100+ ідей інтернет-бізнесу – кожен знайде щось для себе

ідеї для бізнесу в інтернеті Бізнес ідеї

Ідеї для бізнесу в інтернеті дають багато можливостей для розвитку своєї справи. Якщо ви досі шукали з чого почати, то вже не зможете шукати для себе відмазок.

Але як відомо ідеї складніше реалізовувати, ніж генерувати. Не згодні з цим? Хочете і надалі виправдовувати бездіяльність відсутністю хорошої ідеї? Не вийде. Нижче зібрані всі можливі на поточний момент ідеї інтернет-бізнесу. Ну добре, майже всі. Читайте, вибирайте, робіть. Інтернет-бізнес в Україні має чудові перспективи!

Тут ви не знайдете готових рецептів побудови бізнесу в інтернеті, але отримаєте дороговкази для подальшого руху.

Зміст сторінки
 1. Інтернет комерція – чудові ідеї для бізнесу по продажу товарів
 2. Інтернет бізнес на доставці
 3. Ідеї інтернет бізнесу по продажу продуктів власного виробництва або творчості
 4. Ідеї інтернет бізнесу у сфері фінансів та інвестицій
 5. Заробіток в інтернеті на творчих проектах
 6. Ідеї інтернет-підприємництва в сфері веб-розробки та онлайн-маркетингу
 7. Високотехнологічний Інтернет бізнес – не для всіх
 8. Ідеї бізнесу в інтернеті пов’язані з партнерськими програмами та послугами
 9. Ідеї для створення власних проектів в інтернеті з найрізноманітнішими форматами
 10. Бізнес на об’єднанні груп людей за інтересами
 11. Екстравагантні ідеї для бізнесу в інтернеті
 12. Власна справа по наданню кваліфікованих послуг в інтернеті
 13. Послуги в сфері технічного обслуговування
 14. Освітні послуги
 15. Сірі та напівлегальні ідеї для бізнесу в інтернеті

Інтернет комерція – чудові ідеї для бізнесу по продажу товарів

Перше що спадає на думку – можливість продавати в інтернеті. Бізнес ідея інтернет магазину – одна із найпоширеніших, але не таких легких в реалізації.

Відкрити інтернет магазин. Чим торгувати? Та чим завгодно: дитячим одягом, хендмейдом, дорогою косметикою. Постарайтеся продавати те, що вам подобається і в чому ви розбираєтеся.

Торгівля на Ebay і Amazon. Що продавати? Один приклад: європейці купують 5 лез «Мосточлегмаш» за 1,1 євро. Скільки вони коштують в найближчому до вас магазині? Правильно, 3 євро за 100 штук. Бачите, де гешефт? Кому потрібні такі леза? Хм, американці вважають їх чи не найкращими в світі. Якщо зважитеся торгувати, ознайомтеся зі статтею про Amazon.

Антикварна крамниця онлайн. Скуповуйте, реставруйте і продавайте старі предмети.

Онлайн-продаж товарів повсякденного використання. Пару років тому Мережу підірвала проект DollarShaveClub, який регулярно відправляв клієнтам набір лез для бритв за один долар. Так можна продавати різні речі: шкарпетки, гігієнічні приналежності, розчин для контактних лінз, корм для риб і собак і т. п.

Продаж органічних продуктів. Цей сегмент інтернет-торгівля заслуговує окремої згадки. Здається, мода на натуральне ніколи не пройде.

Тестування продуктів. Вивчайте споживчі властивості продуктів і пишіть звіти. Коли ви станете відомим експертом, продавці і виробники будуть безкоштовно надсилати зразки і платити за огляди.

Продаж товарів для тварин. Ще одна сфера онлайн-торгівлі, заслуговує окремої згадки з-за високої маржинальності. Парадокс: люди економлять на собі, але платять великі гроші за товари для дітей і тварин.

Сервіс спільних покупок. Спробуйте працювати на місцевому рівні: у своєму місті чи області.

Інтернет бізнес на доставці

Ідеї для бізнесу в інтернеті часто виникають як спосіб оптимальних рішень, доставка дуже важлива сфера в цьому аспекті.

Кур’єрська служба. Зробіть упор на онлайн-обслуговування: користувач повинен мати можливість поставити завдання і оплатити послуги в інтернеті. Кур’єр повинен з’явитися на пару секунд, щоб забрати або доставити посилку.

