Прибуткові та перспективні бізнес-ідеї – ТОП-38 бізнес-ідей на 2019 рік і не тільки

перспективні бізнес-ідеї

Статтю оновлено:

Сьогодні пропонуємо вам добірку вигідних і перспективних бізнес-ідей на 2019 рік. Ми розділили їх на суму початкових вкладень, щоб вам було простіше підібрати прибуткову ідею бізнесу, спираючись на свої фінанси. В кінці статті ми також дали посилання на інші збірки ідей.

Зміст статті

Вигідні бізнес-ідеї з вкладеннями від 100 000 до 300 000 грн

Нижче буде добірка з 13 вигідних бізнес-ідей з невеликими вкладеннями.

Бізнес-ідея 1 – Відкриття пейнтбольного клубу

Приблизні вкладення – 200 000 гривень.

Суть цієї бізнес-ідеї – відкрити сучасний пейнтбольний клуб для любителів активного відпочинку. Цей вид спорту набирає популярність серед людей різного віку, які бажають отримати нові враження, емоційну розрядку. Активний пейнтбол заснований на побудові стратегій, бажанні доторкнутися до військових дисциплін.

Реалізація ідеї:

Сума грошових вкладень залежить від вибору закритої і відкритої площадки, кількості персоналу та наступних необхідних етапів:

 • оренда приміщення на зимовий сезон;
 • закупівля захисного і стрілецької інвентарю;
 • організація роздягалень, стоянки;
 • придбання додаткових мішеней, надувних перешкод для гри.

Досвідчені організатори пропонують починати з мінімального набору з 10 комплектів оснащення, форми для гравців, заправної станції оснащення стрілецької зброї.

Отримати дохід можна, регулюючи цінову політику вартості однієї гри. Наприклад, поставивши ціну в 300 грн з людини за сеанс 2-3 години, можна отримати прибуток не менше 50%. Єдина складність – потрібен час на повне повернення вкладених коштів. Певну економію можна отримати, запрошуючи до співпраці власників пивних точок, набуваючи частина б / у оснащення, займаючись саморекламою в соцмережах.

Бізнес-ідея 2 – Бізнес на водних атракціонах

Приблизна вкладення – 160 000 гривень.

Суть ідеї : ідея бізнесу полягає в організації місця розваги біля водойми за допомогою надувних атракціонів. Це сезонний прибутковий вид діяльності, який не вимагає спеціального навчання, освіти. Основна проблема – це вибір оптимального місця розміщення обладнання, яке має хорошу прохідність і дасть постійну завантаженість. Атракціон розрахований на людей різного віку, дітей.

Реалізація ідеї:

Основна частина витрат припадає на підготовку до відкриття і закупівлю всього необхідного для роботи:

 • придбання надувного атракціону, комплектуючих до нього;
 • оплата оренди місця розміщення;
 • заробітна плата співробітника;
 • витрати на транспортування.

Розташувавши таку гірку або батут в хорошому людному місці, можна отримати щомісячний дохід в сумі понад 50 000 грн. При загальній сумі щомісячних витрат в 30 000 грн, прибуток може скласти 65 000 гривень. Проблема полягає в сезонному отриманні доходу, який обмежений літніми місяцями. Серед позитивних особливостей цієї ідеї можна відзначити можливість здачі атракціону в оренду, простота зберігання в міжсезоння.

Бізнес-ідея 3 – Відкриття магазину з продажу вагового чаю

Попередня сума вкладень – 200 000 грн.

Суть цієї бізнес-ідеї полягає в організації стаціонарного торгового місця по реалізації вагового чаю різних сортів. Це перспективний сектор роботи завдяки великій цільової аудиторії і постійному попиту на продукцію. Пропонуючи широкий асортимент відомих і незвичайних за смаком сортів за прийнятними цінами можна придбати солідне коло постійних клієнтів, отримувати стабільний дохід.

Популяризація чаю в Україні зараз знаходиться на піку. Багато зірок шоу-бізнесу також пропагують цей натуральний напій. У багатьох магазинах проходять чайні церемонії і дегустації нових і незвичайних сортів. А деякі магазини крім продажу чаю на вагу пропонують вишукані подарункові набори, які «на ура» розходяться напередодні свят.

Реалізація ідеї:

Розташовувати таку точку рекомендовано в місцях високої прохідності: гіпермаркет, розважальний центр, продуктовий супермаркет. Основні статті витрат для такого виду діяльності:

 • закупівля товарного запасу на перший період;
 • оренда торгової площі;
 • придбання обладнання, вітрин;
 • закупівля фасувальних матеріалів.

Найвагоміші витрати припадають на придбання оборотного товару, який надходить в реалізацію з націнкою 100%. Загальна сума обсягу продажів при хорошому місця може досягати 200 000 грн. Після розрахунку собівартості, відрахування оренди і заробітної плати співробітників залишається прибуток в розмірі 40 000 грн. Збільшення доходу може дати пропозиція попутного товару, деяких видів спецій, кави або аксесуарів для чаювання.

Бізнес-ідея 4 – Відкриття кулінарної школи

Сума вкладень – 300 000 гривень.

Суть цього проекту – відкриття сучасної школи, в якій будь-який бажаючий може навчитися готувати певні страви, познайомитися з відомими світовими рецептами. Цей вид корисного дозвілля набуває особливої популярності серед людей різного віку, домогосподарок і бажаючих долучитися до високої кухні офісних службовців. Такий бізнес логічно відкривати у великих містах, пропонуючи тематичні курси.

Реалізація ідеї:

Відкриття школи – витратний на першому етапі проект, який вимагає вагомих фінансових вливань. Велика частина вкладень припадає на оренду приміщення, яким може стати кафе, їдальня або великий зал з підведеними комунікаціями. Крім цього потрібно:

 • сучасне професійне обладнання;
 • кілька комплектів посуду і аксесуарів для готування;
 • оплата праці кваліфікованого кухаря з регаліями.

Для зручності клієнтів можна пропонувати разові програми, тижневі або місячні курси, виїзні заняття. Середній чек з одноденним навчанням становить 800-1000 гривень. Щодня можна працювати з групами від 10 осіб. За вирахуванням всіх накладних витрат комунальних послуг кожен день школа може приносити від 5 000 гривень, повністю покривши витрати за два-три місяці.

Бізнес-ідея 5 – Відкриття масажного салону

Передбачувані вкладення – 220 000 гривень.

