Як придумати назву бренду – детальна інструкція з прикладами

придумати назву бренду

Дуже часто власник бізнесу виявляється в ситуації, коли є вдалий бренд, а ось назви для нього вдалого немає. І це багато в чому гальмує розвиток бізнесу. Тому питанням про те, як назвати бренд для його ефективного просування на ринку, задаються багато.

Читати далі

Що таке особистий бренд: способи його створення і просування, переваги і недоліки + приклади

Що таке особистий бренд

Доброго дня! У цій статті ми поговоримо про особистий бренд. Як його створити та розвивати правильно, які основні плюси та мінуси у персонального брендингу.

Читати далі

Що таке мережевий маркетинг – все про MLM-бізнес без рекламних прикрас

Що таке мережевий маркетинг

Більшій частині населення пострадянського простору довго згадувати, що таке мережевий маркетинг, не доведеться, чого не скажеш про молодь. “Мережевий маркетинг не пропонувати”, – ця фраза вінчала резюме і оголошення про пошук роботи 20 років.

Читати далі

Що таке Інтернет-маркетинг (internet marketing) – популярні інструменти і робочі стратегії, хто такий Інтернет-маркетолог

Що таке Інтернет-маркетинг

Прогрес не стоїть на місці і зачіпає всі сфери діяльності, в тому числі і рекламу. Якщо раніше про товар дізнавалися з газет і телевізора, то тепер ці способи відходять на другий план, а основну роль поступово починає відігравати всесвітня мережа.

Читати далі

Що таке кейс, для чого він потрібен фрілансеру чи студії і як його скласти?

Що таке кейс

Якщо ви працюєте на фрілансі чи маєте власну студію, то клієнти повинні знати як ви працюєте. Свої роботи представляють в портфоліо різним чином, але одним із найкращих варіантів презентації робіт є кейси. Кейс (від англ. Case – випадок, ситуація, справа) – це опис конкретної проблемної ситуації з життя, а також варіант її вирішення.

Читати далі

Прихована реклама на форумах, сайтах з відгуками, блогах і в соціальних мережах

прихована реклама

Сьогодні пишу статтю, яку мене просили написати давно, а саме про те, як ефективно, недорого або навіть безкоштовно розміщувати рекламу на форумах, різних сайтах з відгуками, блогах і в соц. мережах.

Читати далі

Тут ми будемо розповідати про просування бізнесу в інтернеті, інструменти реклами та маркетингу.

Ви дізнаєтесь:

  • як розвинути свій бізнес;
  • як знаходити нових клієнтів;
  • як налаштовувати рекламні кампанії;
  • що таке брендинг і як створити власний бренд;
  • як рекламувати свій бізнес через інтернет.

Просування бізнесу – запорука вашого успіху

Якщо ви навіть робите щось краще за конкурентів, це не означає що справи підуть в гору. В наш час важливо бути відомим. Для цього і використовують інтернет-маркетинг та рекламу для просування власного бізнесу в мережі.