Найкращі 20 ігор з виведенням грошей

топ 20 ігор з виводом грошей

Незалежно від того, яка сума з’являється у вас в кишені, на електронному гаманці або банківською картою, завжди потрібно замислюватися про те, як її примножити. Ми розповімо про найкращі ігри з виведенням грошей.

Погодьтеся, навіть якщо перетворити 5$ в 10-15$ це вже добре. Найкращий спосіб прокрутити будь-яку суму – це вкластися в інвестиційні гри. У статті представлений ТОП 20 ігор з виведенням грошей, на яких ви точно зможете заробити. Усі вони схожі, але пропонують різний інтерфейс, різні умови, бонуси і багато іншого. Багато хто не довіряє таким проектам, але якщо вкласти трохи в кожну гру, ризики мінімізуються.

Рейтинг найкращих ігор для заробітку грошей

Перед тим як скласти цю збірку, я особисто вклався в кожен проект і перевірив його. На жаль, виплати прийшли далеко не з усіх сайтів, які тестувалися, тому в список від Fintramplin потрапило тільки 20 проектів, які реально платять.

ТОП 20 ігор з виведенням грошей в інтернеті

Всі ігри в нашому топі стабільно працюють, приносять дохід і в них безпечно вкладати кошти.

Топ 10 інвестиційних ігор для заробітку в інтернеті

Rich Birds – тут навіть не обов’язково відразу вносити гроші на баланс (хоча за депозити дають бонуси). На старті новачкам надають невелику суму, щоб вони могли купити пташок і зібрати перший профіт з продажу яєць. Платіжні бали в грі є, але якщо внести на рахунок понад 1000 рублів, відкриється біржа обміну срібла на Cash Points. (Автор статті щотижня виводить з гри понад 500 рублів). Гроші виводять автоматом.

Taxi Money – моя улюблена гра, так як вона може давати досить значні прибутки навіть за один день. У грі цікавий функціонал, що дозволяє заробляти. Основні прибутки приносять машини, які вже давно придбані. Специфіка гри в тому, що можна тюнінгувати автомобілі, змагатися в гонках, запускати особисті компанії і виконувати закази в місті. Також у грі дуже вигідна партнерська програма.

Golden Mines – гра передбачає віп-симтему, бали у  якій виплачують за поповнення на велику суму більше 5000 рублів. Тому гра підійде не всім. Потрібно просто інвестувати кошти на свій рахунок, купувати гномів і фактично пасивно заробляти на продажі руди. Суть VIP – в приході безкоштовних рефералів, які будуть приєднуватись до гравця с такою системою.

Sfereon – гра з найвищою прибутковістю і без балів. Всього за 2 тижні тут виплачується 122%, а за 25 днів 168%. Потрібно активувати сфери, щоб вони почали розкладатися. Термін життя невеликий, але все встигає окупитися. Реферальна система 2 рівня (12%-3%), виплати без обмежень у 3 платіжні системи.

 

Заробіток на яйцях і птахах

World Birds – дуже нагадує гру Angry Birds. Тут аналогічний сюжет, правда відмінність в тому, що на грі можна заробляти гроші. Купляючи ігрових персонажів потім треба захоплювати свиней, яких слід продавати – і отримувати знову ж таки гроші. Але вже у більшій кількості! Відзначу, що новачків чекає бонусне нарахування за реєстрацію.

Elvengold – мабуть, найкраща економічна гра Рунету. Її плюси можна довго перераховувати – подарунок за реєстрацію 50 рублів, щоденні виплати, якісна графіка, трьохрівнева партнерка. Обов’язково розповідайте друзям про проект, крім відрахувань вас чекають бонуси і можна брати участь у конкурсі.

Golden Birds – інвестиційна гра з виводом грошей, про яку мабуть чули вже всі. За більше ніж чотири роки існування, звідси вивели гроші тисячі людей (загальна сума перевищує 150 млн. рублів). Принцип гри наступний- купуєте пташок і збираєте яйця, за які можна отримати гроші. Нові гравці можуть і не вносити грошей, але тоді будуть розвиватись повільно.

Друга десятка – не менш цікава

Robot Cash – унікальна гра з заробітком. Треба купувати роботів, які далі будуть генерувати енергію. Останню продають і отримують грошики. Хоч гра потребує вкладів, тут швидко все окупиться. За кожні 10 тисяч рублів – ви щомісячно будете отримувати майже 4 тисячі прибутку.

