Куди вкладати гроші – шість способів заробітку на інвестиціях

Куди вкласти гроші та інвестувати - 6 способів Заробіток на інвестиціях

 

Куди вкласти гроші, щоб отримувати щомісячний дохід? Коли з’являються вільні гроші, бажано їх кудись вкласти, щоб вони працювали і давали прибуток.

Заробіток з вкладами можливий, але робити це потрібно з розумом, щоб не витратити кошти даремно. Щоб вам не довелося блукати в темряві, я склав добірку ідей, куди вкласти гроші, щоб отримувати щомісячний дохід або отримати прибуток у довгостроковій перспективі.

Дохід : залежить від вкладень

Вимоги: сума для вкладень (від 1000 гривень), бажано вивчити книги по інвестуванню.

Відразу скажу — займайтеся інвестуванням тільки в тому випадку, якщо у вас є «вільні» гроші. Не варто сидіти на воді й хлібі, розраховуючи через місяць збагатитися — так це не працює. Правила інвестування прості:

  • Немає ризику = маленький прибуток.
  • Великі ризики = великі доходи (якщо пощастить).

Тому не варто вступати гру, якщо доводиться ставити останні заощадження. В крайньому випадку використовуйте відкладені на відпустку гроші — у гіршому випадку ви проведете відпустку вдома.

Якщо зовсім немає вільних грошей, спробуйте кілька місяців відкладати 10% від зарплати. Коли у вас з’являться заощадження, спробуйте їх інвестувати.

Мінімальна сума для вкладень — 500-1000 гривень. Цих грошей достатньо, щоб без страху спробувати свої сили та зробити на першому вкладенні.

Поради щодо вкладання грошей для заробітку

За багато років з’явився звід порад, які допоможуть починаючим інвесторам. Не відмахуйтеся від цих «прописних істин», які здаються очевидними. Прислухайтеся і не порушуйте їх, щоб не втратити всі гроші:

Не беріть в борг — це основне правило для інвесторів початківців. Ніколи не беріть кредити, щоб вкласти гроші. Занадто великі ризики втратити все і віддавати борг не буде з чого. Розраховуйте тільки на наявні гроші.

Не кладіть всі яйця в одну корзину. В інвестиційних колах це називають «диверсифікація ризиків». Вкладайте гроші в різні сфери і компанії, щоб збільшити шанси отримати прибуток. Якщо десь справа не виграє, в іншому місці можна отримати доходи і відбити вкладення.

Починайте поступово, щоб у перший місяць не спустити всі гроші. Вивчіть питання, вкладайте по трохи (не більше 1000$), і тільки коли розберетеся і почнете отримувати прибуток, збільшуйте вкладення.

Вкладайте отриманий прибуток, щоб гроші продовжували крутитися і приносити більше грошей.

Ризикуйте, але в міру. Будьте готові ризикувати і втрачати гроші. Вивчайте пропозиції, аналізуйте і намагайтеся знайти оптимальне співвідношення прибутку і ризиків.

З допомогою вкладень і інвестицій можна створити собі пасивне джерело доходів. Але діяти потрібно поступово і обов’язково вивчіть пару книг або курсів по інвестуванню. Бажано від відомих людей, які розбираються в цій справі.

Читайте: Вкладення під відсотки в Інтернеті

Куди вкласти гроші щоб отримувати щомісячний дохід

Давайте розглянемо куди можна вкласти гроші, щоб вони працювали. У статті наводиться кілька варіантів, тому детально розглядати кожен не вийде. Тут ви знайдете лише основну інформацію. А якщо щось зацікавить, ви можете більш детально вивчити це на спеціалізованих сайтах/форумах.

  1. Банківський вклад — популярний спосіб зберегти гроші, і трохи їх збільшити. Ризики тут мінімальні, якщо взагалі є, тому доходи заледве перевищують рівень інфляції.

Підійде для випадків, коли ви відклали суму грошей на довгостроковий проект (купити квартиру, університет дитині тощо) і не хочете, щоб вони лежали без діла. В цьому випадку можна бути впевненими в їх збереженні. Великих грошей ви не побачите, але якщо ви поки що боїтеся ризикованих сфер, варіант хороший.

Поріг входження — навіть від кілька сотень, але краще від 5000 гривень і далі.

  1. Нерухомість — класичний інвестиційний інструмент. Всім відомий варіант оренди, коли ви щомісяця отримуєте плату за те, що хтось інший живе в квартирі/дачі/заміському будинку. Якщо немає квартири, можна розглянути більш дешевий варіант — гараж. Сюди ж відноситься варіант з комерційною нерухомістю — люди не живуть, а працюють в орендованому приміщенні.

