвичай блогери заробляють на рекламі та партнерських програмах.

Про що писати? Найкраще – про те, в чому ви дійсно добре розбираєтесь. Заробляти можна на будь-якій темі, але дохід буде сильно відрізнятись в залежності від неї. При виборі також звертайте увагу на конкуренцію. Якщо по вашій темі є вже дуже багато хорошої інформації, то конкурувати буде важко.

Скільки можна заробити

Сума доходу необмежена, все буде залежати від вашого трафіку та конкретної ніші. Наприклад один мій сайт на тематику покупок в інтернеті з відвідуваністю 500 чол. в день приносить в місяць понад 300 доларів з реклами і ще понад 500 USD в середньому з партнерських програм.

Приклад: У мене є знайомий🙋🏽‍♂️, який веде двомовний блог про технології. У ньому він пише про різні цікаві штуки та створює детальні інструкції про користування різними сервісами. Завдяки цьому він заробляє понад 400 доларів в місяць на рекламі від Google Adsense. Але крім того, що він вміє писати, він ще й сам створив свій сайт і грамотно його просуває.

Варіант 12. Відеоблогерство

Принципи ведення відео блогу ті ж самі, що й текстового. Головна відмінність в тому, що ви створюєте відео-контент.

Найлегше завести власний відеоблог або канал на платформі YouTube. Про те, як це робити ми неодноразово писали на нашому сайті.

Дуже популярні теми для відеоблогу: ігри, подорожі, мода і тренди, покупки в інтернеті, лайфхаки, здоров’я, топи та підбірки фактів. Можна робити огляди фільмів, книг, товарів та послуг, або записувати відеоінструкції.

Робота відеоблогера в інтернеті – одна із найпопулярніших сьогодні.

Що потрібно робити: створіть канал на Ютубі (це безкоштовно). Спробуйте записувати відео спершу на телефон, а якщо справа піде і ви будете мати популярність у аудиторії, то купіть хорошу камеру і мікрофон. Підключіть партнерську програму Youtube або іншу, щоб заробляти на рекламі, а також пропонуйте рекламу своїм глядачам у відео. Якщо ви знімаєте огляди товарів чи послуг – отримуйте прибуток на партнерських посиланнях.

Робота стрімером

Варіант 13. Робота стрімером

Стріми – це ті ж самі відеоблоги. Різниця в тому, що стрімери транслюють у реальному часі. Найпопулярніший вид стрімінгу – летсплеї, тобто трансляції проходження ігор. Найкращий сайт в цьому плані – Twitch.

Стрімери заробляють на платних підписках та донатах. Українських стрімерів ще доволі мало, але і аудиторія невелика. Популярні автори, які стрімлять англійською заробляють мільйони доларів в рік.

Сьогодні аудиторії найбільш цікаві трансляції таких ігор, як: Дота 2, Counter Strike GO, Fortnite, FIFA 19, PUGB, League of Legends, World of Tanks, різноманітні MMO RPG.

Донати – це пожертування від глядачів стрімів. Їх можна підключити на Твічі без проблем. Крім того, стрімери також можуть додатково заробляти на рекламі.

Читайте наш окремий розділ, щоб дізнатись більше про заробіток на стрімах.

Що потрібно робити: Реєструєтесь на стрімінговому сервісі і розвиваєте свій канал. Коли аудиторія підросте підключаєте донати і робите платною підписку. В цілому треба просто займатись улюбленою справою, тобто грати в ігри і показувати це іншим. Але тут потрібен також акторський талант, бо якщо ви будете нудні – ніхто дивитись ваші відео не стане.

Варіант 14. Блог в соцмережах

В соцмережах поєднують відео, фото та текстовий контент. Тобто вам треба мати дещо більше навичок. Однак можна і просто писати тексти або викладати фотографії.

Навіть якщо ви працюєте не в інтернеті, то завести блог в Інстаграм або Фейсбук буде не зайвим. Так ви зможете отримати більше клієнтів через інтернет.

Але робота блогером в Інстаграм чи іншій популярній мережі теж потребує постійних зусиль. Треба постійно викладати нові пости і розважати свою аудиторію. Люди, у яких сотні тисяч і мільйони підписників беруть за рекламну публікацію шалені гроші. Наприклад, знаменита співачка Бейонсі відкрито заявляла, що один рекламний пост у неї може коштувати більше $1 000 000.

Напрямок 3. Робота в інтернеті з текстами

Попри те, що популярність відео і іншого аудіо-візуального контенту постійно росте, основним джерелом інформації в мережі залишаються тексти. Без них не обходиться жоден сайт та бізнес.

Саме тому, люди, які працюють з текстами можуть не переживати про роботу. Вона завжди є і у великій кількості. Щоправда і конкуренція тут досить висока.

Робота копірайтером

Вараінт 15. Веб-райтинг (копірайтинг та рерайтинг)

Інтернет – це перш за все інформаційна мережа, тобто середовище, де люди шукають інформацію про різні речі. А тексти найкраще передають інформацію. Вони допомагають вчитись, розважатись та отримувати дані про оточуючий нас світ.

В інтернеті тексти потрібні ще й тому, що завдяки їм розвиваються сайти. Пошукові системи оцінюють якість тексту, регулярність виходу публікацій та багато інших критеріїв і на їх основі видають інформацію на сторінці пошуку.

Копірайтинг

Якщо ви вмієте добре писати, то зможете заробляти непогані гроші онлайн. Робота в інтернеті на дому по написанню текстів найчастіше називається копірайтингом. Хоча це не зовсім точно, бо в англомовних країнах, Копірайтинг  – це перш за все створення рекламних текстів, які допомагають продавати товари та послуги.

📝Розділ про роботу копірайтером на Фінтрамплін.

Але у нас (в Україні), копірайтингом називається написання текстів для різних сайтів, сервісів та соцмереж в інтернеті. Людина, яка займається цією справою називається копірайтером. Щоб заробляти гроші таким способом не треба мати якісь особливі знання. Головне бути грамотною і освіченою людиною. Але ваша цінність і оплата зросте в рази, якщо ви ще й фахівець у якісь сфері. Тобто якщо ви можете розкрити якусь тему професійно, детально та якісно.

Рерайтинг

Рерайтинг – менш оплачувана робота, яка зводиться до переписування вже існуючих текстів іншими словами. Навіщо це робити, якщо вже є такий текст? Річ у тім, що власник сайту не може просто так взяти і скопіпастити (скопіювати собі на сайт) чужий текст. Бо тоді Гугл бачить це і погано ставиться до сайту, опускаючи його в пошуку дуже низько. Саме тому наймається рерайтер, який напише те саме, але іншими словами. Такий текст буде вважатись унікальним.

Як працювати копірайтером або рерайтером: потрібно знайти сайти де шукають авторів і запропонувати свої послуги. Такі сайти називаються біржами фрілансу, а також біржами копірайтингу. На них працює багато авторів, які пишуть статті на замовлення з дуже різних тем і на дуже широке коло сайтів. Треба зареєструватись на такому сайті і заповнити про себе інформацію:

  • з якими темами ви добре знайомі;
  • що ви можете писати (копірайт, рерайт, сео-оптимізований текст);
  • які ваші розцінки (зазвичай у тисячах символів без пробілів).

Далі ви переглядаєте замовлення від різних людей і вибираєте те, що вам найбільше підходить. Якщо вас вибрали для виконання – пишете і вчасно здаєте текст. Якщо все підійшло замовнику – отримуєте оплату.

Крім того, на багатьох сайтах є магазини контенту. Туди можна виставити вже готову написану статтю і продати її. Ціну вказуєте самі.

💡Важливий нюанс! Україномовні автори не користуються великим попитом. Якщо хочете заробляти у цій ніші дуже варто навчитись добре писати російською мовою.

Де знайти таку роботу і писати статті на замовлення?

Серед найкращих бірж копірайтингу можна порекомендувати:

На нашому сайті є огляди цих сервісів.

А якщо вам цікаві замовлення на україномовні тексти, то спробуйте пошукати на:

Крім того можна влаштуватись на роботу віддалено у одну із веб-студій, які будуть ділитись з вами замовленнями.

Скільки можна заробити

 стандартна одиниця оплати роботи копірайтера – 1000 знаків без пробілів.

На російськомовних біржах (рекомендованих вище) оплата 1 тис. копірайтингу в середньому 50-80 рублів (рерайтингу – 30-50 рублів). На українських фріланс-біржах – 30-50 грн (копірайт), 20-30 (рерайт). Але ціни можуть бути значно вищі. Вони зростають у дорогих та складних тематиках.

