Найкращі біржі копірайтингу та рерайтингу для заробітку на текстах

Найкращі біржі копірайтингу та рерайтингу для заробітку на текстах

Статтю оновлено:

У цій статті я розповім, де писати тексти за гроші або продати готові статті в інтернеті. Розглянемо найкращі біржі копірайтингу та рерайтингу для заробітку на текстах.

На біржах копірайтингу ви зможете продати текст або виконати замовлення з написання статей на вказану замовником тему.

Це сайти, де заробляють копірайтери, які добре вміють писати. Зазвичай дуже багато замовляють текстів російською, і дуже рідко українською. Але ми розкажемо, де є різні варіанти.

Що вигідніше: продавати статті чи писати на замовлення?

Спочатку кілька слів про те, чим відрізняється продаж готових статей від написання на замовлення? У першому випадку, Ви пишете текст на ту тему, яка вам подобається і легка в освоєнні. Ви самі вирішуєте, як структурувати її і якого вона буде об’єму. У разі виконання замовлення, Вам потрібно виконати вимоги, які описав замовник у технічному завданні (ТЗ).

ТЗ може містити наступні пункти:

 • Писати корисні і легкі тексти.
 • Об’єм тексту. Часто замовники просять написати статтю від 3000 до 10 000 знаків без пробілів.
 • Використовувати в статті певні ключові слова.
 • Структурувати статтю підзаголовками. Для кращого сприйняття тексту підзаголовки слід використовувати через кожні 1000-2000 символів.
 • Писати по суті, без фраз «ні про що» (без води).

Структуруйте свої статті за принципом: вступ, основна частина, висновок. У вступі описується проблема, далі йде вирішення цієї проблеми, а на закінчення узагальнюючий висновок.

Чому важливе ТЗ (текстове завдання)

Ті, хто розвиває свої сайти на перспективу, розуміють, що їм потрібен текст, що відповідає певним критеріям, тому вони складають своє ТЗ і дають замовлення. Такі замовники підбирають собі постійних копірайтерів для тривалої співпраці.

Для виконавця такий варіант співпраці також є зручним. Ви один раз запам’ятали вимоги замовника до текстів і далі дотримуєтесь їх при написанні текстів на різні теми. Потрібно прагнути до того, щоб на перших порах, знайти постійних замовників і обзавестися позитивною репутацією. До мінусів можна віднести те, що новачкам замовники неохоче віддають замовлення в роботу. Щоб отримати позитивні відгуки, можна виконати кілька завдань з більш низькою оплатою, але з умовою щоб замовник залишив відгук.

Продати першу статтю на біржі статей може виявитися непросто. Якщо ви вдало виберете тему, то стаття може зависнути у продажу на місяці. Щоб цього не сталося, ознайомтеся з рейтингом категорій каталогу статей на тій біржі, яку ви виберете для роботи. Наприклад, на біржі копірайтингу етхт.

Як бачите, самі популярні тематики на біржі рерайтингу і копірайтингу: здоров’я, туризм і відпочинок, будівництво та ремонт, всі жіночі теми.

Як варто діяти новачку? Щоб зрозуміти, чи ваше це заняття написання статей, напишіть кілька текстів на продаж. Ви отримаєте початковий досвід, а заодно і потренуєтесь. Готові статті завжди можна продати, навіть якщо їх не відразу куплять.

Автори-початківці можуть спробувати свої сили спочатку в коментуванні за гроші, а потім вже писати статті на продаж. Детальніше про заробіток на коментарях читайте за посиланням.

Робота копірайтера - де знайти

Найкращі біржі копірайтингу та рерайтингу для роботи

Давайте розберемо найкращі біржі копірайтингу, тобто сайти, де копірайтери можуть знайти роботу. Мова йде найперше про написання текстів російською, значно рідше – українською мовою.

Докладніше про те, як продати статтю в інтернеті на кожній з перерахованих бірж читайте на окремій сторінці з описом біржі для копірайтерів. Посилання будуть приведені після короткого огляду контентної біржі.

Біржа копірайтингу Etxt

Біржа копірайтингу Etxt побачила світ у 2008 році. Вона знаходиться серед найбільших бірж. Щодня на біржі продаються і виконуються сотні статей і замовлень. Рейтинг збільшується по мірі зростання обсягу виконаних замовлень. Він збільшується за кожне виконане замовлення, продану статтю і позитивний відгук замовника.