Основа проекту – відкриття спеціалізованого салону по наданню послуг профілактичного і лікувального масажу для клієнтів. Така процедура користується великою популярністю у відвідувачів різного віку, професій, які серйозно ставляться до свого здоров’я. Багато салонів краси мають непоганий прибуток від проведення курсів скульптурного масажу для схуднення.

Реалізація ідеї:

Такий проект відрізняє велика конкуренція, тому на перше місце ставиться вибір місця для роботи, кваліфікація майбутніх співробітників. Статтями витрат стануть:

 • придбання спеціальних столів і обладнання;
 • закупівля рушників, одягу і аксесуарів для роботи;
 • ремонт приміщення для приведення у відповідність санітарним нормам;
 • оплата персоналу.

На початковому етапі необхідна реклама, просування салону за допомогою листівок, соцмереж. Середня ціна на популярний масаж спини починається з позначки 400 гривень. Обслуговуючи щодня мінімально 6-8 клієнтів, можна говорити про обіг в 3200 гривень. У ціні закладені накладні та адміністративні витрати в розмірі 50%, тому щомісячний прибуток може скласти 48 000 гривень, що дає вихід на самоокупність через півріччя.

Детальна інструкція про те, як відкрити масажний салон .

Бізнес-ідея 6 – Організація науково-пізнавальних шоу для дітей

Початкові витрати – до 150 000 гривень.

Сенс цієї цікавої ідеї в організації тематичних виступів, свят і постановка номерів на заходах для дітей різного віку, підлітків. Це новий вид масової розваги, який полягає в феєричних шоу на основі простих хімічних і фізичних дослідів, в яких можуть брати участь маленькі клієнти. Така послуга користується інтересом як альтернатива звичному ляльковому театру або виступу клоунів.

Реалізація ідеї:

Такий видовищний проект не вимагає особливих фінансових затрат при самостійній розробці всіх організаційних моментів. План витрат складається з декількох пунктів:

 • оренда офісу;
 • закупівля реактивів для дослідів;
 • витрати на інвентар, пошиття костюмів;
 • реклама, зміст сайту.

Проведення загадкових дослідів з блискавками, вибухами, виготовленням солодкої вати обходиться клієнтам в середньому в 5000 гривень. Нескладно підрахувати, що при показі 20 таких шоу в місяць, поріг самоокупності буде подолано через 2 місяці. З огляду на чималу собівартість і ціну складів для дослідів, про прихід доходів можна говорити через 4-6 місяців. Велике значення має постійна реклама, на якій не варто економити.

Бізнес-ідея 7 – Бізнес на пілінг рибками Руфа

Орієнтовні вкладення – 170 000 гривень.

Суть ідеї полягає в наданні екзотичної послуги пілінгу рибками Руфа. Ця цікава процедура вже давно відома в дорогих салонах краси, де користується популярністю за задоволення і нестандартність. Такий вид фішікюра багато клієнтів вже вважають кращим за звичайний. Мініатюрні рибки, що мешкають в теплих країнах, відмінно прибирають непотрібну шкірку, приносять відчуття розслаблення.

Реалізація ідеї:

Незвичайний бізнес проект не вимагає великих фінансових витрат. Оптимальним варіантом стане договір суборенди з салоном краси, басейном, сауною або організація такого місця роботи майстра в домашніх умовах. Для одного клієнта досить приміщення 3-4 кв. м. Основні витрати:

 • покупка комплекту рибок Руфа;
 • місткий акваріум певної форми;
 • повний набір обладнання для створення ідеальних умов;
 • комфортне крісло для клієнтів.

Незвичайна ідея вимагає обов’язкової реклами. Мінімальна ціна на обробку стоп рибками Руфа починається з 600 гривень. При наданні додаткових послуг (педикюр, масаж), її можна значно підвищити. При середній завантаженості і одному акваріумі вкладену суму можна окупити менше ніж через рік.

Бізнес-ідея 8 – Виготовлення печаток і штампів

Вартість вкладень – від 150 000 гривень.

Виготовлення штампів і печаток для підприємств, організацій – вигідний бізнес, який не залежить від сезону і має постійний попит. З огляду на зростання малого бізнесу, постійні зміни при перереєстрації і зміну найменування кількість клієнтів буде незмінно зростати. Додатковим доходом стає виготовлення печаток для архівів, бібліотек.

Реалізація ідеї:

Для роботи на першому етапі можна обходитися стандартним набором ескізів, а з технічною роботою справляється одна навчена людина. Основні витрати, пов’язані з відкриттям такої майстерні, залежать від спектру послуг, вибору технології виготовлення:

 • оренда приміщення для роботи;
 • придбання комп’ютерної техніки, спеціального обладнання;
 • закупівля витратних матеріалів;
 • виплата податків і заробітної плати.

Незважаючи на попит подібних послуг, більшість проектів окупаються не раніше 8 місяців навіть при розташуванні в великих містах, а поріг самоокупності починається через півроку. З огляду на зростаючу конкуренцію на цьому ринку, для підвищення прибутку слід постійно впроваджувати нові методи виготовлення, сучасні технологічні матеріали та комплектуючі.

Бізнес-ідея 9 – Продаж електронних сигарет, кальянів, вейпів

Сума початкових вкладень -близько 200 000 гривень.

Основа бізнес-ідеї полягає в організації точки з продажу електронних сигарет, кальянів, вейпів, необхідних складів і сумішей для заправки. Це актуальний вид підприємницької діяльності, абсолютно законний і легальний, який здатний приносити власнику середній дохід.

Цільова аудиторія – люди різного віку, які бажають замінити справжні сигарети, розважальні місця і модні кальянні. Актуальність цієї ідеї теж очевидна, особливо на фоні введення закону на заборону куріння в громадських місцях. Електронні сигарети не пускають дим, вони випускають пару. До того ж, наворочені гаджети – це чудова тема для обговорення в колі поціновувачів вейп культури.

Реалізація ідеї:

Найкращим варіантом для відкриття такого магазину стане використання франшизи, яка вирішить проблему з постачанням товару і підтримкою в перший час. На етапі відкриття основні витрати припадають на такі статті:

 • оренда приміщення під торгову точку;
 • придбання перших партій продукції;
 • мінімальний набір обладнання та меблів.

Найдешевші електронні сигарети мають ціну від 400 гривень. Тому при продажах в день продукції на 4000 тисячі, можна говорити про перехід на повну самоокупність уже через два місяці стабільних продажів. За умов великої конкуренції в цьому секторі необхідно проводити активну рекламу, постійні акції, знижки для залучення клієнтів.

