Як заробити мільйон (1 000 000) і стати мільйонером з нуля

Як заробити мільйон з нуля Гроші

У сьогоднішній статті я постараюся по-максимуму розповісти і показати, як заробити мільйон і стати мільйонером з нуля!

Дуже багато людей хочуть заробити свій перший мільйон (1 000 000) гривень чи доларів, але на практиці так і не знають з чого почати, що і як робити.

І дійсно, коли немає знань і досвіду, просто не розумієш, що потрібно робити, в якому напрямку рухатися, тим більше коли в кишенях завалялись хіба що дрібні монетки (сам був в такій ситуації ).

🔥 Насправді заробити 1 000 000 не так-то й складно, як може здатися з першого погляду. Грошей в світі дійсно настільки багато, що важко уявити! Цілком реально практично кожному навіть заробити мільйон доларів!

Просто потрібно навчитися помічати можливості і діяти! І головне – змінити своє мислення!

Більш того, скажу більше, щоб заробити мільйон не потрібні великі вкладення (реально і зовсім починати практично без них, з нуля) – перевірено на власному досвіді!

У статті ви знайдете безліч конкретних і наочних прикладів того, як можна стати мільйонером! Я зробив наголос на практичній інформації, а не теорії, як це зазвичай роблять.

Також я із задоволенням поділюся з вами своїм досвідом, лайфхаками, ну і звичайно, постараюся вас надихнути на звершення!

Дочитайте статтю обов’язково до кінця (не дивлячись на те, що стаття вийшла досить великою) – в ній тільки найпотрібніша і практично цінна інформація! До того ж я не шкодував свого часу і зусиль на написання даної статті! Сподіваюся, що вона декому дозволить змінити своє життя в кращу сторону!

Зміст сторінки
 1. Чи можливо заробити мільйон з нуля
 2. На чому можна заробити мільйон?
 3. Як заробити мільйон в інтернеті – 8 способів з мінімальними вкладеннями
 4. Варіант 1. Заробляємо мільйон на ОЛХ та інших дошках оголошень
 5. Варіант 2. Як заробити на продажі китайських товарів через односторінкові сайти
 6. Варіант 3. Як заробити мільйон на пабліку в соцмережах (на прикладі Інстаграм)
 7. Варіант 4. Як створити інтернет-магазин і заробити на ньому
 8. Варіант 5. Як зробити свій інформаційний сайт і заробити на ньому
 9. Варіант 6. Починаємо оптовий бізнес в інтернеті з нуля
 10. Варіант 7. Як за допомогою Ютуб-каналу заробити мільйон
 11. Варіант 8. Заробляємо на Інфобізнесі
 12. Як заробити мільйон оффлайн – 5 популярних ідей
 13. Ідея 1 . Відкриття магазину / торгової точки
 14. Ідея 2. Будівництво та ремонт
 15. Ідея 3. Виготовлення меблів
 16. Ідея 4. Прибирання
 17. Ідея 5. Автозапчастини на замовлення
 18. У будь-якій сфері навчіться відрізнятися – це секрет успіху
 19. Рекомендовані книги для майбутніх мільйонерів
 20. Як знайти свою справу і заробляти на ній
 21. Ваш власний розум – обмежувач і гальмо
 22. Історії успіху – як жебраки стали мільйонерами і відомими особистостями
 23. Гроші і щастя – різні речі, не потрапте в пастку
 24. Поширені питання
 25. Висновок

Чи можливо заробити мільйон з нуля

Більш ніж! Цілком можливо заробити мільйон з нуля за рік або навіть за кілька місяців. 

Давайте поміркуємо. Мільйон гривень сьогодні це трохи менше 40 тисяч доларів. Якщо навіть розділити цю суму на 12 місяців, то виходить, що потрібно заробляти в місяць десь в районі 3-3,5 тисяч доларів.  

Задумайтесь:
Як правило, з великими зусиллями заробляються лише маленькі гроші. Ось, наприклад, який сенс працювати на дядька по 8 годин на день протягом десятиліть і отримувати за це зазвичай якісь 5-10 тис. грн, до того ж якщо така робота не приносить ніякого задоволення!

Чому б відкрити свою справу, працювати на себе по 4-5 години в день, любити те, чим займаєшся, самому планувати свій день, насолоджуватися життям, подорожувати і при цьому всім заробляти чималі гроші.

Як вам такий варіант? Це абсолютно реально, просто багато хто не знає і не вірять, що так можна! А ще не знають, бо не бачать конкретних прикладів.

Відразу наведу приклад:
У нас в місті звичайна людина, яка працювала здавалося б простим двірником, зміг практично без вкладень, без будь-яких зв’язків відкрити будівельний магазин. В результаті він переріс в досить велику мережу магазинів включають також сантехніку, фарби, облицювальні матеріали …

І таких прикладів успіху просто маса! А якщо зміг звичайний двірник, то чому не зможете ви?

Я сам раніше працював звичайним фрілансером – налаштовував рекламу в інтернеті, допомагав завантажувати товари в інтернет-магазини … заробляв на цьому близько 20 тис. грн щомісячно.

