Інвестування в будівництво – всі тонкощі вкладення грошей в майбутню нерухомість

Інвестування в будівництво

Купівля нерухомості, як правило, стає найбільшим придбанням в житті пересічного громадянина. Нова квартира буквально асоціюється з іншим етапом життя, а офісне приміщення або склад – найважливішим кроком у побудові власного бізнесу.

Читати далі

Довгострокові інвестиції – основні види + куди і як вкласти гроші на тривалий період

Довгострокові інвестиції

У цій статті ми поговоримо про довгострокові інвестиції або ж інвестування на довгий період часу. Коли ви аналізуєте варіанти вигідного вкладення грошей треба спочатку точно зрозуміти, на який час виділена для інвестицій сума коштів не буде вам потрібна.

Читати далі

Як знизити ризики інвестування – 5 основних правил зменшення ризиків + їх види

Ризики інвестування

Ризики інвестування – ймовірність неотримання прибутку від вкладених фінансових ресурсів. Це негативне відхилення фактичних грошових потоків від прогнозованих. Вкладення капіталу або інвестиції – можливість його збільшення.

Читати далі

Як створити додаткове джерело доходу

створити додаткове джерело доходу

Багато років ми розповідаємо про способи заробітку в інтернеті. І ми вирішили зібрати список кращих способів по створенню додаткового джерела доходу.

Читати далі

Інвестиційні монети – нюанси і рентабельність вкладень, оцінка ризиків і окупності

інвестиційні монети України

Домогтися більшого успіху можна тільки за умови стабільного примноження капіталу. Цим займаються практично всі, тільки в різному прояві.

Читати далі

Де взяти і куди вкласти вільні гроші – ТОП-17 вигідних ідей і прибуткових способів

Куди вкласти вільні гроші

Розумне інвестування – запорука високозабезпеченого майбутнього. Вкладаючи вільні гроші в перспективні інвестпроекти, ви отримуєте можливість значно збільшити добробут. Які інструменти є потенційно вигідними і яку рентабельність вони можуть принести інвесторові, детально розберемо в сьогоднішній статті.

Читати далі

Малі інвестиції – прибуткові способи вкладення, для тих хто шукає варіанти, куди можна інвестувати невелику суму грошей

малі інвестиції

Малі інвестиції дозволяють розмістити капіталовкладення практично без збитків. Серед початківців побутує думка, що з копійчаним капіталом хорошого статку не сколотити, фахівці стверджують зворотне.

Читати далі

Заробіток в інтернеті з вкладеннями – особливості та переваги + 8 варіантів, які гарантують стабільний дохід

Заробіток в інтернеті з вкладеннями

Деякі люди використовують Інтернет виключно для заробітку. І якщо способи заробітку, які не потребують вкладень, відомі і доступні практично всім, то заробіток на інвестиціях в інтернеті викликає ряд питань. Як вибрати правильний напрямок?

Читати далі

Тлумачний словник інвестора – це повинен знати кожен: основні поняття, складні терміни, сленг

словник інвестора

Буратіно, Даблер, рефанд – що означають ці поннятя із сфери інвестицій? Якщо при вигляді цих слів у вас виникають такі думки, то ви тільки починаєте пізнавати ази інвестування. Словник представлений в статті стане путівником в світі інвестиційного ринку і допоможе розібратися в складних термінах.

Читати далі

Заробіток на інвестиціях доступний не кожному. Для цього треба мати стартовий капітал. Але ризик окуповується повністю, якщо розібратись в темі. В інтернеті на інвестиціях заробляють в основному на Форексі. Інші популярні способи заробітку – бінарні опціони, ПАММ рахунки та інвестиційні ігри. Також в мережі багато лохотронів, яких слід триматись осторонь. Всім відомо, що швидкі гроші приносять фінансові піраміди, але ми не радимо їх використовувати.