Інвестиції в інтернеті – принципи і рекомендації, які приносять прибуток

Інвестиції в інтернеті Заробіток на інвестиціях

Поява інформаційних технологій значно розширила і спростила можливості для збільшення капіталу, які раніше могли виконуватися тільки особисто. Інтернет дозволяє скористатися багатьма варіантами інвестування, що приносять як пасивний, так і активний дохід. 

Інвестиції в інтернеті доступні кожному, при цьому рівень освіти не має особливого значення, а досвід може допомогти заробляти більше, але для початку вкладень не обов’язковий. Інвестування онлайн, звичайно, вимагає знань, але головне – бажання вчитися і бажання заробляти. Для того щоб вкладати кошти в інтернет-проекти, треба ознайомитися з основними правилами і вибрати спосіб, який за рівнем ризику і можливої ​​прибутковості буде відповідати власним вимогам і бажанням.

Онлайн інвестиції – що це таке

Абсолютна більшість інвестиційних вкладень цілком доступна в інтернеті. Існують цілі світові платформи, розраховані на рух інвестиційних вкладів саме у віртуальному просторі. Відкриваються нові проекти, які пропонують отримання високого доходу на кошти, передані на їх розвиток.

Компанії зі світовим ім’ям і підприємці використовують інтернет можливості для залучення інвесторів. Не виходячи з дому, можна придбати акції або інші цінні папери підприємств.

Вдалі вкладення дозволяють отримувати постійний дохід, що не тільки перекриває пропозиції банків за депозитними вкладами, і компенсують інфляційні процеси, а й здатні приносити значний прибуток.

Цей спосіб отримання доходу передбачає роботу з віртуальними коштами, звітами та іншими аналогами бізнесу, яке ведеться офлайн. Правила і закони, за якими діє інтернет-бізнес, не відрізняються від звичайних, точно так само в інтернеті можна зіткнутися з випадками шахрайства чи іншими варіантами, які можуть призвести не до отримання прибутку, а повної втрати грошей.

Переваги онлайн інвестицій

 1. Інвестування онлайн можливо в будь-якому місці з доступом до інтернету. Не має потреби постійно перебувати на робочому місці, всю необхідну інформацію людина може отримувати віддалено і дуже оперативно. Особистої присутності не потрібно, достатньо правильно розподілити інвестиції, щоб отримувати постійний дохід.
 2. Швидкість фінансових розрахунків. Гроші зараховуються і виводяться на інтернет-рахунки миттєво, одразу ж після рішення про їх пересування. Комісії за вивід і внесення коштів мінімальні. Відвідувати компанії, в які були вкладені кошти, або банки не обов’язково.
 3. Мінімальна початкова сума інвестицій – починати інвестувати в інтернеті можна зі 100-150 гривень. Для інвестора не потрібно великих сум. Інвестування розраховане на широке коло учасників, більшість проектів приймає навіть мінімальні кошти.
 4. Низький вхідний поріг і можливість виведення будь-якої суми дозволяють оперативно реагувати на будь-які зміни. Інвестиції в інтернеті розраховані на швидке реагування і не вимагають тривалого очікування при проведенні операцій.
 5. Широкий вибір варіантів, куди можна вкласти гроші онлайн. Існують проекти, з різними ризиками і можливою ​​прибутковістю. Інвестор має можливість сам вирішувати, які параметри прибутковості і ризику йому вибрати. У звичайного інвестора, в порівнянні з онлайн інвестором, існує тільки кілька способів вкладення грошей, які обмежують його можливості.
 6. Головна перевага інвестування в інтернеті – можливість отримання пасивного доходу , яка не потребує постійного власної участі.

При цьому, як і будь-які інші способи інвестицій, вкладення в інтернеті мають негативні сторони і несуть певні складності для учасників. Незалежно від того, який із способів інвестування екрані телевізора з’явиться запит враховувати виникнення певних складнощів.