Так, просто так ніхто нічого не дасть, особливо на початку шляху доведеться потрудитися і попотіти, але це дійсно того варте! Навіщо жити сірим і нудним життям, як це робить більшість? Важливо лише не боятися діяти і помилятися, і не сумніватися в своїх силах! Просто потрібно починати з маленьких кроків і бути відкритим для нового! 

На чому можна заробити мільйон?

🔥 Спосіб №1: Отже, перший найефективніший варіант, про який я говорив вище – це відкриття своєї справи

Відкрити її можна як через інтернет, так і оффлайн (почати можна навіть вдома, наприклад в гаражі).

Перевага даного способу в тому, що бізнес можливо почати при невеликих вкладеннях і при цьому за короткий час заробити перший мільйон.

В цьому випадку можна як самому придумати нову ідею бізнесу, так почати діяти по вже працюючих схемами бізнесу (по-другому випадку ризики навіть будуть менші). І все ж будь-якому випадку важливо відрізнятися від конкурентів! Про те як це робити, ви також дізнаєтеся з цієї статті.

🔥 Спосіб №2: Другий варіант – знайти високооплачувану роботу . Однак, в нинішніх реаліях це далеко не просто, особливо якщо немає за плечима великого досвіду, спеціальних навичок і умінь.

Однак, якщо у вас поки не напрацьовані навички і немає особливих умінь в чомусь, але вам дуже подобатися займатися цим, то обов’язково розвивайтеся в цьому напрямку.

Наприклад, за рахунок фрілансу в інтернеті професіонали в своїй справі (наприклад, дизайнери, програмісти …) цілком можуть заробляти по 50-100  тисяч гривень на місяць.


🔥 Спосіб №3: І нарешті, третій варіант – це інвестиції.

Відразу ж жирний мінус даного способу в тому, що для того, щоб заробити на вкладеннях спочатку потрібні гроші, до того ж в даному випадку швидко заробити не вдасться.

Але якщо постійно з певною періодичністю відкладати і інвестувати гроші (наприклад, в нерухомість), то отримувати з цього непоганий дохід можна.

Як самі розумієте – найкращий і оптимальний для більшості спосіб – це постаратися відкрити свою справу з мінімальними вкладеннями і працювати на себе.

Зараз пропоную розглянути конкретні варіанти того, як можна заробити мільйон. Спочатку на конкретних прикладах розглянемо, як це можна зробити в інтернеті, а вже далі як в «реалі».

Як стати мільйонером
Як стати мільйонером

Як заробити мільйон в інтернеті – 8 способів з мінімальними вкладеннями

Інтернет без перебільшення відкрив колосальні можливості в плані заробітку.

Якщо для створення бізнесу в реальному секторі часто потрібні істотні вкладення (як мінімум від 10-50 тис. гривень), то для того, щоб почати свою справу в інтернеті вкладення або зовсім не потрібні, або потрібно зовсім мінімальні, можна почати буквально з нуля: з декількох сот або тисяч гривень.

Саме тому значно легше почати свою справу в інтернеті! До того ж не важливо, де ви знаходитесь – можна працювати навіть з іншої країни!

🔥 А якщо вас цікавить робота в інтернеті – читайте наш найбільший огляд варіантів та способів.

Варіант 1. Заробляємо мільйон на ОЛХ та інших дошках оголошень

OLX дійсно крутий майданчик, на якій можна почати заробляти з нуля. Це найпопулярніша майданчик приватних оголошень в Україні, щодня на ньому подаються десятки і сотні тисяч оголошень, тільки уявіть!

Головна і найважливіша відмінність OLX  в тому, що знаходити клієнтів можна безкоштовно! Так, там зараз ввели платні оголошення, але можна схитрувати і завести кілька акаунтів, або вдало продавати багато речей через одну публікацію. Простіше починати саме з цього майданчика (+ ризики в цьому випадку мінімальні), так як не потрібно створювати сайти, налаштовувати і купувати рекламу … – просто розміщуєте оголошення і все!

Отже, варіантів того, як можна заробити на OLX  кілька:

 1. Продавати різні товари (опт і роздріб);
 2. Просувати свої послуги;
 3. Заробляти на партнерстві (рекламувати товари / послуги партнерів і отримувати певний% з продажів).

Приклад! 
Реально знаю студентів зі Львова, які тільки з OLX  почали заробляти по 100 000 грн на місяць (продають гіроскутери, велосипеди …) – просто щодня публікують багато оголошень і отримують замовлення (близько 40-50 дзвінків в день)! Вони правда вкладають гроші в самі оголошення, тобто купують їх на платформі.

Ось невелика коротка покрокова інструкція:

 • Тестуємо попит на товар: заходимо в Гугл Адс і дивимося кількість запитів з того чи іншого товару (чим більше, тим вищий попит), аналізуємо оголошення конкурентів на OLX  (дивимося кількість переглядів) + розміщуємо тестове оголошення і оцінюємо відгуки (заявки).
 • Якщо реальні клієнти на той чи інший товар є, то закуповуємо трохи товару оптом (на ринках навіть поштучно продають за оптовими цінами, якщо сказати, що з ними будеш співпрацювати, іноді можна брати товар під реалізацію).
 • Складаємо і періодично публікуємо оголошення: заголовок оголошення повинен максимально відповідати запиту покупця; ключові слова – бути присутнім як в заголовку, так і в описі; фотографія повинна привертати увагу; ціна бути на рівні конкурентів; бажано також додати відео (якщо є).
 • В кінці обов’язково повинен бути заклик до дії: наприклад, «телефонуйте зараз», «пишіть» … Можна також пропонувати різні подарунки до покупки.

