Як стати багатим з нуля в Україні

Як стати багатим в Україні

Існує думка, що в США чи в Європі набагато простіше стати багатим. Але чи можливо стати багатим в Україні та що для цього взагалі потрібно робити. Читайте, щоб дізнатись основні способи досягнення такої мети.

Скільки історій про виграш джекпот у лотерею, про компенсацію через суд в мільйони доларів або успішний запуск бізнесу з продажу саморобних сумочок. Чомусь в основному всі ці щасливі історії трапляються де завгодно, але тільки не в Україні.

Насправді і в Україні відбувається багато щасливих історій. Люди багатіють, виграють в лотерею мільйони (рідше, правда, набагато рідше) і запускають успішний бізнес з нуля, продаючи продукти своєї діяльності. Але через свій менталітет україці найчастіше не афішують успіхи – не прийнято це.

Багаті люди чомусь завжди асоціюються з злодіями, шахраями, нечесними депутатами або хабарниками. Людям так простіше думати, щоб не доводилося самостійно щось робити.

Як стати багатим в Україні – декілька варіантів

Втім, знову психологічні нетрі, і краще я перейду безпосередньо до методик збагачення. Хоча все перерахувати в рамках однієї статті і не вийде, тому що варіантів дійсно безліч.

Я не буду розписувати покрокові інструкції до збагачення. Складно стати багатим, очікуючи, що хтось проведе вас за руку до золотих гір. В крайньому випадку можна знайти докладний бізнес-план в інтернеті, але діяти і ризикувати все одно ви будете самостійно.

Найпростіші способи стати багатим:

 1. Вдале заміжжя – зараз нерідко жінки хочуть вийти заміж не заради затишку і сімейного щастя, а щоб отримати в чоловіки багатого чоловіка і розпоряджатися його грошима. Але найнеприємніше, що тепер і молоді хлопці воліють йти таким шляхом. Неприємна тенденція, я рекомендую вам досягати успіху самостійно.
 2. Виграти в лотерею – хоча це дуже малоймовірно, але шанси є. На сайті MSL можно купувати квитки на всі офіційні українські лотереї віддалено. Навіть ходити нікуди не треба, а в разі перемоги ви отримаєте повідомлення на телефон.
 3. Спадщина від багатого і бажано далекого родича, якого ви бачили тільки в дитинстві. Таке «везіння» зустрічається ще рідше, ніж виграш у лотерею. Але хоча б не доведеться витрачати гроші на виграшні квитки.

Як заробити самостійно і стати заможним

Зрозуміло, що всі ці прості способи далекі від реальності і для дійсно успішних людей зовсім не варіант. Легкі гроші йдуть також швидко, як і приходять. Тому не варто розраховувати на це, а краще створіть свій бізнес.

У попередній статті «як заробити багато грошей» я вже описувала кілька прибуткових варіантів. Не буду знову їх детально розглядати, просто перерахую.

 1. Продаж в інтернеті – продаючи свої речі багатим не стати, так що зверніть увагу на перепродаж. Формально ви створюєте свій магазин, але на перших порах можна розміщуватися в інтернеті. Купуєте за оптовою ціною товари або замовляєте через Аліекспрес, а потім перепродуєте з націнкою.
 2. Надавати послуги – в перший час можна обійтися тільки своїми силами, а потім найняти бригаду і помічників. Складно буде тільки в перший час, коли потрібно отримати певну репутацію, перших клієнтів, заробити ім’я, а потім вже справа піде простіше.
 3. Навчання людей – дуже широка галузь, особливо якщо ви розбираєтеся в якийсь рідкісної сфері і володієте даром навчання. Не просто переказувати завчений текст, а жваво і зрозуміло пояснювати найскладніші речі. В цьому випадку ви зможете швидко досягти успіху, підвищите ціни і замість символічної 1000 за урок просити 10 000 рублів. А на одному тренінгу може бути від 30 до 100 чоловік…
 4. Здавати в оренду власність – і це стосується не тільки квартир, можна обмежитися гаражем або машиною. Дачний будиночок біля річки може користуватися попитом у молодих міських сімей, які хочуть вивести дітей на природу. Деякі купують квартири в іпотеку, а виплачують за рахунок оренди від мешканців. Але це занадто ризикований план, не рекомендую вплутуватися в це.

Більш ризиковані способи розбагатіти в Україні

Всі ці способи відносно безпечні і цілком здійсненні без серйозних ризиків. Але зазвичай у бізнесі існує правило – чим більше ризики, тим вищі доходи. Якщо зможете знайти золоту середину, тоді зможете домогтися успіху і не втратити все.

 1. Створити свій бізнес – це ризиковано і досить складно, але саме свій бізнес здатний принести гарний прибуток. Адже саме слово «бізнесмен» у всіх асоціюється з успіхом і багатством. Це ж стосується того, як стати багатим в Україні

В цьому плані важко щось порадити, тому що існує величезна кількість сфер, в яких можна себе проявити. І у них є десятки варіантів, де можна проявити себе. Головне правило – вибирайте те, в чому ви розбираєтеся, вмієте і що любите. При збігу всіх цих принципів ви зможете домогтися успіху.

