ТОП 10 кращих способів заробити 100 доларів в день

заробити 100 доларів в день Заробіток онлайн

Опитування людей на вулицях неодноразово доводили, що всі хочуть заробляти більше грошей. Ціни ростуть, а зарплати не збільшуються, тому багато людей змушені шукати підробіток в інтернеті або йти в інші, більш прибуткові ніші. Зараз однією з них став інтернет, дистанційні працівники отримують непогані гроші.

Ми зібрали ТОП-10 найкращих способів заробити 100 доларів в день + перевірені сайти, щоб кожен зміг знайти для себе підходящу роботу в мережі. Ми не будемо розповідати про поштовики та інші прості методи. Вони підходять тільки для підробітку, щоб вийти на нормальний дохід, потрібно користуватися іншими варіантами.

Що потрібно, щоб вийти на заробіток 100 доларів в день?

Все залежить від вибраного напряму, в деяких випадках достатньо мати привабливу зовнішність. Наприклад, робота вебкам моделлю приносить деяким понад 100$ на добу і це ще не межа. Ось тільки займатися цим можуть не всі, в міру своєї сором’язливості або принципів. А як ви вважаєте, така робота є моральною – напишіть в коментарях!

Бажано, шукати сфери, де можна застосувати свої навички і знання. Тоді не доведеться вчитися, і вже тим більше вкладати гроші. З нуля реально почати, тільки потрібно буде витратити час на розвиток. Навряд чи у когось вийде з завтрашнього дня вийти на стабільний профіт від сотні баксів кожні 24 години.

Ідеальний варіант – це запуск свого проекту. Це може бути група в соціальних мережах, канал на Ютубі, форум, блог і так далі. При виборі цього способу, потрібно виділити час і сили на розкрутку. Зате потім майданчик приносить стабільні відрахування за рахунок розміщення реклами, залишається лише підтримувати його.

Стартовий капітал не обов’язковий, але якщо є хоча б невелика сума, це вагома перевага. З вкладеннями досягти пристойних відрахувань набагато простіше, чим більше інвестуєш, тим більше отримуєш. Способи з вкладеннями ми теж розглянемо, а ви будете самі вирішувати, що краще.

Як заробляти 100 доларів в день, розглядаємо варіанти

Користувачі часто випускають з уваги те, що для роботи в мережі їхніх знань цілком достатньо. А деякі спеціалісти взагалі переходять в нову сферу, де їх навички не стають у пригоді. Щоб не починати з нуля, потрібно зробити правильний вибір і продовжувати розвиватися. Ми вибрали декілька цікавих і прибуткових сфер по заробітку в мережі:

1. Отримуй 100 доларів в день без вкладень з неймінгу

Такий спосіб заробітку, відносять до найбільш простим, але таким він здається лише на перший погляд. Що потрібно робити? Придумувати назви для компаній, слогани, підбирати доменні імена і так далі. Замовники готові щедро платити за дану роботу, однак без креативу, фантазії і певних навичок не обійтися. Читайте що таке неймінг.

Кожен, хто пробував цим займатися, вже розповідав про труднощі. Бажаючих отримати оплату багато, пропонують замовникам по 200-800 варіантів, ймовірність, що сподобається саме твоя ідея, не дуже висока. З іншого боку, творчим людям варто спробувати цим зайнятися.

Професіонали стверджують, що для продуктивної роботи потрібно більше читати, отримувати досвід, розглядати приклади виконаних замовлень. Заявки від клієнтів додаються спеціальні сервіси, найпопулярніші з них це:

 • Votimenno;
 • Textdreamer.

У середньому, платять за одну якісну ідею від 50$ до 250$. Краще не розраховувати на стабільність, не кожен день будуть приймати вашу роботу. Але за добу ви зможете відправити заявки сотням клієнтів, тим самим підвищуючи шанси, що хоч хтось з них схвалить пропозицію.

2. Робота для перекладачів 100 доларів в день в інтернеті

Знання іноземних мов в мережі часто знадобиться, адже всесвітня павутина давно стерла географічні кордони. Не важливо, яку мову ви знаєте, китайську, французьку, японську або англійську, завжди можна знайти клієнтів з вигідними пропозиціями. Вони можуть попросити перекласти статтю, цілий сайт, брати участь в переговорах і так далі.

Відгуки досвідчених фрілансерів вказують на середні ціни за переклади в районі 3-5 доларів за 1000 символів. Якщо текст з вузькою тематикою і складний, реально отримувати понад 10$. Таким чином, для заробітку від 100$ в добу на перекладах, потрібно переводити з 3-5 великих статей.

