Бізнес-ідеї на Новий рік 2018 –  як заробити взимку в новорічні свята

Бізнес-ідеї для заробітку на Новий рік

В цій статті ми розглянемо бізнес-ідеї для заробітку на Новий Рік. Новорічні та різдвяні свята – це відмінний час для того, щоб відкрити свою справу та пристойно заробити. Тому 30 бізнес-ідей, запропонованих нами, будуть вам у нагоді!

Новорічний бізнес взимку — дійсно чудова можливість гарненько попрацювати 3-4 місяці і заробити непогані гроші.

Переваги новорічного заробітку

Переваг дуже багато, ось невелика частина з них:

 • швидкий старт;
 • робота тільки 3-4 місяці в році;
 • найбільш імпульсивні і необдумані покупки відбуваються саме напередодні нового року;
 • державним підприємствам і приватним компаніям виділяють пристойний бюджет на організацію та проведення новорічних свят.

Упаковка солодких та корпоративних подарунків

Суть цього способу – придбання солодощів дрібнооптовими партіями, їх фасування в спеціально виготовлену упаковку з новорічною тематикою на замовлення клієнтів або для роздрібного продажу. З простого набору звичайних цукерок з допомогою барвистих пакетів та коробочок можна зробити оригінальний сюрприз для дорослих і дітей. Актуальність такого методу обумовлена популярністю та універсальністю подарунків з кондитерських виробів до Нового року.

Напередодні свят безліч підприємств, дитячих садків та шкіл купляють солодкі подарунки, тому слід заздалегідь подбати про організаційні моменти:

 1. скласти список та телефонну базу майбутніх клієнтів;
 2. пропонувати свої послуги потенційним замовникам;
 3. орендувати місце для фасування та зберігання;
 4. підібрати і навчити персонал;
 5. придбати необхідну упаковку.

Продумавши до дрібниць всі моменти, і ретельно опрацювавши цільову аудиторію, можна отримати непоганий прибуток. Після упаковки рентабельність кожного готового подарунка може зрости до 200% від вартості витрачених матеріалів і цукерок. Враховуючи високу конкуренцію, можна виділитися наступним чином:

 • оригінальна упаковка;
 • додатковий сюрприз у кожній упаковці з подарунком;
 • новорічна іграшка

Продаж товарів з односторінкових сайтів

Суть ідеї – пошук товарів, які можуть купувати перед Новим роком і реалізація їх через односторінкові сайти (landing page). Для цього вам потрібно знайти товар, зробити односторінковий сайт, запустити рекламу та обробляти замовлення. Займатися пошуком товару потрібно вже зараз.

Собача упряжка для власників собак

Говорячи про бізнес-ідеї для заробітку на Новий рік, ця здається найоригінальнішою. Підходить задум для тих, у кого є собаки! Суть методу – організувати оригінальні катання на собачих упряжках по певному маршруту, прогулянки лісом або за місто для всіх бажаючих. А також можна організувати цей захід в місцях масового скупчення людей на новорічні свята (парки, льодові містечка, історичні місця тощо). Така розвага у новорічні дні буде користуватися популярністю завдяки своїй нестандартності та новизні. Враховуючи невисоку конкуренцію на ринку подібних послуг, цей проект може стати доволі перспективним.

Основна проблема — правильний вибір місця роботи, яке забезпечить потік клієнтів: заміські будинки і бази відпочинку, елітні селища, міські парки розваг.

Продаж гірлянд чи новорічних іграшок з Китаю

Суть ідеї – пошук постачальника якісних електричних гірлянд в Китаї, наприклад на сайті Аліекспрес, організація поставок з метою подальшого роздрібного перепродажу покупцям у своєму місті. Новорічні свята немислимі без барвистих та яскравих прикрас, оригінально оформлених вітрин магазинів та вікон будинків. Тому гірлянди завжди користуються популярністю.

Більшість солідних виробників з Китаю зацікавлені в пошуку потенційних посередників для перепродажу гірлянд, тому пропонують унікальні умови з підбору асортименту та перевезення товару. Для організації такого проекту знадобиться:

 1. приміщення для зберігання гірлянд;
 2. пошук і укладення договорів з дрібнооптовими покупцями;
 3. реклама.

Продавати гірлянди можна в інтернет-магазинах або в орендованому торгівельному павільйоні, поблизу дитячих магазинів. Приваблювати покупців слід новими оригінальними моделями.

Прокат сноубордів, снігоходів та лиж

Суть проекту – придбання спорядження та екіпірування для зимових видів спорту, організація пункту платного прокату з метою отримання прибутку. Це дуже актуальний вид діяльності, враховуючи погодні умови в зимові місяці, та великий інтерес людей різного віку до активного відпочинку.

