Заробіток в інтернеті з вкладеннями – особливості та переваги + 8 варіантів, які гарантують стабільний дохід

Заробіток в інтернеті з вкладеннями Заробіток на інвестиціях

Деякі люди використовують Інтернет виключно для заробітку. І якщо способи заробітку, які не потребують вкладень, відомі і доступні практично всім, то заробіток на інвестиціях в інтернеті викликає ряд питань. Як вибрати правильний напрямок?

Скільки грошей потрібно вкласти, щоб почати заробляти? Що потрібно, щоб заробіток з вкладенням приніс очікуваний результат? Майбутніх інвесторів цікавить все.

Особливості онлайн заробітку на інвестиціях – переваги і недоліки

Перш ніж перейти безпосередньо до розкриття суті питання “як заробити в інтернеті з вкладеннями”, звернемося до особливостей такого способу заробітку. Будь-яке починання повинно стартувати з вивчення його плюсів і мінусів, дозволяючи не тільки упевнитися в правильно прийнятому рішенні, а й задати вірний напрямок подальшого руху.

Отже, заробіток в інтернеті з вкладеннями – це, перш за все, пасивний дохід. Тут головне знайти ту ниточку, яка приведе до реальних грошей. А щоб ці гроші отримати, спочатку потрібно їх вкласти. Тільки грамотне вкладення є запорукою успіху. Цей процес не передбачає щоденного перебування на робочому місці по нормо-годинах. Пасивний дохід – свобода від найманої праці і додатковий особистий час.

Якщо вас цікавить будь-який заробіток в інтернеті онлайн – читайте про основні способи, як заробляти.

Заробіток з вкладенням онлайн пов’язаний з рядом плюсів:

 1. Незалежність. Трудитися можна де завгодно, навіть у відкритому океані. Найголовніше – доступ до інтернету.
 2. Електронні фінансові розрахунки. Проводити фінансові операції можна також з будь-якої точки світу. Щоб потрібні кошти надійшли на банківську картку не потрібно навіть залишати свій дім.
 3. Можливість мінімальних вкладень. Заробіток в інтернеті з вкладеннями привабливий тим, що інвестувати можна абсолютно будь-яку суму. Сто рублів або мільйон, не важливо – головне почати.
 4. Широкий вибір. Світова мережа пропонує величезний вибір способів заробітку за допомогою інвестування. Можна спробувати різні варіанти, щоб знайти свій.

Так, перспективи вимальовуються чудові. Але перш ніж кидати роботу, віддаючись новій справі з головою, необхідно ознайомитися з зворотною стороною медалі. А головні мінуси такі:

 1. Ризик. Інвестиції – це не тільки прибуток, але і високий ризик. Багато людей кидають цю справу після першого ж провалу, не замислюючись про те, що справа не в них, а в невірно обраному напрямку.
 2. Шахраї. Куди ж без них: завжди, де є гроші, є шахрайські схеми.
 3. Широкий вибір. Так, цей плюс одночасно є мінусом. Для того щоб зробити правильний вибір, потрібно володіти деякими навичками.

6 вимог до інвесторів

Щоб заробити в інтернеті з вкладеннями і стати фінансово незалежним, потрібно володіти наступним:

 • Доступ в Інтернет. Наявність інтернету має бути постійно, а великою перевагою стане швидке з’єднання.
 • Економічні знання на базовому рівні. Перш ніж починати заробіток на інвестиціях, необхідно вивчити їх основи . Важливо зрозуміти принципи прибуткових вкладень.
 • Стресостійкість. Перш ніж заробити гроші, потрібно з ними розлучитися. Звичайно, справа не з легких. Хвилювання з приводу правильності прийнятого рішення може перешкодити робити подальші кроки. Тому стресостійкість укупі з правильним психологічним настроєм повинні бути головними супутниками успішного інвестора.
 • Об’єктивність. Важливо реально оцінювати свої можливості. Так, прибуток може бути вищим, ніж очікуєш, але ніяк не на перших порах.
 • Готовність до втрат фінансів. Не завжди проект є вигідним. Більш того, гроші можна як отримати, так і втратити. До цього також потрібно бути готовим.
 • Гроші. Вкладення немислимі без них. Це факт. Ось тільки сума не повинна бути останньою, для цього рекомендується створити грошову подушку безпеки.

Куди інвестувати в інтернеті: 8 вигідних варіантів

Заробіток на інвестиціях в інтернеті передбачає безліч способів отримання грошей. Найбільш популярними і вигідними вважаються пропозиції з нижченаведеного переліку напрямів.