За статистикою найбільш затребувана продукція на OLX  – це:

 1. дитячі товар;
 2. електроніка (смартфони, ноутбуки …);
 3. одяг і взуття,
 4. скутера, автомобільні товари і т. д.

До речі, важливо не використовувати одні і теж фотографії в різних оголошеннях, так як вони можуть не пройти модерацію, їх можна трохи підрізати або по-іншому відредагувати (напр. змінювати контрастність, яскравість).

У деяких випадках можна використовувати автоматизацію через спеціальні програми (наприклад, є така CodeStudio).

Крім OLX  можна використовувати інші аналогічні майданчики, у вашому місті точно є декілька невеликих дошок оголошень.

Це важливо:
Проходити будь-які платні курси по суті сенсу немає – досить безкоштовних знань, на тому ж Ютубі подивіться відеоролики. Потрібно просто брати і діяти!

Наприклад, рекомендую подивитися цей ролик, в ньому докладно розказано про чимало важливих речей:

Варіант 2. Як заробити на продажі китайських товарів через односторінкові сайти

Не секрет, що зараз великою популярністю користуються китайські товари, які можна продавати з націнкою як мінімум в 100-300% .

Наприклад, гаманці і портмоне, які в закупівлі коштують 50-150 грн в інтернеті продають за 500-1000 грн . Як бачите, націнка істотна. І так добре в інтернеті продаються репліки брендів, годинники, сумки, одяг, популярні тв-товари, електроніка тощо.

Такі товари можна продавати як через спеціальні односторінкові сайти, так і через пабліки в соцмережах, OLX , інтернет-магазинах.

По-початку найоптимальніший варіант – купувати товари оптом в Україні. В цьому випадку і великий початковий капітал не буде потрібен, і ризики будуть мінімальні. А вже далі, коли попит буде стабільний, товари можна безпосередньо замовляти з Китаю (Алібаба, Таобао).

Ще спростити завдання можна використовуючи систему Дропшіппінгу . У цьому випадку навіть не доведеться закуповувати товар оптом, постачальник сам буде відправляти товар покупцеві, отримувати оплату, а різницю між ціною продажу і ціну по дропшиппінгу повертати вам.

Наведу ще один реальний приклад мого знайомого.

Через простий односторінковий сайт Олексій Молчанов продавав авторегістратори з Китаю. Ціна була встановлена на рівні 3 000 гривень, рекламу закуповували в Гуглі. Разом в добу було близько 20-40 замовлень, щоденний оборот становив 100-200 тис. грн.

Що стосується односторінкових сайтів та інтернет-магазинів, то в цьому випадку ключове значення має реклама в інтернеті:

 • в Гугл Адсенс,
 • реклама в різних тизерних мережах,
 • реклама в групах соцмережах.

Тому дуже важливо підходити до цього питання серйозно: щоб в усьому докладно розібратися (подивіться навчальні відеоролики на Ютубі, або ж знайдіть досвідченого фахівця, який налаштує рекламу максимально ефективно.

Подивіться також дуже цінне відео, з якого дізнаєтеся, як звичайний хлопець звільнився з роботи і став продавати китайські піжами кігурумі, як підсумок – за 4-5 місяців заробив 4 мільйони рублів.

Варіант 3. Як заробити мільйон на пабліку в соцмережах (на прикладі Інстаграм)

Пабліки і групи в соціальних мережах досі залишаються потужним інструментом для заробітку віддалено через інтернет, у цьому випадку можна також починати з мінімальних вкладень, зовсім не обов’язково мати багато грошей на просування.

Ті, хто має свої групи в соцмережах можуть заробляти цілком значні суми – 50-100 тис. грн за місяць тільки за рахунок реклами. Це не межа!

Таким чином, заробляти на пабліку можливо наступним чином:

 • розміщувати платну рекламу в своєму співтоваристві (найпростіший спосіб);
 • продавати через співтовариство товари / послуги;
 • створити свій інфопродукт і продавати його і / або надавати платні консультації.

Виходячи з обраного способу заробітку можна зробити або блог, або магазин, або ж відкрити паблік на певну тематику (наприклад, авто, рецепти, заморити, фільми, саморозвиток …), тем величезна кількість – кожен може вибрати для себе те, що для нього ближче всього.

Якщо порівнювати з іншими соцмережами, то варто сказати, що особливо платоспроможна аудиторія на даний момент зосереджена в Інстаграмі.

А тепер розглянемо обіцяний приклад.