Бізнес-ідея 10 – Продаж розфасованого меду

Приблизні вкладення – від 150 000 гривень.

Загальна суть пропонованої бізнес-ідеї полягає в організації процесу закупівлі свіжого меду на фермерських пасіках, його фасування і реалізації через торгові точки. Актуальність обумовлена постійним підвищенням попиту на якісні та натуральні продукти серед жителів мегаполісу, яких практично не знайти в сучасних супермаркетах.

Реалізація ідеї:

Для реалізації проекту необхідно знайти кілька пасічних господарств, які будуть надавати сировину, а також:

 • орендувати приміщення для роботи;
 • придбати фасувальне обладнання;
 • знайти постачальника нової пакувальної тари;
 • розробити і замовити в друкарні наклейки.

Додатковою статтею витрат стане утримання автомобіля, персоналу. Основні варіанти ринку збуту: роздрібна мережа магазинів, оптові покупці, власна торгова точка.

Приблизний розрахунок прибутку можна зробити з розрахунку одного кілограма солодкого продукту: купуючи його за ціною 500 гривень за кілограм, можна розфасовувати його в тару по 200 грам. Реалізація кожної баночки по ціні 200 гривень дозволяє збільшити прибуток до 1000 гривень. Віднімаючи з цієї суми собівартість меду, тари, накладні і організаційні витрати, можна отримати вагомий прибуток 300-400 гривень з одного кілограм. Хороша економія виходить при залученні до процесу членів сім’ї, власного автомобіля або приміщення.

Серед недоліків цього проекту – його сезонність, яка не дозволить отримувати прибуток цілий рік.

Бізнес-ідея 11 – благоустрій й обробка території

Початкове вкладення – від 150 000 гривень.

В основі бізнес-ідеї – організація повного процесу облагороджування території з укладанням плитки, асфальтуванням окремих ділянок, встановленням парканів і розбивкою клумб. Дана послуга затребувана серед власників приватних житлових будівництв, магазинів, центрів відпочинку і промислових підприємств, які бажають красиво оформити доріжки, зону стоянки або облагородити зовнішній вигляд прилеглої ділянки.

Реалізація ідеї:

Будівельні матеріали купуються замовником проекту, тому основні фінансові статті витрат підприємця:

 • закупівля необхідного для роботи інструменту;
 • виплата заробітної плати працівникам;
 • зміст офісного приміщення та складу для зберігання інвентарю;
 • транспортні послуги.

Вартість послуг необхідно розраховувати на підставі складання кошторису, яка повинна враховувати податки, всі витрати часу, знос та амортизацію будівельного обладнання. Розрахунок проводиться для зручності клієнта на один метр квадратний. Розмір прибутку також закладається в кошторисну вартість і становить не менше 20%.

Певним мінусом такого проекту є повна відсутність замовлень в зимовий час. Цей період слід присвятити пошуку замовників, рекламі і вивченню нових технологій.

Бізнес-ідея 12 – Виготовлення фотокниг

Сума початкового вкладення – 150 000 гривень.

Цікавий і приємний бізнес з виготовлення фотокниг доступний для людей, охочих займатися творчою справою. Нова послуга користується певним попитом серед молодих батьків, подружніх пар і весільних фотографів. Вона полягає у виготовленні індивідуального пам’ятного альбому книжкового формату з фотографій замовника.

Реалізація ідеї:

Для реалізації проекту не потрібно величезне приміщення, а основні витрати складаються з декількох пунктів:

 • покупка необхідного верстата для друку;
 • придбання обладнання для ручної обробки альбомів;
 • навчання на курсах палітурки і оформлення фотоколажів;
 • реклама послуг;
 • закупівля витратних матеріалів.

Такий проект чудово підійде для реалізації в невеликому місті, завдяки можливості роботи з замовленнями через інтернет. Визначивши вартість однієї роздрукованої сторінки легко припустити прибуток. Наприклад, заявивши ціну листа та обкладинки в твердій палітурці в 100 і 500 гривень відповідно, можна визначити ціну однієї фотокниги на рівні 1500 гривень. Якщо витрати склали 600 гривень, то кожне просте замовлення принесе дохід у розмірі 900 гривень. Для залучення клієнтів і збільшення ціни слід додати оригінальні обкладинки, обробку фотографій.

Бізнес-ідея 13 – Магазин по продажу спортивного харчування

Початкові вкладення – 150 000 гривень.

Такий проект є закупівлею у постачальників спортивного харчування, та передбачає його реалізацію через власний магазин з націнкою. Актуальність бізнесу обумовлена ​​зростанням інтересу до здорового способу життя, культу гарної статури і певної моди на рельєфну мускулатуру. Спортивне харчування користується попитом серед молоді, яка бажає дотримуватися певної дієти.

Реалізація ідеї:

Відкриття такого магазину буде рентабельним в місті з великою кількістю спортзалів, оздоровчих центрів і секцій. Добрими прохідними місцями можуть стати торгові площі в гіпермаркетах, суборенда у великому магазині або співпраця з відділом спорттоварів. Для повноцінної роботи знадобиться:

 • невелике приміщення;
 • закупівля пробної партії товару;
 • торгове обладнання та стелажі;
 • реклама.

Середня торгова націнка на подібний товар становить 50%. При щомісячному обороті в 100 000 гривень, після вирахування витрат на зарплату продавця, транспортні та рекламні витрати, залишається чистого доходу в 20 000 гривень. Взявши на себе функції продавця, займаючись доставкою, власник проекту може помітно знизити ці статті витрат.

Бізнес ідеї з мінімальними вкладеннями

Прибуткові й актуальні бізнес-ідеї з вкладеннями від 300 000 до 500 000 гривень

Нижче буде добірка з 14 прибуткових бізнес-ідей з вкладеннями від 300 до 500 тисяч гривень.

Бізнес-ідея 14 – Виготовлення натяжних стель

Попередні вкладення – не менше 300 000 гривень.

Суть ідеї полягає в організації повного виробничого процесу виготовлення натяжних стель будь-якого розміру і виду на замовлення клієнтів. Актуальність відкриття такого підприємства обумовлена зростаючим інтересом до цього виду оформлення приміщень. Власники житла і дизайнери вибирають натяжні стелі завдяки практичності і доступності цього елементу декору. Непрактична і недовговічна побілка відходить у минуле, а ось сучасні технології тільки набирають обертів, з кожним роком тільки збільшуючи попит.