З «набитою рукою» можна в день легко писати 10 тис. символів. А отже заробити в день 500-600 грн досвідченому автору зовсім не складно. Автор нашого сайту Глорія, яка займається копірайтингом всього два роки, пише в середньому по 20-25 тисяч символів в день і заробляє в місяць понад 15 тис. гривень.

Якщо вас зацікавили копірайтинг та рерайтинг читайте про таку роботу в інтернеті більш детально у присвяченій цьому рубриці сайту.

Робота в інтернеті онлайн

Варіант 16. Робота онлайн журналістом

В інтернеті працює чимало інформаційних агентств та сайтів новин. У них є свій штат працівників, однак часто можна влаштуватись на позаштатну посаду (аутсорс). Часто такими агентствами пропонується навіть офіційна робота в інтернеті.

Навіть не вчились на журналістиці – не страшно! Потрібні знання та навички можна опанувати самостійно. Таку роботу варто шукати у розділах вакансій та співпраці. Посилання на них зазвичай є в нижньому меню інформаційних сайтів.

Коли ви живете за кордоном то влаштуватись віддаленим кореспондентом буде ще легше. Головне не соромитись заявити про себе та показати, що ви дійсно можете задовільнити вимоги роботодавця та редакторів.

Якщо ви бажаєте писати новини за гроші, зверніться до ЗМІ, які вас цікавлять. Хто-зна, можливо саме зараз їм потрібні нові автори.

Варіант 17. Робота перекладачем в інтернеті

Ще одна дуже потрібна професія – перекладач. В Україні дуже багато спеціалістів з перекладу, але набір мов дуже обмежений.

Перекладачі потрібні як приватним особам для перекладу документів та інших даних, так і сайтам. Дуже багато текстового контенту перекладається з іншомовних джерел. Наприклад, якщо проаналізувати російські сайти, то там багато матеріалів перекладено з англійської.

Скільки платять за роботу перекладача онлайн? Такі спеціалісти заробляють більше ніж, наприклад, копірайтери. Переклад 1 тисячі символів з англійської коштує від 40 грн і навіть до 300-500 грн. А якщо мова йде про більш екзотичні мови, то ціна виростає в рази.

Робота перекладачем через інтернет
Де працювати перекладачем онлайн

Де знайти замовлення на переклад? Тут в нагоді стануть вже згадувані вище біржі контенту та фрілансу.

Крім того є спеціалізовані сайти, на який замовляються тільки переклади.

Найпопулярніші мови: англійська, німецька, французька, іспанська. Але якщо ви знаєте більш екзотичні, то замовлень буде менше, але заробляти можна навіть більше.

Варіант 18. Набір тексту

Найбільш рутинна і низькооплачувана робота в інтернеті на дому, з-поміж варіантів у цій рубриці. Крім того часто можна знайти оголошення про роботу з набору тексту на дому, які залишають шахраї. Тому слід бути обачним. Замовлення по набору текстів часто розміщують на біржах фрілансу:

Є ще окремий проект, який орієнтується виключно на цю послугу – набор-текста.рф. Там доведеться набирати російською.

Варіант 19. Робота редактором (коректором)

Далеко не кожен інформаційний ресурс тримає на роботі коректора. Однак на великих платформах без них не обходиться. Однак редагування текстів часто замовляють на тих же біржах. Якщо вас цікавить постійна віддалена робота в цьому напрямку, то доведеться пошукати самим. Не зайвим буде залишити своє резюме на різноманітних агрегаторах вакансій, про які ми розповімо нижче у пункті про пошук роботи через інтернет.

Тимчасову роботу редактором на проектах слід шукати на фріланс біржах та на сайтах компаній.

Варіант 20. Робота в інтернеті письменником (сценаристом/спічрайтером)

Навіть акули пера можуть працювати віддалено через інтернет. Письменник може писати книги на замовлення або продавати їх на спеціалізованих платформах.

Якщо ви хочете заробити, але для видання книг немає коштів, спробуйте скористатись краудфандинговими платформами. На таких сайтах можна зібрати гроші і видати свою першу книгу.

Однак писати можна не тільки книги. З розвитком різноманітних перфоменсів зріс попит на сценаристів. Замовлення сценарію часто трапляються серед іншої роботи над текстами. Наприклад, великі Youtube-канали замовляють сценарії для своїх відео.

А публічним людям постійно доводиться виступати з промовами, завдяки чому спічрайтери не залишаються без хліба. Добре написана промова може принести автору 500, 1000 і навіть декілька тисяч гривень. В Україні така робота ще дуже мало поширена, але принаймні для соцмереж політиків тексти давно пишуть класні автори.

Напрямок 4. Робота в інтернеті з мультимедіа (відео, аудіо і зображення)

Кількість відео та аудіоконтенту росте в геометричній прогресії щорічно. Кожен день, на той же Ютуб заливають тисячі годин відео. Не дивно, що спеціалісти, які вміють створювати та обробляти такий контент високо цінуються, а їх праця оплачується дуже добре.

Робота з відео, звуком і зображеннями

Варіант 21. Монтаж та обробка відео

Зняти ролик одним кадром можна хіба що для своїх друзів. Але якщо ви хочете професійний продукт, то доведеться сотні раз порізати та склеїти якийсь відеоряд. Додати туди ефекти, вставити зображення та звуки. Тільки, якщо працює професіонал – на виході буде цукерочка, яку захочеться переглядати не один раз.

Тому робота відеомонтажером або відеорежисером в інтернеті дуже потрібна і оплачується доволі високо. Такий фахівець вміє працювати з професійними програмами і має власне бачення щодо створення візуального контенту.

Шукати роботу по монтажу та обробці відео можна знову ж таки на вже згадуваних фріланс біржах. Окремого професійного сервісу наразі немає.

Варіант 22. Робота зі звуком

Практично аналогічна попередній сфера, тільки тут працюють вже над якістю і поданням звуку. Звукорежисери вміють обробляти звук, працюють з професійною апаратурою і створюють цікавий аудіо-контент.

Мова йде не тільки про музичні композиції, але й озвучення рекламних роликів, фільмів, подкастів і т. д. Дуже близькою в цьому плані є робота над аудіокнигами. Але тут вже швидше працюють артисти, які добре володіють своїм голосом і можуть професійно начитувати текст.

Варіант  23. Створення дизайнів

Насправді дизайнер – це широке поняття, яке включає в себе десяток професій. Якщо мова йде про роботу через інтернет, то тут можуть заробляти представники таких спеціальностей, як:

  • Веб-дизайнер;
  • Дизайнер інтерфейсів;
  • Графічний дизайнер.

Якщо ви класний фахівець, то можете не тільки брати замовлення на біржах, але й продавати готові рішення. Це досить високооплачувана робота в інтернеті.

Зараз існує такий напрямок як брендинг, у якому дизайнери відіграють важливу роль. Ви повинні створювати візитки, логотипи, дизайн сувенірної продукції і т. д. Все це оплачується дуже добре.

Якщо бажаєте розвиватись в цьому напрямку, то варто завести профіль на Behance.

Варіант 24. Робота з ілюстраціями та графікою

Кожному веб-проекту потрібні зображення, ілюстрації та інфографіка. Тому люди з хорошим естетичним смаком, які вміють працювати з графікою дуже затребувані.

Ви можете малювати прості скетчі, іконки, банери, елементи для веб-сторінок тощо. Оплата зазвичай по домовленості.

Свої роботи можна також викладати в спеціальних магазинах, а ще дуже вигідно продавати продукцію зі своїми принтами через нішеві сервіси. Один із таких сервісів – Etsy.

Варіант 25. Інтернет робота в Photoshop (Фотошопі)

Якщо ви знаєте програму Adobe Photoshop на високому рівні, то завжди зможете заробити собі на життя. Цей напрямок дуже суміжний з попереднім, але здебільшого зводиться до обробки фотографій. Замовники зазвичай бажають оригінального оформлення своїх світлин або цікавих колажів.

В Фотошопі можна створювати банери та іншу графічні продукти, які дуже потрібні малому, середньому та великому бізнесу.

Якщо ви довго думали, який новий навик опанувати – вміння працювати з Фотошопом буде одним із найбільш вдалих виборів.

Варіант 26. Заробіток на фотографіях

Навіть фотографи, які працюють в реальних умовах знайдуть для себе роботу в мережі. Для них тут є чудові можливості постійного пасивного заробітку на так званих фотостоках (фотобанках).

Якщо ви фотограф, то в будь-якому разі варто представити зразки свого мистецтва в інтернеті. Адже тут ви можете знаходити постійних замовників практично без жодних зусиль.

Фотостоки – це сайти, де продаються фотографії. Їх можна продавати на завжди, а також отримувати винагороду за одноразові завантаження.

Рекомендуємо найкращі фотобанки:

У нас є багато статей про способи заробітку для фотографів. Їх повну підбірку можна знайти тут.

