Заробіток на текстах в інтернеті

Заробіток на текстах в інтернеті

Заробіток на текстах в інтернеті – один із найбільш популярних напрямків. Хоча останнім часом користувачі все частіше дивляться відео, важко уявити веб без текстів.

Топ 10 секретів професійних копірайтерів

секрети копірайтерів

Незалежно від того, чи є ви професійним автором чи маркетологом, якому доручено написати потужний, ефективний контент, вам потрібно писати, як професіонал, щоб виконати цю роботу гідно. 

Як заробляти на відгуках в інтернеті – найкращі сайти та поради

Заробіток на відгуках

Якщо ви активний інтернет-користувач, то можете поділитися своєю думкою і заробити на відгуках хороші гроші! Існують спеціальні сайти для заробітку на відгуках в інтернеті, які пропонують своїм користувачам писати огляди до товарів і послуг і отримувати за це реальні гроші.

Найкращі біржі копірайтингу та рерайтингу для заробітку на текстах

У цій статті я розповім, де писати тексти за гроші або продати готові статті в інтернеті. Розглянемо найкращі біржі копірайтингу та рерайтингу для заробітку на текстах.

На біржах копірайтингу ви зможете продати текст або виконати замовлення з написання статей на вказану замовником тему.

Як письменникові заробити в інтернеті і який дохід отримують автори книг – всі способи заробітку на письменництві

письменникові заробити в інтернеті

Багатьом письменникам знайома ситуація, коли майже закінчена книга порошиться в далекій папці комп’ютера в очікуванні натхнення. Однак, якщо докласти трохи зусиль, можна заробляти на ній стабільний дохід кожного місяця.

Що таке копірайтинг – як заробити новачкові і з чого почати роботу + ТОП-5 бірж копірайтингу

що таке копірайтинг

Сьогодні мова піде про копірайтинг і професію, яка дозволить заробити грошей новачкові, реалізувати себе в якості автора і подарувати свободу самовираження і фінансову незалежність.

Заробіток на перекладі текстів в інтернеті

Заробіток на перекладі текстів в інтернеті

Якщо ви знаєте іноземну мову, то можете заробляти в інтернеті перекладами текстів. Такі послуги надають бюро перекладів, власники сайтів, приватні особи. Давайте подивимося, як і скільки можна заробити на перекладі текстів, де шукати замовлення, і які іноземні мови користуються попитом.

Розшифровка аудіозаписів у текст – огляд виду заробітку

Розшифровка аудіозаписів у текст

Вітаю вас! У сьогоднішній статті я розповім про таку можливість заробітку через інтернет, як розшифровка аудіо та відео в текст. Цей вид роботи має специфічну назву – транскрибація, а той, хто перекладає почуті слова з аудозаписів і відеороликів – транскрибатор.