Реалізація ідеї:

Для втілення ідеї слід підібрати оптимальне за розміром виробниче приміщення, придбати необхідне обладнання. Додаткових вкладень потребують:

 • закупівля якісної сировини (плівки);
 • заробітна плата персоналу;
 • витрати на рекламу, наповнення сайту.

Для економії коштів на етапі початку робіт варто зупинитися на співпраці з оптовими покупцями, будівельними і дизайнерськими компаніями, щоб відмовитися від змісту бригади монтажних робітників.

За підсумками робіт більшості підприємств, що виробляють натяжні стелі, можна говорити про рентабельність на рівні 31%, самоокупності проекту вже через півроку за умови середньої завантаженості потужностей.

Інструкція по відкриттю бізнесу на нятяжних стелях .

Бізнес-ідея 15 – Відкриття точки з продажу Коно-піци

Орієнтовна сума вкладень – 270 000 гривень .

Суть задуму – відкриття та обладнання невеликої стаціонарної точки з випікання та реалізації Коно-піци. Це порівняно новий вид фаст-фуду, який набирає популярність завдяки ідеальному поєднанню улюбленого споживачами смаку і зручної форми подачі продукту. Актуальність проекту підкріплена новизною товару і відсутністю великої конкуренції.

Реалізація ідеї:

Таку точку слід відкривати в місцях великого скупчення потенційних клієнтів: зупинки транспорту, стадіони та парки відпочинку, вокзали. Основна частина грошових вкладень буде потрібно для закупівлі необхідного обладнання та самого кіоску:

 • теплової вітрини для Коно-піци;
 • духової шафи;
 • спеціального пресу.

При правильному вивченні цільової аудиторії і визначенні місця торгівлі місячний обсяг реалізації Коно-піци може скласти не менше 3000 штук. Заклавши дохід на рівні 30% до вартості готового виробу 90 гривень, можна повністю окупити відкриття проекту за 4 перших місяці стабільної роботи. Економії можна добитися на першому етапі, замінивши стаціонарний кіоск більш мобільним пересувним прилавком, пропонуючи свою смачну продукцію на міських і дитячих святах.

Бізнес-ідея 16 – Продаж молока через молкомати

Попередня вартість – до 200 000 гривень.

Суть проекту – закупівля якісного свіжого молока від виробника, його реалізація споживачам за допомогою спеціального молкомата. Цей вид продажу корисного продукту користується стабільною популярністю в країнах Європи, США і являє собою обладнані апарати, дозовано відпускають молоко в тару клієнта без найменшого втручання продавця. Актуальність бізнесу обумовлена мінімальною конкуренцією цього сектора, прагненням споживачів до отримання якісної здорової продукції.

Реалізація ідеї:

Для реалізації знадобиться придбати компактний апарат – молкомат. Крім цього слід:

 • орендувати невелику площу для його установки;
 • укласти договір з виробником молока, який працює з подібними установками;
 • забезпечити постійне надходження сировини.

Рівень доходу залежить від добового обороту молока. Високих показників можна досягти, встановивши молкомат в місцях великого потоку клієнтів: холи поліклінік, лікарень, санаторіїв, площі торгових центрів. Важливо забезпечити суворий контроль якості і свіжості продукту, щоб створити потік постійних клієнтів. Проблему створює недовіра до подібних установок з боку споживачів, складність роботи з ними у літніх людей.

Бізнес-ідея 17 – Відкриття школи макіяжу

Попереднє вкладення – 200 000 гривень.

Суть ідеї полягає в створенні умов для навчання всіх бажаючих основам косметологічних послуг за допомогою спеціально розроблених курсів. Актуальність такого проекту підкреслює постійно зростаючий попит на роботу майстрів індустрії краси, татуажу хною, візажистів і бровістов серед клієнтів, власників салонів.

Реалізація ідеї:

Відкриття школи макіяжу вимагає порівняно невисоких фінансових вкладень, але може принести хороший дохід при правильній постановці цілей:

 • залучення в якості викладачів відомих майстрів;
 • проведення майстер-класів з цікавими гостями;
 • розробка навчальних програм з урахуванням останніх досягнень і технологій.

Основні витрати йдуть на оренду і обладнання приміщення під клас, заробітну плату майстрам, придбання витратних матеріалів для навчання. При середній вартості курсів в 10 000 за кілька днів, одноденного майстер-класу в 2500 гривень окупити такі курси можна за кілька місяців. Головним завданням стає створення позитивного іміджу, робота над якістю навчального матеріалу і постійне впровадження нових актуальних дисциплін.

Бізнес-ідея 18 – Відкриття коворкінг центру

Мінімальні витрати – від 500 000 гривень.

Суть такого бізнес-проекту – відкриття спеціально обладнаного місця для ведення переговорів, ділових зустрічей, міні-офісів, створення умов для роботи відвідувачів. Такі центри широко поширені в багатьох великих містах розвинених країн, допомагаючи економити на оренді офісу починаючим підприємцям, юристам, фрілансерам. Актуальність такого проекту полягає в мінімальній гідній конкуренції на ринку.

Реалізація ідеї:

Для відкриття потрібно знайти максимально велике і просторе приміщення, поруч з яким знаходиться транспортна розв’язка, стоянка. Для організації коворкінг-центру необхідно:

 • придбати різноманітні меблі для відпочинку, роботи;
 • закупити офісне обладнання;
 • забезпечити максимально можливу якість зв’язку, інтернету.

Такий центр не принесе швидкого повернення вкладених коштів. Буде потрібно постійна реклама послуг, залучення клієнтів за допомогою знижок і поступове підвищення цін. Дохід можна отримувати від надання приміщення для проведення великих організаційних заходів. Коворкінг – це бізнес-проект швидше на перспективу, яка незабаром може почати приносити гідний прибуток.

Бізнес-ідея 19 – Відкриття скалодрому

Мінімальне вкладення – 300 000 гривень.

Суть ідеї – організація в закритому приміщенні спеціального атракціону, що імітує підйом на скелі, надання всім бажаючим спортивно-розважальних послуг на його основі. Сучасні модульні комплекси дають можливість розміщення подібного скалодрому в невеликих приміщеннях. Актуальність такого атракціону обумовлена підвищеним інтересом молоді до цього виду спорту, бажанням отримати нові емоції, зняти психологічну напругу.