Напрямок 5. Робота в підтримці проектів та обслуговуванні клієнтів

Все більше бізнесів починає працювати з клієнтами в онлайн-форматі, адже це дешевше та вигідніше. Тут значно легше спілкуватись та не потрібно витрачати зайвий час.

Тому сфера обслуговування клієнтів онлайн розширюється з кожним роком, і є чимало роботи, яку можна виконувати дистанційно, навіть із власного дому.

Робота в обслуговуванні і технічній підтримці

Варіант 27. Оператор кол-центру

В основному такі оператори працюють в офісах. Однак невеликі фірми часто практикують використання віддалених співробітників колл-центру.

Що треба робити: на такій роботі вас проінструктують про найважливіші нюанси. Після проходження віддаленого навчання вам доведеться спілкуватись з клієнтами і допомагати їм у вирішенні якихось труднощів. Якщо ви, наприклад, будете працювати в інтернет-магазині, то вирішуватимете труднощі з покупками.

Варіант 28. Робота в інтернеті особистим помічником

Тут все доволі просто – є люди, яким не вистачає часу виконувати всю необхідну їм роботу. Тому вони наймають особистих помічників, які допомагають з найрізноманітнішими завданнями. Це може бути ділова переписка, ведення сторінок в соціальних мережах, спілкування з клієнтами чи співробітниками.

Що потрібно робити: Зазвичай така робота передбачає багато рутини, однак може бути дуже цікавою і насиченою. Дуже багато буде залежати від роботодавця.

Щоб потрапити на таку роботу скоріше за все необхідно буде пройти співбесіду. Іноді особистий помічник може отримувати більше ніж кваліфікований спеціаліст.

💎Приклад: У мене є знайома Ольга, яка знайшла таку роботу. Щоправда взяли на роботу після особистої очної співбесіди. Вона дуже задоволена, адже заробляє понад 1500 доларів. В її обов’язки входять замовлення товарів, спілкування з клієнтами боса і відстеження його репутації в інтернеті. Єдиний недолік, слід весь час бути на зв’язку. А все інше за її словами – просто казка.

Варіант 29. Робота менеджером

Дуже схожа сфера до попередньої. Але в даному випадку у вас є конкретні повноваження та сфера відповідальності. Наприклад, ви можете працювати віддалено менеджером акаунтів, або менеджером по роботі з клієнтами. Будьте готові до частої переписки зі співробітниками. Для декого така робота в інтернеті може виявитись рутинною, але вона вимагає і певну долю креативу.

Варіант 30. Робота в техпідтримці

Тут є декілька варіантів. Працювати в технічній підтримці сайту можна:

  • Спілкуючись в онлайн-чаті;
  • Відповідаючи на електронні листи користувачів;
  • Веденням розмов по телефону (те саме, що оператор колл-центру).

Що потрібно робити: добре вивчити особливості та правила роботи вашого сервісу чи компанії. Слід вирішувати труднощі та проблеми користувачів, які до вас звертаються. Якщо ви не компетентні в якихось питаннях, то їх слід делегувати відповідним спеціалістам.

Поступово цей варіант роботи в інтернеті втрачає актуальність. Різноманітні онлайн-сервіси все частіше починають використовувати програмні модулі (так-званих ботів). Однак програми не завжди розуміють потреби людини і часто відповідають шаблонно, без можливості розібратись в суті питання.

Варіант 31. Модерування форумів, сайтів та спільнот

Хоча форуми як інструмент спілкування втратили свої позиції після розвитку соцмереж, локальні майданчики досі успішно працюють. Їм потрібні модератори – люди, які слідкують за дотриманням правил сервісу. Але на великих ресурсах спілкування відбувається в коментарях, за якими і слідкують модератори.

Вакансії модератора можна часто знайти на різних фріланс біржах і на самих сайтах, де потрібні такі співробітники.

Напрямок 6. Веб-розробка, заробіток на сайті та трафіку

Якщо ви раніше цікавились, як заробити гроші в інтернеті  (ссилка відкриється в новому вікні)то мабуть вже знаєте, що немає кращого варіанту, ніж створення власного сайту. На ньому можна заробляти десятком різноманітних способів. Крім того послуги по розробці можна надавати іншим.

Веб розробка - віддалена робота

Варіант 32. Робота над власним сайтом

Це взагалі найкращий варіант в плані співвідношення вкладених зусиль та отриманого результату. За умови якщо все робити правильно та розумно.

Заробіток на сайті може перерости в справжній бізнес. Однак, щоб ваш проєкт дав результат його потрібно постійно розвивати. Раніше ми вже описували заробіток на блозі. Це фактично один із форматів сайту. Адже можна створити ще сайт-каталог, сайт-сервіс чи ще якийсь корисний веб-ресурс.

Щоб робота в інтернеті над сайтом приносила гроші, його необхідно монетизувати.

Монетизація – це спосіб отримання прибутку. Тобто це те, яким чином ви отримуєте гроші за свою роботу. Способів монетизації існує чимало, але основних всього декілька:

  1. рекламні оголошення;
  2. партнерські посилання;
  3. надання послуг;
  4. продаж товарів або сувенірної продукції.

Але перед монетизацією слід розвинути свій сайт і отримати на нього трафік (потік відвідувачів).

Якщо сильно узагальнити, то власники інформаційних веб-ресурсів заробляють на рекламі. Всі інші варіанти – це просто її різновиди.

Що потрібно робити, щоб заробити на сайті

Розглянемо перш за все роботу з інформаційними сайтами. Спершу веб-сайт потрібно банально створити. Далі наповнюємо його якісним унікальним контентом і залучаємо аудиторію. Чекаємо поки він почне приносити трафік. Зазвичай, щоб сайт «став на ноги» потрібно 4-5 місяців. Коли відвідуваність вийшла на рівень в декілька сотень, а краще 1000 чоловік, можна підключати рекламу.

Найкращий варіант – мережа контекстної реклами Adsense. Далі вам почнуть капати гроші з оголошень, і таким чином ви почнете отримувати оплату своєї праці.

Насправді процес заробітку на сайті доволі складний та багатогранний, але дуже перспективний.

Людина, яка працює над власними сайтами, просуває їх і заробляє на цьому гроші, називається вебмайстром. Вебмайстер це не зовсім професія, а скоріше великий набір умінь та знань. Адже він повинен вміти створити сайт та налаштувати його, працювати з контентом (текстами, зображеннями, відео), оптимізувати свій проект під пошукові системи та зрештою монетизувати.

Але є й більш вузькі спеціалісти, які працюють з більш конкретними завданнями та видами робіт на веб-проектах. Про них далі.

Варіант 33. Партнерські програми

Партнерські програми (партнерки) – це спосіб заробітку в мережі на посередництві. Якщо ви працюєте з партнерською програмою то все відбувається наступним чином. Ви реєструєтесь та отримуєте власний кабінет з рекламними матеріалами. Через ці рекламні матеріали ви й будете заробляти.

Що потрібно робити: Берете партнерську ссилку і доречно вставляєте її в статтю в себе на сайті, на сторінці в соцмережі, або форумі. До прикладу, у вас на блозі є огляд найкращих українських хостингів. А хостинг Ukraine (на нашу думку саме він найкращий серед українських) має свою партнерку. Якщо ви вставите ссилку на цей сервіс, хтось по ній зареєструється і оплатить послуги хостингу, то ви отримаєте 10% від суми оплати. Це і є заробіток з партнерки. Крім посилань можна розміщувати банери.

Дуже багато сайтів та сервісів мають свої партнерські програми. Але найзручнішим варіантом є співпраця з партнерськими мережами. Це сайти, які збирають всі партнерки в одному місці. Вам більше не потрібно домовлятись з самим партнером, це вже зробила мережа. Ви просто реєструєтесь на такому сайті-агрегаторі партнерок і підключаєтесь до тих систем, які вам цікаві. Далі ви отримаєте ті ж партнерські матеріали, але в одному місці. Це доволі зручно, бо уявіть, якщо ви працюєте з десятком сервісів, і доводиться заходити у особистий кабінет кожного з них, щоб з’ясувати чи ви щось заробити.

Конкретні пропозиції партнерських програм називаються оферами.

Робота з партнерськими програмами
Які партнерки вибрати для роботи

Ми працювали не з одним десятком партнерок і тепер можемо порадити найкращі з них.

Сьогодні є кілька надійних партнерських мереж, з якими варто працювати:

  • Admitad – найбільша міжнародна мережа партнерських програм з безліччю зручних інструментів. Заробляти можна в доларах, рублях та гривнях.
  • EPN.BZ – надійна партнерка, де акцент зроблено на партнерство з великими інтернет-магазинами. Найпопулярніший варіант – співпраця з онлайн-супермаркетом AliEpxress.
  • actionpay.net – партнерка, де є цікаві офери.
  • 7offers – ще одна хороша партнерка.

