Як заробляти на фотохостінгах?

Заробіток в інтернеті на фотохостінгах

Цю статтю про заробіток в інтернеті на фотохостінгах ми підготували для тих, чиє хобі – фотознімки. Фотохостінг – ресурс в інтернеті, де кожен з користувачів може завантажити на нього будь-яку картинку для зберігання або показу іншим.

Один з таких сайтів – radikal.ru. У чому ж плюс використання цього сервісу? Багато хто використовує фотохостінги суто для зберігання картинок, щоб не засмічувати свій жорсткий диск. Або спілкуючись на форумах, виставляє свої фотографії для показу в мініатюрі. Тобто щоб переглянути вашу картинку в оригінальному розмірі, людина повинна по ній клацнути. Після цього вона перейде на сервіс, куди ви завантажували картинку.

Як же заробляти на фотохостінгу?

Дуже просто. Зараз з’являються нові фотохостінги, але зрозуміло, що конкурувати з таким гігантом як radikal.ru у них немає можливості. Тому нові ресурси готові платити користувачам за те, що вони будуть використовувати їх сервіс. При цьому гроші платяться за кожен показ вашої фотографії.

Ви запитаєте, навіщо фотохостінгу платити вам гроші? Є дві причини:

  1. Для розкрутки свого ресурсу
  2. При перегляді фотографії в повному розмірі, користувачеві додатково відкривається в браузері різна реклама. З показу такої реклами фотохостінги мають більший прибуток.

Який заробіток в інтернеті на фотохостінгах

Середня оплата за 1000 зображень на деяких фотохостінгах становить від 50 до 200 рублів. Тобто якщо ви розмістите кілька посилань на різних форумах/сайтах на ваше зображення, вам будуть поступово «капати» гроші, хоч це і не дуже велика сума, але для заробітку в інтернеті новачкові цілком вистачає. Цей спосіб відноситься до «пасивного» способу заробітку. Тобто вам доведеться лише заходити раз в два тижні та знімати гроші. Ну хіба не просто?

Головний плюс такої роботи в онлайні – вам не потрібно мати свій сайт. Будь-який новачок зможе спробувати себе в цій справі. Ще одна перевага такого способу заробітку в інтернеті в тому, що він абсолютно не потребує ніяких вкладень та знань!

Ось невеликий список фотохостінгів які будуть вам платити:

  1. image2you.ru – оплата до 200р. за 1000 показів
  2. pic-mir.ru – оплата до 70р за 1000 показів

Тепер ви повинні вибрати сайт, що цікавить вас та зареєструватися на ньому. Після реєстрації вам, як правило, має прийти лист підтвердження з посиланням для активації акаунту. Після активації облікового запису, ви повинні зайти в «особистий кабінет». В особистому кабінеті ви зможете завантажувати ваші фотографії та картинки. Навпроти кожної картинки буде розміщена ваше «індивідуальна» посилання для перегляду фото і наданий код для публікації на форумі або сайті.

Як заробляти на фотохостінгу: інструкція

Якщо вас цікавить заробіток в інтернеті на фотохостінгах, краще всього розміщувати посилання на ваші фотографії, зображення, картинки на форумах. Тобто ви знаходите форум з високою відвідуваністю, відкриваєте тему присвячену, наприклад, яким-небудь робам своїми руками. Заливаєте собі на фотохостінг картинки того, що ви коли-небудь робили. І розміщуєте в коментарях на форумі. Або ви можете на туристичних сайтах розмістити фотографії з відпочину.

Якщо у вас є розкручений сайт, це ще більше збільшить ваш заробіток, оскільки сотні людей щодня будуть переглядати картинки. Після того як ви наберете мінімальну виплату на фотохостінгу, ви можете виводити кошти на ваш електронний гаманець.

Сума заробітку буде залежати від вашого терпіння і посидючості в самому початку. Не забувайте, що для збільшення вашого заробітку, вам потрібно розміщувати якомога більше картинок на різних форумах, сайтах, блогах. Крім того, ви можете розміщувати фотографії в соціальних мережах і т. д. А вже потім, ви будете отримувати гроші на автопілоті.

Як бачите заробіток в інтернеті на фотохостінгах доволі простий. Читайте також 10 небезпечних помилок на фрілансі.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про