Як стати успішною людиною в житті? 9 залізних порад

Як стати успішною людиною Поради та лайфхаки

На книжкових полицях є величезна кількість мотивуючих посібників, які дають поради початківцям і молодим бізнесменам. Не можна точно відповісти на питання «як стати успішною людиною в житті», так як успіх для кожного свій і цілі різні.

Цього переконання дотримуються автори наукових психологічних праць, організатори масштабних досліджень у цій сфері.

Письменниками і бізнесменами були виведені спільними зусиллями і досвідом декілька настанов, які призводять до успіху в тій чи іншій справі. Вони не гарантують багатства, але допомагають досягти поставлених цілей. Але в цій статті ми розберемо 9 звичок і навичок, які сильно посприяють вашому успіху у будь-якій сфері діяльності, в тому числі при заробітку в інтернеті.

Треба любити справу, а не прибуток

Необхідно навчитися отримувати задоволення від свого заняття. Не починати свій робочий день очікуванням завершення зміни. Людина повинна хотіти працювати далі, з більшою продуктивністю. Щоб власна справа була одночасно і хобі. Це пояснює те, що одна людина за рік може випробувати кілька видів діяльності. Вона не зуміла полюбити свою справу, вжитися в неї.

«Єдине справжнє задоволення походить від роботи, яку людина вважає видатною. А єдиним шляхом, для становлення роботи видатною, є любов і захоплення», — говорив відомий бізнесмен Стів Джобс, який заснував компанію Apple.

Навіть нинішній президент Сполучених Штатів Дональд Трамп стверджував, що йому приносить задоволення те, що він робить, а якщо любити свою справу, людина буде отримувати повноцінну віддачу.

Треба поставити собі завдання, щоб 80% роботи віднести до задоволення і пристрасті. Решта – рутина, яка є частиною нашого життя. При іншому співвідношенні справа не буде приносити успіху, так як не буде підходити людині.

Забагато роботи

Роботою вважають плату за перші кроки на сходах успіху. І кожна успішна людина знає, що незалежно від галузі своїх робіт вона наполегливо займається своєю справою. Наприклад, Ларрі Пейдж, який заснував глобальну пошукову систему Google, стверджує, що працював над створенням масштабного проекту круглу добу. І одним натхненням команда не жила. Фахівці весь вільний час відводили копіткій праці.

Перед тим, як стати успішним, кожен бізнесмен працював до сьомого поту. Але вони не були працьовитими людьми, просто працьовитими. Оскільки вони не здійснюють механічних дій, а отримують радість.

Відомому інвестору, 86-річному Уоррену Баффету, одному з найбагатших бізнесменів на планеті, ще десять років тому можна було вийти із справи і спокійно доживати свій вік, але любов до свого заняття не дозволяє цього зробити. Він стверджує, що щодня направляється в свій центр, ніби збирається писати фрески Секстинської капели. Якщо людина не відчуває такого, значить, потрібно задуматися про те, чи своєю справою вона займається.

Концентрація на важливому

Багато людей розпорошуються. Вони намагаються встигнути зробити всі справи в різних сферах. І це їм вдається, але обмежено. Успішна людина, концентрується на одній галузі. І знає все саме в цій одній сфері. Наприклад, відомий велосипедист Ленс Армстронг практично не вміє грати в футбол, але про це ніхто не замислюється, так як у велосипедному спорті у нього немає рівних.

Концентрацію проводять при виборі основних цілей, з реакцією на стримуючі фактори, які виникають. Фантаст Стівен Кінг зазначав, якщо людина бажає писати, то у особистому кабінеті повинен бути відсутнім телефон, телевізор та інші комунікації. Занадто яскраве вікно завішується шторами або спускаються жалюзі.

Це стосується не лише письменника, але і офісних працівників. Потрібно прибрати зайві шуми, предмети, які можуть відвернути.

Долаючи себе

Головним суперником на шляху до успіху є ви самі . Потрібно побороти свої забобони, ставлячи амбітні плани. А якщо загнати себе в жорсткі тимчасові обмеження, то результат не змусить себе довго знати.