Скільки заробляють на партнерських програмах?

Якщо ви створите акаунт на Адмітад, то перше, що кинеться в очі – вивід оголошення про максимальний заробіток за сьогодні. Іноді там просто шалені цифри, ось приклад:

Адмітад максимальний заробіток

Зрозуміло, що це не дохід з одного сайту, а швидше цілої мережі веб-ресурсів, але все ж. Це мільйони гривень за один день!

З особистого досвіду скажу, що треба вміти працювати з партнерками. Правильно ставити ссилки, мотивувати відвідувачів сайту по них перейти і т. д. Якщо немає трафіку – немає і грошей.

Варіант 34. Арбітраж трафіку

Арбітраж трафіку – це робота, яка орієнтована на отримання прибутку через спрямування користувачів з одного веб-ресурсу на інший.

Арбітражники працюють з сайтом, пошуковою видачею та рекламою. Суть тут проста – знайти джерело недорогого трафіку та перетворити його в покупців або замовників.

Наприклад, арбітражник створює оголошення, яке веде на посадочну сторінку інтернет-магазину. Деякі люди, які переходять туди – купують річ. Як наслідок спеціаліст з арбітражу заробляє на різниці між доходом від партнерської програми та коштами, які були вкладені в рекламу.

Арбітраж трафіку це дуже непроста робота, яка підходить тільки досвідченим користувачам. Тут є свої ризики, адже потрібно вкладати гроші. Дуже часто можна піти в мінус.

Варіант 35. Робота контент-менеджером

Контент-менеджер (контенщик) – це людина, яка займається роботою з контентом. В основному це публікація матеріалів, розміщення в них посилань. Контент-менеджер входить в перелік обмеженої кількості спеціалістів без яких не може обійтись жоден веб-проект. Іноді його функції бере на себе сам власник сайту (веб-майстер). Крім форматування тексту та роботи з мета-тегами, такий спеціаліст працює з графічним та іншим контентом. Дуже часто контенщик модерує коментарі на сайті.

Хороший контент-менеджер повинен добре знати системи управління контентом (CMS). Він має співпрацювати з іншими співробітниками: копірайтер пересилає йому тексти, сеошник – мета-теги та потрібні ключові слова, а дизайнер – картинки.

🧿Приклад. Колись доводилось працювати у офісі, де контент-менеджер Таня виконувала душе широкий спектр робіт. Іноді вона навіть писала новини та вела переписку з рекламодавцями.

Зарплата віддаленого контент-менеджера з повною зайнятістю починається від 7 000 грн в місяць.

Варіант 36. Адміністратор сайту

Це людина, яка відповідає за коректну та правильну роботу сайту. Такий спеціаліст займається його оновленням та підтримкою.

Він повинен знати движок, на якому створений сайт, розбиратись в питаннях безпеки. Робота адміністратором сайту передбачає делегування різних прав доступу іншим співробітникам, які обслуговують веб-ресурс.

Варіант 37. Системний адміністратор

Це спеціаліст, який відповідає за зв’язок різних підсистем проекту. В його обв’язки входить забезпечення правильної роботи мережі та різних її ланок. Системний адміністратор дбає про безпеку та надійність системи.

Він може працювати з даними на серверах чи підключення різноманітних інтерфейсів.

Варіант 38. Робота програмістом в інтернеті

Програмісти – це ті люди, які створюють програми та інтерфейси. Будь-який програміст може працювати віддалено, через інтернет.

Це досить престижна та високооплачувана професія, яка не потребує реклами. Щоб стати програмістом потрібно багато вчитись та практикуватись у вибраному програмному середовищі.

Робота програмістом дистанційно

Варіант 39. Робота верстальником

Верстальник – це спеціаліст, який займається версткою веб-сторінок. Він працює з HTML-кодом та CSS-стилями і створює шаблон для сайту.

Якщо замовник хоче, щоб у його сайту був унікальний дизайн, то він спочатку має замовити його у дизайнера, а потім віддати шаблон верстальнику, щоб той його підігнав під вимоги браузерів та пошукових систем.

Крім знання коду та стилів, верстальник також має бути знайомим з основами Фотошопу.

Варіант 40. Розробка додатків та ігор

Дуже перспективний напрямок, який передбачає глибокі знання в сфері мов програмування та спеціальних інтерфейсів. Ви можете працювати над окремим проектом самостійно та згодом монетизувати його.

До прикладу, навіть простенька мобільна гра може принести шалені гроші, якщо вона сподобається широкій аудиторії. Достатньо додати її в магазин додатків Андроїд або iOS.

Крім того можна створювати власні скрипти, боти та інші програмні продукти.

Варіант 41. Робота тестувальником

Коли програмісти та дизайнери завершили роботу над веб-сайтом, дотатком чи грою, настає зірковий час тестувальника (тестера). Це спеціаліст, який займається випробуванням роботи проекту і намагається виявити його баги та недоліки.

Для роботи в інтернеті текстувальником потрібна хороша концентрація уваги та розуміння роботи системи. Тестувальник заробляє дещо менше від розробників, однак і опанувати цю професію можна в декілька разів швидше.

Напрямок 7. Маркетинг, реклама та просування

Це ще одна велика сфера зайнятості без якої годі уявити інтернет. Саме спеціалісти-рекламщики дозволяють залучити клієнтів та збільшити прибутки бізнесу.

Робота в рекламі та маркетингу онлайн

Варіант 42. Робота інтернет-маркетологом

Інтернет-маркетолог – одна із найбільш оплачуваних та цікавих професій. Він відповідає за просування послуг та товарів в інтернеті. Його основними завданнями є вивчення ринку, вибір стратегії просування, її реалізація та аналіз результатів.

Завдяки роботі інтернет-маркетолога бізнес підвищує продажі, отримує більший трафік на свій веб-ресурс.

Варіант 43. Налаштування реклами

Кожний бізнес хоче отримувати якомога більше клієнтів. Однак далеко не всі достатньо добре працюють над своїми сайтами, щоб залучати аудиторію шляхом оптимізації. Тому спеціаліст з реклами допомагає замовнику налаштовувати рекламну кампанію. Він знає, як підібрати потрібні слова, створити дієві оголошення та зекономити бюджет.

Є два основні види реклами, з якими працюють такі експерти:

  • Контекстна реклама (мережа Ads від Google та Яндекс.Директ);
  • Таргетингова реклама (наприклад в соціальній мережі Фейсбук).

Завдяки переходам користувачів по рекламним оголошенням, на сайті збільшується трафік, а також продажі.

Скільки на цьому заробляють: робота з рекламою дуже прибуткова. Опанувати навики роботи з системами контекстної реклами можна навіть за місяць. А заробляти таким чином можна від 10 000 до 30 000 грн в місяць і навіть значно більше.

Варіант 44. Оптимізація та просування сайту (SEO)

Покращити результати роботи сайту та збільшити кількість відвідувачів на ньому можна не тільки через рекламу, але й іншим способом. Він називається SEO – оптимізацією під пошукові системи. Адже більшість користувачів інтернету все одно шукає через Google. Якщо максимально просто: СЕО – це заходи, завдяки яким сайт відповідає основним критеріям пошукових систем.

Сеошники допомагають сайту просуватись на верхні позиції видачі сторінки пошуку. Вони разом з іншими спеціалісти працюють над поліпшенням різних параметрів сайту.

Варіант 45. Робота в інтернеті з посиланнями (ссилками)

Щоб сайт покращував свої позиції в пошуку потрібно постійно працювати над контентом. Але один із факторів, який на це впливає – кількість посилань з інших сайтів. Зараз вони мають бути якісними і авторитетними. Ссилки мають ставити користувачі, яким сподобались ваші матеріали, але таке буває вкрай рідко. Тому є спеціаліст, який відповідає за збільшення кількості ссилок на ваш сайт. Він називається лінкбілдер. Сьогодні це доволі творча і нелегка робота, яка дуже сильно впливає на становище сайту.

Іноді основні обов’язки лінкбілдера виконує сео-спеціаліст.

Напрямок 8. Робота в соціальних мережах та месенджерах

Соцмережі – дуже динамічне та насичене онлайн-середовище, де завжди є користувачі. А де є попит, як відомо, там є і пропозиція. Тому просунуті користувачі соціальних мереж знайшли там хороші варіанти для роботи та отримання доходу.

Сьогодні найбільш популярними соцмережами є Instagram, Facebook та Twitter. Раніше дуже багато можливостей для роботи було у ВК (Вконтакте), однак зараз ця соцмережа заблокована в Україні.