Для пошуку клієнтів можна скористатися звичайними біржами фрілансу, але є й більш цікаві варіанти. Перший – це відправитися на американські сайти, там платять більше.

Другий – влаштуватися в яку-небудь велику компанію. У агенціях перекладів завжди відкриті вакансії, шукайте їх на цих проектах.

Де шукати роботу перекладачем:

 • бюро перекладів Littera спеціалізується на обробці технічних матеріалів, переважно медичної тематики. Періодично відкриваються вакансії для справжніх професіоналів;
 • на Trworkshop можна підшукати відкриті вакансії і проекти, а також додати своє резюме. Замовників багато, але крім цього, сайт пропонує купу корисної інформації. У розділі «Робота» ви знайдете актуальні оголошення;
 • великий сервіс онлайн перекладів Languagelink готовий прийняти на роботу професіоналів, а вимоги жорсткі. Доведеться обов’язково надати документи про відповідну освіту. У них відкриті і інші вакансії;
 • повноцінна біржа фріланса Prohq використовується тисячами людей. Її основний напрям, це програмування, але для перекладачів доданий окремий розділ з вакансіями та проектами;
 • простий сайт з застарілим дизайном Telejob, все ще допомагає знайти працівників або роботодавців. Цим сервісом користуються для пошуку віддаленої роботи і організації бізнесу, через форму пошуку, ви знайдете необхідні пропозиції.
 • Цей спосіб заробітку доступний тільки зі знаннями в певній галузі, тому всім він точно не підходить. З іншого боку, лінгвісти та перекладачі точно зможуть знайти вакансії або проекти, щоб отримувати нормальні гроші.

3. Продаж фотографій і картинок через фотобанки

Творчі люди нерідко купують собі якісні фотоапарати і роблять реально класні знімки. Таке захоплення легко перетворити в комерційну справу, так як є багато фотобанків (фотостоків). Це один з кращих способів заробітку 100 доларів в день на американських сайтах. Тільки якість повинна бути на висоті.

Не обов’язково робити фотографії, продаж приймаються значки, іконки, красиві фони, тематична векторна графіка і багато іншого. Більше того, зараз на фотохостингах ще й приймаються відеоролики. Широкий вибір напрямів для людей з певними талантами, а в статті про віддалену роботу з фотобанками, ми представляли список кращих сайтів. Щоб зареєструватися, у вас можуть запитати:

 • паспортні дані;
 • дані закордонного паспорта;
 • приклади робіт.

Покупці рідко викуповують зображення з авторськими правами, найчастіше вони платять за ліцензію на використання. Тобто кожну фотографію вдається продавати по кілька разів. У цьому випадку, приходять невеликі суми, але досить часто. Головне стабільно оновлювати свою базу, робити описи та правильно обирати позначки.

4. Власний сайт – заробіток від 100$ в день

Зі своїм сайтом реально вийти і на прибутковість понад$ 100 в добу. Хоча на практиці молоді сайти отримують значно менше. При такому розкладі, в місяць набігає 3000$, а це близько 80 000 грн. Непогані гроші, щоб їх отримувати, потрібно добре розкрутити свій майданчик. Причому не важливо, що це буде, блог, який-небудь сервіс, своя рекламна мережа або щось ще.

Розробка сайту не найскладніше, з чим доведеться зіткнутися новачкові, набагато важче займатися просуванням. Тільки коли відвідуваність буде стабільно високою, є сенс починати монетизацію. Найбільш ефективні методи – це продаж посилань або розміщення контекстної реклами.

При використанні контекстної реклами, оплата йде за кожен перехід по оголошенню. Якщо продавати посилання, то рекламодавці відразу платять більшу суму за зазначення посилання на їх сайт. Скільки це приносить грошей? Тим, у кого добре розкручений сайт, точно понад 100$ за одну публікацію.

Чим більше працюєш над майданчиком, тим більше грошей він приносить. Варіант перспективний і ні від кого не будеш залежати. Що стосується доходів з контекстної реклами, то там потрібно перевіряти кожен ресурс окремо.

5. Заробляй без вкладень 100 баксів в день на навчанні

Якими знаннями ви можете поділитися з іншими людьми? Це може бути що завгодно, починаючи з навичок створення якісних фотографій і закінчуючи досвідом роботи перукарем. Створіть якусь інструкцію, напишіть авторську електронну книгу, запишіть серію відео уроків, все це буде товаром, який можна продавати.

В ідеалі, потрібно створити власний сайт, щоб залучати покупців. Однак, є спеціальні сервіси, куди можна додати інфопродукт і віддавати частину прибутку партнерам за те, що вони рекламують твій товар.