Джеймс Кемерон, який зняв безліч фільмів стверджує, що чим справа важча, тим більше в нього інтересів. Кіноепопея «Титанік» режисера стала справжнім випробуванням, якого він не злякався, піднісши фільм на кінематографічний рівень, який приніс безліч «Оскарів.

Завдяки конкуренції і виникнення ризиків працездатність підвищується.

Аналіз та прислуховування до чужих ідей

Бізнес онлайн або у реальному житті, є досить креативної річчю. І творчість підприємця більше, ніж у будь-якого іншого творця. Споживачеві не подобається банальність. Кожен чекає на щось свіже і неординарне. Свої думки не приходять на розум, але можна проаналізувати чужі плани і задуми. А потім застосувати їх для себе.

Гуру рекламного бізнесу Річард Сент-Джон весь час вчиться у інших підприємців, тому часто носить при собі блокнот з олівцями. Також, він не забуває про невеликий диктофон, щоб геніальна думка не зникла.

Постійне самовдосконалення

Кожен день потрібно тягнутися до кращого – це аксіома, яку повинен запам’ятати кожен, хто прагне до успіху. Чемпіон з гольфу Тайгер Вудс дав поради, запитати в кінці року про те, чи людина успішніша, ніж рівно рік тому і наскільки пунктів. Якщо просування видно, значить, рік не минув даремно і можна похвалити за успіх. Якщо дотримуватися цього режиму постійно, кожен момент піднімаючись на один пункт вперед, то можна буде відчути себе дійсно успішним.

Для вдосконалення відточуються навички. Тому при складанні бізнес-плану особистого життя, головним пунктом плану є «Самовдосконалення».

Користь для людей

Якщо проаналізувати список мільярдерів, то можна подивитися, у більшості статок з’явився завдяки наданню корисних послуг населенню. Білл Гейтс зумів запропонувати необхідне програмне забезпечення, Сем Уолтон давав бонуси у своїх магазинах Wal-Mart.

Більшість стає успішними після пропозиції гарного бюджетного товару, наприклад, як це робив Інгвар Кампрад, заснував міжнародну мережу IKEA. Його меблі прикрашають мільйони будинків.

Щоб отримати великий дохід, недостатньо однієї любові. Потрібно заслужити любов людей через товари, щоб вони могли розплатитися за послуги. І від рівня любові потенційних клієнтів залежить рівень доходу, та коштів, які платять покупці.

Завзятість без побоювань

З кожною успішною людиною відбуваються помилки, які вважаються вічними супутниками досвіду. Деякі переживають довше. А у когось момент образи і усвідомлення проходить практично моментально.

За невдачею часто приходить розчарування. Тому тільки людина вибирає: вивести з цього корисний досвід або скочуватися повільно в прірву. Помилки і розчарування – успішна база, що дозволяє запам’ятати і йти вперед. Людина поховає своє дітище і мрії, якщо опустить руки. Тому слід все розчарування відносити до життєвого уроку.

Успіх у бізнесі

Відкрити власну справу завжди ризиковано, для цього потрібна спеціальна підготовка. Провали на початкових стадіях говорять про багато різних причини: недостатнє терпіння, якщо немає наполегливості, відсутній чіткий план з упевненістю в подальших успіхах. Крім досліджень, переконань і порад повинно велике бажання і поставлені плани, як короткострокові, так і довгострокові. Також, потрібно усвідомити три правила успішного бізнесмена:

Бути підготовленим до прийняття великої кількості ризиків, без яких успіх не прийде.

Проводити оцінку власної справи та аналізувати прогрес.

Важливою буде також робота в соціумі. Якщо людина навчиться спілкуватися з різними категоріями людей, для правильного управління колективом, налагодження партнерських контактів і так далі.

Стати успішним чи ні – залежить тільки від самої людини і її відданості своїй справі.

Співзасновник сайту Fintramplin.COM. Манімейкер з 12-річним стажем. Заробляє на власних інформаційних сайтах, партнерках.

Fintramplin
Додати коментар