Як переконати клієнта добре заплатити?

переконати клієнта заплатити більше

Дана стаття буде жорсткою. Але інакше не можна. Не вийде пояснити те, що заважає продавати послуги за адекватною ціною. Викладені у статті поради будуть однаково корисні всім фрілансерам незалежно від спеціальності.

Читати більше

Як правильно працювати з посередниками?

як працювати з посередником

Вам пропонують цікаве замовлення. Але є нюанс. Прямого контакту з замовником немає, зате є посередник, через якого потрібно працювати. Погоджуватися чи відмовитися? Це залежить від декількох факторів. Давайте в усьому розберемося.

Читати більше

Поради для мам в декреті, які бажають заробляти в інтернеті

Робота в декреті на дому

Якщо вас цікавить робота в декреті на дому, а саме можливість максимально ефективно організувати свій час та робоче місце, пропонуємо дієві поради.

Читати більше

Як стати багатим з нуля в Україні

Як стати багатим в Україні

Існує думка, що в США чи в Європі набагато простіше стати багатим. Але чи можливо стати багатим в Україні та що для цього взагалі потрібно робити. Читайте, щоб дізнатись основні способи досягнення такої мети.

Читати більше

У нас тепер є Telegram-канал, прохання до читачів та перший КОНКУРС

telegram-канал фінтрамплін

Друзі. Ми хочемо розвивати проект, але не завжди знаємо про що цікавіше нашій аудиторії. Тому дуже просимо вас писати нам коментарі, до будь-яких статей. Також зустрічайте телеграм-канал Фінтрамплін

Читати більше

Як знайти роботу в інтернеті і де найкраще її шукати

як знайти роботу в інтернеті на rabota ua

Пошук роботи – це важлива, вартісна справа, яка має починатися з підготовки. Необхідно мати спеціальні знання і навички, оцінити свої можливості.  Але як знайти роботу в інтернеті та де шукати?

Читати більше

Як додатково заробити гроші у Львові

Додатковий заробіток у Львові

Додатковий заробіток у Львові доступний для всіх, головне бажання працювати. Роботи в великому місті Лева вистачить для всіх, оскільки варіантів дуже багато. Але про все по-порядку.

Читати більше

Як заробити гроші онлайн та офлайн

Як заробити гроші

Незалежно від віку людей завжди цікавить як заробити гроші. Без них нікуди, і навіть якщо у вас невеликі потреби і ви не витрачаєте на розваги та різні дурниці, заробити достатньо виходить не завжди.

Читати більше

У цій категорії зібрані секрети заробітку в інтернеті, поради і лайфхаки, які допоможуть вам отримувати більше грошей за свою роботу. Автори блогу діляться досвідом про всі способи роботи онлайн.