Наочний приклад:
Звичайна студентка, Олександра Митрошина, яка до цього вона працювала по найму простим копірайтером, писала статті для інтернет-журналів і заробляла близько 15-20 тисяч, в 23 роки заробила свій перший мільйон в Інстаграмі на своєму пабліку (з реклами, продажу курсів і консультацій) .

Вона зуміла з нуля набрати мільйон передплатників в Інстаграмі всього за 2 роки. За минулий рік її щомісячний дохід становив в середньому по 2 млн. рублів (це майже мільйон гривень).

Детальніше про все це вона розповідає в відео нижче, рекомендую подивитися.

Само собою домогтися таких результатів швидко не вийде, буде потрібно час і зусилля, але навіть на невеликому паблік можна заробляти по 30-50 тисяч гривень.

Наприклад, в Інстаграмі в пабліку з 25-30 тис. підписників можна продавати 1 розміщення реклами орієнтовно за 2-3 тисячі гривень.

Інший реальний приклад, дівчина в Інстаграм відкрила інтернет-магазин з продажу сумок всього за 7000 (без досвіду, без офісу, без складів) і вже при таких вкладеннях заробляє на цьому від 30 до 80 тис. гривень на місяць . Як бачите, можливостей дійсно дуже багато!

При цьому важливо розкручувати паблік природним шляхом (накрутка ботів – справа по суті марна):

 1. робити безкоштовний взаємопіар з іншими групами;
 2. використовувати массфоловінг і масслайкінг (можна вручну, можна за допомогою спеціалізованих програм напр. instaplus.me);
 3. купувати рекламу у інших груп (для перевірки пабліку при виборі реклами можна використовувати програму LiveDune).

З массфоловінгом і масслайкінгом головне не перестаратися, так як Інстаграм ставиться до цього досить строго.

Також під кожним постом не лінуйтеся писати тексти на 500-1500 символів, так ви зможете сильніше зацікавити і утримувати аудиторію. Користуйтеся форматом Сторіс (пости, які видаляються через 24 години) – це дозволить істотно збільшити охоплення передплатників.

Не забувайте, що запорука успіху – цікавий і якісний контент! У Інстаграмі особливо важливо викладати саме якісні фото!

Повністю вдаватися в подробиці не будемо, просто подивіться дане і інші відео Олександри на Ютубі.

Варіант 4. Як створити інтернет-магазин і заробити на ньому

Ще як варіант, можна створити повноцінний інтернет-магазин. Його дуже просто зробити буквально за 1 день за допомогою спеціалізованих платформ, наприклад, insales.

Просто заходите, вибираєте готовий дизайн, завантажуєте товари, налаштовуєте необхідні інтеграції і сайт готовий! Справа залишиться лише за рекламою (Гугл Адс).

Товари в наявності мати знову ж необов’язково, можна використовувати дропшіппінг, або спочатку закупити в невеликій кількості лише найбільш затребуваний асортимент.

Ще один приклад:
Напевно багато хто з вас знають компанію Wildberries (Вайлдберіз) , яка через інтернет продає одяг, взуття, електроніку та інше. Так ось її створила звичайна вчителька англійської мови.

Зараз інтернет-магазин Wildberries, приносить чистий прибуток на суму понад 400 млн. у рік .

А починалося все з маленької кімнати , прямо в квартирі. З 700 доларів , які витратили на сайт і ще 2000, які заплатили за першу рекламу!

Втім, краще подивіться про це відео нижче, дізнаєтеся як починався багатомільярдний бізнес!

Варіант 5. Як зробити свій інформаційний сайт і заробити на ньому

Трохи інший спосіб заробити з нуля в інтернеті – це створити свій сайт / блог.

Початковий капітал для цього потрібен мінімальний – близько 2000 рублів вистачить на рік: на покупку домена (імені сайту) і хостингу (розміщення сайту на сервері в інтернеті)!

Наприклад, я свій перший мільйон заробив саме на інформаційному сайті, створив його з нуля сам, хоча раніше в цьому абсолютно не розбирався!

Насправді сайт на базі Вордпресс не важко самостійно створити за пару днів, при необхідності можна недорого замовити готовий сайт у фрілансерів.

Тим сайтів безліч: будівництво, ремонт, туризм, мода, садівництво, автомобілі, бізнес, сім’я … Відразу краще вибирати той напрям, який вам цікавий.

Головна цінність сайту – інформаційні статті, їх можна писати як самому, так і купувати у копірайтерів на відповідних біржах (напр. Etxt.ru). Підбирати теми для написання статей зручно через безкоштовний сервіс Яндекс Вордстат.

Головний дохід сайту зазвичай приносить розміщення реклами (від Яндекса, Гугла, тизерних мереж), в деяких випадках істотний дохід можуть приносити партнерські програми.

Приклад:
Сайт, який щомісяця приносить близько 50 тис. грн можна продати орієнтовно за 1 млн. на біржі Телдері.

Варіант 6. Починаємо оптовий бізнес в інтернеті з нуля

Оптовий бізнес в порівнянні зі звичайним роздрібним бізнесом має ряд переваг. Головне – те, що як не дивно, організувати його легше через інтернет. Та й заробляти на ньому можна істотно більше, ніж в тій же роздробній торгівлі.

