Франшиза для маленького міста – як вибрати вигідний напрямок

Франшиза для маленького міста

Умови відкриття бізнесу в невеликих містах і мегаполісах істотно відрізняються. Для успішного початку бізнесу необхідно провести аналіз особливостей підприємницького середовища в великих і маленьких містах.

Читати далі

Як придумати назву бренду – детальна інструкція з прикладами

придумати назву бренду

Дуже часто власник бізнесу виявляється в ситуації, коли є вдалий бренд, а ось назви для нього вдалого немає. І це багато в чому гальмує розвиток бізнесу. Тому питанням про те, як назвати бренд для його ефективного просування на ринку, задаються багато.

Читати далі

Де взяти стартовий капітал для бізнесу?

стартовий капітал для бізнесу

Розглядаючи процес відкриття бізнесу, варто вказати, що одним з ключових етапів є пошук джерел фінансування. Іншими словами, підприємець-початківець повинен знати, де взяти стартовий капітал для відкриття бізнесу.

Читати далі

Що таке особистий бренд: способи його створення і просування, переваги і недоліки + приклади

Що таке особистий бренд

Доброго дня! У цій статті ми поговоримо про особистий бренд. Як його створити та розвивати правильно, які основні плюси та мінуси у персонального брендингу.

Читати далі

Як продати бізнес вигідно і швидко – інструкція та поради

продати свій бізнес

Коли відкриваєш свою справу, то не замислюєшся про продаж бізнесу. Але ніхто не застрахований від того, що одного разу бізнес доведеться виставити на торги. Як же так, скажете ви?

Читати далі

Що таке мережевий маркетинг – все про MLM-бізнес без рекламних прикрас

Що таке мережевий маркетинг

Більшій частині населення пострадянського простору довго згадувати, що таке мережевий маркетинг, не доведеться, чого не скажеш про молодь. “Мережевий маркетинг не пропонувати”, – ця фраза вінчала резюме і оголошення про пошук роботи 20 років.

Читати далі

Що таке конкуренція в бізнесі – поняття, суть, види, правила і рівні конкуренції

Що таке конкуренція

Сьогодні поговоримо про те, що таке конкуренція, про її види, рівні, і т. д. Варто зауважити, що таке поняття, як конкуренція є однією з визначальних і незамінних основ на сучасному ринку. 

Читати далі

Що таке нетворкінг простими словами: як заводити корисні знайомства + основні правила нетворкінгу

Що таке нетворкінг

Вітаю! У цій статті ми поговоримо про нетворкінг. Ви дізнаєтесь, що це таке і як його використовувати, а також основні правила нетворкінгу.

Читати далі

Що таке Інтернет-маркетинг (internet marketing) – популярні інструменти і робочі стратегії, хто такий Інтернет-маркетолог

Що таке Інтернет-маркетинг

Прогрес не стоїть на місці і зачіпає всі сфери діяльності, в тому числі і рекламу. Якщо раніше про товар дізнавалися з газет і телевізора, то тепер ці способи відходять на другий план, а основну роль поступово починає відігравати всесвітня мережа.

Читати далі

Тут ви дізнаєтесь як вести бізнес в Україні та організувати його. Основні поняття та форми бізнесу.