Реалізація ідеї:

Основні витрати на організацію і реалізацію подібного проекту:

 • оренда відповідного по висоті і розмірам приміщення;
 • придбання і монтаж спеціальних мобільних модулів;
 • заробітна плата тренерам з відповідними навичками альпінізму.

Розташувавши такий скалодром в великих торгових центрах, парках відпочинку, поруч з місцями розваги молоді можна швидко отримати перший прибуток. При середній вартості години занять 400 гривень і 50% завантаженості атракціону можна заробити до 200 000 гривень на місяць. Це можливо після проведення якісної рекламної компанії, створення умов для одночасних занять декількох клієнтів, виїзних змін в літні зони відпочинку.

Бізнес-ідея 20 – Відкриття масажного салону

Мінімальне вкладення – 300 000 гривень.

Суть ідеї – відкриття спеціального обладнаного салону по наданню різного виду масажних послуг: оздоровчих, косметичних або моделюючих. З огляду на зростаючий інтерес до дотримання тенденцій здорового способу життя, великий попит на роботу хорошого масажиста, такий салон може приносити стабільний дохід в будь-який сезон.

Реалізація ідеї:

Щоб реалізувати подібний проект, необхідно вкласти основну суму коштів в оренду приміщення в районі з гарною транспортною розв’язкою для зручності клієнтів, а також:

 • придбати спеціальні столи і масажні крісла;
 • купити меблі і оформити зал очікування;
 • обладнати в приміщенні окремі кабінети, кімнати для персоналу.

Статтею витрат може стати заробітна плата майстрів, їх регулярне перенавчання для підвищення кваліфікації, закупівля косметичних засобів. Але салон може приносить хороший дохід, якщо враховувати мінімальну вартість простого масажу в 250 гривень, антицелюлітного – 500 гривень. Забезпечивши 50% завантаженістю 5 робочих місць, щоденний прибуток може скласти від 6000 до 10 000 гривень або до 300 000 гривень щомісяця, що допоможе швидко окупити вкладення.

Бізнес-ідея 21 – Відкриття фітнес-клубу

Мінімальні вкладення – 500 000 гривень.

Суть проекту – відкриття обладнаного спортивного залу, залучення до співпраці професійних тренерів, надання супутніх послуг. Цей вид бізнесу актуальний в зв’язку зі збільшенням попиту і популяризацією активного способу життя, красивого підтягнутого тіла. Сучасний фітнес-клуб, цільову аудиторію якого складають відвідувачі середнього класу, буде користуватися стабільним інтересом з боку клієнтів різної вікової категорії.

Реалізація ідеї:

Для відкриття невеликого фітнес-клубу буде потрібно обладнане приміщення в густонаселеному районі, поблизу зупинки транспорту. Велика частина фінансових вкладень піде на:

 • закупівлю якісних професійних тренажерів;
 • оснащення фітнес-клубу інвентарем для тренувань;
 • переобладнання роздягалень, душових, місць відпочинку для персоналу і клієнтів.

Середня вартість однієї години занять в такому закладі починається від 100 гривень. Якщо домогтися середньої кількості відвідувачів від 50 осіб в день, можна говорити про мінімальний щомісячний прибуток в 150 000 гривень. При такій роботі він почне окупатися приблизно на другому році своєї роботи. Отримувати додатковий прибуток можна від здачі в суборенду місця під масажний або косметичний кабінет.

Інструкція про те, як відкрити фітнес-клуб .

Бізнес-ідея 22 – Виробництво пончиків

Початкове вкладення – 500 000 гривень.

Суть ідеї – організація невеликої стаціонарної точки по випікання пончиків з різними начинками, їх реалізація споживачам. Сучасний ринок фаст-фуду при високій конкуренції вимагає від нових гравців проявляти неординарність. Тому виробництво такого виду продукції може стати хорошим капіталовкладенням.

Реалізація ідеї:

Відкривати невелике кафе або намет швидкого харчування слід поблизу від місць великого скупчення споживачів: великих торгових центрів, парків відпочинку, поруч з корпусами ВНЗ або вокзалом. Для реалізації проекту знадобиться:

 • придбання торгового та виробничого обладнання;
 • покупка меблів для відвідувачів;
 • оформлення привабливого місця продажу;
 • заробітна плата співробітникам.

У разі організації процесу в умовах вулиці, заміною приміщенню стане спеціалізований фургон, намет. Апарат може виробляти від 250 до 600 смачних виробів на годину. Правильно поєднавши місце торгівлі, великий вибір начинок, якісне обслуговування можна домогтися високого прибутку, закладаючи на деякі види пончиків торгову націнку 100%.

Бізнес-ідея 23 – Відкриття дизайн-студії

Попередні вкладення – 300 000 гривень.

Суть цього проекту – відкриття невеликого бюро або студії, що надає послуги з розробки дизайнерських проектів інтер’єру, супроводжуючих їх на етапі впровадження. Такі послуги користуються все більшою популярністю на тлі зростаючого інтересу до індивідуальності, оригінальності ремонту в житлових і комерційних приміщеннях, зростання добробуту деякої частини населення.

Реалізація ідеї:

Головна стаття витрат – добре оснащений і правильно розташований офіс. Найкращим місцем стане діловий центр, нежитлове приміщення в центральному районі зі зручною транспортною розв’язкою. Для організації процесу знадобиться:

 • оргтехніка, персональні комп’ютери високої потужності;
 • ліцензійні програми;
 • меблі для персоналу, кімнати переговорів з клієнтами.

У більшості випадків заробітна плата співробітників залежить від кількості і загальної суми замовлень, а власник є досвідченим дизайнером, здатним на початковому етапі вести серйозні проекти. Початкова вартість розробки індивідуального дизайну коливається від 1000 гривень за 1 м2. Тому прибутковість такої студії залежить тільки від таланту співробітників і хорошої рекламної складової.

Бізнес-ідея 24 – Відкриття ювелірної майстерні

Початкові вкладення – від 400 000 гривень.

В основі проекту покладено ідею по обладнанню сучасної ювелірної майстерні, яка надає населенню послуги з чищення, ремонту дорогих прикрас, виготовлення ексклюзивних і оригінальних виробів. Такой бізнес-проект буде актуальний в зв’язку з низькою конкуренцією і стабільно високим попитом на вироби з дорогоцінних металів.

