Як заробити в Інтернеті, вигадуючи назви?

Заробіток в Інтернеті на біржі неймінгу, з чого почати Заробіток онлайн

Заробіток в Інтернеті на біржі неймінгу – чудовий варіант, якщо у вас є дар придумувати красиві імена для доменів, пропонувати чіткі назви сайтів і магазинів, або складати запам’ятовуючі гасла. Однією з таких бірж, до прикладу, є сайт Votimenno.ru. Ресурс був створений для того, щоб замовники отримували собі красиві гасла, імена для домену, фірми. А ви отримували за це непогані гроші.

Сьогодні за круту назву ви можете отримати

 • приблизно 500 гривень.
 • За гасло – 250.
 • За назву сайту – 300.

Погодьтеся, дуже непогана ціна, адже той хто вміє вигадувати назви, може всього за 10 хвилин заробити 500 гривень.

Заробіток в Інтернеті на біржі неймінгу: нюанси та недоліки

У вас може з’явитися питання «Навіщо людям платити такі гроші, за таку легку роботу? І чому б їм просто не скористатися безкоштовними сервісами збірки доменів?» Отже, основні нюанси роботи з вигадуванням імен:

 1. Робота ця не така вже й проста, адже вам потрібно буде знайти не зайнятий домен, який підійде під опис замовника. Звичайна назва не підійде, замовнику потрібно догодити. Замовники не платять кожному по 1000 рублів за варіанти! Вони платять тільки за той домен (назва сайту, гасло), який був обраний остаточно.
 2. Сервіс підбору доменів не зможе зробити те, що зробить людина. Замовник може побажати, щоб домен відображав гасло сайту, а сервіс таке не зробить. Він не буде красиво перекладати слова, щоб вони звучали. Потрібні думки людини.

Вибір домену, назви сайту або гасла – дуже важлива частина при відкритті сайту або магазину, адже «як човен назвеш, так він і попливе». Тому замовники готові платити великі гроші за гарні назви домену.

Переваги роботи

Давайте розберемо плюси даної системи:

 1. Дуже високі ціни.
 2. Вам не потрібно писати статті, всього лише відправити домен, ім’я сайту або гасло, а далі все залежить від замовника.
 3. Невелика мінімальна сума для виводу, яку можна набрати, виконавши одну роботу.
 4. У день 40-50 нових замовлень.
 5. Є система рангів. Чим вищий ранг, тим вища оплата.
 6. Ви можете на одне замовлення посилати кілька варіантів, тоді шанс, що саме ваша пропозиція сподобається замовнику зросте!
 7. Виплати на протязі 4-х днів на гаманець webmoney.

Недоліки заробітку на біржі неймінгу

Тепер поговоримо про сумне, тобто про мінуси біржі неймінгу.

 1. При виконанні замовлення, сервіс бере величезну комісію – 40-60 відсотків.
 2. Буває, що за одне замовлення беруться багато виконавців, і замовник отримує 900 варіантів. Через велику кількість пропозицій, шанс, що ваш варіант сподобається замовнику тане на очах.
 3. Важко підбирати красиві домену, оскільки багато з них зайнято.
 4. Замовник може довго не визначатися з вибором.

Тому порада, якщо ви хочете спробувати заробіток в інтернеті на біржі неймінгу, краще вибирати найсвіжіші замовлення, які мало хто виконував. Тоді більше шансів, що замовник зверне на вас увагу.

Комісія системи в Votimenno.ru повністю залежить від вашого рангу. Якщо ви поки ще нічого не виконали, ви отримаєте, лише 40% від вартості замовлення. Ось таблиця:

1 ранг – 60% від вартості замовлення.

2 ранг – 55% від вартості замовлення.

3 ранг – 50% від вартості замовлення.

4 ранг – 45% від вартості замовлення.

5 ранг – 40% від вартості замовлення.

Тобто якщо у вас поганий ранг, і ви виконали замовлення на 1000 рублів, ви отримаєте всього 400. Але не турбуйтеся! Це лише тимчасово! Після пари готових завдань ваш ранг буде підвищено.

На даній біржі доводиться сподіватися на чесність замовника, адже він може вибрати ваш домен, а вам написати, що назва не сподобалася. Але таке буває рідко.

Сам сайт існує з 2008 року та гарантовано виплачує зароблені кошти. Крім згаданої нами біржі неймінгу, в інтернеті існують інші аналоги (наприклад, Textdreamer.ru), але перш ніж приступати до роботи ознайомтеся з їх правилами та умовами співпраці.

Експерт по онлайн торгівлі, розкрутці, просуванню, заробітку на Інстаграмі та інших соціальних мережах. Спробувала більшість варіантів заробітку в інтернеті. Пише про цікаві бізнес-ідеї, продаж товарів в інтернеті та інші цікаві статті.

Fintramplin
Додати коментар