Приклад взято з сайту GlopArt, ціна товару 6255 рублів, а партнерам з продажу йде 2126.7 руб. Враховуючи обсяг виплачених коштів, цей курс був проданий близько 55 разів. Отже, його автор заробив близько 220 000 рублів. Непогано з одного інфопродукта, адже їх можна створити скільки завгодно і на різні тематики.

До цього способу також відноситься і проведення вебінарів. Запускаються онлайн трансляції і через них, передається клієнтам різна інформація. Хтось бере за це гроші, а хтось через вебінари розкручується, щоб потім продавати інфопродукти або відкрити власний сайт і за рахунок популярності, залучати багато трафіку.

6. Заробіток в інтернеті 100 доларів в день на фрілансі

Через спеціальні біржі, роботодавці постійно шукають фахівців для виконання різноманітної роботи. Їм потрібні співробітники в технічну підтримку, дизайнери, рекламісти, консультанти і так далі. Кожен день на біржах фрілансу з’являються нові пропозиції про віддаленій роботі.

З оплати домовляються індивідуально, все залежить від складності роботи. Заробити 100$ в цій ніші під силу кожному, але щоб вкластися в 1 день, доведеться пропонувати якісь професійні послуги. Якщо розбираєтеся в психології, автомобілях, комп’ютерних іграх або медицині, обов’язково розгляньте доступні проекти і вакансії на цих сайтах:

 • Weblancer;
 • Freelance;
 • FL;
 • FreelanceHunt;
 • YouDo;
 • Work-Zilla;
 • UpWork;
 • Fiverr;

Заробляти на американських сайтах вигідніше, тому що там середні розцінки підвищені, але без знань англійської мови, навряд чи щось вийде. Крім представлених сайтів, є ще біржі, де не роботодавці розміщують пропозиції, а самі фрілансери створюють свої оголошення. Найпопулярніша з них Kwork.

Фішка в тому, що незалежно від послуг, вартість становить 500 рублів. Тому потрібно подумати, яку роботу готовий виконати за фіксованою ціною. Якщо такі обмеження не влаштовують, краще зареєструватися на Moguza. Там також фрілансери створюють свої пропозиції, що можуть зробити роботу, за певну суму.

7. Як отримувати сотню на автоматі?

Відразу хотілося б сказати, що поставити дохід на автомат досить складно, якщо немає стартового капіталу. Один з популярних варіантів на сьогоднішній день – це видобуток кріптовалюти. Біткоіни і його аналоги збирають через спеціальні програми. Одну з них пропонує сервіс MinerGate.

Все легко встановлюється і запускається. Видобуток цифрових монет йде на автоматі, а вигідність залежить від потужності комп’ютера. Звичайний ПК забезпечить заробіток в 100$, хіба що за місяць (в кращому випадку). А щоб отримувати цю суму кожен день, потрібно створювати ферму. Що потім робити з токенами? Вони легко міняються на реальні гроші через біржі криптовалют.

Такий бізнес вимагає величезних вкладень, тому варто розглянути альтернативні варіанти. Наприклад, почати інвестувати в ПАММ рахунки. Брокери Форекса професіоналам пропонують відкривати спеціальні рахунки, щоб всі бажаючі могли відправити туди свої гроші і досвідчений трейдер їх прокручував. Прибутковість плаваюча, отримувати по сотні доларів в день, практично нереально.

Деяким управляючим вдається протягом 10 днів вийти на прибутковість в 200%. Значить, ті, хто вклав у їх ПАММ рахунок 1000$, щодня отримував по 10% чистого прибутку, тобто 100$ в добу. Але це швидше виняток. Трейдери йдуть на серйозні ризики і їх прогнози не завжди збуваються.

8. Заробіток від 100 доларів в день на Форекс

Через валютну біржу легко інвестувати гроші, але ПАММ рахунки ніколи не будуть приносити такий же дохід, як самостійна торгівля. Ви можете відкрити рахунок в будь-який момент і здійснювати угоди, буде набагато простіше, якщо скористаєтеся інструментом – бінарні опціони.

У цьому випадку, ніяких терміналів не завантажується і паспортні дані не перевіряються. Користувачеві необхідно лише передбачити, як зміниться котирування, воно буде вище або нижче, через деякий час. Простіше в цьому розібратися на конкретному прикладі, для цього ми виберемо платформу брокера Binomo.

9. Робота з фінансовими пірамідами і економічними іграми

Ставлення до пірамід у більшості людей вкрай негативне, але коли мова заходить про великі доходи, всі сумніви відпадають.

