Робота мрії: як перетворити хобі у заробіток

перетворити хобі у заробіток

Робота не повинна приносити задоволення, вона повинна приносити гроші — ось принцип, якому тією чи іншою мірою слідує більшість людей. Ми звикли вважати, що фінансова компенсація є приводом терпіти умови праці, які заподіюють психологічний і фізичний дискомфорт.

Читати більше

10 способів, як працювати швидше і ефективніше протягом дня

працювати швидше

День починався продуктивно, але вже до обіду ви відчули занепад сил і незабаром замість роботи зайнялися переглядом роликів на YouTube або серфінгом в мережі. Знайома ситуація?

Читати більше

Як переконати клієнта добре заплатити?

переконати клієнта заплатити більше

Дана стаття буде жорсткою. Але інакше не можна. Не вийде пояснити те, що заважає продавати послуги за адекватною ціною. Викладені у статті поради будуть однаково корисні всім фрілансерам незалежно від спеціальності.

Читати більше

Як правильно працювати з посередниками?

як працювати з посередником

Вам пропонують цікаве замовлення. Але є нюанс. Прямого контакту з замовником немає, зате є посередник, через якого потрібно працювати. Погоджуватися чи відмовитися? Це залежить від декількох факторів. Давайте в усьому розберемося.

Читати більше

Поради для мам в декреті, які бажають заробляти в інтернеті

Робота в декреті на дому

Якщо вас цікавить робота в декреті на дому, а саме можливість максимально ефективно організувати свій час та робоче місце, пропонуємо дієві поради.

Читати більше

Як стати багатим з нуля в Україні

Як стати багатим в Україні

Існує думка, що в США чи в Європі набагато простіше стати багатим. Але чи можливо стати багатим в Україні та що для цього взагалі потрібно робити. Читайте, щоб дізнатись основні способи досягнення такої мети.

Читати більше

У нас тепер є Telegram-канал, прохання до читачів та перший КОНКУРС

telegram-канал фінтрамплін

Друзі. Ми хочемо розвивати проект, але не завжди знаємо про що цікавіше нашій аудиторії. Тому дуже просимо вас писати нам коментарі, до будь-яких статей. Також зустрічайте телеграм-канал Фінтрамплін

Читати більше

Як знайти роботу в інтернеті і де найкраще її шукати

як знайти роботу в інтернеті на rabota ua

Пошук роботи – це важлива, вартісна справа, яка має починатися з підготовки. Необхідно мати спеціальні знання і навички, оцінити свої можливості.  Але як знайти роботу в інтернеті та де шукати?

Читати більше

У цій категорії зібрані секрети заробітку в інтернеті, поради і лайфхаки, які допоможуть вам отримувати більше грошей за свою роботу. Автори блогу діляться досвідом про всі способи роботи онлайн.