Дропшіппінг. Тільки не переплутайте з драгділлінгом. Дропшіппери — це посередники, що організують доставку товарів споживачам. В контексті інтернет-бізнесу вас може зацікавити діяльність за вигідною доставкою товарів з іноземних інтернет-магазинів.

Служба доставки обідів в офіс. Ні, не треба передавати борщ по Bluetooth. Створіть додаток, за допомогою якого працівники всіх офісних центрів в окрузі зможуть швидко замовити обід.

Якщо ви хочете більш детального опису реалізації бізнес ідей, читайте наш розділ.

Ідеї інтернет бізнесу по продажу продуктів власного виробництва або творчості

Фотобанк. Продавайте фотографії. Для цього існують фотостоки де чекають на ваші світлини.

Мило і косметика ручної роботи. При чому тут інтернет? А ви будете продавати продукцію онлайн.

Домашні кондитерські вироби. Тут вийде працювати тільки на локальному ринку.

Принти на футболках. Цей бізнес можна вести дистанційно. Розписувати футболки можна вручну.

Індивідуальне пошиття одягу. Обов’язково опублікуйте на сайті гайд «Як зняти мірки самостійно».

Ідеї інтернет бізнесу у сфері фінансів та інвестицій

Страховий брокер онлайн. Коротко про суть: клієнт заходить на сайт, розраховує вартість поліса, переводить вам гроші. Ви відправляєте йому договір поштою або передаєте через кур’єра.

Форекс-провайдер. Світовий валютний ринок працює в онлайні. Чому б не стати його частиною?

Довірче управління і ПАММ-рахунки. Якщо ви успішно торгуєте на Forex, запропонуйте людям управляти їх інвестиціями за частку від прибутку.

Кредитування. Ні, вам не потрібна банківська ліцензія. Завдяки онлайн-грошам ви можете кредитувати когось при статусі приватної особи.

Віртуальний обмін валют. Міняйте wmz на wmr і назад за вигідним курсом.

Венчурне інвестування. Вкладайте кошти в проекти на ранній стадії розвитку. Можливо, один з 50 тис. стартапів, які ви профінансуєте, стане новим «Фейсбуком».

Кредитний брокер онлайн. Ідея схожа на віртуальний страховий брокераж: ви збираєте заявки на оформлення кредитних карт в Мережі і передаєте їх банкам. Працюєте по моделі ТКС-банку, але представляєте інтереси кількох фінансових установ. Такий інтернет бізнес в Україні теж буде доречним.

Онлайн-кошторисник. Створіть сервіс, за допомогою якого можна автоматично порахувати кошторис ремонту або невеликого будівництва. За окрему плату дозвольте купувати послуги живого кошторисника. Заробляти можна на комісійних від постачальників будматеріалів.

Кредитне бюро. В епоху інтернету кредитні історії можна формувати в онлайні.

Заробіток в інтернеті на творчих проектах

Контент-проект. Що публікувати? Тут поле неоране: навіть котики проканають. Головне не залишити справу напівдорозі.

Блогінг. Це одна з варіацій контент-проекту. Пишіть або знімайте відео про те, що цікавить вас і вашу аудиторію. Як це роблять більшість відомих блогерів, наприклад.

Ghost writing. Одна з частковостей фріланса, якщо хочете. Швидше за все, ви будете писати не для політиків, як герой фільму, а для потенційних кандидатів і докторів наук.

Хендмейд. Приймайте замовлення на виготовлення виробів онлайн. Що робити? Посуд, ляльки, меблі, прикраси, чаші для гоління, музичні інструменти. Що завгодно, одним словом.

Робіть іграшки з дитячим малюнкам. Здається, на Adme.ru розповідали про підприємця, що реалізувала цю ідею. Все просто: дитина малює якогось чувачка, що батьки відправляють вам малюнок, а ви втілюєте дитячі фантазії в життя.

Реалізуйте ідею в рамках концепції інтернету речей. Придумайте що-то: вставити бездротовий передавач і дисплей в кросівки, пляшку для води, собачий нашийник або дитячий підгузник. Допоможіть клієнтам вважати пройдені кілометри, випиті мілілітри, дистанційно стежити за самопочуттям дітей і домашніх тварин. Подібні ідеї часто з’являються на Kickstarter, можете підглянути там.