 1. Авторські права – створити щось самостійно і продати права на використання. Найчастіше це стосується книг, але це так само можуть бути винаходи, картини, фотографії, комп’ютерні/мобільні ігри, курси і т. п. Для цього потрібен певний талант і знання, але іноді достатньо просто вивчити попит, моду і створити щось в цьому стилі. Можна навіть видати ТЗ розробникам, якщо не вмієте самостійно створювати мобільні ігри, а вони створять все під вашим керівництвом.

Невідомий розробник Донг Нгуєн створив гру flappy bird і став заробляти по 1,5 млн доларів в місяць за рахунок однієї успішної гри. Тільки за рахунок внутрішньоігрової реклами.

До речі, вік для багатства не перешкода – зараз існує величезна кількість «мільйонерів з нуля» віком до 24 років. Вся справа в нестандартному мисленні та підприємницькій жилці.

Як стати багатим з нуля в маленькому місті чи селі Україні?

Погодьтеся, що у великих містах можливостей значно більше. А коли справа стосується невеликого провінційного містечка, або навіть невеликого селища на околиці світу, зовсім можуть опуститися руки. Але рано здаватися.

На мій погляд, якщо ви не можете змінити місце проживання, вас врятує інтернет. Якщо ви читаєте цю статтю, значить він у вас є і ви зможете стати багатим. Грунтуючись на своєму досвіді я виділяю кілька найперспективніших способів збагатитися:

 1. Створити свій сайт – потрібно розвивати його до гарної відвідуваності, розмістити рекламу, і гроші будуть капати в пасивному режимі. Ніяких спеціальних знань не потрібно, можна навіть не вкладати багато грошей (для покупки домену/хостингу близько 1500 рублів). Статті писати самостійно, поставити безкоштовний шаблон, а вже потім удосконалювати сайт зі своїх доходів.
 2. Інфобізнес – навчати людей чомусь, що ви вмієте, віддалено. Створити відео-курс, випустити книгу або проводити онлайн-тренінги. Дивлячись що вам ближче. Причому не обов’язково для цього бути генієм. Один відомий інфобізнесмен говорив «якщо ви хоча б на 1% знаєте більше, ніж середньостатистична людина, ви вже можете створити курс». Хоча я віддаю перевагу все ж випускати більш корисні курси.
 3. Фріланс – виконувати різноманітну роботу в інтернеті, для якої потрібні спеціальні знання. Чим складніший сфера діяльності, тим вищий дохід. Найбільше заробляють програмісти, письменники текстів та перекладачі.

Раніше я відносила сюди заробіток на своїй групі ВК і на стрімах в твічі, але як-то розчарувалася. Конкуренція дуже висока, дуже складно пробитися, а високі доходи лише у невеликої кількості успішних людей. Хоча і на ці варіанти можна звернути увагу, якщо вони підходять під ваші інтереси.

Максим Голополосов починав як звичайний відео-обзорщик і досяг небачених висот. За деякими підрахунками його канал на YouTube приносить близько 1 млн доларів на місяць.

Не йдіть чужим шляхом – шукайте свій

Але повторюся – не намагайтеся йти чужим шляхом, сподіваючись добитися таких же успіхів. Адже існує мільйон дрібних нюансів, які ви можете упустити з виду: особисті особливості, зв’язки, характер, відповідний період часу або щасливий випадок.

Визначте свої сильні сторони, інтереси, чим ви зараз займаєтеся і подумайте, як в цій сфері стати багатим? Адже скрізь є можливості і варіанти, головне їх побачити і тоді ви зможете стати багатим в Україні чи будь якій іншій країні. Намагайтеся думати нестандартно, вивчіть історії успіху людей, які займалися схожої діяльності, і виробіть власний план.

Приклади, як ставали багатими в Україні звичайні люди

Дівчина вчитель англійської мови пішла зі школи і відкрила свої курси. Спочатку знімала маленький офіс на околиці міста, особисто роздавала флаєри на вулиці, розклеювала оголошення, набирала клієнтів. Через 2 роки відкрила школу іноземних мов з кількома вчителями, є носії мови і більше не потребує реклами – люди приходять самі.

Мама в декреті зайнялася Спільними Покупками, спочатку намагалася так заощадити на одязі, а потім перетворила в прибутковий бізнес. Тепер займається не СП, а відкрила повноцінний магазин.

До речі: можливо вас зацікавить, як заробляти в інтернеті в Україні (огляд способів та сайтів).

Жінки орендувала однокімнатну квартиру за 5 тисяч в місяць, вирішила здавати її подобово за 500 грн. Спочатку прибуток була по 2-3 тисячі в місяць, тепер у неї ціла мережа подобових квартир різної цінової категорії. Для підтримки бізнесу потрібно лише укласти договір з орендарем, що він не проти сторонніх людей, найняти прибиральницю в квартири. За бажанням можна надавати додаткові послуги, наприклад, ескорту або екскурсій по місту.

Крім цього мене дуже надихають історії успішних інфобізнесменов, які піднялися в Україні від простого середньостатистичного хлопця до успішного інтернет-бізнесмена.

Вони вселили в мене віру, що це реально і тому я не кинула свій сайт.

Не обов’язково народитися в багатій родині або країні, щоб стати успішним. Щоб з нуля стати багатим в Україні потрібно вміти нестандартно думати, вирішувати проблеми і бути терплячим, але все це цілком реально. Просто повірте, що можливо стати багатим, і ви відразу побачите тисячі можливостей. Адже головне – бажання і тоді все можливо.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.