Основний спосіб заробляти в соціальних мережах – це ведення блогу, але ми вже розповіли про нього у розділі про Блогінг.

Робота в соціальних мережах

Варіант 46. Адміністрування груп та пабліків в соціальних мережах

У соцмережах є сотні тисяч сторінок та груп, які потребують модерування та наповнення. Саме тому адміністратор груп – доволі поширена форма зайнятості. Пропозиції з такою роботою легко знайти як в самих соцмержах, так і на біржах фрілансу.

Що потрібно робити: регулярно публікувати нові пости і наповнювати спільноту, слідкувати за коментарями користувачів і залучати їх до дискусії.

Варіант 47. SMM

SMM (Social Media Marketing) – це просування в соцмережах. Така робота в інтернеті передбачає постійне залучення нових учасників спільноти, відслідковування статистики, публікацію цікавих матеріалів.

Дуже часто смм-спеціалісти виконують частину або й усі обов’язки адміністратора спільноти.

Крім того у соцмережах можна заробляти навіть на лайках, підписках на сторінки та репостах. Про це ми вже згадували вище.

Напрямок 9. Продаж товарів

Це дуже широка сфера для діяльності. Адже товари, поряд з рекламою та послугами відносяться до трьох китів, на яких взагалі можливий заробіток в інтернеті.

У будь-якій із описаних нижче підкатегорій модель отримання прибутку дуже проста. Ви просто купуєте товар і продаєте його з націнкою.

продажі в інтернеті

Варіант 48. Перепродаж товарів

Займатись перепродажем може будь-хто. Сьогодні досить вигідно знаходити постачальника в Китаї і продавати недорогі товари вже на ринку України.

Продавати можна не тільки через свій сайт, але й через такі канали:

  • Дошки оголошень;
  • Групи та сторінки в соцмережах;
  • Супермаркети типу prom.ua;
  • Місцеві спільноти та сайти.

Вкладення можуть бути мінімальними. Варто знайти якийсь трендовий новий товар, який точно буде мати попит у найближчий час. Закупіть спершу його на 100-200 доларів і подивіться як будуть йти продажі.

Варіант 49. Власний інтернет-магазин

Це вже більш серйозний варіант роботи. Тут знадобляться більші вкладення, адже потрібен не тільки сайт, а й достатній асортимент товарів. Крім того, коли ви вийдете хоча б на якийсь мінімальний оборот – знадобиться розширювати команду підтримки магазину. Як мінімум потрібен менеджер по роботі з клієнтами та людина, яка буде наповнювати сайт новими картками товарів.

Варіант 50. Дропшіппінг

Це ті ж перепродажі, але з суттєвою різницею. В форматі дропшіппінгу не потрібно самому витрачати гроші на товари. Дропшіппер фактично постає у якості посередника між продавцем та покупцем. Це працює так: ви знаходите постачальника, далі знаходите покупця, який готовий купити товари у нього. Даєте продавцю адресу клієнта і він відправляє йому замовлення. Ви заробляєте на різниці між ціною постачальника і тією, яку запропонували покупцю.

Варіант 51. Послуги в сфері продаж

Це можуть бути найрізноманітніші послуги. Великою популярністю користуються онлайн консультації по питаннях закупок, маркетингу, підбору асортименту. Якщо у вас є досвід та експертні знання – їх доволі легко можна монетизувати.

Напрямок 10. Інтелектуальна робота в мережі

В основному цей напрямок передбачає будь-які форми навчання та передачі знань.

Варіант 52. Репетиторство

Репетиторство – один із видів дистанційного навчання. Якщо ви вчитель в школі, чи викладач в університеті, то робота репетитором може стати чудовим додатковим підробітком онлайн.

Що потрібно робити: навчати учнів чи студентів своєму предмету. Зазвичай для цього використовується Скайп або інший інструмент.

Година репетиторства коштує – від 100 грн і більше.

Варіант 53. Робота вчителем, лектором або викладачем онлайн

Практично те саме. Але тут напрямок буде більш масовий. Ви можете вести вебінари, викладати свої курси на популярних платформах і отримувати за них роялті, або просто навчати цілі групи людей.

Робота викладачем через інтернет

Варіант 54. Коучинг/консультації

Коучі здебільшого займаються індивідуальним розвитком своїх підопічних в якійсь ніші. Зараз дуже популярне здорове харчування, особистий брендінг, йога та інші заняття, пов’язані із особистісним розвитком.

Консультувати знову ж таки потрібно щодо тих питань, у яких ви компетентні.

Гуру в своїй сфері можуть заробляти мільйони, якщо вони дійсно топ-фахівці. Але тут важливо мати не тільки знання, але й бути хорошим ментором та мотиватором.

Варіант 55. Написання студентських та наукових робіт

В інтернеті є декілька сервісів, на яких можна взяти замовлення на написання  студентських робіт чи наукових робіт.

Крім того, якщо ви науковець і маєте, наприклад, свою дисертацію, то зможете заробляти на ній, якщо розмістите у спеціальному банку таких робіт.

Найбільшим попитом користується робота над написанням рефератів.

Загалом ніша доволі конкурентна, але перспективна.

Варіант 56. Інфобізнес

Про інфобізнес ми неодноразово писали на нашому сайті.

Інфобізнес – це продаж та розповсюдження своїх інформаційних продуктів. Дуже вигідна робота для людей, яким є чому навчити інших.

Інфобізнесмени заробляють на:

  • Вебінарах;
  • Майстеркласах;
  • Лекціях;
  • Аудіо та відеокурсах.

Ви можете розмістити свій інформаційний продукт у якійсь партнерській мережі (люди будуть рекламувати його за певний відсоток), або реалізовувати його самостійно.

Напрямок 11. Різні віддалені послуги

Тут без відповідних знань та кваліфікації не обійтись. Але подібні фахівці можуть працювати не тільки в офісі, але й повністю дистанційно.

Варіант 57. Веб-аналітика

Суміжна сфера з оптимізацією. Веб-аналітик може проаналізувати проект чи онлайн-бізнес і знайти його слабкі сторони. Він використовує системи аналітики та діяльність конкурентів.

Робота по наданню послуг онлайн

Варіант 58. Юридичні послуги онлайн

З кожним днем росте кількість юристів, які пропонують свої послуги онлайн. Є спеціальні сервіси, на яких можна отримати консультації безкоштовно, але більш ґрунтовна індивідуальна співпраця дає хорошу оплату.

Варіант 59. Віддалений бухгалтер

Бухгалтер на аутсорсі – чудовий варіант для бізнесу, щоб платити виключно за роботу, а не за час, який спеціаліст проводить в офісі. Якщо ви добре розбираєтесь в бухгалтерському обліку та маєте відповідну освіту – то через інтернет зможете заробляти не менше, ніж на звичайній роботі. Оптимальний варіант – знаходите кілька невеличких підприємств та берете їх на обслуговування.

Варіант 60. Бізнес-консультації

Дуже цікава та високооплачувана робота в інтернеті, якщо ви володієте відповідним досвідом. Головне бути дійсно експертом у якійсь царині бізнесу, а не просто розповідати про те, що всім й так відомо.

Вже найближчим часом ми розширимо описи всіх цих варіантів роботи. Всього ми плануємо розповісти про 74 варіанти (способи) роботи.

Зарплата в інтернеті – як я отримаю свої гроші за роботу через інтернет

Те, скільки ви заробляєте дистанційно буде напряму залежати від напрямку, який ви оберете. Якщо ви фрілансер, який бере роботу у різних замовників, то часто все буде за домовленістю.

Тут можливо декілька варіантів оплати праці:

  • За проект. Вам платять, коли ви виконаєте конкретне завдання чи комплекс послуг. До прикладу зробите верстку сайту, напишете статтю згідно вимог чи оформите бухгалтерський звіт за квартал.
  • За конкретну одиницю роботи. Ті ж копірайтери чи перекладачі беруть оплату за 1000 символів без пробілів або стандартний аркуш.
  • Погодинна оплата. Все просто, як у цивілізованих країнах. Але така практика в українському сегменті інтернету чи рунеті – велика рідкість. Але на англомовних фріланс біржах ви знайдете цей варіант. Наприклад на біржі Upwork можна отримувати погодинну оплату.
  • Робота в інтернеті з щоденною оплатою. Це особливо актуально для тих, хто працює на фрілансі. 
  • Потижнева оплата. Частий варіант, якщо ви почали більш-менш стабільно співпрацювати з замовником/роботодавцем на фрілансі.
  • Щомісячна оплата праці. Вона застосовується, як і на звичайній роботі, якщо ви працюєте постійно. Мова йде про віддалену або дистанційну роботу з повною зайнятістю (full stack).