Спілкуватися з замовником можна тільки через особисту пошту на біржі, передавати контактні дані заборонено. За це можуть заблокувати акаунт. Біржа копірайтингу Etxt підійде для новачків. Адміністрації проекту адекватна і оперативно вирішує заявки в арбітражі. Передбачена можливість реклами свого облікового запису, а також продаж на біржі статей. Детальніше читайте за посиланням

Біржа Аdvego (Адвего)

Биржа копірайтингу Адвего почала свою діяльність в 2007 році. Одна з великих і відомих в рунеті бірж. Її можливості для виконавця не обмежуються магазином статей та виконанням замовлень по рерайту і копірайту. Додатково надаються такі можливості як: обробка та коректура текстів, пошук інформації, публікація на веб-ресурсах коментарів і заміток, голосування, лайки і запрошення в групи, переклади, SEO-копірайтинг, продаж майстер-класів, написання рекламних текстів.

Початківці копірайтери зможуть підібрати для себе завдання, що вимагають мінімум навичок і досвіду.

Автори можуть зіткнутися з такими недоліками біржі, як невисока вартість замовлень і короткий термін здачі роботи. Сервіс має свою програму AdvegoPlagiatus для перевірки унікальності текстів. Її можна безкоштовно скачати і встановити на свій комп’ютер. А також є онлайн сервіс перевірки правопису і seo-аналізу тексту на щільність ключових слів. Заборонено виставляти на продаж статті одночасно на Адвего та інших біржах.

Біржа копірайтингу та рерайтингу Copylancer

сайт для заробітку на текстахCopylancer – сайт для копірайтерів, який підійде для досвідчених авторів. Щоб виконувати замовлення на біржі, потрібно не тільки пройти тестове завдання, але і надати хороше портфоліо. Комісія 20% стягується з замовника. Мінімум до виплати 120 руб. протягом 1-3 робочих днів.

Для виставлення статті в магазин контенту вам потрібно зареєструватися, додати унікальну статтю і дочекатися перевірки модератором.

Перейти на сайт можете за посиланням copylancer.ru

Надіємось ви зможете проявити себе і заробляти пристойні гроші на цих біржах. Якщо ви вже десь пробували працювати і маєте чим поділитись – напишіть про свої успіхи в коментарях!

Біржа фрілансу Freelancehunt

Якщо ви шукаєте українські сайти для написання текстів – то окремих спеціалізованих сервісів для цього немає.

Однак є декілька фріланс бірж, де можна брати замовлення по копірайтингу українською мовою. Але й там здебільшого замовляють російськомовні тексти. Одна із кращих бірж в цьому плані – Freelancehunt. Там можна заробляти в гривнях і виводити їх на картку.

Тут можлива робота копірайтера українською мовою на дому. Ціни: від 20 грн за 1000 символів. В середньому 30-40 грн за 1К.

Зареєструватись на Фрілансхант

TextSale (Текстсейл)

Біржа статей TextSale правильніше класифікувати не як біржу копірайтингу, а як магазин контенту. За об’ємом щоденних продажів статей вона знаходиться в лідерах. Автори не обмежені у виборі тем для майбутніх статей. Але, щоб не «промазати» з темою дивіться рейтинг тим на сайті. Середні ціни на біржі $0,5-$1,5 за 1000 символів.

Новачкам стрічка замовлень не доступна через низький рейтинг і платний доступ, який становить $10 в місяць. Як тільки у Вас з’явиться 1 зірка рейтинг, доступ буде безкоштовний. Тому у початківця залишається тільки один спосіб заробітку – продаж готових текстів. Зверніть увагу, що заборонено передавати контактні дані. Біржа, де замовник завжди правий.

Біржа Text.ru

Біржа контенту Текст.ру пропонує 4 напрямки для заробітку: біржі копірайтингу та рерайтингу, магазини статей і новин. Це хороша біржа копірайтингу, яка має свій безкоштовний сервіс перевірки унікальності, який дозволяє виявити поверхневий рерайт, зроблений шляхом перестановки слів у реченнях, а також перевірити орфографію і провести сео-аналіз тексту.