Скоро ваша кавоварка або газонокосарка перетвориться в термінатора і поневолить людей. Встигніть на цьому заробити

Онлайн-ресторан. Все просто: клієнт заходить на сайт і замовляє їжу. Ви готуєте вибрані страви, доставляєте у вказане місце і сервіруєте стіл. Можна додати веб-камеру, щоб клієнт міг подивитися на роботу кухаря.

Ідеї інтернет-підприємництва в сфері веб-розробки та онлайн-маркетингу

Веб-розробка. Ви можете створювати сайти, додатки та пропонувати свої послуги.

Веб-сервіс «Розмова з експертом або знаменитістю». Запрошуєте експерта і продаєте особисту бесіду по скайпу за аукціонною системою.

Маркетингове агентство. Чому б і ні. Піарити чужі товари та послуги іноді буває вигідніше ніж продавати свої власні.

Ігри. Їх потрібно виокремити, адже це ціла індустрія. Можна заробляти їх створенням, дистрибуцією і т. д.

Мережевий маркетинг онлайн. Станьте розповсюджувачем чарівних пігулок і диво-косметики. Продавайте це добро через власний сайт.

Кіберсквотинг. Інвестуйте кошти в реєстрацію і перепродаж доменів.

Хостинг-провайдер. Ага, доведеться придбати дороге обладнання та штовхатися ліктями, щоб отримати місце на ринку. Але які бізнес ідеї в інтернеті прості в реалізації?

Купівля та продаж сайтів. Вам потрібно придбати невдалий проект, поліпшити і перепродати його.

Онлайн-аудит. Перевіряйте сайти, програми, додатки, сервіси.

Веб-сервіс з навчання літніх людей роботі з комп’ютерами. Зробіть щось схоже на LinguaLeo, тільки про базові навички роботи з ПК для літніх. Насправді можна не тільки для пенсіонерів робити подібне.

Мовна локалізація шаблонів для WordPress. Завдяки нашому гайду вам не знадобиться спеціальна підготовка: беріть і робіть.

Продаж онлайн-спільнот. Все просто: створили групу, нагнали ботів, заробили 100 рублів. Щоб заробляти більше, створюйте справжні групи для людей.

Сервіс створення дизайн-макетів, тривимірних моделей приміщень онлайн. Спробуйте дати можливість клієнтам самим правити макети.

Знайдіть незвичайний спосіб продавати рекламу в Мережі. Орієнтуйтеся на шаленство ідеї хлопців з Captive Media, постарайтеся переплюнути Tittygram.

Високотехнологічний Інтернет бізнес – не для всіх

Сервіс для створення мобільних додатків. Доведеться конкурувати з TheAppBuilder і Appsmakerstore. Зате ви зловите хвилю мобільного трансформації інтернету.

Монетизуйте потреба власників смартфонів і планшетів підзарядки своїх пристроїв. Вам потрібні прилади, які можна використовувати для зарядки батарей в громадських місцях. Наприклад, за можливість нагодувати смартфон попросіть користувача переглянути рекламу, встановити програму, зареєструватися на сайті і т. п.

Виробництво сучасних гаджетів з підключенням до інтернету. Це можуть бути роботи-іграшки, дрони, браслети-датчики для дітей і домашніх тварин, пристрою «розумний будинок» і т. п.

Ідеї бізнесу в інтернеті пов’язані з партнерськими програмами та послугами

Афілійований маркетинг. Продавайте чужі продукти за комісійну винагороду. Мова йде про широковідомі партнерські програми.

Інфопродукти. Створюйте і продавайте курси, вебінари, white paper, електронні книги і т. п. Це хороший варіант для рубрики «інтернет бізнес з нуля».

Агрегатор знижок. Це конкурентний ринок, але спробувати варто.

Ідеї для створення власних проектів в інтернеті з найрізноманітнішими форматами

Сервіс free dating онлайн. Не піддавайтеся спокусі переступити закон.

Електронна бібліотека. Одних Litres і Bookmate на весь інтернет явно замало.

Соціальна мережа. Тільки не кажіть, що не варто змагатися з «Facebook» і «Вконтакте». Почніть зі спеціалізованого соціального сервісу. Ось вам ReadRate і LiveLib для натхнення.