Реалізація ідеї:

Місце для відкриття слід вибирати ретельно, розташовуючись поблизу ювелірних магазинів або орендуючи кілька метрів в салонах прикрас. Це допоможе вирішити проблему безпеки і постійного потоку клієнтів, що бажають після покупки підігнати за розміром кільце або браслет.

Основними витратами в реалізації ідеї стають:

 • придбання сучасного обладнання та інструментів для ремонту;
 • оформлення приміщення, вітрини і зони очікування для клієнтів;
 • витрати на рекламу, вивіску;
 • оплата за послуги кваліфікованого співробітника.

Більшість пропонованих послуг з ремонту прикрас коштують недорого, тому мати високий дохід можна лише працюючи на хорошу репутацію, виконуючи замовлення якісно і в строк. Цей допоможе залучити клієнтів за більш дорогими ексклюзивними замовленнями, які можуть скласти вагому частину прибутку і допомогти проекту окупитися за мінімальний проміжок часу.

Бізнес-ідея 25 – Заняття парашутним спортом

Мінімальні вкладення – 400 000 гривень.

Суть ідеї – відкриття компактної дропзони для організації повного циклу стрибків з парашутом, включаючи навчання новачків і тренування професійних команд. Зростаючий інтерес до адреналіновим видів спорту та активного відпочинку робить такий вид бізнесу досить актуальним. На ринку подібних послуг невелика конкуренція, що дозволяє швидко зайняти вільну нішу.

Реалізація ідеї:

Відкриття проекту потребує великих вкладень за рахунок особливостей організації:

 • оренда злітної смуги, укладення договору з організацією, що здійснює польоти і має відповідну ліцензію;
 • придбання спеціального спорядження та обмундирування;
 • заробітна плата команди інструкторів;
 • витрати на забезпечення комфортного перебування клієнтів.

Мінімальний рівень рентабельності подібних дропзон становить не менше 10% і досягає 60% у відомих і стабільно працюючих. Додатковий дохід можна отримувати від надання комплексних послуг по тренуванню професійних команд, екскурсій, облаштування невеликого кемпінгу або організації фаст-фуду на території зони стрибків. Недоліком вважається сезонність цього бізнес-проекту і пошук справжніх професіоналів для роботи інструкторами.

Бізнес-ідея 26 – Відкриття кафе на колесах

Мінімальні вкладення – 450 000 гривень.

Суть такого проекту – відкриття повністю облаштованого мобільного кафе в обладнаному причепі, пропозиція відвідувачам свіжого фаст-фуду і напоїв. Вибір варіанту продукту (пиріжки, шаурма, млинці, гарячі бутерброди) слід робити після ретельного аналізу ринку подібних послуг в місті. Такий проект буде актуальним тільки при правильному підборі місця розміщення для реалізації.

Реалізація ідеї:

Для відкриття оптимальним за вартістю і зручності варіантом стане придбання оснащеного і переобладнаного причепа, який має доступ до мінімальних комунальні послуги, печі, вітрини. Крім цього вимагає певних витрат:

 • закупівля якісних напівфабрикатів;
 • заробітна плата продавця;
 • оплата за оренду земельної ділянки.

Такі точки рентабельно відкривати поблизу зон з великою прохідністю: вокзали, ринки, зупинкові комплекси та поліклініки. При середньому чеку в 30 гривень і мінімальній кількості клієнтів 200 чоловік в день можна говорити про хороший щоденний оборот в 6000 гривень. Це дозволить окупити проект через 4-5 місяців, особливо при постійному розвитку асортименту та високій якості обслуговування.

Бізнес-ідея 27 – Відкриття міні-кав’ярні

Мінімальні вкладення – 400 000 гривень.

Суть бізнес-ідеї – облаштування невеликої кав’ярні для приготування кількох сортів і видів кави, її реалізація споживачам в зручній тарі. Такі практичні міні-кав’ярні користуються особливою популярністю серед шанувальників ароматного напою різного віку. Актуальність цього виду бізнесу можлива при виборі оптимального місця розташування, організації якісного і швидкого обслуговування.

Реалізація ідеї:

Для вдалого проекту чудовим варіантом стане мобільна кав’ярня невеликого розміру без столиків для відвідувачів або укладення договору франшизи з розкрученим і сформованим брендом. Другий варіант полегшує завдання з пошуку:

 • постачальників сировини для роботи, пакувальних матеріалів;
 • навчання співробітників;
 • оформлення необхідних документів;
 • придбання обладнання для приготування та реалізації напою.

У більшості випадків неможливо домогтися високого прибутку без пропозиції відвідувачам додаткових послуг: закуски, кондитерські вироби, оригінальні наповнювачі і добавки. Відмінною рентабельністю вважається рівень 40%, що дозволить окупити проект через 4 місяці, але вимагає підтримки високого темпу роботи.

Бізнес ідеї без конкуренції

Перспективні і успішні бізнес-ідей з вкладеннями від 500 000 до 1 000 000 гривень

Нижче буде добірка з 11 перспективних і успішних бізнес-ідей вкладеннями від 500 тисяч гривень до 1 000 000 гривень. Хоч вкладення і до мільйона, це все одно вважається малим бізнесом.

Бізнес-ідея 28 – Відкриття школи іноземних мов

Передбачувані вкладення – 500 000 гривень.

Суть ідеї – відкриття спеціалізованої школи по глибокому вивченню іноземних мов, розробка комплексних або індивідуальних навчальних програм. Такий проект може приносити хороший прибуток і не вимагає великих фінансових витрат. Попит на отримання подібних знань стає дедалі більше, роблячи цей бізнес актуальним.

Реалізація ідеї:

Відкриття навчальних курсів починається з отримання обов’язкової ліцензії та пошуку приміщення. Воно має бути розташоване поблизу зупинок транспорту, мати кілька ізольованих кімнат, зручності для учнів і персоналу. Для забезпечення процесу навчання потрібно:

 • придбання комфортних меблів;
 • розробка і виготовлення робочих матеріалів;
 • реклама по залученню клієнтів;
 • підбір гідного персоналу.

Рентабельність такого мовного бізнес-проекту досить висока. Якщо середня вартість одного навчального години в групі коливається від 200 до 1000 гривень, то заняття групи з 5 осіб принесе 1000-5000 гривень. Великим попитом користується індивідуальна підготовка учня, яка коштує мінімум 600 гривень за годину. Щодня курси можуть приносити від 9000 гривень, допомагаючи повністю окупити витрати на школу за 2-3 місяці.