При цьому всім на старті вкладення потрібні мінімальні!

Отже, основна суть зводиться до наступного:

 • знайти оптового постачальника в певній ніші (на старті постачальник бажано повинен бути з України);
 • домовитися з ним, що він буде безпосередньо висилати товар кінцевому клієнту (схема Дропшіппінг);
 • далі ви шукайте клієнтів через оголошення на оптових сайтах, групах в соціальних мережах, односторінкових сайтах … виставляючи ціну на 10-20% вищу, ніж у постачальника;
 • клієнт вносить вам оплату (зазвичай в опті всі працюють по 100% передоплаті);
 • Ви платите за постачальнику необхідну суму, решту берете собі в якості націнки;
 • і нарешті, постачальник відправляє посилку безпосередньо вашому клієнтові.

Згодом можна відкрити оптову базу в вашому місті і якщо товари безпосередньо возити з Китаю.

Покроково про те, як організувати такий бізнес розказано в даному відеоролику:

Варіант 7. Як за допомогою Ютуб-каналу заробити мільйон

Чим гарний Ютуб, так тим, що на ньому можна почати заробляти з абсолютного нуля, вкладення взагалі не потрібні. Просто створюєте канал на вже готової платформі і викладаєте відеоролики.

Тематик як і в випадку з сайтами, пабліками – величезна кількість!

Ще одна важлива деталь – далеко не обов’язково самому бути присутнім в відео, як багато хто думає. Можна робити різні оглядові відео, складати ролики з картинок, робити відеоінфографіку за допомогою програм (Videoscribe і інших), вставляти в відео вирізки з фільмів, різних передач тощо.

Наприклад, на каналі «Прості думки» (більше 500 000 передплатників) для створення відео використовується головним чином інфографіка. Інший канал «Дивовижні факти» створює відео з різних вирізок і тим не менше має більше 2 млн. підписників.

Прикладів успіху на Ютубі просто не перелічити!

Заробіток з Ютуб складається головним чином з реклами, яка показується в відеороликах. Щоб вона почалася показуватися на вашому каналі, необхідно в настройках каналу включити «Монетизацію». Після цього реклама буде автоматично вставлятися в ваші ролики.

За 1 тис переглядів з такої реклами можливо заробити близько 0,5 долара.

Також через Ютуб можна просувати партнерські програми, продавати товари, знання, до речі, про продаж знань йтиметься трохи нижче.

У великих каналів істотний дохід може приносити реклама від прямих рекламодавців, одне розміщення реклами в ролику може принести власникові каналу дуже великі суми.

Важливо при розвитку каналу регулярно випускати нові відео (хоча б 4-5 разів на місяць). Так само вказуйте ключові слова, за якими можна буде знайти ваш відеоролик. Ну, і звісно ж випускайте якісний цікавий матеріал!

Коротко про те, як почати заробляти на Ютубі, можете подивитися у відео:

Варіант 8. Заробляємо на Інфобізнесі

Інфобізнес, тобто бізнес на інформації (знаннях) по праву можна назвати одним з найбільш вигідних, так як один раз створивши якийсь навчальний курс, його можна перепродувати скільки завгодно раз, без обмежень.

При цьому останнім часом спостерігається позитивна тенденція зростання Інфобізнесу, так за статистикою щорічно приблизно на 25% зростає ринок освіти, все більше і більше людей готові витрачати гроші на своє навчання.

Вартість одного курсу може складати як 500 грн., Так і 1000 грн. Так, інформаційні курси цілком продаються і за 10 тис. грн і навіть дорожче.

На Інфобізнесі не те, що заробляють мільйони, на ньому цілком нормальне явище заробітки в мільйони доларів!

Крім навчальних курсів також можна проводити тренінгивебінари, надавати платні індивідуальні консультації .

Навчати можна буквально всьому:

 • заробітку, іноземним мовам;
 • Фотошопу, грі на музичних інструментах;
 • танцям, малюванню;
 • фінансовій грамотності, трейдингу;
 • вихованню дітей, здорового способу життя і т. д.

Все і не перелічити! Просто подивіться яке у вас є хобі, в чому ви добре розбираєтеся!

Якщо у вас немає ідей, то спочатку можете спробувати заробляти на партнерських програмах – продавати курси інших авторів і заробляти з кожного продажу 30-70%.

У Інфобізнесі найголовніша цінність або як кажуть «золотий актив» – це база е-мейл підписок, чим вона більша, тим більше можна заробити. Її можна набирати за допомогою свого сайту, соцмереж, розсилок по інших базах, через Ютуб і т. д.

Інфобізнес – це ціле мистецтво, в двох словах описати всі і не описати, потрібно вникати в цю справу з головою.

Як заробити мільйон оффлайн – 5 популярних ідей

Ідей того, як можна заробити той же мільйон в реальному житті, неймовірно багато! Це може бути що завгодно!

По вкладеннях часто досить від кількох тисяч до 50-100 тис. грн , необов’язково відразу мати великий стартовий капітал – починайте з малого!

Наприклад, у нас в курортному місті ми починали сувенірний бізнес всього з 20-30 тис. грн.

