Як продати бізнес вигідно і швидко – інструкція та поради

продати свій бізнес

Коли відкриваєш свою справу, то не замислюєшся про продаж бізнесу. Але ніхто не застрахований від того, що одного разу бізнес доведеться виставити на торги. Як же так, скажете ви?

Читати далі

Що таке мережевий маркетинг – все про MLM-бізнес без рекламних прикрас

Що таке мережевий маркетинг

Більшій частині населення пострадянського простору довго згадувати, що таке мережевий маркетинг, не доведеться, чого не скажеш про молодь. “Мережевий маркетинг не пропонувати”, – ця фраза вінчала резюме і оголошення про пошук роботи 20 років.

Читати далі

Що таке конкуренція в бізнесі – поняття, суть, види, правила і рівні конкуренції

Що таке конкуренція

Сьогодні поговоримо про те, що таке конкуренція, про її види, рівні, і т. д. Варто зауважити, що таке поняття, як конкуренція є однією з визначальних і незамінних основ на сучасному ринку. 

Читати далі

Що таке нетворкінг простими словами: як заводити корисні знайомства + основні правила нетворкінгу

Що таке нетворкінг

Вітаю! У цій статті ми поговоримо про нетворкінг. Ви дізнаєтесь, що це таке і як його використовувати, а також основні правила нетворкінгу.

Читати далі

Як перетворити хобі в бізнес – інструкція від мрії до реальності + 10 успішних прикладів бізнесу для натхнення

перетворити хобі в бізнес

Не вірите, що захоплення може приносити хороший дохід? У цій статті розкладу все по поличках, для тих, хто націлений перетворити хобі в повноцінний бізнес.

Читати далі

ТОП-20 помилок підприємців-початківців, які гублять молодий бізнес

Основні помилки бізнесменів початківців

В області підприємництва та бізнесу існують свої правила. Збудовані вони на помилках бізнесменів, які привели до вкрай тяжкого становища підприємства, або навіть гірше – до банкрутства. Тому, можна без перебільшення сказати, що за кожним правилом ведення бізнесу стоїть чиєсь зруйноване підприємство.

Читати далі

Що таке аутсорсинг: огляд переваг і всіх видів, приклади використання, вартість послуги + інструкція по переходу на аутсорсинг

Що таке аутсорсинг

Оптимізувати витрати компанії або уникнути надмірних витрат, поліпшити фінансові показники, заощадити управлінські ресурси, швидко реорганізувати бізнес – всі ці завдання дозволяє вирішити аутсорсинг. Про те, що являє собою цей вид бізнесу, його особливості, вартості, плюси і мінуси поговоримо в цій статті.

Читати далі

Що таке офшор – простими словами про складне + найважливіше про офшорні зони і рахунки

Що таке офшори

Останнім часом навколо офшорів розгорається чимало дебатів. Просунуті бізнесмени щосили користуються привілеями реєстрації свого бізнесу за кордоном – зниженою податковою ставкою і конфіденційністю фінансових операцій. Тому поговоримо про те, що таке офшори, які переваги дають офшорні рахунки і як цим скористатись у своєму бізнесі.

Читати далі

Де знайти клієнтів для веб-студії: покрокова інструкція + 5 каналів залучення замовників

Де знайти клієнтів для веб-студії

У цій статті ми поговоримо про те, як знайти клієнтів для веб-студії, якщо ви займаєтесь створенням сайтів під замовлення. Пошук клієнтів в інтернеті – цікава задача. Для будь-якого бізнесу є безліч способів залучення уваги, які можуть вилитися в замовлення або корисні знайомства.

Читати далі

Тут ви дізнаєтесь як вести бізнес в Україні та організувати його. Основні поняття та форми бізнесу.