Яким повинен бути персональний сайт фрілансера?

Персональний сайт фрілансера

Персональні сайти допомагають приватним фахівцям знаходити клієнтів. Наявність сайту підвищує рівень довіри з боку клієнтів, оскільки замовники знають, що створення сайту вимагає ресурсів. Фрілансери, які мають персональні сайти, сприймаються як більш досвідчені й надійні виконавці.

Читати більше

7 способів гарантовано втратити замовлення. Не допускайте цих помилок

як не втратити замовлення

Відповідаючи на проекти замовників на біржах або сайтах, фрілансери іноді допускають помилки, які гарантовано позбавлять їх замовлення. Давайте розберемося, як не варто відповідати на проекти замовників, і чому не треба так робити, щоб не втратити замовлення.

Читати більше

Новий сервіс ІнфоТвіп для заробітку і пошуку фрілансерів

огляд ІнфоТвіп

Використовуючи будь-які навички, в інтернеті вдається заробляти гроші. Не важливо, що ви вмієте малювати, рекламувати, продавати, консультувати. У статті поговоримо про сайт ІнфоТвіп.

Читати більше

Робота в інтернеті для початківців (онлайн та без вкладень)

Робота в інтернеті онлайн

Сьогодні хочу поговорити про те, яка робота в інтернеті для початківців існує та які способи заробітку найвигідніші. Це заняття має ще більш красиву назву онлайн-маркетинг, але воно надто лякає, тому використовуємо старий, добрий і всім зрозумілий термін — робота.

Читати більше

Робота в декреті для молодої мами: 10 варіантів заробітку

Як заробити мамі в декреті, фріланс

Відпустка по догляду за дитиною для багатьох жінок – не привід лишитися без роботи. Але як заробити мамі в декреті, якщо потрібно зосередитись на сім’ї та дитині?

Читати більше

Основні помилки новачків, які заважають заробляти в Інтернеті

Заробіток в інтернеті для новачків, основні помилки

Все більше працівників переходять з офлайну в онлайн, але не все вдається відразу. Заробіток в інтернеті для новачків може здатися надто важким, адже на шляху трапляються різні перешкоди та небезпеки.

Читати більше

Як заробити в Інтернеті, вигадуючи назви?

Заробіток в Інтернеті на біржі неймінгу, з чого почати

Заробіток в Інтернеті на біржі неймінгу – чудовий варіант, якщо у вас є дар придумувати красиві імена для доменів, пропонувати чіткі назви сайтів і магазинів, або складати запам’ятовуючі гасла.

Читати більше

Фріланс після 30: працювати далі чи шукати інші варіанти?

розвиватись в фрілансі після 30 років

Тридцять років – це період, коли з’являється сім’я і маленькі діти. Стає менше часу на роботу і самоосвіту. В цей період значно важче розвиватись в фрілансі оскільки з’являється більше запитів на стабільність.

Читати більше

Що таке фріланс і як заробляти на на ньому? Читайте в категорії, про найкращі способи отримання грошей в інтернеті при роботі. Дізнайтесь як стати фрілансером а також дієві поради про те, як підвищити свої прибутки.