Якщо ж ви будете працювати в тих напрямках, де все залежить від ваших зусиль (робота над власним сайтом, партнерські програми, підробіток на різних сайтах), то там можете отримувати гроші в залежності від умов сервісу.

За що в інтернеті платять гроші

Як платять гроші за роботу💰

Якщо ви будете працювати з резидентами України напряму або на українських сервісах, то можна розраховуватись за домовленістю. Найзручніший спосіб – оплата на гривневу картку.

Але якщо сайти закордонні, то скоріше за все гроші будуть пересилати на електронні гаманці. У випадку з європейськими та американськими сайтами це буде PayPal або Payoneer. А при співпраці з сервісами рунету – Webmoney, Qiwi, Yandex.Money або Payeer. Можливі й інші варіанти.

Як бути, якщо гроші замовник хоче заплатити електронними грошима? Тут все доволі просто – ви зможете отримувати платежі на будь-який сервіс, головне щоб з нього можна було вивести їх на потрібний вам рахунок (наприклад, картку Приватбанку💳).

Найскладніше в Україні з системою PayPal, адже ви не зможете з неї виводити гроші. З іншими не проблема. Навіть, якщо ви будете заробляти долари, євро чи рублі, вивести їх потім можна з будь-якої системи. Для цього є спеціальні обмінники. Це сайти, де обмінюють гроші в інтернеті. До прикладу ви зможете переслати рублі з гаманця Вебмані на картку Монобанк через обмінник.

Якщо з цього приводу будуть будь-які питання – пишіть їх в коментарях до статті нижче.

Ще раз: де можна працювати в інтернеті

Власний сайт або блог – це майданчик, який належить виключно вам. На ньому ви можете робити все, що завгодно. Оформляти сторінки як подобається. Продавати свої послуги чи товари, розміщувати рекламу та партнерські посилання. Можливості необмежені, як і прибуток.

Біржі фрілансу – сайти, де найбільше тимчасової роботи. Там ви можете знайти майже всі описані вище варіанти зайнятості.

За довгий час своєї роботи добре себе зарекомендували наступні біржі:

А якщо вам потрібні дійсно щедра оплата роботи і ви знаєте англійську мову, то радимо спробувати біржі:

Вузькоспеціалізовані сервіси – орієнтовані на якийсь один різновид роботи через інтернет. Наприклад, це можуть бути сервіси для написання наукових робіт або фотостоки.

Біржі контенту – сайти де є широкий спектр замовлень для тих, хто працює з текстами.

Форуми – це хороша ніша для роботи модераторів та лінкбілдерів.

Файлообмінники – робота, яка поступово втрачає актуальність. На них можна завантажувати цікаві файли та отримувати гроші за їх скачування.

Дошки оголошень – на них можна продавати товари та пропонувати свої послуги.

Де знайти роботу в інтернеті – ТОП-5 способів пошуку актуальних вакансій

Крім вищезазначених варіантів роботу онлайн через інтернет можна знайти за допомогою кількох способів. У цьому розділі ми поговоримо, де найкраще шукати роботу в мережі.

Як і де шукати роботу в інтернеті

Спосіб 1. Сайти компаній

Якщо вас цікавить конкретна сфера, то слід через пошук знайти сайти компаній, які у ній працюють. На них інколи виставляють вакансії, тобто пропозиції з роботою. Посилання на цей розділ зазвичай знаходиться в нижньому меню сайту.

Якщо ви переглянете декілька таких сайтів, то точно знайдете декілька гарячих пропозицій. При цьому там часто пропонується не тільки дистанційна робота, а й повна зайнятість в офісі.

Так ви навіть зможете знайти варіанти роботи, де не обов’язковий досвід роботи. Але це швидше виняток. Зазвичай шукають професіоналів у своїй сфері, які мають відповідні знання та навички.

Приклад мого друга Андрія. Він почав вивчати СММ і вирішив одразу знайти роботу, щоб отримувати нормальну практику і розвиватись. Почав гуглити і знайшов декілька сайтів веб-студій. На одному із них була актуальна вакансія смм-спеціаліста. Він довго не думав і написав їм листа. Після проходження співбесіди по скайпу, Андрія запросили на безкоштовне навчання з перспективою постійної роботи у Львові. Він переїхав туди, і зараз працює вже більше року, заробляючи 800 доларів в місяць.

Головна перевага такого способу – ви самі вибираєте фірму, у якій хотіли б працювати.

Спосіб 2. Пошук у соцмережах

Соціальні мережі сьогодні – це найбільш динамічне та активне середовище в інтернеті. Тут спілкуються про все, в тому числі про роботу. У тому ж Facebook є окремі групи, де пропонують роботу онлайн і офлайн.

Це дуже хороший спосіб пошуку віддаленого заробітку, перевага якого в актуальності. Через соціальну мережу можна знайти гарну роботу в інтернеті без вкладень.

Як варіант також бувають групи, де люди пропонують свої кандидатури. Тут важливо добре себе подати і попросити адміністратора групи розмістити ваше повідомлення.

Спосіб 3. LinkedIn

Це також соцмережа, але її слід виділити з-поміж інших. ЛінкедІн це професійна мережа, яка зосереджена виключно на роботі. Тут ви не зустрінете постів з цитатами чи котиками. Зате тут представлені всі великі компанії та професіонали в своїх сферах.

Головна перевага – можливість знайти роботу у великій компанії. Дуже важливо, щоб у вас був добре заповнений профіль і вказаний досвід роботи.

Спосіб 4. ОЛХ та інші дошки оголошень

Кожен день на olx.ua публікуються тисячі оголошень про роботу. Подати одне оголошення можна безкоштовно.

Також тут можна просто брати замовлення, бо люди, які мало розбираються в інтернет-послугах пишуть саме сюди. Не соромтесь зателефонувати, якщо комусь потрібна послуга, яку ви пропонуєте. Там можна отримати десятки клієнтів в місяць.

Власний приклад. Коли я тільки починав працювати на фрілансі, то пробував знаходити роботу через різні канали. Не одне замовлення я знайшов саме на ОЛХ. І саме завдяки цьому сайту познайомився з трьома замовниками, з якими співпрацюю до сьогоднішнього дня. Але раджу працювати з незнайомими людьми по передоплаті, щоб уникнути будь-яких незручностей.

Не забувайте, що крім OLX є ціла купа альтернативних сайтів з оголошеннями про роботу. Точно не зайвим буде заглянути на ваші місцеві сайти та форуми, де можна запропонувати свої послуги.

Спосіб 5. Сайти-агрегатори вакансій з пошуку роботи в інтернеті

 Більшість людей користується саме цим способом, коли шукає роботу в інтернеті. На них пропонується дуже різноманітна зайнятість. Тут знаходять роботу не тільки онлайн, але й звичайну.

З одного боку тут ви можете самі знаходити цікаві вакансії, а з іншого – створити подати інформацію про себе.

Цим способом точно варто скористатись. Достатньо скласти одне резюме про себе, де вказати свої переваги, досвід та варіанти роботи, які вам цікаві. Не соромтесь говорити про належну оплату своєю праці.

Написання резюме займе не більше пів години часу, зате розіславши його на різноманітні сайти ви зможете забути про пошук роботи. Рекрутери будуть самі звертатись до вас, якщо ви хороший спеціаліст і подали себе правильно.

Знайти інтернет роботу в Україні можна через такі сайти, як:

  • Rabota.ua
  • Work.ua
  • HH.UA.

Ось приклад вибору вакансій за категоріями на ворк.юа:

Вакансії за категоріями

До найбільш популярних вакансій по віддаленій роботі, які пропонуються на таких агрегаторах відносяться:

  • оператор з набору тексту;
  • адміністратор спільнот та груп в соціальних мережах;
  • співробітник кол-центру;
  • копірайтер;
  • контент-менеджер;
  • дизайнер, ілюстратор;
  • програміст;
  • смм-спеціаліст;
  • розробник мобільних додатків;
  • особистий помічник;
  • інтернет-маркетолог;
  • seo-спеціаліст;
  • монтажер відео;
  • менеджер проектів;
  • рекрутер;
  • та інші.

Як уникнути обману (лохотронів) з роботою в інтернеті і не втратити гроші (чи час)

Щоб уникнути неприємностей, потрібно просто думати і аналізувати те, що вам обіцяють. Робота в інтернеті не відрізняється від звичайної навантаженням. Дуже часто вона зручніша від звичної, але тут значно більше потенційних ризиків. Але при розумному підході ви отримуєте значно більше плюсів.