Ось ще навскидку кілька ідей бізнесу, які можна реалізувати прямо на дому:

 1. Створювати різні іграшки, сувеніри;
 2. Виготовляти хендмейд продукцію;
 3. Варити мило, виготовляти свічки;
 4. Відкрити на дому міні-дитячий садок;
 5. Пекти торти та іншу випічку на замовлення;
 6. Зайнятися пошиттям одягу;
 7. Надавати перукарські послуги;
 8. Робити оригінальні квіти з іграшок;
 9. Вирощувати рослини, зелень, овочі, гриби;
 10. Зайнятись репетиторством.

Також можете подивитися 37 бізнес ідей з виробництва , які реально організувати в домашніх умовах!

Нижче докладніше приведу кілька прикладів бізнес ідей для новачків з мінімальними вкладеннями!

Як стати мільйонером
Ідеї заробітку мільйона

Ідея 1 . Відкриття магазину / торгової точки

На старті при невеликих вкладеннях можна наприклад, відкрити свій магазин або торгову точку, головне знайти прохідне місце з невеликою орендною платою.

Наприклад, це може бути магазин канцелярських товарів або іграшок, точка з продажу овочів і фруктів, виготовлення футболок з принтами на замовлення, сток і секонд хенд з Європи (в умовах кризи – це досить популярний напрям).

При відкритті торгової точки також звертайте увагу на її місце розташування і найближчих конкурентів.

Ідея 2. Будівництво та ремонт

Якщо ви щось розумієте в будівництві і ремонті, то спробуйте організувати в цій сфері свій бізнес. Просто робіть свою роботу якісно і у вас не буде відбою від клієнтів, так як в цій сфері особливо добре працює «сарафанне радіо»!

Спочатку можна просто розміщувати оголошення про свої послуги в газетах, OLX  і т. д.

Наочний приклад! 
Я знаю про людину, яка раніше була безробітною, сидів удома толком ніде не працював. Одного разу, він зробив ремонт у себе вдома, коли прийшли сусіди, їм настільки сподобався ремонт, що вони попросили його за плату зробив їм. Так з часом у нього з’явилася своя бригада і в результаті його «хобі» переросло в досить велику компанію!

Ідея 3. Виготовлення меблів

Меблі завжди користувалася гарним попитом, особливо недорогі. Так на початку можна виготовляти меблі прямо на дому і продавати її магазинах, а потім коли буде вже непоганий оборот, відкрити свої точки продажів.

Можна виробляти м’які меблі, кухні, плетені меблі тощо.

Наприклад, люди, у яких ми замовляли кухонну гарнітуру, з мінімальних вкладень відкрили виробництво кухонь і шаф на замовлення.

Працюють вони за такою простою схемою:

 • приймають замовлення (орендували невелике приміщення близько 25 кв. м.);
 • беруть передоплату (не менше 50%) і на ці гроші замовляють все необхідне у постачальників;
 • вирізують заготовки і збирають меблі.

Ідея 4. Прибирання

Інша ідея, яку можна реалізувати з мінімальними вкладення і навіть з нуля – прибирання будинків і квартир. Зазвичай вона включає в себе: вологе і сухе прибирання, миття вікон, хімчистку меблів, килимів і т. д.

Цінник за стандартне прибирання офісу (в залежності від міста) коливається від 1000 до 2500 гривень.

На початку можна працювати самому або відразу найняти співробітників і сконцентруватися лише на пошуку клієнтів. Шукати клієнтів можна як через інтернет (OLX , соцмережі, реклама …), так і оффлайн. 

Ідея 5. Автозапчастини на замовлення

Перевага даної ідеї в наступному. По-перше, автомобілісти – одні з найбільш платоспроможних покупців.

І по-друге, щоб відкрити магазин автозапчастин не потрібні величезні вкладення, так як зазвичай всі запчастини возяться індивідуально під замовлення і за передоплатою (зазвичай 50%).

Все, що потрібно – це знайти хороших постачальників з мінімальними цінами, орендувати невелике приміщення для прийому і видачі замовлень і організувати рекламу (на початковому етапі необов’язково навіть мати в наявності популярні автозапчастини, все можна возити тільки під замовлення)!

У будь-якій сфері навчіться відрізнятися – це секрет успіху

Зі свого досвіду і спостережень я зрозумів одну дуже важливу особливість: якщо діяти як всі, то і результат буде як у всіх. Це стосується будь-яких сфер життя, а не тільки бізнесу і роботи.

Саме тому скрізь намагайтеся відрізнятися, не бути як всі, тільки так можна домогтися більшого. Що стосується бізнесу, то тут навіть якщо ви ведете здавалося б звичайний бізнес, дуже бажано мати свою унікальна торгову пропозицію (УТП).

А для цього важливо розуміти свою цільову аудиторію.

Яке УТП вибрати? 
Наприклад, можна зробити акцент на максимально низьких цінах, або на якості, або на доставці. Не намагайтеся догодити всім і відразу, це шлях в нікуди. Знайдіть свою нішу і намагайтеся в ній бути кращим!

