Залиште свою оцінку! (2 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Найкращі біржі копірайтингу та рерайтингу для заробітку на текстах

Найкращі біржі копірайтингу

У цій статті я розповім, де продати статтю в інтернеті за гроші і перерахую найкращі біржі копірайтингу та рерайтингу для заробітку на текстах. На біржах копірайтингу ви зможете продати текст, виконати замовлення з написання статей на вказану замовником тему.

Більш докладно про те, що являє собою робота на текстових біржах, читайте в статті «Професія копірайтер, як заробляти на текстах».

Що вигідніше: продавати статті або писати на замовлення?

Спочатку кілька слів про те, чим відрізняється продаж готових статей від написання на замовлення? У першому випадку, Ви пишете текст на ту тему, яка вам подобається і легка в освоєнні. Ви самі вирішуєте, як структурувати її і якого вона буде об’єму. У разі виконання замовлення, Вам потрібно виконати вимоги, які описав замовник у технічному завданні (ТЗ).

ТЗ може містити наступні пункти:

 • Писати корисні і легкі тексти.
 • Об’єм тексту. Часто замовники просять написати статтю від 3000 до 10 000 знаків без пробілів.
 • Використовувати в статті певні ключові слова.
 • Структурувати статтю підзаголовками. Для кращого сприйняття тексту підзаголовки слід використовувати через кожні 1000-2000 символів.
 • Писати по суті, без фраз «ні про що» (без води).

Структуруйте свої статті за принципом: вступ, основна частина, висновок. У вступі описується проблема, далі йде вирішення цієї проблеми, а на закінчення узагальнюючий висновок.

Ми писали про те, як заробляти більше копірайтеру початківцю.

Чому важливе ТЗ (текстове завдання)

Ті, хто розвиває свої сайти на перспективу, розуміють, що їм потрібен текст, що відповідає певним критеріям, тому вони складають своє ТЗ і дають замовлення. Такі замовники підбирають собі постійних копірайтерів для тривалої співпраці.

Для виконавця такий варіант співпраці також є зручним. Ви один раз запам’ятали вимоги замовника до текстів і далі дотримуєтесь їх при написанні текстів на різні теми. Потрібно прагнути до того, щоб на перших порах, знайти постійних замовників і обзавестися позитивною репутацією. До мінусів можна віднести те, що новачкам замовники неохоче віддають замовлення в роботу. Щоб отримати позитивні відгуки, можна виконати кілька завдань з більш низькою оплатою, але з умовою щоб замовник залишив відгук.

Продати першу статтю на біржі статей може виявитися непросто. Якщо ви вдало виберете тему, то стаття може зависнути у продажу на місяці. Щоб цього не сталося, ознайомтеся з рейтингом категорій каталогу статей на тій біржі, яку ви виберете для роботи. Наприклад, на біржі копірайтингу етхт.

Як бачите, самі популярні тематики на біржі рерайтингу і копірайтингу: здоров’я, туризм і відпочинок, будівництво та ремонт, всі жіночі теми.

Як варто діяти новачку? Щоб зрозуміти, чи ваше це заняття написання статей, напишіть кілька текстів на продаж. Ви отримаєте початковий досвід, а заодно і потренуєтесь. Готові статті завжди можна продати, навіть якщо їх не відразу куплять.

Автори-початківці можуть спробувати свої сили спочатку в коментуванні за гроші, а потім вже писати статті на продаж. Детальніше про заробіток на коментарях читайте за посиланням

Кращі сайти копірайтингу та рерайтингу для роботи

Докладніше про те, як продати статтю в інтернеті на кожній з перерахованих бірж читайте на окремій сторінці з описом біржі для копірайтерів. Посилання будуть приведені після короткого огляду контентної біржі.

Біржа копірайтингу Etxt

Біржа копірайтингу Etxt побачила світ у 2008 році. Вона знаходиться серед найбільших бірж. Щодня на біржі продаються і виконуються сотні статей і замовлень. Рейтинг збільшується по мірі зростання обсягу виконаних замовлень. Він збільшується за кожне виконане замовлення, продану статтю і позитивний відгук замовника.

Спілкуватися з замовником можна тільки через особисту пошту на біржі, передавати контактні дані заборонено. За це можуть заблокувати акаунт. Біржа копірайтингу Etxt підійде для новачків. Адміністрації проекту адекватна і оперативно вирішує заявки в арбітражі. Передбачена можливість реклами свого облікового запису, а також продаж на біржі статей. Детальніше читайте за посиланням

Біржа Аdvego (Адвего)

Биржа копірайтингу Адвего почала свою діяльність в 2007 році. Одна з великих і відомих в рунеті бірж. Її можливості для виконавця не обмежуються магазином статей та виконанням замовлень по рерайту і копірайту. Додатково надаються такі можливості як: обробка та коректура текстів, пошук інформації, публікація на веб-ресурсах коментарів і заміток, голосування, лайки і запрошення в групи, переклади, SEO-копірайтинг, продаж майстер-класів, написання рекламних текстів.

