Як заробити на Kwork: особливості сервісу, як на ньому заробити + реальні відгуки фрілансерів

kwork

У цій статті ми поговоримо про заробіток на Kwork. Це спеціальна біржа з фіксованою оплатою 400 рублів (вгазаліто 500, але 100 забирає сервіс) за будь-яке завдання. Тут ви можете адаптувати свої послуги під цю вартість.

  • Скільки можна заробити: від 400 рублів в день.
  • Мінімальні вимоги: ніяких.
  • Чи варто займатисявикористовувати майданчик як додатковий спосіб залучення клієнтів.

Що таке Kwork

Кворк – нова унікальна біржа фрілансу. Вона надає можливість заробляти абсолютно всім. На ній немає акаунтів, нові зручні система рейтингу і фіксована оплата за завдання. Бірж фріланса дуже багато , але Кворк продовжує витримувати конкуренцію, на сайті багато замовників і виконавців. Кожен зможе знайти собі роботу за смаком.

У цій статті ми поговоримо про те, як заробити на Кворці, що може принести новачкові така робота і як отримати свої перші замовлення.

Особливості роботи сервісу

Головна особливість сервісу – фіксована оплата за завдання. З одного боку, це цікаво новачкам – можна отримувати 400 рублів за виконання завдання, з іншого, у бувалих фрілансерів є додаткова опція по збільшенню вартості. Біржа надає набір «функцій», які можна додати до кожної пропозиції. Одна з них – збільшення ціни. Стандартні розцінки – 500, 1 500 – 4 000 та 9 000 рублів.

Коли я дивився оголошення від копірайтерів , їх можна було умовно розділити на дві категорії: оплата за статтю – 500 рублів або оплата за n символів – 500 рублів. Кожен підхід має право на життя і однаково буде цікавий замовникам. В інших сферах, в яких платять за обсяг, приблизно така ж ситуація.

Друга особливість – створення своїх кворків від виконавців. Ви можете легко оформити свої послуги, які надаєте за фіксовану плату, і сервіс не зажадає з вас додаткової оплати. Це вигідно відрізняє Кворк від інших бірж.

Кворк краще розцінювати не як стандартну біржу, а як сервіс з продажу своїх послуг. Ви безкоштовно отримуєте можливість розмістити своє портфоліо або пропозицію і брати участь в тендерах від замовників.

Третя особливість – захист від демпінгу. Це одне з найболючіших питань у фрілансі. Новачки на біржах часто намагаються знизити вартість, тим самим збільшити рейтинг і отримати позитивний відгук. На Кворку таке зробити практично нереально. Можна лише запропонувати зробити більший обсяг за ту ж ціну, але це проходить рідко.

реєстрація

Хто на ньому може заробляти

Так як Кворк замислювався як альтернатива бірж фрілансу, то заробляти на ньому можуть абсолютно всі люди: дизайнери, копірайтери, програмісти, верстальники, рекламщики і багато інших, хто отримує гроші в мережі.

Починати на Кворці найкраще, коли у вас вже є кілька виконаних робіт в портфоліо. Якщо ви зовсім новачок, то можете пропрацювати кілька проектів для себе. Якщо ви копірайтер, то напишіть текст для вигаданої компанії, якщо дизайнер – перемалюйте дизайн будь-якого сайту і опублікуйте у себе в портфоліо.

Якщо резюмувати, то виходить наступне: будь-який фрілансер з невеликим портфоліо може легко почати заробляти на Кворку.

Ще є партнерська програма, яка обіцяє вам 2,5% доходу від суми, яку отримує виконавець або витрачає замовник. Якщо врахувати, що комісія системи – 20%, то навіть з партнеркою відсотки достатньо великі. Але як спосіб заробітку на рефералах може підійти. З кожного кворка ви отримуєте 12 рублів.

Є ще третій варіант того, як заробити на Kwork. Через таку низьку ціну можна виступати в ролі перекупника. Брати завдання на великих біржах фрілансу, залишати роботу на Кворку і вигравати за рахунок різниці в ціні.

Перейти на Кворк і почати заробляти .

Яких замовлень найбільше на Кворку

Одним з найбільш затребуваних напрямків на Кворк є маркетинг і реклама . Накрутка лайків, залучення підписників, настройка рекламних кампаній в соціальних мережах і контекстній рекламі . Замовлень дуже багато, ціни, в порівнянні з середніми досить низькі, але як портфоліо цілком підійде.

Друга за популярністю тема – копірайтинг . Копірайтери з різних бірж перетекли сюди, а разом з ними і багато замовників. І одних і других влаштовує ціна. Одні пропонують 500 рублів за статтю, інші за кількість символів, так що всім є куди рости.

Третє і четверте місце – СЕО та дизайн. Просування сайтів непогано цінується на будь-якій фріланс-біржі, і Кворк не виняток. Велика кількість замовлень, за рік можна набрати близько 1100 кворків на залучення відвідувачів на сайт. Те ж саме і з дизайном з тим лише застереженням, що для повноцінного дизайну сторінок сайту такі розцінки досить малі. Але на Кворку багато замовників, які шукають хороший дизайн, і мало дійсно класних виконавців.

А ось з перекладами краще шукати спеціалізовану біржу. На Кворку таких замовлень дуже мало, вони оплачуються не так дорого, і щомісячний дохід одного з топових перекладачів становить приблизно 4 тисячі рублів.

У цьому пункті мені б хотілося трохи застерегти фрілансерів. Через агресивну рекламу більшість замовників розглядають Кворк як економію грошей. Саме тому деякі можуть публікувати кілька замовлень в одному завданні, вибирати кращий варіант, а іншим просто не платити за роботу, тому що «не підійшло». Це стандартна практика на біржах, але краще бути обережним.