Щодо доставки, в сфері харчування чудово працює УТП: «Доставимо за 30 хвилин або отримаєте безкоштовно».

Думайте не як всі, непересічно, знайдіть свою фішку!

Рекомендовані книги для майбутніх мільйонерів

Читання нових книг дозволяє розширити світогляд, змінити старе мислення і почати думати по-новому. Книги руйнують старі стереотипи, що склалися у вашій голові. Саме тому книги дійсно допоможуть вам змінити своє життя!

Нижче перерахую список книг, які дозволять вам перебудувати своє мислення на шляху до багатства:

 • Наполеон Хілл – «Думай і багатій»;
 • Роберт Кіосакі – «Багатий тато, бідний тато», «Квадрант грошового потоку»;
 • Робін Шарма – «Монах, який продав свій Феррарі»;
 • Володимир Довгань – «Я був жебраком, став багатим»;
 • Микаловиц Майк — «Стартап без бюджета»;
 • Вадим Зеланд — «Трансерфинг реальності»;
 • Тоні Шей – «Доставляючи щастя»;
 • Тімоті Ферріс «Як працювати по 4 години на тиждень і при цьому не стирчати в офісі від дзвінка до дзвінка, жити де завгодно і багатіти»;
 • Бодо Шеффер – «Шлях до фінансової незалежності. Перший мільйон»;
 • Ог Мандіно – «Найбільший торговець у світі».

Не тільки читайте книги, а також намагайтеся змінити своє оточення, почніть спілкуватися з людьми, які щось самостійно досягли у своєму житті, а просто сидять і звинувачують усіх оточуючих, виправдовуючи свою безвідповідальність!

Як знайти свою справу і заробляти на ній

Чому так важливо не тільки заробляти, але і любити справу, якою займаєшся?

Все просто, по-перше, дуже важко досягти великого успіху, якщо це не ваше. Якщо ж все виходить легко і це приносить задоволення, це головна ознака того, що людина займається своєю справою.

По-друге, ну який сенс витрачати на якийсь бізнес / роботу частину свого життя, якщо ви розумієте, що це зовсім не те і ви відчуваєте себе, як не в своїй тарілці.

Зверніть увагу перш за все на свої хобі, захоплення і схильності, саме вони вам підкажуть в якому напрямку рухатися!

Наприклад, мені ще в школі / університеті було вкрай цікаво створювати сайти і ділитися з людьми цінною та корисною інформацією, яка змінить їхнє життя.

Просто запишіть на листочку список з тих справ, якими ви хотіли б займатися, а потім виберіть один найбільш бажаний напрямок і дійте! 

Ваш власний розум – обмежувач і гальмо

Як ви думаєте, що в дійсності відрізняє успішну, багату і щасливу людину від невдахи? Звичайно, ж її світогляд, звички, думки, або по іншому її розум!

Розум схожий на жосткий диск на комп’ютері, що ви туди записали, те і отримуєте. Саме тому важливо сприймати переважно позитивну інформацію. На що ви дивитеся тим і стаєте!

Те що у вас в голові – це всього лише програми, які ви напрацювали протягом життя багаторазовим їх повторенням. Якщо вони вам кажуть, що у вас щось не вийде – це просто ілюзія в вашій голові.

Перестаньте дивитися телевізор – це потужне джерело переважно негативного програмування вашого розуму. Також припиняйте скаржитися, жаліти себе, виправдовуватися – замість цього візьміть відповідальність на себе!

Краще читайте книги, дивіться розвиваючі програми і відео і згодом ви самі не помітите, як абсолютно змінитеся! Поміняються ваші думки, ставлення до світу, звички і ви почнете помічати багато, чого раніше не брали до уваги!

Історії успіху – як жебраки стали мільйонерами і відомими особистостями

Цьому розділі приведу 2 історії успіху всім відомих акторів Джима Керрі і Сільвестра Сталлоне. Це два видатних приклади того, як потрібно прагнути перетворити своє життя в мрію!

ПРИКЛАД №1: Хто б міг подумати, але з дитинства Джим Керрі страждав дислексією, жив у злиднях (замість будинку жив у фургоні), кинув школу в 9 класі, працював на фабриці.

Але з дитинства у нього було захоплення – пародіювання!

Свого часу він усвідомив, що краще отримувати задоволення від тієї роботи, яку ти любиш і заробляти на цьому гроші, ніж займатися тим, що ненавидиш.

З цього моменту Джим Керрі пішов за мрією: він навчався акторській майстерності, виступав на сцені з іншими коміками (хоч і не завжди успішно), не упускав можливість відвідувати кастинги і прослуховування, постійно розвивав свої навики і викладався повністю.

Після фільму Ейса Вентура (цей образ Джим створив сам) його чекав приголомшливий успіх. Далі за роль у фільмі «Тупий і ще тупіший» він заробив 7 млн. доларів!

ПРИКЛАД №2: Стартові позиції Сильвестра Сталлоне також були далеко не райдужними.

Жив він не те що бідно, він жебракував. Від нього пішла дружина. Він продав собаку, тому що її не було чим годувати (згодом все ж він її викупив за великі гроші назад).