Початківці копірайтери зможуть підібрати для себе завдання, що вимагають мінімум навичок і досвіду.

Автори можуть зіткнутися з такими недоліками біржі, як невисока вартість замовлень і короткий термін здачі роботи. Сервіс має свою програму AdvegoPlagiatus для перевірки унікальності текстів. Її можна безкоштовно скачати і встановити на свій комп’ютер. А також є онлайн сервіс перевірки правопису і seo-аналізу тексту на щільність ключових слів. Заборонено виставляти на продаж статті одночасно на Адвего та інших біржах.

TextSale (Текстсейл)

Біржа статей TextSale правильніше класифікувати не як біржу копірайтингу, а як магазин контенту. За об’ємом щоденних продажів статей вона знаходиться в лідерах. Автори не обмежені у виборі тем для майбутніх статей. Але, щоб не «промазати» з темою дивіться рейтинг тим на сайті. Середні ціни на біржі $0,5-$1,5 за 1000 символів.

Новачкам стрічка замовлень не доступна через низький рейтинг і платний доступ, який становить $10 в місяць. Як тільки у Вас з’явиться 1 зірка рейтинг, доступ буде безкоштовний. Тому у початківця залишається тільки один спосіб заробітку – продаж готових текстів. Зверніть увагу, що заборонено передавати контактні дані. Біржа, де замовник завжди правий.

Біржа Text.ru

Біржа контенту Текст.ру пропонує 4 напрямки для заробітку: біржі копірайтингу та рерайтингу, магазини статей і новин. Це хороша біржа копірайтингу, яка має свій безкоштовний сервіс перевірки унікальності, який дозволяє виявити поверхневий рерайт, зроблений шляхом перестановки слів у реченнях, а також перевірити орфографію і провести сео-аналіз тексту.

Content.Binet.Pro

Це біржа не для новачків, які не мають письменницького досвіду. Для доступу до замовлень спочатку потрібно пройти тест на знання російської мови, а потім написати текст на зазначену тему довжиною 600 знаків.

Плюси біржі:

 • Оплата від 30 рублів за 1000 знаків з поступовим підвищенням до 50 руб. при зростанні вашого рейтингу на проекті;
 • Замовлення є завжди;
 • Шаблонне ТЗ до всіх замовлень (в технічному завданні вказується скільки разів має бути ключове слово в тексті);
 • Текст, який повністю відповідає ТЗ 100% буде оплачено;
 • Комісія за виведення коштів відсутня.

Мінуси Контент.Біне.Про:

 • Щотижневі виплати по п’ятницях;
 • Довга модерація першого виконаного замовлення у новачків без рейтингу.
 • Якщо у вас є досвід і ви вмієте писати інформативні, цікаві, структуровані і головне унікальні статті, рекомендую вам цю біржу.

Біржа копірайтингу Turbotext

Біржа Turbotext розпочала свою роботу в 2010 році. Крім «стандартних» видів роботи, Турботекст пропонує переклади і коректуру текстів. На жаль, біржа відчуває дефіцит замовників. Ті замовлення, що тут з’являються розбираються виконавцями дуже швидко. Мінімум до виплати 200 р., гроші виплачуються по понеділках. Ціни за рерайт: для новачків – від 22р., для базового від 39 р., високого рівня від 86 р..

Перейти на сайт біржі за посиланням turbotext.ru

КонтентМонстер

Ця біржа створена для зручності замовників. Навіть комісія за замовлення береться з виконавця і становить 20%. Для замовників встановлена мінімальна ціна за 1000 символів: рерайт від 20 р)., копірайт від 30р.

Всі автори здають тест на профпридатність. Він складається з двох частин. У першій частині Вам потрібно відповісти на 30 тестів з російської мови за 15 хв. У другій, Ви робите рерайт тексту і здаєте на перевірку модератора, який оцінює рівень Вашої майстерності та видає допуск на біржу. У разі провалу, повторно пройти тест можна через 3 місяці.

Посилання на біржу contentmonster.ru

Біржа копірайтингу та рерайтингу Copylancer

Copylancer – сайт для копірайтерів, який підійде для досвідчених авторів. Щоб виконувати замовлення на біржі, потрібно не тільки пройти тестове завдання, але і надати хороше портфоліо. Комісія 20% стягується з замовника. Мінімум до виплати 120 руб. протягом 1-3 робочих днів.

Для виставлення статті в магазин контенту вам потрібно зареєструватися, додати унікальну статтю і дочекатися перевірки модератором.

Перейти на сайт можете за посиланням copylancer.ru

Надіємось ви зможете проявити себе і заробляти пристойні гроші на цих біржах. Якщо ви вже десь пробували працювати і маєте чим поділитись – напишіть про свої успіхи в коментарях!

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про