Сервіс покупки квитків і турів онлайн. Запропонуйте людям якісніші та дешевші послуги і вас будуть боготворити.

Онлайн-радіо. Запропонуйте аудиторії якісний інформаційний потік. Найлегше орієнтуватись на вузьку жанрову специфіку.

Онлайн-бібліотека форм. Створіть і підтримуйте в актуальному стані ресурс, з якого можна завантажити форми заяв в будь-які інстанції: від паспортного столу до податкової. Знайдіть спосіб монетизувати трафік.

Дошка оголошень. Вже є? А ви зробіть краще. Або шукайте свій блакитний океан до кінця життя.

Школа виживання. Починайте готувати людей до зомбі-апокаліпсису вже сьогодні.

Тематичний каталог. Розвивайте ідею жовтих сторінок, створіть віртуальний довідник підприємств та установ.

Онлайн-барахолка. Спробуйте виграти конкуренцію за рахунок спеціалізації.

Тематичний форум. Створіть форум на вузьку тематику і постійно працюйте над його покращенням.

Інтернет-кафе. Так, покриття Wi-Fi є майже скрізь. А ви зробіть упор на кафе.

Планування заходів. Продавайте створення сценаріїв весіль, корпоративних вечірок, свят.

Аутсорсинг складу. Уявіть ситуацію: у вас є порожній горище, а у вашого сусіда є щось, що ніде зберігати, але шкода викинути. Сусід платить 100 рублів в рік за зберігання мотлоху на вашому горищі. Ось ідея бізнесу: створення онлайн-сервіс, де власники порожніх горищ і всякого мотлоху зможуть знайти один одного.

Агентство онлайн-досліджень. Проводите опитування, вивчайте статистику, продавайте звіти.

Бізнес на об’єднанні груп людей за інтересами

Біржа таємних покупців. Допоможіть брендам знайти виконавців на цю делікатну роботу.

Портал для працевлаштування людей з особливими потребами. Цей сервіс буде затребуваний роботодавцями та шукачами. Починайте думати, як його монетизувати.

Сервіс для параноїків. Створіть ресурс, за допомогою якого користувачі зможуть анонімно зберігати і передавати інформацію, працювати в Мережі і на особистому комп’ютері. Запропонуйте аудиторії хмарний сервіс за типом хакерського набору Едварда Сноудена. Відразу подумайте, як переконати клієнтів, що ви не з ЦРУ чи ФСБ.

Коворкінг-центр. Створіть робоче середовище для підприємців і бізнесменів.

Екстравагантні ідеї для бізнесу в інтернеті

Банк часу онлайн. Головне, знайдіть спосіб монетизувати цей проект.

Сервіс сюрпризів. Клієнт платить вам 500 рублів і називає адресу людини, якого хоче здивувати і розсмішити. Ви берете якусь дурницю, запаковуєте і відправляєте її адресату. Вибирати дурницю не можна, інакше втрачається весь сенс.

Благодійність. На жаль, в нашому світі це теж бізнес. Фандрайзери благодійних фондів у всьому світі отримують частку від зібраних коштів.

Агентство розіграшів. Ваші клієнти залишають заявку і координати «жертви». Ви її кидаєте і отримуєте гроші.

Сервіс відправки посмертних повідомлень. Вигадувати нічого не треба: досить творчо переосмислити ідею британського Last Messages Club. Сервіс відправляє електронні листи родичам і друзям, коли член клубу вмирає. Щось таке: «Поливайте квіти, гуляйте з Барбосом три рази в день. Так, поліс та готівкові лежать в комірці Ощадбанку».

Власна справа по наданню кваліфікованих послуг в інтернеті

Фріланс. Головне, виберіть спеціалізацію собі по душі і пропонуєте свої послуги одразу на багатьох сервісах.

Віртуальний ріелтор. Створіть ресурс для публікації оголошень про продаж і купівлю нерухомості.

Онлайн-коучинг. Вчіть людей худнути, заощаджувати гроші, торгувати на ринку Forex, знайомитися з дівчатами, грати на гітарі, гоління небезпечними бритвами.

Юридична допомога онлайн. Допомагайте аудиторії формувати пакети документів для реєстрації підприємств, постановку на облік за місцем проживання і т. п.

Езотеричні послуги. Ворожіння, передбачення, магія онлайн. На кожен товар є купець. Ви навіть не уявляєте наскільки такий бізнес в інтернеті без вкладень користується попитом.