Бізнес-ідея 29 – Магазин одягу для вагітних

Мінімальна сума вкладень – 600 000 гривень.

Суть проекту – відкриття комфортного магазину, що пропонує одяг і аксесуари для вагітних жінок. У такий особливий період виникає потреба в зручному і якісному гардеробі, різних доповненнях до нього. Багато жінок не економлять на здоров’я, вибираючи для себе кращі товари. Ідею слід втілювати в містах з великою чисельністю населення, де є потенційні покупці із середнім достатком.

Реалізація ідеї:

Такий магазин краще розташовувати в центральному районі міста поблизу зупинок транспорту. Можна орендувати готове торгове місце у відомому супермаркеті. Хороший ефект дасть сусідство з відділами іграшок або дитячих виробів. Для цього буде потрібно облаштувати зручні примірочні для майбутніх мам, придбати невеликий набір обладнання, стелажі та дзеркала.

Для отримання стабільного прибутку слід орієнтуватися на вагітних з різними фінансовими можливостями. Розмір торгової націнки може коливатися від 30 до 100% залежно від величини виробу і його початкової вартості. Найбільш сприятливими місяцями стають березень і серпень, коли настає час для оновлення гардеробу.

Бізнес-ідея 30 – Виготовлення наливних підлог

Мінімальна сума вкладень – 1 000 000 гривень.

Суть бізнес-проекту – Відкриття підприємства, яке надає комплексні послуги з виготовлення наливної підлоги різної конфігурації для приватних і корпоративних клієнтів. Послуга користується все більшою популярністю при будівництві і оформленні багатьох дизайнерських проектів. У цьому секторі ринку існує певна конкуренція, тому починати свою справу краще за договором франшизи з відомою компанією.

Реалізація ідеї:

Основні технічні роботи з виготовлення та монтажу наливних підлог виробляються на об’єкті замовника, тому обладнати спеціальний цех не потрібно. Офіс краще орендувати поблизу зупинки або станції метро, ​​орієнтуючись на комфорт потенційних клієнтів. Крім цього, певних витрат зажадає:

 • навчання робітників на спеціалізованих курсах, їх перепідготовка;
 • придбання необхідного інвентарю і набору інструментів;
 • реклама послуг в регіоні.

Рентабельність проекту з виготовлення наливних підлог становить 40-50%, що допомагає мати щомісячний чистий прибуток на рівні 120 000-150 000 гривень. При самостійному веденні проекту без придбання франшизи він може покрити вкладення через 4-6 місяців.

Бізнес-ідея 31 – Майстерня по тюнінгу автомобілів

Початкові вкладення – 700 000 гривень.

Суть бізнес-проекту – відкриття спеціалізованого центру, який надає послуги по зовнішньому і внутрішньому тюнінгу автомобілів будь-яких марок. Багато автомобілістів вдаються до переоснащення своєї машини, бажаючи зробити її більш потужною або надати індивідуальності. Такі майстерні користуються популярністю серед автолюбителів із середнім достатком.

Реалізація ідеї:

Для реалізації ідеї потрібно орендувати велике приміщення, яке буде адаптовано під ремонт машин. Крім залу з ямами, необхідно мати демонстраційну кімнату для роботи з клієнтами і відпочинку персоналу. Успішна майстерня повинна надавати великий спектр послуг:

 • аерографія (нанесення малюнків);
 • оформлення інтер’єру, заміна оббивки;
 • тюнінг екстер’єру, зміна зовнішніх деталей;
 • технічні доопрацювання агрегатів.

Вартість послуг подібних майстерень іноді порівнянна з ціною недорогого автомобіля, але попит на них стабільно високий. Мінімальна вартість аерографії починається від 6000 гривень за 1 кв. м., а повне оснащення джипа може дійти до суми в 300 000 гривень. Гарне ательє з комплексним підходом до роботи приносить щорічно власникові більше 500 000 гривень, швидко відшкодовуючи вкладений капітал.

Бізнес-ідея 32 – Відкриття кабінету УЗД діагностики

Мінімальні вкладення – 1 000 000 гривень.

Суть бізнес-проекту – відкриття обладнаного приватного кабінету з сучасної УЗД апаратурою для надання діагностичних послуг населенню. Без цього виду обстеження неможливо отримати якісне лікування. Актуальність такої ідеї зумовлена великими чергами в міських лікарнях і відсутністю в них хорошої апаратури.

Реалізація ідеї:

Таким проектом слід займатися досвідченому фахівцеві-діагносту, який може залучити партнера для забезпечення безперервного прийому пацієнтів. Для надання послуг з діагностики потрібне отримання спеціальної медичної ліцензії. Основною статтею витрат стає придбання сучасного УЗД-апарату з великою кількістю функцій. На цьому не варто економити, щоб мати можливість проводити бажаючим складні дорогі дослідження. Портативний прилад для роботи в домашніх умовах додасть клієнтів, які гостро потребують подібних послуг.

Незважаючи на високу вартість якісного УЗД-апарату, щоденний оборот кабінету досягає 10 000-15 000 гривень. При щомісячному доході в 450 000 гривень вкладена сума окупиться всього за 2-3 місяці стабільної роботи.

Бізнес-ідея 33 – Відкриття кальянної

Мінімальні вкладення – від 500 000 гривень.

Суть ідеї – відкриття розважального закладу, яке спеціалізується на палінні кальянів. Цей популярний вид відпочинку актуальний серед молоді та людей середнього віку. Такі заклади можуть існувати як частина сучасного ресторану або бути окремою кальянною. Другий варіант відрізняється більш економним бюджетом і являє собою нестандартний спосіб проведення дозвілля в затишній обстановці.

Реалізація ідеї:

Оптимальним буде розташування такого кальян-бару в центральній частині міста недалеко від відомих ресторанів або кафе. Відвідувачі цих місць із задоволенням перемістяться після вечері в кальянну, де можна спробувати легкі напої, закуски і покурити ароматний кальян. Все більшою популярністю користуються спільні проекти з власниками дорогих клубів чи ресторанів, які надають майданчики своїх закладів для роботи в суборенду.

Для початку роботи досить придбати комплект з чотирьох кальянів і необхідних аксесуарів до них. Основний упор слід робити на стиль, оформлення і рекламу кальянної, щоб забезпечити постійний потік клієнтів. Це допоможе повністю окупити заклад вже через рік.

Бізнес-ідея 34 – Відкриття кондитерського магазину

Мінімальні вкладення – 580 000 гривень.

