Правила користування сайтом Fintramplin

Вся інформація на сайті надана виключно для ознайомлення і не суперечить чинному законодавству.

Якщо ви проживаєте в країні, де матеріали Fintramplin якимось чином порушують місцеві закони  – просимо вас дотримуватись законодавства вашої держави.

На сайті не розміщуються матеріали на будь-які сервіси та проекти, які можуть нанести шкоду користувачам. Вся відповідальність за помилки, неправильне сприйняття інформації та інші проблеми лягає індивідуально на кожного користувача.

Матеріали сайту слугують підказками, не є рекламою, та не спрямовані на обман читачів сайту.

Будь-яке використання та розміщення матеріалів сайту можливе тільки при згоді команди та наявності активного посилання на сайт Фінтрамплін.

Користувальницькі гарантії та відмова від відповідальності

При використанні сайту fintramplin.com ви підтверджуєте, що ви прочитали умови і розумієте їх, а також погоджуєтеся з ними. Ви визнаєте, що розумієте і приймаєте відмову від відповідальності сайту fintramplin.com

FINTRAMPLIN.COM.com не надає інвестиційні, фінансові та юридичні консультації. Зміст, представлене на цьому сайті, призначена тільки для інформаційних цілей і для його використання, ви повинні прийняти умови FINTRAMPLIN.COM, відмовитися від відповідальності і прийняти наступні умови:

Ви самі досліджуєте способи заробітку і перевіряєте сайти

Зміст FINTRAMPLIN.COM призначений для використання тільки в інформаційних цілях. Вкрай важливо робити ваші власні дослідження і аналіз, перш ніж робити якісь інвестиції, засновані на ваших особистих обставин. Ви повинні самостійно вивчати і перевіряти будь-яку інформацію, яку ви знайдете на сайті і хочете покладатися на неї, чи то з метою прийняття інвестиційного рішення чи іншим чином. Багато сайтів змінюють особливості своєї діяльності в процесі, а ми не можемо контролювати і змінювати свої статті постійно. Перед роботою з будь-яким важливим проектом перевірте відгуки про нього в мережі.

FINTRAMPLIN.COM не пропонує поради по інвестиціям або брокерські послуги.

FINTRAMPLIN.COM не є ні інвестиційним консультантом, ні інвестиційним брокером. Контент на сайті не є рекомендацією про укладення будь-яких угод з цінними паперами або порад по інвестуванню. Ми не надаємо персоналізовані рекомендації або думки щодо того, чи підходить проект для інвестицій.

Користувацькі гарантії

Ви гарантуєте, що зобов’язані використовувати свої знання тільки після належної перевірки. Що жодне відмивання грошей або інше протиправне діяння не скоєно у зв’язку з використанням FINTRAMPLIN.COM, що ніякі доходи від будь-якої діяльності з відмивання грошей не використовуються вами. Надалі ви гарантуєте, що ви завжди повинні дотримуватися законів по боротьбі з відмиванням грошей. Крім того, ви гарантуєте, що у зв’язку з використанням FINTRAMPLIN.COM ви не будете передавати нічого цінного, прямо або побічно, будь-якій державній посадовій особі, співробітнику контрольованої державою компанії, політичної партії або інших приватних (недержавних ) Осіб або організацій, які працюють від імені якогось уряду, щоб отримати яку-небудь неналежну вигоду або перевагу. Ви також гарантуєте, що ніякі гроші, виплачені вам в якості компенсації або іншим чином, не були або будуть використані для виплати хабара або віддачі в порушення всіх законів.

Відповідальність

Відповідно, FINTRAMPLIN.COM не несе відповідальності, за будь-які порушення в контракті, шкоду, заподіяну будь-яким іншим чином, у вигляді витрат або збитків, які можуть виникнути в результаті використання інформації, представленої на сайті. Ви повинні перевірити будь-яку інформацію, яку ви знайдете на нашому веб-сайті та на яку захочете покластися, з метою інвестування або будь-яких інших дій.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах