Де взяти гроші терміново і так, щоб не повертати

де взяти гроші

Статтю оновлено:

Сталося так, що мені терміново знадобилися гроші, не на дурниці – серйозно зламався автомобіль, від якого залежав весь мій заробіток. Тому виникло питання – де взяти гроші швидко і вигідно.

А ми нещодавно взяли іпотеку і всі заощадження пішли на внесок. Довелося сісти і дуже серйозно обміркувати, де взяти гроші, і краще – безоплатно. Ситуація явно вимагала нестандартних рішень, адже рідня теж вже допомогла чим змогла. Я просто сів і виписав на аркуші всі варіанти, які обмірковував два вечори поспіль.

Де взяти грошей, якщо вони потрібні терміново

 • Виграти в лотерею (гарантія успіху нульова, можна витратити на квитки останні кошти і жоден з них не «вистрілить»).
 • Взяти в борг (але ми вже позичили у сім’ї на квартиру).
 • Попросити у незнайомого народу, знайдуться добрі люди, тим більше з поверненням. Але на спеціальних майданчиках гроші збираються місяцями під конкретну благородну мету, лікування, запуск цікавого продукту.
 • Ломбард. Можна закласти цінності, але які?
 • Кредит. Один кредит у нас вже був, ми підтверджували його три місяці і шанси, що нам дадуть ще один, прагнули до нуля.
 • Мікропозика. Але тут дуже бентежили кабальні умови.
 • Заробити. Але способів швидко заробити стільки грошей легальним способом за три дні я не знайшов, окрім, як в Інтернеті. Нерухомості для здачі в оренду теж не було.
 • Отримати державні субсидії і гроші на розвиток бізнесу.
 • Грамотне використання кредитної картки.
 • Сайти безкоштовних оголошень: продаємо непотрібні речі.

Завжди найнадійнішим способом вирішення раптової фінансової проблеми буде взяти борг у рідні або друзів (а потім відпрацьовувати на другій роботі або «шабашках», не боячись, що можуть вчасно не заплатити). Але ж кишені у рідні на держпостах не бездонні, і міркувати про плюси і мінуси тут безглуздо. У кого є надійна рідня і така можливість, інших способів і шукати не треба. В результаті дуже привабливим варіантом здався ломбард, тим більше ризиків практично немає.

Взяти гроші в ломбарді

У чому вигода звернення в ломбард:

 • З документів потрібен тільки паспорт.
 • Позика оформляється дуже швидко.
 • Досить великий ліміт кредитної суми.
 • Великий спектр майна, яке можна закласти (як правило, коштовності, автомобілі, гаджети, навіть шубу).

Але всі ці плюси перекреслюються одним мінусом – а вам є що закласти? З недорогої обручки прибуток буде не більше тисячі гривень, які не вирішать проблеми. Автомобіль потрібен для пересування, а шуба повинна бути новою …

Гроші в кредит – банк чи мікрокредит

Скільки я передумав, але у всіх варіантах знайшлися слабкі місця. Найреальнішим в результаті виявилася мікропозика, в якій-небудь перевіреній організації. До речі, коли одного разу доводилось – я вибрав Манівео. Дуже відома і надійна контора, у якої хороша репутація і умови. Логічніше було б оформити кредит в банку, ні для кого не таємниця, що навіть «жадібний» банк дає суми на великі терміни під менший відсоток. Але ось біда – там багато умов.

Увага! З мікропозиками треба бути обачним, адже відсотки там великі набігають, якщо не повернути гроші за кілька тижнів чи місяць.

Перелік умов для отримання кредиту в банку:

 • Мати стабільний дохід і документи, щоб його підтвердити. Тобто довідка про стабільний дохід мінімум протягом шести місяців. Не підходить для тих, хто недавно змінив роботу, отримує мінімальну офіційну зарплату, а решту – в конверті. Насправді добра половина народу не задовольняє цим простим умовам банку.
 • Потрібен поручитель. Не дуже хочеться шукати людину, яка поручиться платити за вас борги перед банком, якщо з вами щось трапиться.
 • Гарна кредитна історія. При цьому, якщо гроші вам потрібні були вперше і ніякої кредитної історії у вас і в житті не було, це скоріше мінус, ніж плюс. Кредит швидше дадуть тим, хто купив пральну машину не відразу на накопичені кошти, а рік виплачував за неї гроші за кредитним договором, оформленим прямо в магазині.
 • Застава. Якщо довідок про зарплату недостатньо, може знадобитися закласти будинок або автомобіль, при цьому не можна закладати власність, за яку ще не виплачений кредит.

А ось помилятися в тому, що при простроченні виплат банк буде вести себе цивілізовано, не варто. Банки дуже активно співпрацюють з колекторами, а оскільки клієнти у них поставлені на потік, вникати в вашу особисту складну ситуацію ніхто не буде. Так що з боржниками всюди розмова коротка.

У підсумку ми з дружиною знову прийшли до мікропозики – ризики є, але принаймні схема зрозуміла, і гроші отримати реально. Для цього спеціально перевірив відгуки в Інтернеті, судити, до речі, потрібно не по хорошим відгуками, а за кількістю поганих. Хороший кожен може написати, а поганий – тільки засмучений клієнт.

Аргументи ЗА мікропозики:

 • Гроші видаються відразу, ніяких перевірок і регулярних походів в банк, як на роботу.
 • Гроші можна отримати відразу на карту, заповнивши заявку через Інтернет.
 • Не доведеться напружувати друзів і рідню своїми проблемами.
 • Не потрібно підтверджувати довідками своє майно, пояснювати, навіщо потрібні гроші.
 • Не потрібно шукати поручителів.

А найголовніше все робиться онлайн і досить швидко.

Не всі, звичайно, так бездоганно. Відсотки тут вищі, ніж банківські, але це вимушена плата за оперативність і простоту отримання грошей. Якщо ставитися до позики відповідально, все буде проходити точно, як в банку.

Є два головних правила, яких слід дотримуватися, якщо берете швидкий кредит.

 1. Завжди чітко знати, яка сума потрібна. Ніколи не брати «для круглого рахунку» двадцять тисяч замість п’ятнадцяти. Нецільові гроші розлетяться по дрібницях, а відсотки з них вам будуть нараховуватися і збільшувати суму кінцевого повернення. Краще бути точним і взяти суму, необхідну на гострі потреби.
 2. Повертати вчасно. Ніякі колекторські агентства не почнуть за вами полювати, варто прострочити виплату на тиждень-два, але за прострочення абсолютно логічно нараховують додаткові відсотки, а це вже зовсім необґрунтована переплата.

Заробити гроші в Інтернеті

Інтернет дозволяє досить швидко заробити необхідну суму не виходячи з дому, правда, щоб досягти бажаного, доведеться докласти певних зусиль, а це найважче.

Серед найпопулярніших методів заробітку:

 • Партнерські програмиВи рекламуєте обумовлений товар або послугу, і якщо вони зацікавлять користувачів – отримуєте певний відсоток.
 • Відеоблоги. Поділіться з світом своїми ідеями або талантами – особливою популярністю користуються огляди іграшок або популярних онлайн-ігор. В середньому за один огляд платять до 3000 гривень.
 • Лайки, коментарі, репости. Багато спільнот в соціальних мережах пропонують винагороду за перераховані вище дії. При бажанні, всього за день можна отримати додатковий дохід – досить лише виконати план роботи.

Державні субсидії і гроші на розвиток бізнесу

Як не дивно, в першу чергу варто звернутися до держави. Зараз в законодавстві передбачено цілий ряд можливостей для тих, хто бажає отримати фінансову допомогу. Можна встати на біржу праці, або зареєструватися як приватний підприємець, скласти бізнес-план і попросити грошей у держави на розвиток бізнесу.

Продати непотрібні речі на сайтах безкоштовних оголошень

Краще за все не витрачати час на всі сайти, а користуватися найпопулярнішим, наприклад: olx.ua

Правильне використання кредитної картки

Ця ідея заснована на грамотному використанні бонусів і пільгового періоду. Більшість банків пропонують своїм клієнтам додаткові переваги – розплачуючись в магазинах, можна отримувати певний відсоток від кожної покупки на бонусний рахунок.

А при користуванні грошей на карті діє пільговий період – погасити заборгованість потрібно протягом певного часу. Відповідно, якщо розплатитися карткою і протягом 30-50 днів внести витрачену суму, то відсотки не нараховуються. Зате бонуси будуть доступні на рахунку – якщо не знімати їх протягом тривалого періоду часу, то може накопичитися пристойна сума, яка буде доступна абсолютно безкоштовно. Гроші завжди доступні – можна витратити їх на що завгодно, а віддавати не доведеться.

Мрія отримати багато грошей без повернення живе в кожному, але, якщо у вас немає багатого самотнього дядечка, цій мрії не судилося збутися. У мене вона теж не збулася, але і без спадщини, яка впала з неба ми впоралися. Благо варіантів, щоб викрутитися зі складної фінансової ситуації, десяток. Головне – зважувати всі за і проти у вашій конкретній ситуації.

Якщо ви знаєте ще способи одержання грошей без повернення, причому терміново, пишіть в коментарях нижче.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про