Комерційна нерухомість приносить більше грошей, але потрібно враховувати дуже багато нюансів.

Варто враховувати, що приміщення може бути зіпсовано, так що бажано його застрахувати від різних катаклізмів (пожежа, повінь, вибух газу, стихійне лихо тощо).

Поріг входження — від 300 тисяч гривень і більше.

  1. Акції на фондовому ринку — це вже «серйозні» інвестиції, які можуть принести непоганий прибуток. Вважається, що це дуже складна сфера і влазити в неї новачкам протипоказано. Насправді кожен може розібратися в нюансах і заробити на цьому.

Спочатку вам потрібно відкрити рахунок у брокера. Знайдіть список відповідних акцій, за якими сплачують дивіденди, можна подивитися в інтернеті або попросити у брокера. Виберіть відповідні акції і купіть їх.

Якщо ви не хочете або боїтеся самостійно управляти інвестиціями, доручіть цю справу трейдеру — професійному торговцю.

Вкладення грошей у вигідні чужі проекти

Є ще один спосіб заробити на акціях — спекуляція. Принцип схожий з основним принципом торгівлі: купуєш дешевше, продаєш дорожче. Але починати з цього не варто, підійде для досвідчених «гравців».

Поріг входження — 10 долларів (зазвичай від 100).

  1. ПІФ — пайовий інвестиційний фонд. Ви можете придбати частку в інвестиційному портфелі такого фонду (паї). Через певний термін ви отримаєте відсоток від доходу, що дорівнює розмірам вашого паю. Але майте на увазі, що не завжди вартість паю зростає — ви можете працювати в мінус.

Ви можете інвестувати по трохи в різні сектори та галузі економіки, щоб збільшити свої шанси на успіх. Майте на увазі, що виплати відбуваються не кожен місяць, а в обумовлені терміни. Тому не варто розраховувати на щомісячний прибуток.

Поріг входження — від 1000 гривень.

  1. Інвестиції в стартапи і молоді проекти — останнім часом цей напрямок для вкладень набирає популярність. Вам не доведеться самостійно шукати проекти і працювати з невідомими особами. Існують спеціальні майданчики, на яких можна інвестувати в перспективні проекти.

Коли проект буде запущений і почне приносити дохід, ви будете отримувати щомісячні відрахування, як частковий власник. Розміри виплат і умови їх описано на сайтах і в описі проекту.

Майте на увазі, що не всі молоді стартапи досягають успіху, а деякі помирають ще до старту. Тому уважно вивчайте пропозиції, оцінюйте бізнес-план і вкладайтеся в серйозні проекти.

Поріг входження — від 1$.

  1. Гроші в кредит — ви можете виступати в ролі банкіра й видавати людям гроші в борг з відсотками. Ви можете пропонувати свої послуги друзям і знайомим, щоб не ризикувати з незнайомцями і не вдаватися в юридичні аспекти. Або відкрити організацію (що набагато складніше).

Відсоткову ставку вибирайте нижче, ніж в інших мікро-фінансових організаціях, щоб запропонувати вигідні умови «клієнтам». Навіть якщо в день буде ставка 0,3%, на рік вийде 100%. Не забувайте про гарантії повернення — укладайте договір або брати цінну річ в якості застави (ломбард).

Можливостей існує багато

Інвестиції в WebMoney — відмінний спосіб реалізувати цю ідею простіше, і не зіпсувати стосунки з друзями. Якщо у вас на балансі буде невелика вільна сума, ви можете запропонувати її комусь у кредит. Обумовлюються умови, призначається відсоток і т. п. І ви будете щомісяця отримувати відсоток від виданої суми (призначаєте самостійно). Зустрічаються ситуації, коли кредитори не повертають вкладення, так що все одно є ризики. Детальніше у розділі Вебмані Кредитна біржа.

Поріг входження — від 1000 рублів.

Тепер у вас є як мінімум 6 ідей, куди вкласти гроші, щоб отримувати щомісячний дохід або отримати прибуток у довгостроковій перспективі. Дотримуйтесь основних правил, вивчіть секрети інвестування, і тільки потім приступайте до практики. У цій справі краще не поспішати.

Копірайтер та редактор з досвідом. Редагує та впорядковує більшість із того, що ви читаєте на сайті. Захоплюється комп'ютерними іграми, класичними чорно-білими фільмами та плаванням. Експерт в сфері заробітку в інтернеті та фрілансу.

Fintramplin
Додати коментар