Поради, які допоможуть уникнути обману при роботі онлайн:

  1. Старайтесь працювати тільки через перевірені сайти та сервіси.
  2. Не ведіться на роботу, якщо вам обіцяють легкий заробіток за найпростіші некваліфіковані дії та послуги.
  3. Коли ви починаєте співпрацювати з незнайомими замовниками – беріть передоплату.
  4. Якщо ви шукаєте роботу і вам пропонують зробити якийсь внесок, щоб вас взяли, або ще на якісь витрати – 99% це обман.
  5. Уникайте роботи з фінансовими та будь-якими іншими пірамідами.
  6. Читайте відгуки про сервіси, де збираєтесь працювати, і замовників
  7. Не витрачайте гроші на безглузді і нікому не потрібні курси та вебінари, які намагаються продати довірливим користувачам псевдовчителі та псевдогуру (лікується читанням відгуків і банальним аналізом обіцянок «експерта»).

В будь-якому випадку, щоб шукати роботу віддалено з допомогою одного із перелічених варіантів треба мати хоч якісь навички. Якщо ви взагалі нічого не вмієте, то краще спробувати себе у способах, які описані на початку статті у пункті «Проста робота в інтернеті». А професіонали, або люди з бажанням працювати, обов’язково знайдуть для себе варіант, якщо скористатись одним із вказаних методів.

Робота в інтернеті – відгуки від тих, хто пробував працювати онлайн

Ми попросили наших читачів трохи розказати про їхній досвід роботи в інтернеті. Їх відгуки про це можете почитати нижче.

Олег, 29 років, спеціаліст по контекстній рекламі

Я почав з самих простих способів, бо спочатку нічого не вмів. Читав різні сайти і набив не одну шишку. Прийшлось розбиратись з платіжною системою Вебмані і з іншими штуками. Почав в 2013 році. Але вже після першого тижня я зміг заробити 600 рублів. Це дуже малі гроші, але я довго шукав роботу в Тернополі, де живу після закінчення університету і не міг знайти. Тому навіть така невелика сума мене дуже втішила. Не хотілося сидіти в батьків на шиї.

З часом я відсіював методи, які мені не підходять і тепер моя робота зводиться до одного – я настроюю рекламу для різних бізнесів. Це не так складно, а гроші пристойні. В середньому беру за налаштування рекламної кампанії 1500 грн. Основні клієнти – малий бізнес.

Хочу порадити всім, хто тільки пробує – шукати свій варіант, а не робити те, що вам не подобається.

Глорія Вітовська, 25 років, копірайтер / автор Фінтрамплін

Всім привіт. Ви мабуть неодноразово читали мої статті на цьому сайті. Я працюю копірайтером на кількох сайтах. Це ремесло освоїла за рік, а зараз досвід в сфері написання текстів для сайтів – понад 4 роки. Дуже важливо знати не тільки українську, а й російську мови. Я з україномовної сім*ї, тому російською писати не вміла взагалі, хоча прочитала дуже багато книг цією мовою. Виявилось, що все зовсім не так складно, як здається.  Перші замовлення брала недорогі на біржі ЕТХТ. Але коли отримала перші відгуки і створила портфоліо – замовники стали значно частіше звертатись до мене. Зараз я заробляю більше 1000 доларів в місяць, працюю 5 днів на тиждень по 5-6 годин. Рада, що свого часу почала шукати роботу саме в інтернеті, а не пішла в офіс.

Головні переваги тут в тому, що ти практично ні від кого не залежиш, працюєш по вільному графіку і заробляєш стільки, скільки тобі потрібно.

Антон, 38 років, вебмайстер

Хочу подякувати авторам Фінтрамплін. Ваш сайт поміг мені стати на ноги в фінансовому плані та заробляти більше.

Я почав робити блог на Блогері дуже давно, років 15 тому, але потім закинув. На звичайній роботі працював сисадміном, але грошей в моєму провінційному містечку платять за таке дуже мало. Тому років 3 тому, я знов почав цікавитись питаннями отримання доходу з інтернету. Подумав, що найвигідніше робити свої сайти. Дуже важливо, що пішов в цьому до кінця. Хоча знову було бажання кинути. Зробив три сайти, вклав в хостинг і домени в перший рік десь в районі 1500 грн. Два з них провалились і там не було відвідуваності, а третій вже через 8 місяців окупив всі затрати і почав приносити додатково по 400 доларів щомісяця. З досвідом я зрозумів свої помилки і почав робити дійсно хороші і вигідні сайти. Для цього багато вчився: сео, як писати статті і просувати свої веб-ресурси. Зараз у мене вже 5 прибуткових проектів, два з яких англійською мовою. Працюю не сам, найняв двох копірайтерів і перекладача. В місяць мої проекти приносять в середньому 1800-2000 доларів чистими (а ще я плачу по 300 доларів зарплати трьом людям). Працюю офіційно і плачу податки в Україні, що раджу і всім іншим робити.

Володя, студент, 19 років, займається підробітком в мережі

Я пробував дуже різні способи підробітку. Вчуся на економічному, але є всякі нудні пари, на яких нічого цікавого не навчишся. Беру свій нетбук і щоб дурно не сидіти в інтернеті в цей час заробляю гроші. Мені подобається просто клікати і лайкати. Хоч там копійки, але роблю те, до чого привик і не напрягаюсь. По трохи вчу ще фотошоп, бо помітив багато замовлень на сайтах фрілансу. Думаю, що буду займатись обробкою і створенням графіки. Це дуже перспективний напрямок, де завжди є попит.

Оксана, молода мама в декреті

Задумалась про додатковий дохід, коли синочку було 6 місяців і в нього пройшли коліки. Коли дитина спить можна щось зробити собі. Я почала вивчати питання можливостей з роботою в мережі. Я добре малюю, колись закінчила художню школу. Тому освоїла малювання в цифровому форматі і почала співпрацювати з магазинами, які продають футболки з принтами. Також займаюсь хенд-мейдом і продаю деякі прикраси через ОЛХ. Мій додатковий дохід у віртуальному просторі – 5-6 тис. грн в місяць. Чоловік дивується, як я встигаю, а мені подобається відкривати щось нове.

Часті питання про роботу в інтернеті

Де знайти роботу в інтернеті?

На спеціальних сайтах. Існують сайти пошуку роботи, дошки оголошень з вакансіями, біржі фрілансу, спеціальні сайти з конкретними видами діяльності. Можна почати пошук, наприклад, на фріланс біржі Фрілансхант. Вище ми детально описали де шукати роботу через інтернет.

Чи реальна робота в інтернеті?

Цілком. Вона відрізняється від звичайної тільки тим, що ви не мусите кожен день їздити в офіс, на завод чи інше місце. Працюйте в зручних умовах, та ще й з можливістю отримувати зарплату кожен день, або раз в тиждень.

Робота в інтернеті з чого почати?

Якщо ви ще нічого не вмієте, то почніть з сайтів, які описані вище в статті, в категорії “Найлегша робота”. Далі виберіть варіант, який вас зацікавив найбільше і вивчайте інформацію про нього. Прочитайте відгуки про сайт або замовника, з якими збираєтесь співпрацювати. Далі ставайте професіоналом і заробляйте вже через кілька місяців досить пристойні гроші.

Чому люди бояться роботи в інтернеті?

Бо все нове і невідоме лякає людей. В інтернеті є багато шахраїв, які хочуть витурити ваші гроші. Щоб не мати з ними справи, просто ніколи не платіть нікому жодних грошей. Працюєте ж ви, от і платити повинні тільки вам.

В чому полягає робота в інтернеті?

В основному це обслуговування різних сайтів та веб-сторінок або створення власного онлайн-проекту. Ви можете виконувати прості дії (клікати, лайкати, реєструватись на сайтах, писати відгуки, проходити опитування), створювати контент (писати статті, робити відео та графіку), розробляти сайти і дизайни, займатись маркетингом та рекламою, продавати речі або розвивати свій прибутковий проект. Робота онлайн дуже різна, кожен вибирає своє.

Яка є найпростіша робота в інтернеті

Що таке робота в інтернеті?

Це така ж сама зайнятість, як і стандартна робота оффлайн. Ви щось робите – за це платять гроші. Вона буває на постійній основі (віддалена/дистанційна робота на якусь компанію чи бізнес) та тимчасова – фріланс з вільним графіком та на різних проектах.

Яка є робота в інтернеті?

Дуже і дуже різна. Ми описали вище в статті цілих 60 варіантів та 11 напрямків. Наприклад, заробляти можна на рекламі, продажі товарів, веденні блогів, наданні послуг різним компаніям (юристам, бухгалтерам), створенні сайтів та програм, партнерських програмах, навчанні та репетиторству, різній роботі з текстами, зображеннями, графікою та відео.

Як убезпечити роботу в інтернеті?

Щоб працювати безпечно, старайтесь дотримуватись базових правил. Не виконуйте великих тестових завдань, не платіть ніяких передоплат, шукайте вакансії та працюйте тільки через перевірені сервіси.

