Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як навчитись заробляти гроші – 10 порад від професіоналів та основні принципи отримання прибутку

навчитись заробляти гроші

Кожному з нас ще зі школи говорять про те, що потрібно вчитися, щоб мати престижну роботу і хороший заробіток. Тому сьогодні ми поговоримо про те, як навчитись заробляти гроші.

Реалії такі, що, навіть маючи диплом найпрестижнішого ВНЗ, не завжди можна знайти вакансію, про яку ви мріяли і мати уявлення як навчитися заробляти. Так що ж робити? Це питання хвилює не тільки молоде покоління, а й усіх людей працездатного віку. Пропонуємо вам ознайомитися з найдоступнішими і перевіреними способами.

Роль мотивації в заробітку грошей

Як відомо мотивація – це досить сильний поштовх для кожної людини в досягненні поставлених цілей. Прагнення навчитися заробляти гроші, теж мета, до якої потрібно йти іноді навіть тернистим шляхом. Тому, мотивована людина буде вперто йти до мети, а ось людина слабша може все кинути і сказати, що у неї нічого не виходить.

Мало просто захотіти заробляти, потрібно шукати шляхи, прагнути і не чекати, що прилетить «чарівник на блакитному вертольоті» і запропонує вам цікаву і високооплачувану роботу.

Як навчитися заробляти гроші? Правда, про яку ви не знали

Головна правда про великі гроші криється в тому, що ніщо не дається просто так, не падає з неба. Як то кажуть, безкоштовний сир тільки в мишоловці. Для того щоб мати капітал, потрібно працювати, і іноді дуже важко.

Якщо вам кажуть, що можна розбагатіти буквально за день, але для цього потрібно вкластися в якийсь проект – бійтеся таких пропозицій, як правило, нічого хорошого вони не обіцяють і швидше за все вас обдурять.

Сидіти і чекати на одному місці, що ось в один прекрасний момент ви прокинетеся директором заводу, теж не доводиться. Потрібно ходити, пробувати, намагатися і домагатися. Звичайно, будуть провали, але ж це теж досвід і корисний. На примноження капіталу і зростання кар’єри йдуть роки, але витрачений час і сили потім почнуть приносити непогані плоди.

Звичайно, щоб почати свою справу потрібно буде вкладати і багато, безкоштовно нічого не буває. Багатьох це лякає, так як завжди є ризик втратити свої гроші, але хто не ризикує, той не п’є шампанського, і це дійсно так.

Формула успішного заробітку і як вона працює

Успіх в роботі залежить від чотирьох основних чинників:

 • Робота, яка вам подобається.
 • Ваша діяльність повинна бути затребуваною.
 • Ви повинні робити свою справу професійно.
 • Ви повинні приділяти роботі багато часу.

Давайте розберемо все по порядку. Якщо ви будете займатися справою, до якої у вас лежить душа, зрозуміло, що ви будете процвітати і домагатися вершин. Діяльність, яка не подобається вам, просто приречена на провал.

Важливо, щоб те, чим ви займаєтеся, приносило користь громадськості, адже тільки тоді це буде затребуваним і почне приносити хоч якийсь прибуток.

Потрібно робити свою справу професійно, так щоб людина була готова і хотіла заплатити за ваш продукт або послугу. Дилетанти сьогодні нікого не цікавлять. На жаль, сьогодні справжніх фахівців і майстрів своєї справи мало, тому їх праця і оцінюється високо.

Чому слід приділяти своїй справі багато часу? Щоб мати досвід. Погодьтеся, без досвіду сьогодні складно влаштуватися на будь-яку роботу, а грамотно побудувати бізнес тим більше.

Як навчитися заробити: 10 практичних порад від професіоналів

Все більше і більше молодих людей бачать себе в інформаційній сфері. Звичайні професії їх цікавлять мало, можливо це і правильно, адже майбутнє за інноваційними технологіями.

Кожен хоче забезпечити собі і своїм близьким безхмарне майбутнє, хороший дохід, щоб ні в чому собі не відмовляти. Якщо вас цікавить, як навчитися заробляти і робити це успішно, тоді ось вам кілька прикладів від професіоналів.

Заробіток в мережі Інтернет

Те, що можна мати прибуток, використовуючи Інтернет, сьогодні ні для кого не новина. Розмір цього прибутку безпосередньо залежить від вас самих. Наприклад, можна працювати копірайтером – писати унікальні статті на замовлення різним компаніям і інтернет-магазинах. Розмір вашої заробітної плати буде залежати від того, скільки таких статей в день ви будете писати і який їхній розмір.