Content.Binet.Pro

Це біржа не для новачків, які не мають письменницького досвіду. Для доступу до замовлень спочатку потрібно пройти тест на знання російської мови, а потім написати текст на зазначену тему довжиною 600 знаків.

Плюси біржі:

 • Оплата від 30 рублів за 1000 знаків з поступовим підвищенням до 50 руб. при зростанні вашого рейтингу на проекті;
 • Замовлення є завжди;
 • Шаблонне ТЗ до всіх замовлень (в технічному завданні вказується скільки разів має бути ключове слово в тексті);
 • Текст, який повністю відповідає ТЗ 100% буде оплачено;
 • Комісія за виведення коштів відсутня.

Мінуси Контент.Біне.Про:

 • Щотижневі виплати по п’ятницях;
 • Довга модерація першого виконаного замовлення у новачків без рейтингу.
 • Якщо у вас є досвід і ви вмієте писати інформативні, цікаві, структуровані і головне унікальні статті, рекомендую вам цю біржу.

Біржа копірайтингу Turbotext

Біржа Turbotext розпочала свою роботу в 2010 році. Крім «стандартних» видів роботи, Турботекст пропонує переклади і коректуру текстів. На жаль, біржа відчуває дефіцит замовників. Ті замовлення, що тут з’являються розбираються виконавцями дуже швидко. Мінімум до виплати 200 р., гроші виплачуються по понеділках. Ціни за рерайт: для новачків – від 22р., для базового від 39 р., високого рівня від 86 р..

Перейти на сайт біржі за посиланням turbotext.ru

КонтентМонстер

Ця біржа створена для зручності замовників. Навіть комісія за замовлення береться з виконавця і становить 20%. Для замовників встановлена мінімальна ціна за 1000 символів: рерайт від 20 р)., копірайт від 30р.

Всі автори здають тест на профпридатність. Він складається з двох частин. У першій частині Вам потрібно відповісти на 30 тестів з російської мови за 15 хв. У другій, Ви робите рерайт тексту і здаєте на перевірку модератора, який оцінює рівень Вашої майстерності та видає допуск на біржу. У разі провалу, повторно пройти тест можна через 3 місяці.

Посилання на біржу contentmonster.ru

Більш докладно про те, що являє собою робота на текстових біржах, читайте в статті «Професія копірайтер, як заробляти на текстах».

Крім того, заробляти на копірайтингу допоможуть деякі широкопрофільні біржі.

Найкращі варіанти з них:

Як швидко набрати рейтинг на біржах статей копірайтеру

Як швидко набрати рейтинг на біржах статей – питання, яке цікавить копірайтерів та рерайтерів початківців. На багатьох біржах статей існує якась несправедливість. Рейтинг, який присуджується копірайтерам за виконання замовлень, набирається місяцями, а то й роками. Всі автори намагаються берегти його, так як від нього напряму залежить цінність їх статей.

Але втратити його набагато простіше, достатньо просто не виконати велике замовлення, як він моментально йде в мінус, тим самим прирікаючи копірайтера на виконання копійчаних завдань і недовіру від багатьох замовників.

Намагатися заробити велику суму без рейтингу (або маючи негативний) марно, так як статті в магазинах не будуть купуватися, а замовники будуть давати найдешевші замовлення зі смішною оплатою в 5 р-10 р за 1000 символів.

Але зробивши певний алгоритм дій, у вас є можливість швидко відновити рейтинг і набрати репутацію хорошого автора. Однак для тих, у кого рейтинг пішов у надто великий мінус (-500, -1000 і більше) дані поради не будуть ефективні, так як на відновлення репутації може піти не один місяць, і весь цей час заробіток на біржах статей навряд чи буде перевищувати 600 рублів на місяць.

Тому набагато ефективніше буде почати роботу на іншій біржі. Можна, звичайно, створити новий акаунт на цій же, але це великий ризик, так як адміністрація банить власників декількох сторінок, причому без виплати зароблених коштів.

А тепер давайте розглянемо правила, які допоможуть як можна швидко набрати рейтинг на біржах статей.

Ми писали про те, як заробляти більше копірайтеру початківцю.

секрети копірайтерів на біржах

Займіться перепродажем текстів

Якщо ви раніше виступали на біржах контенту в якості покупця, то напевно помічали, що за покупку текстів також дається рейтинг.