Недоліки мережевих інвестицій

 1. Велика кількість інформації. Онлайн інвестору доведеться вчитися відрізняти реальну інформацію від недостовірної. Сайти, що пропонують вкласти гроші під відсотки в інтернеті, можуть просто витягати кошти з учасників і діяти за принципом звичайних кидал (сками, фейки, лохотрони). Інформація повинна перевірятися, вірити привабливим пропозицій на слово, як і в реальному житті, не можна.
 2. Відсутня чітка державна політика регулювання. Національний банк контролює тільки великі компанії, фонди або біржі. Так покупка акцій в інтернеті відбувається на підставі законодавства і строго обговорена відповідними нормативами. Більшість же організацій діють поза правовим полем, щоб уникнути сплати податків, тому вкладаючи свої кошти в подібні компанії, потрібно розуміти рівень ризику втрати грошей .
 3. Особистих контактів з керівництвом або навіть менеджерами проектів, в які пропонується вкласти капітал, практично не існує. Технічна підтримка надає консультації, але не ведуть індивідуальної роботи з вкладниками. Є компанії, які діють без офіційного офісу, а вся робота проводиться так само, як і інвестором, віддалено.
 4. У випадках спірних моментів при вкладенні великих сум, доводиться вдаватися до судових розглядів, а більшість подібних компаній розташовані юридично в офшорних зонах. Розгляд в судах доведеться проводити в цих же країнах і на підставі їх законодавства, що фактично унеможливлює такі прецеденти.
 5. Інтернет інвестиції привабливі для шахраїв. Імовірність зіткнутися з проектами, що не мають реального підґрунтя, в інтернеті досить висока. Тому, перш ніж зробити інвестування, слід перевірити компанію. Якщо фірма не надає факти, важливі для вкладників, передає неправдиву інформацію, гарантує занадто високий рівень доходу, слід провести серйозну перевірку або просто не піддаватися бажанню отримати легкі великі гроші.

Серед безлічі варіантів, пропонованих в інтернет-просторі, є найбільш поширені і доступні для інвестора-початківця. Кожен з них володіє власними характеристиками, прибутковістю і ризиками, тому, якщо питання про те, куди інвестувати гроші в інтернеті, постає перед вами вперше, можна вибрати один з них. При цьому різний підхід до використання вкладених фінансів дозволяє вибрати той проект, який буде влаштовувати за рівнем прибутку і ризиків.

Куди вкласти гроші в інтернеті – поширені джерела для інвестицій

Бюджетні автомати

Своєрідні аналоги акціонерних товариств, що продають акції будь-кому. Можливість скористатися існує на порталі Shareholder.ru, які можуть застосовуватися до системи WebMoney . Дивіденди можуть доходити до 40%, виплачуються кілька разів на рік. Небезпека ризиків полягає в валютних коливаннях і можливому падінні ціни придбаної частки в бюджетному автоматі.

Інвестування в домени

Відносно новий для України спосіб інвестування, вимагає розуміння роботи по просуванню сайтів. Домени з “красивими” назвами (найближче придатними до конкретних запитів в пошукових системах) купуються за одну ціну, а пізніше продаються дорожче.

Про це ми писали в статті про Домейнінг.

Реалізуються такі домени або особисто, або через спеціальні аукціони, а вартість їх не регулюється, а обговорюється. Оцінити відразу перспективу домену досить складно, особливо якщо людина не орієнтується в подібних питаннях, тому для новачків цей спосіб мало підходить. Якщо ж все-таки такі інвестиції зацікавлять, то слід дотримуватися деяких правил:

 • домен повинен нести смислове навантаження і привабливу назву;
 • домен, що належить екзотичній країні, не зможе окупити вкладень;
 • для вдалого старту буде потрібно кілька тисяч доларів, час отримання прибутку настає через кілька місяців, але, при вдалому вкладенні, він буде досить високим.

Онлайн інвестування в дорогоцінні метали

Як і реальні вкладення, таке інвестування в інтернеті може принести достатній дохід при зростанні вартості золота, платини або інших металів. Вкладення капіталу в знеособлені металеві рахунки звільняються від податку, ціни практично не знижуються, існує можливість вибору пропозицій, однією з умов яких буде переведення з одного металу в інший. Прибуток спрогнозувати не можна, але в якості статистичних даних можна привести зростання ціни на платину і золото на 25% в 2017 році.

Мікрокредитування

Послуги мікрофінансових організацій зараз користуються величезним попитом. При цьому вони не тільки видають гроші під дуже великий відсоток, але і приймають вклади. Організаціям потрібно оборотний капітал, з якого і здійснюється видача позик. Вкласти гроші онлайн в мікрокредитування можна під досить непогані відсотки. Виплати по депозитах МФО значно вищі, ніж при банківських вкладах, але збільшуються і ризики втрати коштів.