Якщо ви маєте певну освіту в інформаційній сфері, тоді перед вами взагалі всі двері відкриті. Наприклад, ви вмієте створювати сайти, розробляти їх дизайн, монтувати відеоролики або ви досвідчений програміст, тоді ваші навички можуть знадобитися багатьом компаніям і фірмам, а ви можете надавати їм ці послуги за певну плату.

Навіть якщо ви нічого з вище перерахованого не вмієте робити, всьому можна навчитися, є ж інтернет-ресурси, курси та посібники, головне – захотіти!

Чим вигідна така робота? Ви самі собі начальник, самі будуєте свій графік, важливо тільки в терміни здавати замовлення і дотримуватися вимог замовника.

Реалізація речей в мережі

У кожної людини є речі і товари, які їй більше не потрібні, але вони в хорошому стані і мають певну цінність. Чому б не заробити на них, запропонувавши їх людям, яким цих речей не вистачає.

Можна також звернутися з цією пропозицією до своїх знайомих, вони з радістю віддадуть вам непотрібні речі, які тільки займають місце. У деяких випадках вони можуть навіть не просити компенсації за ці предмети.

Потім розміщуємо оголошення про продаж в мережі: в соціальних мережах, рекламних майданчиках, на безкоштовних дошках оголошень і так далі. Після цього вам потрібно буде просто приймати дзвінки, домовлятися з покупцями і отримувати свої гроші з продажів.

Непоганий варіант отримати прибуток, але, на жаль, не довговічний, так як непотрібний мотлох з часом закінчується.

Як варіант, можна спробувати створити інтернет-магазин, де продавати не всякі Б / У речі, а новий товар, закуповуючи його, наприклад, на різноманітних оптових базах або в Китаї, продаючи в роздріб. Різниця між тим, що ви витратили і тим, що отримали з продажів – це і є ваша виручка. Цей варіант вимагає фінансових вкладів, що не завжди безпечно. Якщо бізнес не піде, то ви тільки даремно витратите гроші, а прибутку не отримаєте, до того ж товар, який не вдасться продати теж буде лежати у вас мертвим вантажем.

Хоча сьогодні багато бізнесменів так працюють і мають великий успіх, солідний дохід і постійне місце роботи, не виходячи з дому.

Заробляйте на своїх вміннях і знаннях

 

Наприклад, ви добре готуєте, любите дітей і непогано справляєтеся з домашнім господарством, тоді можна влаштуватися нянею або гувернанткою. Чоловікам це не дуже підійде, так що можна подумати, що ви вмієте такого, що стало б в пригоді іншим. Наприклад, можна робити ремонти, лагодити сантехніку або електрику і так далі.

Також, якщо ви володієте мовами, добре знаєте предмети шкільної програми, вас запросто можуть взяти в якості репетитора. Досить поширене, затребуване і прибуткове заняття на сьогоднішній день.

А може ви вмієте фарбувати, стригти, робити манікюр? Ось вам ідея для малого бізнесу, який теж може приносити непоганий дохід. Спочатку, звичайно, потрібно буде про себе заявити, зібрати клієнтську базу, на це піде час, але зате потім про вас будуть розповідати ваші клієнтки, радити своїм знайомим і самореклама більше не знадобиться.

Те ж саме можна сказати і про людей, які займаються Hand-made, оригінальні подарунки подобаються багатьом, а купити їх або замовити можна у вас. Любите комп’ютерний дизайн? Тоді створюйте цікаві колажі, метрику, емблеми і щось в цьому роді теж під замовлення.

Співпрацювати з фірмами і компаніями, що займаються продажами

Мета будь-якої поважаючої себе компанії – постійне розширення сфери збуту продукції. Тому, якщо ви запропонуєте свої послуги в пошуку клієнтів, вам ніхто не відмовить.

Сидячи вдома і маючи хороші комунікативні здібності, ви можете шукати в тій же мережі нових покупців і клієнтів, за кожного з яких вам будуть платити гроші.

Продаємо власні знання та вміння

Щось схоже з пунктом 3, але не зовсім. Наприклад, ви знаєте англійську, програмування або щось ще, але не хочете займатися репетиторством.