Як найкраще заробити на Кворк: 5 порад від досвідченого фрілансера

Новачки на фрілансі часто не знають, як їм отримати перших замовників. Навіть на середніх цінах є виконавці, у яких рейтинг і позитивні відгуки залишають мало шансів новачкам. Але це не означає, що стартувати нереально. Я підготував для вас 5 порад з особистого досвіду, які допоможуть вам отримати замовників і пробитися в топ.

Слідкуйте за репутацією

Так як на біржі дещо змінена система рейтингу, то ви не можете просто робити замовлення і дивитися на те, як цифри в вашому профілі збільшуються. Ви повинні виконувати замовлення якісно, ​​допускати якнайменше відмов, і ваша репутація буде підвищуватися.

Стежити за репутацією досить корисно і для залучення нових клієнтів. Так як у більшості вебмайстрів і бізнесменів є свої «тусовки», в яких вони часто діляться корисними фахівцями, ви можете залучати до себе клієнтів, якщо зробите щось дійсно круто.

Витримуйте дедлайни

Це один з головних недоліків більшості фрілансерів. Нестабільна робота вдома схиляє деяких людей до прострочень по замовленнях. Іноді просто забуваються дедлайни, іноді виникають справи, а іноді просто працювати не хочеться. Через це виникають прострочення з постійними ухиляннями на кшталт «поїздка», «переїзд», «особисті справи» і т. д.

Для того щоб прокачувати свою репутацію, намагайтеся не допускати прострочень. Якщо без зриву термінів не обійтися, краще відразу написати замовнику, пояснити ситуацію і попросити перенести. Якщо ви ще новачок, то в разі чого можна навіть запропонувати зробити замовлення безкоштовно.

Репутація важливіша від грошей за одне замовлення.

Детально розписуйте свої пропозиції

На багатьох фріланс-біржах я надивився на порожні заявки або стандартні відписки на кшталт «зроблю вчасно». Люди із середнім рейтингом часто думають, що їм вже можна не витрачати час на пусті балачки і заповнення заявки. Вони просто спамлять багато пропозицій, частина з яких дійсно йде саме до них.

Але якщо ви новачок, так просто замовлення до вас не прийде. Таке трапляється дуже рідко, тому варто максимально докладно заповнювати заявку. Уже на цьому етапі можна пропонувати вирішення проблеми замовника, якщо це текст – накидати план, якщо дизайн – приблизно прикинути, яким буде макет.

Спілкуйтеся з замовниками

Це дуже важливий пункт. Якщо ви щось не зрозумієте і зробите проект не так, як потрібно замовнику, то вина повністю ляже на вас. Так, деякі клієнти приходять на біржі для того, щоб зробити роботу без зайвих питань, але більшість зацікавлена ​​в тому, щоб все було якісно. І велика частина замовників буде з радістю відповідати на питання. А також ви покажете себе як знаючого фахівця, який зацікавлений в проекті.

Намагайтеся допомагати своїм клієнтам

Цей пункт випливає з попереднього. Ваше головне завдання – не зробити свою роботу, а допомогти клієнту вирішити його проблему. Якщо це текст – допомогти залучити клієнтів або повністю донести інформацію. Якщо це дизайн – зробити його максимально зручним. Якщо залучення трафіку – то підвищити кількість відвідувачів і перетворити їх в замовників. У кожній сфері різна завдання, але в цілому вона одна – допомогти проекту вашого клієнта.

А тепер ще кілька порад з блогу Кворка:

  • Потрібно постійно розвиватися і ніколи не зупинятися. Дивіться на кращих у вашій області і намагайтеся робити не гірше.
  • На початковому етапі робити трохи більше, ніж домовлялися. Це підвищить шанси на те, що замовник прийде до вас знову.
  • Не чекати замовників, а самому пропонувати свої послуги. Поки у вас немає репутації, до вас навряд чи звернуться. Потрібно самому відгукуватися на проекти і намагатися вибити собі цікаве замовлення. Тільки після 5 – 6 виконаних робіт можна розраховувати, що хтось відгукнеться на ваше оголошення.

Якщо дотримуватися всіх цих порад, то ви легко зможете заробити на будь-якій біржі фрілансу, не тільки на Кворк. 

Відгуки про заробіток на Kwork

У копірайтерів, які заробляють від 1000 рублів за текст, склалася дуже негативну думку про Kwork через їх рекламу. Більшість фахівців не хочуть вважати себе дешевою альтернативою агентствам і тому не працюють на цій біржі. Про інші недоліки не говорять, вважаючи що одного цього факту цілком достатньо.

Про історії успіху можете прочитати в особистому блозі компанії. Вони періодично беруть інтерв’ю у замовників і виконавців, зачіпають цікаві теми, і в них можна дізнатися багато цікавого про те, як легко заробити на Kwork.

Невелика порада. Не затримуйтесь довго на цій біржі. Фіксована ціна не дуже сприяє особистісному зростанню. Особливо добре це видно в дизайні, коли за 500 рублів багато просять дійсно якісну роботу, яка у інших клієнтів це може коштувати і 5, і 10 тисяч рублів.

Висновок

Кворк – досить цікава біржа. Але при всіх своїх перевагах, досвідчені фрілансери обходять її стороною. Виною тому відсутність великих замовників, агресивна реклама, яка виставляє виконавців дешевою робочою силою і величезні комісії. Але для новачка така біржа буде чудовим місцем для старту, а для середнього фахівця – додатковою можливістю заробітку.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про