Для втілення засобу потрібна закупівля спорядження, на яку буде витрачено основна сума грошових коштів. Тому купляти лижі, зимові велосипеди або снігоходи краще в літні місяці. Значення також має вибір місця розміщення пункту:

 • заміські бази і будинки відпочинку;
 • парки відпочинку та розваг.

Знадобиться невелике приміщення для розміщення обладнання та персоналу. Рентабельність таких послуг залежить від вдалого розташування, якісної реклами та може становити 50%.

Святкове оформлення офісів, вітрин, громадських центрів

Загальна суть задуму цієї бізнес-ідеї для заробітку на Новий Рік – святкове оздоблення житлових та офісних приміщень. Такий проект ідеально підходить власникам невеликих творчих майстерень або ж приватним декораторам, які бажають підвищити свої доходи в період новорічних свят.

Для реалізації проекту потрібні:

 1. реклама в різній формі (наприклад, сайт або група в соцмережі з прикладами робіт);
 2. закупівля необхідного матеріалу для створення гірлянд, малюнків і прикрас.

Пошук клієнтури можна починати ще восени, щоб забезпечити себе замовленнями і заздалегідь підготувати декоративні елементи. Послуги можна пропонувати власникам заміських будинків, ресторанних комплексів, анонсувати оформлення холів у великих і малих офісах. Рентабельність такого проекту цілком залежить від вміння продавати послуги декоратора і швидкості роботи над конкретним замовленням.

Бізнес-ідеї для заробітку на Новий рік: кондитерські вироби

Суть способу – відкриття стаціонарної точки продажу солодких виробів, оригінальної випічки з новорічною тематикою, тортів та тістечок. Такий проект користується особливим попитом у свята, адже все більше клієнтів бажають потішити рідних смачними новинками.

Ідея може бути успішно реалізована в двох напрямках:

 1. виготовлення кондитерських виробів, прийом та видача замовлень на дому;
 2. організація невеликого торгового відділу в людному місці.

Перший варіант оптимальний для надомних кухарів, які уміють випікати красиві та смачні вироби, прикрашати їх в відповідній святковій тематиці. Націнка на святкові торти та тістечка може досягати 100%.

Новорічний хенд-мейд: листівки, свічки, іграшки, шампанське

Суть бізнес-проекту – виробництво оригінальних і нестандартних виробів, новорічних прикрас та святкового декору для продажу. Вироби ручної роботи користуються великою популярністю в якості подарунків для друзів або колег, а також, як прикраси домашнього інтер’єру.

Економний варіант для реалізації проекту – відкриття інтернет-магазину або передача своїх виробів на перепродаж за певний відсоток в магазини іграшок та сувенірів. Це оптимальний варіант для майстрів, які не мають досвіду продажів та бажаючих займатися тільки творчим процесом. Свою продукцію слід виробляти заздалегідь, щоб до новорічних свят мати гідний асортимент.

Продаж та прокат новорічних костюмів

Суть способу – закупівля різноманітних костюмів, аксесуарів та прикрас з метою подальшої оренди. Новорічні свята відрізняються великим бажанням дорослих та дітей поринути у казку, примірявши на себе роль улюбленого персонажа.

Для організації та втілення проекту слід заздалегідь подбати про закупівлю різноманітних костюмів, які умовно можна розділити на категорії:

 • діти до 3-х років;
 • діти до 10-ти років;
 • молодь і дорослі.

Всі вироби слід розділити на продажні і орендні. Вартість прокату останніх повинна включати в себе подальшу обробку в хімчистці та ціну можливого ремонту. Пропонувати свій товар слід в орендованому відділі торгового центру або на ринку.

Оренда будинку або квартири на новорічні свята

Маючи вільне житло або заміську дачу, можна отримати пристойний дохід від здачі її в оренду компаніям. Вартість таких послуг в період свят підвищується в 3-4 рази від звичайної ціни. Шукати потенційних клієнтів слід на початку грудня, в окремих випадках підкріплюючи попередню угоду авансовим платежем.

Пропонувати послуги можна шляхом розміщення оголошень на різних ресурсах, міських інтернет-порталах.

Це далеко не всі бізнес-ідеї для заробітку на Новий рік 2018. Головне – ваше бажання працювати, коли більшість дорослого населення країни відпочиває та споживає салат олів’є.

Вам буде також цікаво прочитати про Фріланс після 30: працювати далі чи шукати інші варіанти?

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про