Записуйте відео-уроки, диски, пишіть корисні статті та посібники, а потім продавайте їх в мережі або при особистих зустрічах, це вже вам вирішувати. Проводьте семінари та лекції платно, домовившись, наприклад, з навчальними закладами. Природно, щоб вам дозволили це зробити, потрібно представити документи, що ви дійсно можете це робити.

Стати правою рукою бізнесмена або підприємця

Люди, які мають досить солідний бізнес, не завжди встигають справлятися з усіма завданнями. Зустрічі, договору, звіти та інше, все це забирає багато часу, а доба складається всього лише з 24 годин.

Тому дуже часто можна в газетах або на сайтах з пошуку роботи побачити пропозиції типу «шукаю помічника директора». Ось, це ваш шанс, якщо ви досить комунікабельний, відповідальний, вмієте вести ділові переговори, а плюс до всього, знаєте іноземні мови та комп’ютер, вас можуть запросити на таку вакансію.

За те що ви зможете взяти частину обов’язків на себе, бізнесмени, як правило, дуже добре платять.

Здаємо майно в оренду

Якщо у вас є житлова площа або приміщення, яким ви не користуєтеся, то це взагалі золота жила. Здавайте її в оренду і отримуйте свої грошики, взагалі не напружуючись. Причому здавати можна не тільки приміщення, а й автомобіль, побутову техніку, велосипеди і навіть коляски.

Кредити та завдатки – як спосіб заробітку

У разі якщо вам терміново потрібні гроші, але в майбутньому ви будете мати якийсь дохід, можна спробувати взяти кредит або здати майно в ломбард з правом подальшого викупу. Не дуже безпечний спосіб по правді, так як можна і майно втратити, та й ще з відсотками за користування кредитом так потрапити, що ворогу не побажаєш.

Наприклад, ви задумали власний бізнес, щоб його відкрити і розкрутити ви берете кредит під заставу майна. Але, з яких-небудь причин бізнес прогорів, закрився, так і не розкрутившись. Що тепер робити? Прибутків немає, а значить, кредит віддати нічим, тоді ви, на жаль, втратите своє майно.

Але ж буває і по-іншому, коли все проходить успішно, людина розвиває свою справу, віддає борги і забезпечує себе непоганим капіталом на довгий час. Тому такий спосіб заробітку теж має право на існування.

Класичний варіант заробітку – влаштується на роботу

Найпоширеніший і знайомий нам спосіб отримувати прибуток. Ви шукайте роботу по спеціальності, проходите співбесіду, і якщо у вас достатньо досвіду, знань і навичок, то, швидше за все, вас візьмуть на роботу, і ви зможете почати свою діяльність уже на наступний день.

Фахівцям, які тільки після ВНЗ і ще не мають досвіду складніше, адже не кожен роботодавець захоче брати на роботу людину, яку потрібно трохи навчати та вводити в курс справи.

Знайти вакансії сьогодні можна не тільки в газетах, але і на спеціальних сайтах з пошуку підходящої роботи.

Якщо ви довго не можете знайти постійну роботу, можна спробувати знайти підробіток – тимчасову роботу. Наприклад, по кілька годин доглядати за сусідською дитиною або бути нічним сторожем позмінно.

Заробіток від роботи з сайтами

Про роботу в інтернеті ми вже говорили, але там мова йшла про роботу на інших сайтах, а ми розповімо, як заробляти, маючи власний сайт. Якщо ви маєте свій особистий сайт, ви теж можете отримувати додатковий пасивний дохід.

Припустимо, у вас є свій блог або інтернет-магазин, який вже приносить вам прибуток, а що якщо їх примножити. Адже на своєму сайті ви можете розміщувати посилання інших таких же мережевих підприємців у вигляді банерів, тізерів, контекстної реклами і так далі. За те, що ви помістите таку ссилку у себе на сторінці, вам теж заплатять і досить непогані гроші.

Сім помилок, які не варто робити

В основному, помилки, про які ми хочемо вам розповісти, допускають новачки, люди які ще не мають досвіду. Що відносять до таких помилок?

