Як заробляти на Cashback-сервісах і картах: цікаві способи і скільки можна заробити на кешбеку

Заробіток на кешбеку

Статтю оновлено:

Доброго дня! У цій статті ми обговоримо, як заробити на кешбеку та кешбек-картах. Йдеться насамперед про послуги посередництва при покупках і отриманні комісії від спеціальних сервісів.

  • Скільки можна заробити: від 1 тис грн в місяць.
  • Мінімальні вимоги: ніяких.
  • Чи варто займатисяякщо є своя аудиторія (або можливість її набрати).

Загальна інформація по Cashback

Сервіси Кешбеку з’явилися відносно недавно, але вже встигли стати одним із способів, як заощадити на покупках в інтернеті.

Кешбек – повернення частини коштів за покупку. Ви купуєте, а вам повертається 5 – 15%.

Спочатку cashback замислювався як економія власних коштів. Але з його допомогою можна також заробляти. Давайте розглянемо, як заробити на Кешбек-сервісах, які майданчики можна використовувати і як правильно це робити.

Як заробити Кешбеку

Кешбек – досить цікавий спосіб реально економити на покупках в інтернеті. Заробити його можна двома способами:

  1. Скористатися спеціальними сервісами.
  2. Платити за допомогою cashback-карти.

Сервіси живуть за рахунок того, що отримують відсоток з кожного залученого клієнта. А щоб не займатися додатковою рекламою , вони просто діляться частиною прибутку зі своїми відвідувачами. Це взаємовигідне співробітництво. Портал заробляє, а ви економите на покупках в інтернеті.

Банківські картки з cashback також мають вигоду для самих кредитних організацій. По-перше, вони підвищують лояльність аудиторії до всіх продуктів, а по-друге, незнижуваний залишок по карті використовується для фінансування додаткових операцій кредитної організації. Тобто за ваші гроші комусь видають кредит.

Заробіток на сервісах

Є чотири робочих варіанти заробітку на кешбек-сервісах.

Партнерська програма. Практично у кожного сервісу є своя партнерська програма. Вона дозволяє залучати нових клієнтів з мінімальними витратами на рекламу. Суть заробітку в наступному: ви реєструєтесь в сервісі, отримуєте реферальне посилання, і далі кожен, хто перейде по посиланню і замовить товари, принесе вам невеликий відсоток.

Цей спосіб заробітку хороший для тих, хто може вийти на велику аудиторію. Зібрати клієнтів можна тематичною групою в соціальних мережах, каналом на Youtube , платною рекламою. Будь-який з цих варіантів буде вигідний, якщо правильно використовувати ресурси. Чим більше людей переходять по посиланню і замовляють, тим більший ваш заробіток.

Список найпопулярніших cashback-сервісів:

Letyshops (найкращий!) – дозволяє працювати практично з усіма відомими інтернет-магазинами. Є 2 програми:

  • приведи друга (отримуєте 15% від кешбек рефералів);
  • LifeTime (15 рублів за реєстрацію користувача і 50% від доходу сервісу).

EPN  – досить великий кешбек-сервіс. Знижки до 50%, деякі пропозиції з фіксованою ставкою. 3 програми:

  • Стандартна (10% від доходу рефералів і 5% від доходу вебмайстрів).
  • Прискорена (2 – 5 $ за кожного активного користувача).
  • Гібридна (2,5% від першої суми покупки і 5% з кешбеку кожного реферала).

Megabonus  – третій по величині cashback-сервіс. Цікаві плаваючі умови для залучення: від 7 до 50% Кешбек для ваших рефералів.

Kopikot  – пропонує непогані умови для залучення клієнтів (200 рублів за кожного реферала, який накопичить 40 рублів Кешбек).

promo-kodi.net  – сервіс для отримання знижок у кращих інтернет-магазинах. Дозволяє повернути до 50% від суми покупки. Ви отримуєте 20% від кешбеку реферала.

Cash4Brands  – новий кешбек-сервіс. Надає середні знижки на товари, при цьому платить 100 рублів за кожного нового залученого реферала.

Вибирайте сервіс не тільки по особистим уподобанням, але і в розрахунку на той сегмент, в який цілитеся. Порівнюйте cashback по популярним інтернет-магазинам і кращий з них пропонуйте своїй аудиторії.

Посередництво. Ви купуєте товари в зарубіжних інтернет-магазинах, а кешбек забираєте собі. Підходить, якщо у вашому оточенні є люди, які хотіли б замовляти в мережі, але не знають як або не хочуть забивати собі голову зайвою інформацією.

Багато чого у такий спосіб не заробиш, так як кількість таких людей в оточенні обмежена. Але виходити в невеликий плюс можна. Пропонуйте людям замовляти в інтернеті, діліться посиланнями на товари, а коли вони захочуть оплатити, запропонуйте їм заощадити, і частина грошей виявиться у вашій кишені.

