Як заробляти на бінарах (бінарних опціонах)

Заробіток на бінарних опціонах

Нові види віддаленого заробітку продовжують з’являтися. У 2009 році був запущений торговий інструмент під назвою бінарні опціони.

Він відразу ж сподобався трейдерам з усього світу, оскільки з ним набагато простіше проводити операції на Форексі. Не потрібні ніякі термінали, а розібратися в роботі зможе навіть новачок.

Заробіток на бінарах, що це і як почати без вкладень? У цій статті ми пояснимо, що таке бінарні опціони, як ними торгують і яким чином в цій ніші заробляють без вкладень. Відразу хотілося б сказати, що це досить прибуткова справа, деякі люди розбагатіли за рахунок трейдингу.

Заробіток на бінарах та торгівля бінарними опціонами

Не кожен новачок знає, що таке котировки, активи, валютні пари і так далі. У всьому цьому доведеться розібратися, щоб заробіток на бінарах приносив прибуток.

Пояснюючи простою мовою, необхідно робити ставки на акції, сировинні товари, валюту і багато іншого. Підніметься їх вартість або впаде, хто зробить точний прогноз, той і отримає прибуток.

Обман тут повністю виключається, так як перевірити курс долара або ціни на нафту можна де завгодно, брокер не здатний на це вплинути.

Щоб ви зрозуміли, як проходять такі операції, давайте зробимо це разом. Використовуватися буде платформа брокера Binomo, вона найзручніша. Насамперед потрібно визначитися, на що відкривається опціон (ставка):

Вибір широкий, але тільки в будні дні. Приймаються ставки на всі відомі активи. Це може бути золото, цінні папери BMW, курс долара по відношенню до рубля і так далі.

Краще вибирати, відштовхуючись від використовуваної стратегії (про це трохи нижче). Після вибору активу відкривається форма для ставки і показується графік.

У лівій частині платформи представлені поля для заповнення. Суму вказуйте будь-який час також вибирається довільно.

З застосуванням хитрої тактики нам вдалося з’ясувати, що тренд буде вище у 00:05, ніж в даний момент. Відкриваємо опціон на 10 000 рублів, прибутковість у нього 80%. Ставка зіграла, прибуток 18 000 рублів.

Менше ніж за хвилину вдалося заробити 8000 рублів. Ризики були серйозні, але коли використовуєш розумну тактику, не так переживаєш. Потрібно вчитися торгувати і знайти великий стартовий капітал, щоб домогтися успіху. Чого точно повинен навчитися кожен новачок, так це стратегіям.

Найкращі методики торгівлі

На нашому блозі є описи кращих методик торгівлі:

 • Лінії Боллінджера;
 • торгова стратегія на 15 хвилин;
 • стратегія TrendMaster;
 • стратегія BO_PRO;
 • тактика Klondike+.

У брокера Біномо можна відкрити демо рахунок і скільки завгодно тренуватися. Тестуйте різні стратегії, використовуйте індикатори та інші підказки. Тільки коли на віртуальному рахунку накопичиться велика сума, починайте проводити операції реальними грошима.

Надійний заробіток на бінарах без вкладень

Найпростіший спосіб почати заробіток нічого не інвестуючи, це скористатися бездепозитними бонусами брокерів бінарних опціонів. Не так багато компаній готові надати новачкам гроші для старту, до того ж жорсткі умови. Зазвичай надається сума на кілька днів і з обмеженнями по виводу.

Є більш цікавий спосіб заробити на бінарах, взагалі не проводячи операції. У брокерів є партнерські програми, запрошуєш клієнтів і отримуєш відсоток від доходу компанії або певну суму за реєстрацію.

У Біномо партнерка зроблена у вигляді окремого сайту – BinPartner. З нею я давно співпрацюю, ось моя статистика за останній час.

Стабільно приходять відрахування, а робити нічого не доводиться. Залучені реферали проводять операції, компанія ділиться своїм прибутком. Суми виходять значними, але умови не скрізь вигідні.

На даний момент я співпрацюю з кількома брокерськими фірмами:

 • Cleveraff;
 • OlympTrade;
 • Grandcapital;
 • Corsaforex;
 • Finmax;
 • Vospari.

Партнерки бінарних опціонів

Партнерські програми цих брокерів бінарних опціонів найвигідніші і щоб співпрацювати з компаніями, не обов’язково мати сайт. Дозволяється залучати клієнтів будь-якими іншими способами.

Один з моїх знайомих запросив у свою мережу понад 2000 користувачів, просто записуючи ролики на YouTube. Він торгував бінарами і записував відео про застосування різних стратегій.

Якщо створювати контент і розкручувати майданчик не хочеться, вкладайтеся в рекламу. Її зараз можна замовити в будь-якій рекламній мережі. Вибирайте сайти під цільову аудиторію.

За рахунок великого досвіду в цій сфері, я вже визначив, кого більше цікавлять бінарні опціони:

 • чоловіча стать;
 • вік від 18 до 24 років;
 • час реклами 17:00.

Коли будете запускати рекламну компанію, враховуйте ці дані. Після проведення декількох тестів, отримана статистика допомогла визначити цільову аудиторію саме з цими параметрами. Природно, ставити банери та тізери необхідно на сайтах фінансової тематики.

Основи успішної торгівлі бінарними опціонами

Застосовуйте 3 ключа до успішної торгівлі опціонами, в цій справі не можна допускати помилок, програвши всі гроші, більше неможливо буде проводити операції.

На бінарах заробляти не так просто, але цілком реально. Вивчіть всі тонкощі, подивіться відео уроки, їх пропонують всі брокери, тестуйте стратегії.

Потрібно набратися досвіду перед тим як починати торгівлю. Ну а якщо все вийде, то хоча б відкриваючи в день один опціон, ви зможете примножувати капітал на 80%, за місяць виходить 2400% (100$ перетворюються в 2400$

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про