ПАММ-рахунки

Зручне вкладення для торгівлі на валютній біржі Форекс . Засоби передаються в довірче управління, але керуючий може використовувати їх тільки для здійснення онлайн угод, і не має можливості вивести або провести будь-яку іншу операцію. Керуючий отримує відсотки з прибутку, крім того, на цьому рахунку знаходяться і його особисті кошти, які він теж може втратити при невдалих угодах.

Існує можливість перевірки роботи власника рахунку, що дозволяє вибрати трейдера, який веде таку тактику, що влаштовує інвестора, і передбачає певний рівень ризику і прибутковості. Головна умова успішності інвестиції – правильний вибір ПАММ-рахунків.

Створення та монетизація веб-сайтів

Цей спосіб для отримання пасивного прибутку не підходить новачкам – він вимагає постійної роботи з сайтом – розкрутки його в пошукових системах, наповнення змістом, цікавим для відвідувачів, і інші роботи. Але після збільшення відвідуваності сайту він починає приносити прибуток завдяки розміщенню реклами. Ще один спосіб збільшення вкладень – продаж просунутого популярного ресурсу.

Прибутковість залежить від часу, сил і фінансових витрат. Слід враховувати, що такі інвестиції потребують постійної особистої участі.

Стартапи

Організація нового виробництва або реалізація ідеї вимагає початкових вкладень капіталу, якого у власників нового бізнесу немає. В цьому випадку залучаються інвестиції з боку. У разі успішності бізнесу такі вкладення можуть окупитися з великою користю і принести великий прибуток. Однак якщо ідею не вийде втілити в життя або вона виявиться невдалою, інвестиції будуть втрачені. Вкладення в стартапи зазвичай не обмежуються конкретними сумами.

Таке інвестування в інтернеті має свої особливості

 • Частка, придбана інвестором, може бути продана, сам він може брати участь в управлінні, отримувати дивіденди і відсотки з угод.
 • Один з ризиків – акції молодих компаній не беруть участі в діяльності фондових бірж, тому продати їх досить складно.
 • Продати частку тим простіше, чим більший відсоток акцій належить інвестору.

Придбання акцій в інтернеті

Популярний спосіб інтернет інвестування з невисоким рівнем ризику. Принцип отримання доходу простий – покупка в момент зменшення вартості, і продаж при її зростанні. Найбільший прибуток можна отримати, почекавши достатньо тривалий час. Через фондові біржі, які торгують акціями, продаються тільки цінні папери компаній, які добре себе зарекомендували і не можуть просто так зникнути або різко зменшити капіталізацію.

Створення інтернет-магазину

Спосіб, який теж не можна віднести до пасивного отримання доходу. Інтернет магазин може створюватися для продажу будь-яких товарів – головна умова його прибутковості забезпечується рівнем попиту. Інтернет магазин не обов’язково створюється самостійно (що не дуже складно і невигідно), власники наявних ресурсів самі шукають інвесторів, готових вкластися в створення бізнесу на певних умовах.

Якщо інвестувати в існуючий проект, слід вивчити його популярність, стійкість, попит на товар, асортимент та інші характеристики.

Форекс

Брати участь в діяльності біржі Форекс можна не тільки передаючи частину капіталу в довірче управління, а й самостійно. Інвестиції онлайн в валюти і отримання прибутку при зростанні їх вартості можуть принести відмінний дохід. Але така діяльність вимагає хороших знань і досвіду, тому новачкам інвестування краще вкладати гроші в ПАММ рахунки.

Перераховані способи – тільки мала частина варіантів онлайн інвестування, їх набагато більше. Але який би із варіантів не був обраний, слід дотримуватися певних правил:

 1. Перш, ніж інвестувати в інтернеті, необхідно отримати якомога більше інформації про об’єкт інвестування.
 2. Отримувати пристойний дохід можна тільки постійно навчаючись і отримуючи нові знання.
 3. Не слід вкладати всі наявні капітали – невдала інвестиція може привести до їх втрати.
 4. Спочатку краще спробувати внести невеликі вкладення, а потім переходити до проектів, що приносять великий прибуток.

Здійснюйте тільки розумні дії. Сфера інвестицій не прощає серйозних помилок з боку інвестора.

Співзасновник сайту Fintramplin.COM. Манімейкер з 12-річним стажем. Заробляє на власних інформаційних сайтах, партнерках.

Fintramplin
Додати коментар