Але якщо ми почнемо купувати тексти лише заради рейтингу, то на це піде багато витрат, тому єдиним варіантом стане перепродаж статей. Що ми робимо:

 • Купуємо текст на одній біржі;
 • Продаємо на інший. Накидаємо всього 5-10 рублів, так як без рейтингу дорожче не куплять.

У підсумку ми набираємо рейтинг відразу на двох біржах, і при цьому трохи заробляємо. Якщо купувати на біржі ETXT, то дешевше 20 рублів брати немає сенсу, так як там рейтинг нараховується по 1-му балу за кожні 10 рублів.

Знайдіть постійного замовника

Якщо такий замовник буде знайдений, то ви завжди будете забезпечені достатньою кількістю роботи. А це означає, що рейтинг буде стрімко рости!

Але, швидше за все, з нульовою репутацією вам будуть траплятися лише замовники, які шукають авторів, що готові працювати по оплаті 5-10 рублів за 1000. Якщо Ви працюєте на ETXT, то, як говорилося раніше, рейтинг нараховується за ціною замовлення. А це означає, що працювати з такими замовниками безглуздо, ми витрачаємо свій час, при цьому заробляючи мізерні копійки.

Замовники аргументують таку оплату тим, що виконуючи безліч таких замовлень, рейтинг швидко набереться. Вірити не слід, для швидкого підняття репутації автору потрібні дорогі замовлення!

“Ну як же їх отримати новачкові?” – запитаєте ви. Тут є 2 варіанти:

 1. давати заявки відразу на 10-15 високооплачуваних замовлень. Можливо, що яке-небуть з них вам дадуть. А якщо виконаєте його добре, то є шанс отримати цінного постійного покупця;
 2. наповнити профіль портфоліо і виконати завдання на підвищення кваліфікації. Новачкам не дають роботу тому, що їм не довіряють. Замовники думають, що новачки виконають роботу з масою помилок. А підвищивши свою кваліфікацію, і додавши портфоліо, ви доведете, що насправді пишете добре.

Якщо вам набридло писати тексти – спробуйте себе в інших нішах. Про найрізніші варіанти ми розповідаємо в статті “Робота в інтернеті“.

Продаж власних текстів

Заробивши перші 100 балів рейтингу (відноситься до ETXT), негайно почніть продавати свої тексти в магазинах (або активно займіться перепродажем). Це також допоможе вам швидко набрати рейтинг на біржах статей.

Тепер ми маємо право встановити ціну 20-25р за 1000 знаків.

Не лінуйтеся писати по 5-10 статей в день, розміром не менше 2000 знаків. Чим більше текстів ви будете писати, тим швидше вони будуть купуватися, а значить, тим швидше буде нараховуватися рейтинг.

Якщо дивитися профілі деяких популярних копірайтерів, то можна помітити, що вони заробили десятки тисяч балів рейтингу, практично не виконуючи звичайних замовлень. Все на продаж!

Намагайтеся писати тільки на спопулярні тематики, щоб ваші творіння довго не залежувалися в магазині. Топ запитів в магазинах контенту можна побачити майже на кожній біржі. Якщо Ви пишете на тему “Кіно”, то це ключове слово обов’язково має бути присутнім у заголовку та у відповідній графі при додаванні статті в магазин.

Бережіть свій рейтинг! Не беріть замовлення, в якості виконання яких ви не впевнені, намагайтеся не брати завдання на невідомі вам тематики, та завжди намагайтеся догодити замовнику, виконавши роботу максимально якісно.

Так ви зможете швидко набрати рейтинг на біржах статей та заробляти на написанні текстів значно більше. Читайте також Як заробляти 1000 доларів копірайтером в інтернеті.

Відео з оглядом найкращих бірж копірайтингу

Висновок

Заробіток на біржах копірайтингу є і досить хороший. Варто тільки спробувати це цікаве заняття. Можна заробляти стабільно пишучи тексти на теми, які вам подобаєються і забути про проблеми з грошами.

Якщо знаєте російську – радимо спробувати сайти Копілансер, Воркзілла та Адвего. А для роботи копірайтером українською найкраще підійдуть сайти Фрілансхант та Кабанчик (але й там таких замовлень буде мало). Посилання на всі ці біржі дивіться вище.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (2 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про