Як знайти дорогі замовлення на біржах копірайтингу?

як знайти дорогі замовлення на біржах

Багато копірайтери незадоволені низькими розцінками на біржах. Однак і на біржах можна знайти вигідні і дорогі замовлення. У цій статті я розповім про пошук вигідних клієнтів на прикладі Etxt.

Читати більше

Як заробляти в Інтернеті на рерайті статей

заробіток на рерайті текстів

Одна з найпростіших та цікавих віддалених робіт в Інтернеті – заробіток на рерайті статей. В цій статті ми розглянемо специфіку такого способу заробітку, який найкраще підходить новачкам. Що таке Рерайт? Рерайт (англ. rewrite – перепис) – переписування вже готового тексту іншими словами з метою його унікалізації. Тобто завдання рерайтера полягає в тому, щоб зробити вихідний текст невпізнанним, зберігши його основний зміст. В принципі, для виконання рерайту не потрібно фахової освіти, а потрібен лише хороший словниковий запас і знання основних правил мови, на якій ви збираєтесь працювати. Все інше прийде з…

Читати більше

Рерайтинг: що це таке і як стати рерайтером новачку

Рерайтинг

Що таке рерайтинг і в чому полягає віддалена робота рерайтером на дому. Ми роскажемо про особливості заняття рерайтингом і розберемо основні нюанси роботи.

Читати більше

Поради для копірайтера початківця, які допоможуть заробляти більше

Поради для копірайтера

Ви вирішили заробляти в Інтернеті на текстах, але не знаєте з чого почати, яку плату просити за свої послуги, де шукати замовників? Пропонуємо прості поради для копірайтера, які допоможуть вам заробляти на текстах більше.

Читати більше

Як заробляти 1000 доларів копірайтером в інтернеті

заробляти 1000 доларів

Кожна людина володіє певними здібностями, що дозволяють їй досягати поставлених цілей і успіхів в обраній діяльності. Громадяни, які вибирають заробіток в інтернеті без капіталовкладень на копірайтингу, часто навіть не підозрюють, які можливості є у хорошого виконавця.

Читати більше

Професія копірайтер: як почати новачку заробляти в Інтернеті на текстах

копірайтер робота віддалена

Хто такий копірайтер і як він заробляє в Інтернеті. Спробуємо розібратися в особливостях цієї професії. Простими словами, копірайтер – це автор статей, які він пише з нуля (не переписує іншими словами як рерайтер). Вимоги до людини, яка створює тексти дуже серйозні – високий рівень грамотності, вміння висловлювати свої думки, творчі здібності.

Читати більше

Що таке рерайт? Написання статей для сайтів за гроші

що таке рерайт

Інтернет дає безліч можливостей для заробітку. Наприклад, ви можете створювати унікальні тексти для сайтів. Такий вид діяльності відомий як рерайт чи копірайтинг. В цій статті мова піде про рерайт, тобто про переписування готового тексту іншими словами. Середня оплата в цьому випадку коливається в діапазоні від 10 до 20 гривень за 1000 символів без пробілів.

Читати більше

Біржа копірайтингу Advego: як заробляти на статтях

біржа копірайтингу Advego

Один з найпопулярніших ресурсів для продажів текстів – це біржа копірайтингу Advego. Щодня на цьому проекті продаються тисячі статей, а копірайтери заробляють пристойні гроші. Вимоги до статей на порталі досить високі, тому продавати матеріали зможуть тільки автори грамотних та якісних матеріалів. Рівень заробітку на біржі залежить від активності автора та ціни його робіт. Перевага ресурсу – оплата роботи тут в доларах ($).

Читати більше

Копірайтинг – написання текстів за гроші. Якщо ви цікаво пишете і хочете заробити в інтернеті – вибирайте цей спосіб, який може стати вашим основним заняттям.