Прокрутка позикових коштів.  Це вже напівлегальний спосіб отримання грошей. Деякі сервіси платять відсоток за кожну взяту позику і кредит. Тобто, ви можете взяти кредит, отримати за нього cashback, а потім просто миттєво оплатити його. У підсумку через пару позик ви зіпсуєте собі акаунт, але вийдете в плюс.

Заробити таким чином можна кілька тисяч гривень. Але тут потрібні вираховувати суму відсотків і уважно читати правила. Нерідкі ситуації, коли сторонні люди повинні були виплатити невеликий штраф або сума кешбек поверталася сервісу відразу після повернення кредиту.

Створення власного сервісу.  Самий банальний але й найскладніший спосіб заробітку на кешбек. Сервіси отримують гроші за те, що залучають клієнтів в магазин. При бажанні, маючи 1 – 2 тисячі доларів, можна створити свій портал, почати активно його розкручувати і отримувати гроші з задоволених клієнтів.

Такий спосіб заробітку найкраще розглядати, коли у вас вже є досвід управління бізнесом. Плюс великі ніші вже зайняті, тому доведеться домовлятися із середніми магазинами. Але при бажанні можна отримувати чистого прибутку від тисячі доларів на місяць.

Бонус : є невеликий спосіб істотно заощадити на покупках в деяких магазинах. У деяких торгових мережах є фіксована сума кешбеку, яка виплачується при мінімальному замовленні. У свій час у компанії Летуаль було повернення 160 – 220 рублів при мінімумі в 320. Тобто ми отримуємо товар за 100 – 160 рублів при ціні в 320 рублів.

Заробіток на cashback-сервісах – досить серйозний бізнес, якщо у вас є хороша аудиторія або активні канали просування. Шукайте хороші пропозиції і сервіси, залучайте людей і заробляйте на цьому.

Як заробити на кешбек-картах

Кешбек-карти – стандартна банківська пропозиція. Кредитні організації повертають відсотки від покупки у вигляді поповнення рахунку або бонусних балів, за які можна купити певні товари. Це відмінний спосіб заощадити або за рахунок витрат накопичити собі на гідний подарунок.

Але на Кешбек-картах також можна заробляти. Якщо оплачувати чужі покупки в інтернеті, то вийде, що сума платежу висить на замовнику, а кешбек повертається вам. Своєрідне посередництво, тільки з тим урахуванням, що так вам буде простіше знайти клієнтів. Досить сказати друзям і знайомим: «у мене є Кешбек-карта, так що якщо будете щось замовляти, я оплачу з неї».

Це вигідна пропозиція, оскільки знімає з людей додаткові тимчасові витрати. А ви за це отримуєте заслужені гроші. Якщо користуватися Кешбек-картою разом з сервісами, може вийти істотна економія (до 15 – 20% з однієї покупки).

Скільки можна заробити на cashback

Як я вже говорив в огляді способів заробітку, все залежить від того, яким способом ви користуєтеся і скільки активних користувачів зумієте залучити. Якщо ви займаєтеся залученням рефералів за допомогою груп в Фейсбук, то можна зібрати аудиторію з 100 000 чоловік, в якій близько 1 – 2 тисячі буде регулярно купувати щось по ваших реферальних посиланнях.

При середній сумі покупки – 500 грн на місяць, ви зможете заробляти до 500х0,1х0,1 = 5 грн за кожного отриманого клієнта. Тобто близько 5 – 10 тисяч грн просто за постинг товарів з реферальними посиланнями. А за кожну тисячу рефералів з таким контентом – 5 тисяч грн на місяць.

Сайти з оглядами cashback-сервісів мають набагато більший дохід при грамотному підході. За кожного клієнта можна отримувати до 20 – 30 грн з покупки, адже люди, які хочуть заощадити, частіше роблять покупки. Просто треба уважно стежити за конверсією читача в реферала.

Інші способи заробітку занадто ненадійні, щоб реально оцінювати обсяг заробітку. Якщо у вашому оточенні є завзяті шопоголіки, які не знають про cashback-сервіси, але хочуть заощадити на покупках в інтернеті, ви зможете на порожньому місці отримувати до 1 – 3 тисяч грн. Якщо грамотно налагодити посередництво, можна сміливо вийти на дохід від 10 000 грн.

Висновок

Заробіток на cashback – дійсно цікавий спосіб отримати прибуток в інтернеті. Його безсумнівний плюс в тому, що це білий метод. Він дозволяє людям економити, а ви за це отримуєте грошову винагороду. Якщо ви допомагаєте користувачам, вони охочіше переходять по посиланнях.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про