Розробники розповідають про заробіток на віртуальних шахтах, але насправді, тут платять тільки відсотки від депозитів рефералів. Тому, краще взагалі не вносити своїх грошей, а відразу отримати реф. посилання та залучати нових учасників. Нехай вони поповнюють свої рахунки, вам будуть надходити відрахування. Умови не скрізь вигідні, рекомендую користуватися цими сайтами:

 • гра Taxi Money пропонує від 7% партнерці, але ставка підвищується при активності;
 • на Golden Tea передбачено 5 ліній рефералів, з кожного з них надходить відсоток;
 • піраміда Redex не відноситься до ігор, в ній потрібно робити вклади в Bitcoin, гроші швидко окупаються;
 • проект Robot Cash готовий віддати 30% від усіх поповнень рефералів;
 • аналогічні умови пропонує гра Golden Birds (30% з депозитів);
 • відсотки в грі Super Birds нараховуються з 4х рівнів рефералів;
 • 3 рівня та до 11% з депозитів пропонує гра ElvenGold.

Ігри заточені під вигляд цікавих проектів, але в них встановлені обмеження по виплатах, тому ні копійки не отримаєш, поки не знайдеш рефералів. Звичайні фінансові піраміди, але з дуже вигідними умовами. До того ж, якщо доступно кілька рівнів, можна отримувати пасивний дохід.

Увага! Піраміди ризиковані тим, що вони з часом закриваються, тому дуже важливо бути з ними обережними, бо можна втратити гроші.

10. Партнерські програми – продажі в інтернеті

За схожою схемою працюють і інші сервіси. Власникам бізнесу вигідно, щоб до них залучали якомога більше клієнтів. Тому на багатьох великих сайтах встановлені партнерські програми. Через них хто завгодно може стати партнером і отримувати свою винагороду за запрошення покупців:

Даний оффер взято з агрегатора ActionPay, там багато інших пропозицій. За оплачений поліс виплачується 15%, солідні гроші, але щоб скористатися цим сайтом, потрібно додати джерело трафіку (сайт, канал, групу). Щоб отримувати кожен день по 100$, потрібно знаходити багато клієнтів і користуватися самими вигідними партнерськими програмами.

Варіанти:

 • магазин модних аксесуарів Skinon віддає 35% від замовлень;
 • на Top Shop продаються товари з телемагазину, партнерам віддають до 20%;
 • з кожної схваленої заявки на кредит, MoneyMan платить 800 рублів;
 • через партнерку Epn, можна співпрацювати з найпопулярнішими інтернет-магазинами;
 • продавайте інфопродукти за фіксовану винагороду з QwertyPay;
 • рекламуйте товари з сайту VseMayki і отримуйте 25% з продажів;
 • отримуйте оплату за кожен цільовий дзвінок з сервісом Marketcall.

Для вигідної співпраці, є ще багато інших сервісів. Обов’язково розглядайте кращі агрегатори партнерських програм, тому що в них можна підключатися одразу до декількох оферів.

Великі гроші заробляти в інтернеті під силу навіть новачкам, але не відразу. З 10 представлених способів, ви однозначно знайдете те, що вам дійсно підходить. Не поспішайте вийти на дохід у 100$ за добу, розвивайте кар’єру поступово, спочатку спробуйте добитися прибутку хоча б 10$ в день, потім підвищуйте планку.

Висновок

Торгувати опціонами, добувати криптовалюту, створювати свої сайти або займатися фрілансом – кожен сам вирішує, що краще. Вклади не скрізь потрібні, найголовніше знання. У тих же брокерів або на фотобанках, працюють партнерські програми, що дозволяє заробляти без талантів та інвестицій.

На заробіток в 100$ за добу, швидко не вийти, все-таки це пристойна сума, багато ніколи не досягають такого рівня. З іншого боку, краще прагнути до цього, ніж все життя просидіти на заводі і втрачати час на інші безперспективні напрямки.

Спробуйте здійснити свою мрію, починайте відкладати, щоб зібрати стартовий капітал або активно вивчайте який-небудь напрямок. За будь-яку перспективу потрібно хапатися, щоб у майбутньому з’явився шанс жити в достатку.

Колись і мені здавалося, що в інтернеті не зібрати великих грошей, але зовсім недавно був опублікований пост – як я заробив на HashFlare 8000$ за рік. Сил докладалося багато, хоча результат того вартий. Враховуючи актуальний курс долара, сума солідна, а заробити її зможе кожен, бути для цього програмістом або вкладати величезні гроші, не обов’язково.

Постійний автор Фінтрамплін. Експерт з питань інтернет-маркетингу, фрілансу та онлайн бізнесу. Пише про різні способи заробітку онлайн, перспективні бізнес ідеї та напрямки бізнесу. Основні захоплення: фантастична література та кіно, комп'ютерні ігри (геймер зі стажем).

Fintramplin
Додати коментар