Популярні професії на фрілансі

Віддалена робота відрізняється від реального праці і всі прекрасно розуміють, чим саме. З будинку виходити не потрібно, вільний графік, та ще й доходи нічим не обмежені. Читайте про популярні професії на фрілансі.

Чому б не скористатися таким шансом? Тим більше в інтернеті можна виявити будь-які таланти і навички, навіть якщо вони не пов’язані з глобальною павутиною.

Популярні професії фрілансу повинні розглядатися новачками в першу чергу, так як відкриті вакансії знайти простіше.

Хто може займатися фрілансом? Хто завгодно, вчителі, механіки, лікарі. Головне навчитися того, що потрібно в обраній ніші. Можливо, це стане для вас вигідним захопленням.

Які популярні професії на фрілансі краще освоїти?

Роботу в інтернеті необхідно шукати на спеціальних сайтах (таких як Weblancer). На звичайних сайтах з реальними вакансіями пропонують всяку нісенітницю, продавати товари по телефону, обдзвонювати клієнтів і багато іншого. Обіцяють лише відсотки, зарплата не фіксована.

А на біржах фріланса пропозицій більше і вони цікавіші.

Основні види зайнятості та професії на фрілансі

Щоб ви точно знайшли робоче місце в інтернеті, отримували хороші гроші, ми зібрали найбільш потрібні фріланс професії, а точніше напрямки діяльності:

Технічна підтримка – вона є на кожному великому сайті і підходить фахівцям вузького профілю. Наприклад, інтернет-магазини можуть бути потрібні люди з досвідом роботи в садівничій ніші, спортивного живлення і так далі. Якщо вибрати цей вид роботи, вам знадобиться інформація зі статті технічна підтримка сайту – поради та правила.

Розробка логотипів – для творчих людей створені навіть окремі проекти, де замовляють фірмову символіку. Нерідко вдається знаходити такі замовлення через біржу Kwork, там платять 500 рублів фіксовано за якийсь пакет послуг. В мережі є шаблони лого, користуйтеся ними, щоб не починати з нуля.

Обробка фотографій – її пропонують професійні фотографи, але вони беруть по кілька тисяч рублів. Тому до фрілансерів часто звертаються з проханням поліпшити якість зображень. Тут не обійтися без певних навичок, з новачками ніхто співпрацювати не стане.

Створення зображень – творча робота для художників, освоїли PhotoShop. Тисячі дизайнерів виставляють свої картинки на продаж і додають їх у портфоліо. Замовлення приходять звідусіль, рекламні агентства, власники великих сайтів, креативщики.

Відеомонтаж – тут така ж історія, як з обробкою фотографій. У реальному житті фахівці просять дуже великі гроші, тому люди звертаються за допомогою до фрілансерів. Для обробки відео створено багато програм, в них вбудовані шаблони і ефекти, вчіться їх застосовувати.

Верстка HTML – сюди ж відноситься і розробка сайтів. Навчитися цьому через інтернет цілком реально, інформації гори. До досвідчених вебмайстрів звертаються з різних питань, в тому числі і для виправлення помилок, доопрацювання, доповнення сайту новими функціями і так далі.

Створення інтернет-магазинів – схожий на попередній варіант, але більш складний. Щоб створювати комерційні сайти, доведеться ще довше вчитися. З іншого боку, не всі можуть розробити інтернет-магазин під ключ, тому замовлення знайти простіше. Плюс розцінки на створення таких проектів в рази вище.

Ще декілька форматів

Розробка дизайну сайту – також коштує дорого і приносить нормальний прибуток фрілансерам. Розбиратися у верстці не обов’язково, важливо вміти створювати елементи проекту і об’єднувати їх в один красивий стиль. Великі компанії викладають великі суми за роботу дизайнера.

Робота з текстами – у цьому пункті ми об’єднали фріланс популярні професії перекладача, копірайтера, рерайтера і так далі. Заробіток для коректорів текстів – ще один варіант роботи на дому. Підходять будь-які знання, навіть з області астрології, головне знайти власника сайту з відповідною тематикою.

Просування сайтів – серйозна ніша, в якій новачкам не місце. Розкручувати ресурси важко, потрібен великий досвід і маса знань. Основний плюс цієї фріланс професії, великі доходи і величезна кількість клієнтів.

Мене нерідко запитують новачки про професії фріланса, яким можна швидко навчитися. Бажано відштовхуватися від своїх знань та інтересів. Якщо ви взагалі нічого не розумієте ні в одній з ніш, займайтеся копірайтингом.

Пишіть статті, на які завгодно тематики і продавайте їх.

Знайти віддалену роботу під себе не так просто, зазвичай доводиться спочатку вчитися. Цього не потрібно боятися, більшість фрілансерів стали професіоналами за рахунок самоосвіти.

В інтернеті багато корисної інформації, кращі професії фрілансу стануть доступними вже через кілька місяців, навіть для новачків.

Оголошення від партнерів

Залишити коментар