Біржа послуг. Створіть фріланс-сайт для офлайн-працівників: сантехніків, столярів, електриків, доглядальниць.

Медичне консультування онлайн. Звичайно, вам буде складно конкурувати з багатьма діючими проектами, де консультації класних фахівців можна отримувати безкоштовно. Спробуйте виграти ринок за рахунок терміновості, консультацій в режимі відеовиклику і мобільних додатків для консультування пацієнтів.

Психологічна допомога онлайн. Якщо хтось звертається до ворожок, то і для психологів клієнти знайдуться.

Консультації з працевлаштування. Ви не повірите, але багато претендентів навіть в епоху інтернету не вміють складати резюме.

Послуги віддаленого колл-центру. Доведеться платити співробітникам і купувати обладнання.

Онлайн копі-центр. Суть в наступному: клієнти відправляють вам по електронній пошті курсові та дипломні роботи, фотографії та мемуари. Ви їх пишете, сшиваєте і відправляєте замовнику через кур’єрську службу. За окрему плату можна редагувати і форматувати документи.

Послуги в сфері технічного обслуговування

Послуги системного адміністрування. Ваша фірма стане аутсорсером послуг для компаній, які не бажають тримати сисадміна в штаті.

Віддалена технічна підтримка. Знаєте, скільки користувачів не в курсі, як налаштувати роутер?

Оцифрування паперових фото, книг, документів. Впораєтеся?

Освітні послуги

Репетитор онлайн. Створити ресурс, на якому батьки зможуть знаходити віддалених репетиторів для своїх дітей.

Сервіс пошуку віддаленого вихователя. Іноді у батьків немає сил, бажання або можливості приділяти дітям достатньо уваги. У таких випадках дорослі часто підсовують дітлахам планшет або комп’ютер: дивись, мовляв, свої мультики, тільки відчепися. Якщо у батьків є гроші на планшет і інтернет, нехай розщедряться на онлайн-вихователя, який по скайпу навчить дитину чомусь корисному.

Відкрийте онлайн-університет. Дистанційно навчати людей чого завгодно: програмування, журналістики, дизайну. Залучайте авторитетних лекторів. Зробіть диплом університету престижним.

Сірі та напівлегальні ідеї для бізнесу в інтернеті

Агентство хакерів. Вам треба ламати все підряд, а потім продавати власникам інформацію про уразливість. Обов’язково вивчіть всі юридичні нюанси. Мабуть, вам доведеться називатися не хакерами, а фахівцями з кібербезпеки. Головне — не переступайте межу.

Онлайн-казино або тоталізатор. Дізнайтеся, як правильно зареєструвати цей бізнес, щоб не порушувати закон.

«Полуничний» бізнес. За деякими даними, дорослий контент генерує більше третини інтернет-трафіку в глобальних масштабах. Скористайтеся цим. Тільки гарненько розберіться сорти полуниці: не треба порушувати закони, в тому числі етичні. Створюйте і продавайте гарний, легкий, художньо цінний продукт. Дорослий контент можна продавати легально.

Грайте в покер онлайн. Яке відношення це має до бізнесу? Професійні гравці заробляють за віртуальним столом красиві суми в іноземній валюті. Чому покер, а не шахи, футбол або рулетка? У шахах і футболі заробляють в офлайні, а в рулетці виграш залежить від випадку.

Ця стаття могла б називатися «150…», «300…» або «100500 ідей інтернет-бізнесу». В цьому випадку вам довелося б читати про інтернет-магазини іграшок, глиняного посуду і ще сто видів товарів. Така ж історія повторилася б з мобільними додатками, сайтами і веб-сервісами. З подробицями загальних ідей ви можете розібратися самостійно, тому в списку їх практично немає.

Пробуйте запропоновані ідеї для бізнесу в інтернеті, діліться досвідом. Як зазвичай, у коментарях до статті чекаємо на ваші зауваження, пропозиції і доповнення. Можливо, у вас є якісь божевільні, нереальні і непідйомні ідеї онлайн-бізнесу? Розкажіть про них – нам дуже цікаво)

Співзасновник сайту Fintramplin.COM. Манімейкер з 12-річним стажем. Заробляє на власних інформаційних сайтах, партнерках.

Fintramplin
Додати коментар