Golden Tea – міжнародна гра, де люди заробляют на вирощуванні чаю. Інвестуються гроші в кущі. До плюсів гри треба віднести достатньо високу прибутковість і трьохрівневу партнерську програму.

Money Birds – яйця птиці в цій грі теж є головними об’єктами. Після реєстрації можна буде наповнити власну ферму пташками різного кольору. На першу вам дадуть трохи срібла, чим уже скористалися майже 700 000 учасників. У грі теж є біржа з обміну ігрової валюти на платіжні бали.

Golden Mines USD – аналогічна до попередньо описаної гри про гномів. Єдина різниця в тому, що заробляти тут ви зможете в доларах. Треба буде збирати руду, наймати гномів. Гроші можна вводити на Payeer. На жаль не передбачає стартового бонусу, зате винагорода буде за будь-яке поповнення рахунку.

Економічні ігри для заробітку онлайн

Monopoliya – схожий проект, тільки тут вам пропонується вибирати який тип бізнесу вкладатися. Вибір невеликий, є радіостанція, нафтова компанія, пивоварня і ще кілька варіантів. Тільки подумайте, з цієї гри вже виведено понад 158 млн. рублів.

Best Ferma – в плані дизайну, це самий простий проект, але це не головне. Виплати чесно приходять, окупність пристойна і можна багато заробити, залучаючи нових учасників. Головне завдання, це вирощування свого саду, де можна посадити полуницю, вишню, ківі і так далі.

Super Birds – грай і виводи гроші прямо на карту або мобільний рахунок. Гравці стають фермерами, вони займаються виробництвом і продажем яєць. Кілька птахів можна купити відразу після реєстрації за рахунок бонусів. Внести мінімальний депозит в 10 рублів, щоб виводити кошти, балів тут немає.

Побудуйте свою інвестиційну систему

Invest in hotels – ще одна гра, на якій можна заробляти. Готелі в цій грі приносять дохід, його можна виводити без балів. Це не всі переваги проекту, на ньому діють автовиплати, доступний серфінг сайтів, реферальна система 10% від поповнення, внутрішня валюта рублі. Щогодинний бонус 1 рубль. Починай грати зараз, отримай у подарунок безкоштовний готель.

Fermasosedi – гра працює довгий час і справно виплачує гравцям прибутки. У забавці з 2011 року реєструються користувачі, які отримують профіт на городах, заводах і інших економічних об’єктах. Функцій багато, все цікаво, але без вкладень не обійтися.

Onlinemerry – майже 40 000 осіб вивели понад 3.2 млн. рублів з даної гри. Що вони робили? Відповідали на запитання, як це робили головні герої популярного шоу «О счасливчик». Для прийняття участі у грі, доводиться робити ставку, але якщо поставити всього 100 рублів, можна виграти 1000 рублів.

Orange-prem – зареєструйся та отримай дерево за 100 рублів в подарунок. Завдання кожного гравця, це посадити якомога більше дерев, з яких раз на добу збираються апельсини. Вкладати гроші не обов’язково, є партнерська програма, що приносить по 20% від кожного поповнення рефералів.

Віртуальна реальність, на якій можна заробляти

Rich Town – заробіток в грі на віртуальному місті. Коштувати в ньому можна панельні або елітні будинки, а також бізнес-центри. З будівель йдуть податки, збираєш їх і обмінюєш на валюту для виведення коштів. Перший будинок будується безкоштовно, також можна обійтися без витрат, використовуючи трьохрівневу партнерку.

Itsnewlife – гра продумана і в ній широкі можливості, тому в інтерфейсі доведеться розбиратися. Гравці можуть купувати різні території, займатися своєю ділянкою, вирощуючи різноманітні саджанці. Це цікаво, а найголовніше прибутково. Не так давно проект відсвяткував своє триріччя.

Rage of Hero – повноцінна військова стратегія, де на вибір пропонується безліч героїв і бійців. Вам потрібно створити непереможну армію, яка буде займатися грабунками. У кожного воїна свої характеристики. Навіть 100 рублів вистачить, щоб купити з десяток гідних персонажів.

В якій онлайн грі ви б не почали заробляти, у вас точно це вийде. Всі вони прості і не вимагають величезних вкладень. А в деяких можна навіть почати без вкладів.

Якщо боїтесь – не вкладайте багато. Навіть сотні рублів, чи кількох доларів вистачить, щоб почати свою інвестиційну кар’єру в онлайн іграх з виведенням грошей.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.