Суть проекту – відкриття обладнаного магазину з продажу кондитерських виробів. Такий невеликий магазин буде пропонувати своїм покупцям цікаву випічку, сюрпризи з шоколаду або інші види солодощів (варення, мед, морозиво). Актуальність бізнес-проекту обумовлена стабільним попитом на подібну продукцію серед споживачів з різним доходом.

Реалізація ідеї:

Відкривати кондитерський магазин краще в спальному районі поблизу зупинок міського транспорту, виходу з метро або дитячих установ. Це допоможе забезпечити потік постійних покупців в будь-який час дня. Основна сума первинних вкладень знадобиться:

 • для оренди приміщення;
 • оснащення його необхідними меблями та обладнанням;
 • закупівля продуктових запасів для торгівлі.

Додатковий дохід може дати відкриття міні-кафетерію на 2-3 столика, який дозволить відвідувачам випити кави і прохолодні напої. Торговий асортимент можна доповнити декількома видами чаю або кави в подарункових упаковках. При середній прохідності від 150-200 чоловік в день з мінімальним чеком на 50 гривень такий бізнес-проект може окупити себе через кілька місяців.

Бізнес-ідея 35 – Відкриття суші-бару

Мінімальні вкладення – 600 000 гривень.

Суть бізнес-проекту – відкриття невеликого кафе, яке спеціалізується на подачі японських холодних страв. Популярність суші-меню серед людей різного віку і достатку з кожним роком показує стабільне зростання. Такий оригінальний заклад з нестандартним асортиментом може швидко придбати постійних клієнтів.

Реалізація ідеї:

Реалізувати проект можна самостійно або із залученням франшизи від відомої компанії. У другому випадку більшість організаторських і юридичних питань буде вирішено без труднощів. При одноособовому відкритті суші-бару підприємцю знадобиться:

 • зручне приміщення з невеликою кухнею;
 • придбання стилізованих меблів і предметів декору;
 • навчання кухарів і підвищення їх кваліфікації.

Суші меню відрізняється великою кількістю холодних закусок, для яких потрібне спеціальне кухонне обладнання та умови зберігання. Економії можна досягти при укладанні контракту з постачальниками морепродуктів, часто пропонують безкоштовно фірмові холодильники або термоси. При середній торговельній націнці від 100 до 300% і рентабельності в 50-60% суші-бар повністю окупити вкладення коштів через 5-6 місяців.

Бізнес-ідея 36 – Оренда і установка рекламних щитів

Мінімальні вкладення -1 000 000 гривень.

Суть проекту монтаж та подальше обслуговування спеціальних рекламних щитів (білбордів) для здачі їх в оренду. Така ідея актуальна для реалізації в містах будь-якого типу. Послуги з розміщення інформації затребувані серед багатьох підприємств, торгових організацій і приватних осіб. Останні все частіше вдаються до подібного способу оформлення своїх поздоровлень або послань.

Реалізація ідеї:

Для організації бізнес-проекту по роботі з рекламними щитами знадобиться вирішити кілька виробничих питань:

 • виготовляти банери самостійно або замовляти конструкцію у спеціалізованих організацій;
 • отримати дозвіл на їх розміщення в певних місцях у місцевої влади з дотриманням всіх норм законодавства;
 • орендувати офісне приміщення в зручному для клієнтів районі;
 • найняти кваліфікований персонал, здатний контролювати якість інформації на щиті.

Це впливає на загальну суму початкових витрат. Рентабельність повністю залежить від місця розташування рекламного щита. Вартість оренди може починатися від 10 000 гривень за тиждень. Прибуток і термін окупності проекту розраховується на підставі кількості білбордів, які знаходяться в розпорядженні фірми.

Бізнес-ідея 37 – Відкриття млинцевої

Мінімальні вкладення – 900 000 гривень.

Суть бізнес-проекту – відкриття невеликого підприємства швидкого харчування зі спеціалізацією на виготовленні млинців як основного блюда в меню. Ситна і недорога закуска в звичних традиціях може стати хорошою заміною звичного фаст-фуду. Гарячі млинці подаються порційно з смачними доповненнями, оригінальними начинками і напоями. Цей ринок знаходиться на стадії зростання, тому така ідея може стати прибутковою і актуальною.

Реалізація ідеї:

Найбільш оптимальним форматом для борошна може стати організація невеликої закусочної на площі, орендованій в торговому центрі зі стабільним потоком покупців. У цьому випадку необхідно зробити вибір:

 • відкривати млинцеву самостійно;
 • залучати франшизу популярного бренду.

Обидва варіанти мають певні тонкощі і позитивні сторони. При будь-якій обраній формі основними витратами стануть: придбання обладнання для кухні та процесу торгівлі, оформлення обідньої зони, оплата праці персоналу. При гарній прохідності і середньому чеку 200-300 гривень з одного відвідувача щоденна виручка може починатися з 6000 гривень. Час окупності такого проекту знаходиться в діапазоні від одного до двох років.

Бізнес-ідея 38 – Відкриття караоке бару

Мінімальні витрати – 1 000 000 гривень.

Суть бізнес-проекту – відкриття розважального закладу з професійним обладнанням для виконання відвідувачами караоке. Модний спосіб проведення дозвілля в компанії друзів користується популярністю. На ринку подібних розважальних послуг спостерігається стабільне, хоч і невелике зростання. Особливо зацікавлені у відкритті таких місць відпочинку регіональні підприємці, де караоке бари є цікавим і свіжим видом сімейного дозвілля.

Реалізація ідеї:

Найбільш оптимальним форматом буде невелике кафе на 10-12 столиків, яке буде пропонувати відвідувачам послуги караоке, хорошу кухню і доступні ціни. Основну частину витрат на етапі відкриття становить придбання якісного обладнання і монтаж з урахуванням всіх вимог акустики. Оригінальне оформлення залу і імпровізована сцена допоможуть створити цікавий імідж.

Таку ідею легше реалізувати в містах з великою кількістю населення. Це допоможе забезпечити щоденний потік відвідувачів. Середній чек з урахуванням замовлених страв може становити 1500-1800 гривень. За вечір караоке бар приносить власнику від 50 000 гривень. З огляду на великі вкладення на початковому етапі, караоке заклад окупиться протягом 2,5-3 років.

Збірки вигідних бізнес-ідей

У цій статті ми описали всього 38 прибуткових бізнес-ідей, які можна реалізувати і в маленькому і в великому місті.

 

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про