 1. Вкладення в Форекс . Міжнародний валютний ринок привабливий для багатьох інвесторів. При грамотному підході заробити на різниці в курсах валют можна понад 50% річних. Правда, аналізувати ринкову ситуацію доведеться постійно. Тому краще звернутися до послуг брокерських компаній, які за певний відсоток самі здійснюватимуть купівлю-продаж фінансових інструментів.
 2. ПАММ-рахунки . Даний заробіток в інтернеті також пов’язаний з “переуступкою”. ПАММ-рахунок дозволяє передавати грошові рахунки в довірче управління для здійснення прибуткових операцій. Фактично початківець інвестор передає свої гроші професіоналам, які за винагороду займаються їх примноженням. Тут важливо не помилитися з посередником.
 3. Заробіток на дорогоцінних металах . У мережі можна придбати все, навіть дорогоцінні метали. Для цього створюється металевий рахунок, який гарантує стабільний дохід і, що найголовніше, не обкладаються податком.
 4. Заробіток на хайпах . Хайп-проекти являють собою якусь високоприбуткову програму (це дуже ризиковані проекти, тому з ними слід бути обережними). Це палиця з двома кінцями, що пропонує, з одного боку, високий відсоток чистого прибутку, а з іншого – не менш високий ступінь ризику. Фактично хайп передбачає виплати наявними учасникам за рахунок вкладень нових інвесторів (в окремих випадках ведеться реальна діяльність). Тут головне не помилитися і інтуїтивно зупинитися на компанії з самим прозорим механізмом дії. Пам’ятайте: проект може зупинитися в будь-який момент.
 5. Мікрокредитування. Тисячі людей користуються послугами мікрофінансових організацій. А ви не замислювалися, звідки у останніх стільки фінансових ресурсів, щоб видавати їх кожному, хто звернеться? Вся справа в депозитах, які можна відкрити в МФО і отримувати свій відсоток за користування коштами. Правда, справа ця також ризикована.
 6. Заробіток з вкладенням в інтернет-магазин. Сьогодні на онлайн просторах реалізується і купується все що завгодно. Маючи значні кошти, власну ідею і чіткий бізнес-план, можна відкрити власний інтернет-магазин. В іншому випадку є альтернатива: вкладення грошей в розкрутку вже наявних ресурсів. Власники майданчиків добре платять за таку фінансову допомогу на початку шляху.
 7. Веб сайти. Тут також можливі два варіанти: купити вже готовий ресурс або створювати свій з нуля. Крім продажу різноманітних товарів, веб-сайти дають дохід у вигляді прибутку від реклами.
 8. Вкладення в стартапи . Досить ризикований захід, але в разі успішності проекту, що обіцяє багато грошей. Новаторів, що пропонують цікаві ідеї, дуже багато. Але не у кожного з них є достатньо фінансів для втілення своїх ідей в життя. Ось тут-то і може знадобитися ваша фінансова допомога. Велику роль тут відіграє інтуїція і можливість прорахунку розвитку подій наперед. Як правило, тільки дві з десяти ідей успішні і приносять реальний прибуток. Потрібно тільки знайти цей дубль.

Прибутковість різних видів вкладень

Кожен з цих варіантів пов’язаний з рядом особливостей. Для наочності наведемо їх і передбачуваний рівень прибутковості для кожного варіанта у відповідній таблиці:

варіант інвестування Передбачуваний дохід,% річних Особливості
Форекс 20-50 Заснований на базових знаннях ринку.
ПАММ-рахунки 20 і вище Головне – грамотний вибір посередника.
Дорогоцінні метали Залежить від типу вкладу Стабільний дохід при мінімальних ризиках.
хайпи 15-600 Дуже ризиковані операції.
Мікрокредитування 15-20 Високий і швидкий дохід при такому ж рівні ризиків (немає захисту вкладів з боку держави).
Інтернет магазини Залежить від договору Величину прибутку визначає обрана ніша і загальна ситуація по ній.
Веб сайти Залежить від популярності сайту На прибуток впливає відвідуваність сайту.
Стартапи Залежить від проекту Головне – вкластися в прибутковий проект.

Основні помилки новачка в світі інтернет інвестування

Щоб заробити в інтернеті з вкладеннями, потрібно знати як особливості і варіанти даного напрямку, так і основні помилки, які часто роблять новачки інвестування. Отже, щоб проект приносив максимальний прибуток, не можна робити такі речі:

 1. Віддавати всю або більшу суму одному проекту. Напрямків багато: невідомо який з них реально почне працювати. Якщо для однієї людини в пріоритеті одне, то для іншої особи важливі інші цілі. А щоб знайти свою стежку, потрібно спробувати кілька пропозицій. Тому на початковому етапі краще розподілити капітал “по різних кошиках”.
 2. Забувати про безпеку. Аккаунт інвестиційного майданчика повинен бути захищений ретельно. В іншому випадку можна втратити всі гроші. Або можна подбати про систему страхування.
 3. Жадібність. Не можна прагнути до отримання всього і відразу. Це на перший погляд здається, що онлайн інвестиції – це легкі і швидкі гроші. Насправді важливо розібратися в азах інвестиційних напрямків, запастися терпінням і розумністю.
 4. Вкладати гроші в неперевірені проекти. Будь-який захід, особливо пов’язаний з фінансами, вимагає ретельного вивчення. Необхідно впевнитися, що проект надійний, зібрати по ньому максимально відому інформацію, заручитися підтримкою людей, які вже заробили на ньому.
 5. Не мати стратегії інвестування. У вас повинен бути чіткий план дій. Це допоможе не тільки отримати максимальний прибуток, але і мінімізує психологічне потрясіння в разі невдачі.

Висновок

Кожен сам вибирає свій шлях. Одні звикли все життя проводити за “робочим верстатом”, приходячи на службу в строго обумовлений час і по дзвінку залишаючи її. Інших така ситуація не влаштовує: вони не хочуть бути від когось залежними, не хочуть половину життя віддати роботі. Вони прагнуть до того, щоб гроші працювали на них, вивільняючи час на саморозвиток, подорожі, спілкування з рідними. Якщо ви відноситесь до другої категорії, тоді читайте наш максимально детальний розбір сфер,  куди можна вкласти гроші, щоб отримати бажаний прибуток.

Заробіток в інтернеті з вкладеннями – перспективний напрям, який дозволить отримувати пасивний (резидуальний) дохід. Не обов’язково кидати насиджене місце, можна пробувати вкладати гроші паралельно. Можливо, пізніше це стане єдиним стабільним джерелом доходу, що дозволяє жити не для того, щоб працювати, а для того, щоб в повній мірі насолоджуватися життям.

Співзасновник сайту Fintramplin.COM. Манімейкер з 12-річним стажем. Заробляє на власних інформаційних сайтах, партнерках.

Fintramplin
Додати коментар