Як розпочати роботу в інтернеті?

Потрібно визначитись з напрямком – що ви хочете робити. Далі знаходите сайт, на якому можна заробляти таким чином і берете замовлення, або влаштовуєтесь на ставку віддалено. Якщо ви ще новачок в якійсь справі, то треба вивчити цю сферу. З досвідом все прийде.

Як швидко знайти роботу в інтернеті?

Треба перейти на спеціальні сайти, вказані вище у розділі “Як знайти роботу в інтернеті” і відгукнутись на вакансії, які вас зацікавили. Щоб вам відповіли і запросили на співбесіду онлайн – складіть резюме і відправте його потенційному роботодавцю. В резюме обов’язково вкажіть свої переваги та досвід.

Яку роботу пропонують в інтернеті?

Віддалену. Тобто ви можете працювати з свого дому зі зручним графіком. А самих варіантів дуже багато, про них читайте вище, в нашій статті.

Основні переваги роботи в інтернеті

Робоче місце

Зручність і комфорт роботи в Інтернеті забезпечує ваша домашня обстановка. Тут вам комфортно і затишно, а близькі та рідні люди створюють сприятливий фон. Яка ще робота може забезпечити вам таку сприятливе робочу атмосферу?

Розпорядок дня

Вам не потрібно рано вставати і поспішати по дзвінку в свій офіс, або простоювати годинні пробки, щоб дістатися до роботи і назад. Працюючи в Інтернеті, не доведеться підлаштовуватися під чужий розклад. Ви самі встановлюєте собі розпорядок дня, і час, необхідний для його виконання можете розподіляти на свій розсуд. А коли Ви будете працювати: вдень або вночі, до обіду або після – нікого не хвилює. Ви господар свого часу.

Економність при мінімальних витратах

Порахуйте, скільки часу і грошей можна заощадити, якщо не доведеться щодня витрачати свої час і гроші на проїзд до офісу. І в яку копійчину це обходиться за рік. Вражає? Здавалося б, незначні щоденні витрати, проте при роботі в Інтернеті виходить значна економія.

Доступність та розвиток роботи в інтернеті

Доступність

Ваше робоче місце доступно в будь-якій точці планети, де є вихід в Інтернет. Не важливо, де ви знаходитесь – вдома, на відпочинку або вирішили відправитися в подорож – Ваше робоче місце завжди з вами. Доступність – це одна з найпотужніших переваг для мобільних людей, які не бажають замикатися в чотирьох стінах. І таку перевагу дає заробіток в інтернеті, або віддалена робота онлайн.

Навчання та професійний ріст

Бажання працювати в Інтернеті відкриває перед вами можливості швидкого навчання. Буквально за пару місяців ви можете отримати нову, затребувану в мережі спеціальність і стати класним фахівцем у своїй галузі. Отримати нову професію, кардинально змінити своє життя, займатися тільки цікавою особисто для вас справою, не ризикуючи залишитися без роботи завтра.

Фінансові можливості

Робота в Інтернеті онлайн таїть у собі великі можливості в плані фінансової незалежності. Якщо ви ще не знайомі з можливостями заробітку в Інтернеті, то Вас просто шокує інформація, наскільки цей вид заробітку може бути високим.

Немає вікових обмежень

Даний вид діяльності не має обмежень за віком. Абсолютно не важливо, Ви студент чи пенсіонер – інтернет-заробіток доступний кожному.

Поєднання кількох видів роботи

Ви можете використовувати роботу в Інтернеті як додатковий вид заробітку, не залишаючи офіційного робочого місця, працюючи вечорами або у вихідні, використовуючи можливості віддаленої роботи як додаткової статті доходу.

Висновок

Робота в інтернеті є, і її вистачає. Якщо ви втомились від постійної нудьги в офісі, хочете більше вільного часу, і не хочете конфліктувати зі співробітниками – дуже рекомендуємо спробувати.

Оголошення від партнерів

У всьому іншому, в мережі все буде так само, як і у реальному житті. Ніхто нічого просто так не дає. Потрібно вчитись, ставати професіоналом і заробляти більше.

Проба грошей не коштує. Та й не потрібно нічим ризикувати, просто знайдіть спершу час на вихідних і заробіть свої перші гроші онлайн. Після цього ви самі зрозумієте ваше це чи ні.

Ми дякуємо, що ви дочитали цей талмуд до кінця👼🏼. Ми дійсно старались. Якщо вам це сподобалось/допомогло/було корисним – напишіть свою думку нижче🙏🏽, а також поділіться оглядом з друзями в соцмережах👌🏼.

17 коментарів до “Робота в інтернеті – 74 перевірених варіантів [180+ сайтів]. Як шукати, де працювати, скільки платять”

  1. Офігенська стаття, всьо дуже круто розложили по поличкам. А ще би конкретніше всі варіанти розписали, бо на сайті є статті лиш про деякі з цих варіантів роботи в інтернеті.
    Я пробував працювати на завданнях, на так називаємих буксах – це не робота, а якісь дитячі забавки))
    Які способи дозволяють працювати мало часу і заробляти добрі гроші з тих, що в статті? І що дійсно ви пробували з того, про що писали самі. Цікава відповідь автора статті. Дяукю за труди і бажаю вам успіху, бо писати такі книжки не кожен може)))

    Відповіcти
    • Ну я по ходу статті описав, що пробував сам, а які варіанти спробували мої знайомі. Щоб зовсім мало працювати – таких методів роботи онлайн нема, щоб при цьому давали хороші гроші. Якщо ви вийдете на рівень професіонала в любій області, то будете заробляти за свої послуги в рази більше від будь-якого початківця, що пропонує аналогічне.
      Саме тому деякі методи описані як найлегша робота через інтернет для всіх, навіть школярів та дітей. Бо вміти нічого не потрібно. Але не дивно, що і заробити тисячі так не вийде нікому, хіба дуже хитрим людям. Але я сам також починав з кліків і написання коментарів. Тут головне, щоб не стояти на місці, пробувати різні сайти для роботи в мережі і просуватись далі.

      Відповіcти
      • Скориставшись сайтами які ви пробували самі,нічого не вдалося, хібащо зареєструватись, далі викидає з сайту в який би розділ я не заходила.

        Відповіcти
        • Про які сайти мова. Всі зараз робочі, за вийнятком одного проекту, який виконує технічні роботи, бо змінює дизайн і функціонал. Що саме ви спробували з приведеного в статті і які конкретні напрямки вас цікавлять?

          Відповіcти
  2. Клас! Дуже корисна і пізнавальна стаття про різні способи працювати на роботі в інтернеті. Прям енциклопедія якась. Першу половину прочитав за пару раз. Видно, що автор розбирається. Добавив в закладки

    Відповіcти
  3. Добрий день. Читаю вас постійно, але останнім часом чомусь не бачу нових статей. Класний сайт, жаль, якщо ви перестанете писати, бо тут я навчився заробляти гроші і знайшов офіційну роботу в інтернеті. Заробляю зараз майже 800 доларів. Думаю сайт дуже корисний людям, тому не варто закидати його. Успіхів вам і ще раз дякую!

    Відповіcти
    • Дякуємо Віктор! Нам приємно таке читати. Ми трохи змінили стратегію, пишемо рідше, але дуже великі і повні огляди. Але ваші побажання врахуємо. Раді що у вас вийшло з інтернет роботою і ви добре заробляєте! теж бажаємо вам успіху!

      Відповіcти
  4. Дуже цінна інформація для новачка. Знайшла для себе кілька варіантів роботи в інтернеті. Класний у вас сайт!

    Відповіcти
  5. Стаття гарна, а от за ссилками на сайти,так і невдалось нічого реального. Дуже жаль!

    Відповіcти
    • Дякуємо за Відгук, Лена. Підкажіть, який напрямок роботи вас цікавить і ми щось запропонуємо прямо отут в коментарях.

      Відповіcти
  6. Дуже хороша стаття і взагалі сайт. Напевно не я один почав шукати спосіб заробітку через інтернет саме під час карантину. Дехто пише що рідко з’являється новий матеріал, але насправді дуже важко зібрати стільки корисної інформації в одній статті, щей з посиланнями на сайти, власний досвід, коментарі знайомих та друзів. Дякую Вам за контент і всього найкращого!

    Відповіcти
    • Дякуємо, Сергію! Дуже приємно читати такі коментарі. В час карантину з роботою складно, навіть в інтернеті, але надіємось вже скоро все минеться і люди повернуться до звичного життя)

      Відповіcти
  7. Дуже вдячна за статтю! Шукаю підробіток в інтернеті, уже потрапляла неодноразово на шахраїв, тому відтепер із задоволенням буду користуватись вашими порадами.

    Відповіcти

Залишити коментар