У нього не було акторської освіти. До того ж у нього був дефект з промовою, через якого його не хотіли брати зніматися в кіно.

Але у нього була мрія, що він не просто буде багатою людиною, а що він стане всесвітньо відомим актором.

Він принципово не хотів влаштовуватися на звичайну роботу, так як розумів, що якщо він зробить це, то з часом він остаточно опустить руки.

Після безлічі невдалих спроб, Сталлоне всього за 3 дні написав сценарій фільму «Роккі», який отримав 3 Оскара і зібрав в прокаті більше 200 млн. доларів .

Гроші і щастя – різні речі, не потрапте в пастку

Багато хто вважає так – ось зараз у мене без грошей життя не дуже, а коли я зароблю мільйон або ще більше, я стану по-справжньому щасливим. Однак це не більше, ніж омана!

Ні, спочатку ви будете радісним, але з часом ви прийдете до того, що гроші вже толком нічого не додають у ваше життя, або до того, що для щастя потрібно ще більше грошей (100% перевірено, так воно і є)!

Тому якщо ви не навчилися бути щасливим в звичайних моментах життя, то гроші не зроблять вас щасливим, як це зазвичай люблять показувати в кіно!

Скільки багатих людей, які витрачають на роботу по 8-12 годин, заробляють здавалося б величезні гроші, але так і ходять з похмурими обличчями. При тому ці гроші їм навіть толком ніколи витрачати, так як вони повністю стають залежним від своєї діяльності.

Ваша справа не повинно висіти ярмом на шиї і займати весь вільний час. Не женіться за грошима, плануйте жити в достатку (бути фінансово незалежною людиною) і мати таку суму, якої б вам вистачало, щоб жити комфортно.

До того ж варто навчитися отримувати задоволення від процесу роботи, а не тільки від зайвих витрат.


Поширені питання

Як заробити мільйон з нуля?

Вам потрібна ідея і постійна робота над нею. Найкраще вибрати справу, у якій ви добре розбираєтесь. Три основні способи: створення власного бізнесу, інвестиції та високооплачувана робота.

Мільйон як заробити

Як заробити мільйон за місяць?

Знайдіть варіант як вкласти гроші з можливістю отримання високих дивідендів. З нуля і без вкладень таке провернути буде дуже складно.

Як заробити мільйон в селі?

Потрібно розвинути якусь бізнес ідею, яка актуальна в сільській місцевості. Це може бути відкриття якогось розважального закладу, сільськогосподарський бізнес тощо.

Як заробити мільйон в інтернеті?

Варіантів дуже багато: ви можете створювати сайти і заробляти на рекламі, пропонувати свої послуги професіонала, продавати курси, книги, заробляти на партнерських програмах.

Як заробити мільйон з гектара?

З’ясуйте на яких овочах чи фруктах чи ягодах можна заробити, і засадіть ними свою ділянку. Старайтесь не класти всі «яйця в один кошик».

Як заробити мільйон за 1 день?

Це дуже фантастична затія. Таке виходить тільки в тих, хто багато днів до цього працював над якимось бізнесом чи проектом.

Як заробити 1 мільйон гривень?

Всі способи описані в статті вище. Мільйон грн це не так вже й багато, його цілком реально заробити за 1 чи 2 роки, а іноді й за кілька місяців.

На чому заробляють мільйонери?

На дуже різних речах. Зазвичай це малий, середній та великий бізнес. Ніші – від складних технологій до надання найпотрібніших послуг. Але крім цього вони вкладають в інші компанії, які виглядають перспективними.

Висновок

У даній статті я постарався показати вам на численних прикладах, що заробити мільйон під силу кожному, просто потрібно викинути з голови всі свої старі стереотипи і обмеження.

Одну дуже важливу річ я зрозумів зі свого досвіду – кожен з нас отримує рівно те, у що він вірить. Якщо ви щиро вірите в щось, то ви обов’язково цього досягнете.

Якщо вже двірники, школярі, офіціанти, студенти змогли заробити такі гроші, то чому ви не зможете!

На жаль, немає однієї єдиної для всіх схеми, яка дозволить гарантовано заробити мільйон.

Не ставте одну лише мету заробляти, як можна більше, в першу чергу знайдіть те, чим вам би хотілося займатися.

Почніть хоча б з книг, просто читайте відповідні книги – потрібні думки і ідеї прийдуть до вас самі собою. Звертайте також увагу на можливості, які час від часу відкриваються вам!

Далі просто беріть і робіть! Один раз подумали, вирішили і все! Не потрібно свої плани обмірковувати сто раз, толку від цього ну зовсім не додасться!

Не шукайте якоїсь чудодійної схеми по заробітку легких грошей, яка в мить з вас зробить мільйонерів.

Повірте, все ваше життя знаходиться у ваших руках! І тільки вам вирішувати, куди рухатися і ким ставати!

Копірайтер та редактор з досвідом. Редагує та впорядковує більшість із того, що ви читаєте на сайті. Захоплюється комп'ютерними іграми, класичними чорно-білими фільмами та плаванням. Експерт в сфері заробітку в інтернеті та фрілансу.

Fintramplin
Залишити відповідь