 • Прагнення за короткі терміни заробити великий капітал. Це всім відомі піраміди, вас дуже культурно і мило зазивають взяти участь в дуже прибутковому проекті, який дозволить вам розбагатіти буквально за лічені дні, але для цього в справу необхідно вкласти якусь суму. Це не правда, зазвичай люди тільки втрачають вкладені гроші.
 • Також неправильне рішення намагатися заробити там, де це практично неможливо. Краще витрачений час і сили використовувати для більш грошового заняття. Наприклад, раніше дуже поширене заняття було пляшки здавати. Краще постаратися зайнятися чимось більш прибутковим.
 • Не намагайтеся заробляти нечесно, в обхід законодавства, наприклад, граючи в казино, на автоматах і так далі. Це не принесе вам нічого хорошого, крім проблем.
 • Не шукайте занадто витончені способи отримання прибутку, намагайтеся займатися тим же, що і інші люди, так буде набагато простіше розкручувати власну справу і отримувати перший прибуток.
 • Не намагайтеся заробляти гроші «лежачи на дивані», вони не впадуть на вас з неба. Для отримання заробітку потрібно працювати щодня наполегливо і важко.
 • Ніколи не слухайте песимістів, вони здатні знищити вашу мрію в корені. Якщо ви розумієте, що вас починають відмовляти, говорити що, всі ваші витівки нісенітниця, просто перестаньте сприймати їх і йдіть впевненими кроками до своєї мети.
 • Ну і остання помилка, яка допускається багатьма людьми – починати одночасно кілька справ. Цього робити не потрібно, виберіть собі одне заняття і працюйте в цьому напрямку. Якщо не виходить, пробуйте ще, тільки не кидайте на півдорозі.

 9 принципів від успішних людей, як навчитися заробляти

Давайте складемо для себе конкретний список принципів, яких потрібно дотримуватися, щоб знати, як навчитися заробити. Складаючи цей список, ми враховували рекомендації людей, які на сьогоднішній день вже мають хороший бізнес і регулярний, пристойний дохід.

Пункт 1. Поверніть всі борги. Якщо ви комусь повинні, це вже негативно вплине на ваш капітал. Перше, що варто зробити на шляху до успішного заробітку – позбутися від боргів.

Пункт 2. Сконцентруйтеся на досягненні поставлених цілей. Яка наша мета? Правильно, отримувати гідну оплату своєї праці. Ось і займіться її досягненням. Поставте собі завдання і щодня працюйте над його досягненням. Якщо не розпилюватися, концентрація на чомусь одному істотно прискорить хід ваших справ.

Пункт 3. Намагайтеся джерелом заробітку зробити улюблену справу. Адже, як відомо робота, яка подобається, перестає бути роботою. Якщо ви зможете займатися тим, що любите, та й ще отримувати за це хороші гроші – ви щаслива людина.

Пункт 4. Принцип «зберігай і примножуй». Чи знайома вам фраза – «Скільки грошей не дай, все мало»? Ось, це як раз про багатьох наших людей, як тільки фінансове становище трохи поліпшилося, починають тринькати, а навіщо, питається. Як говорив Білл Гейтс, щоб домогтися успіху, потрібно навчитися витрачати менше, ніж заробляєш, тільки так можна потроху сколотити реальний капітал. Якщо у вас з’явилися зайві гроші, відкладіть їх, відкрийте депозит, вкладіть їх у бізнес для розвитку і розширення власної справи.

Пункт 5. Не бійтеся проявляти ініціативу. Тільки людина активна і заповзятлива здатна домогтися успіху у всіх починаннях. Якщо ви будете боятися, роздумувати, то, швидше за все, просто будете тупцювати на місці, і не досягнете великих вершин. Гроші люблять сміливих і ініціативних людей, вони тоді самі пливуть в руки.

Пункт 6. Заводьте потрібні і вигідні знайомства. Хороші партнери або спонсори ще ніколи нікому не заважали, тому намагайтеся спілкуватися з підприємцями у вашій сфері, заводити з ними знайомства, відкривати спільні проекти.

Пункт 7. Постійно контролюйте стан вашого капіталу, адже він може, як примножуватися, так і зменшуватися, тому статистика і нагляд потрібні обов’язково. Адже заробити гроші складно, а втратити дуже легко. Гроші люблять рахунок!

Пункт 8. Використовуйте будь-який вигідний випадок, виймайте вигоду навіть з найменшої угоди. Адже це теж прибуток, а значить не потрібно ним нехтувати.

Пункт 9. Завжди будьте позитивно налаштовані, так як негативу в нашому житті і так вистачає, навіщо цей песимізм. Тільки людина позитивно налаштована здатна оцінювати своє життя самостійно.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про