Як заробляти більше грошей в 2019 році: 6 несподіваних правил, які здивують кожного

Як заробляти більше грошей Поради та лайфхаки

Питання «як заробити» і «на чому заробити» завжди вторинні для людей, які заробляють багато. Кращі способи заробітку – завжди індивідуальні. Але можу сказати одне: є певні грошові правила працюють і вони точно працюють для всіх.

Кожен з нас унікальний, і «спілкування» з грошової енергією може і повинно бути для кожного своє. Але! Є пара загальних нюансів, які просто необхідно знати і дотримуватися, якщо ви хочете заробляти більше грошей. І не важливо, чим, і як ви заробляєте.

Отже, ось вони, правила, які можуть вас здивувати.

6 працюючих грошових правил, які допоможуть заробляти більше!

Гроші є завжди. Навіть якщо їх немає!

Це переконання є наріжним каменем в даному питанні. Багато людей чи то через негативний досвід, чи то шляхом навіювання оточуючих вирішили, що все навпаки: ресурси обмежені. Грошей немає. За них треба або битися в кров, поклавши на це все життя, або навчитися обходитися без них і вважати відсутність грошей нормальним явищем. Саме це переконання провокує безініціативність страх ризикнути, змінити роботу, попросити підвищення. Людям здається, що у їх начальників грошей теж мало, або вони дуже бояться з ними розлучитися, або їх звільнять, якщо вони попросять надбавки до зарплати.

Це даремно. Одне із негласних правил звучить так: «Всесвіт дружній і сповнений ресурсів». І я знаю точно, що ті, кому трапилося володіти великими сумами або просто ніколи не відчувати нестачу в коштах, живуть і мислять під егідою цієї позиції.

Ставлення до грошей має бути, як до води в крані: навіть якщо її відключили, вона все одно десь є і обов’язково з’явиться. Ви підете кудись, з кимось поговорите, щось зробите, і вона з’явиться! Тоді так воно і буде.

Як це працює?

Ніякої містики, все просто і зрозуміло:

  1. Якщо ваш фокус спрямований на те, що грошей немає, то ви навіть не станете шукати способи їх отримати (отримувати нІчого);
  2. Якщо ваш фокус спрямований на те, що гроші є, але їх мало, то ви будете орієнтуватися лише на ті можливості, які принесуть вам мало грошей;
  3. Якщо ваш фокус спрямований на те, що грошей достатньо для всіх ваших потреб, то ваш мозок перебере всі можливі варіанти і знайде ті, які забезпечать вас усім необхідним.

Багатство прийде із зовнішнього світу тоді, коли воно з’явиться всередині

Так, фізично гроші приходять до нас ззовні від інших людей. Так, отримувати більше грошей, не залежачи ні від кого взагалі неможливо. Але щоб світ заплатив нам стільки, скільки ми хочемо, необхідно, як би заїжджене не звучало, почати з себе.

Покладаючи всю відповідальність за ваше фінансове становище на зовнішні обставини, ви залишаєтеся тим самим лежачим каменем, під який не тече вода.

Завжди є щось внутрішнє, що, зустрічаючись із зовнішніми обставинами, приводить нас до монетизації і великих заробітків. Одне неможливе без іншого. Якщо всередині у вас є 1. стійке відчуття власної бідності і 2. думка, що світ вам винен вже за сам факт вашого існування, то великого заробітку та фінансового успіху вам не бачити.

Хтось подумає: «А як же тоді вигадки про щедрий Всесвіту?». Тут в першу чергу потрібно зрозуміти, що щедрість Всесвіту полягає в необмеженості ресурсів, а не в бездумному їх раздарюванні. Тому, щоб щось отримати, потрібно спершу щось віддати: свої навички, вміння, знання, допомогу. Те, за що Всесвіт готовий вам заплатити. Щедро!

Правила заробітку грошей у всіх унікальні. Які вони у вас?

Що підійде одному, може боляче вдарити по голові іншому. Що для однієї людини стане путівкою до безбідного життя, з іншого вимордує все соки, залишивши його з порожніми кишенями. І все тому, що, намагаючись розбагатіти, люди не узгоджують способи заробітку грошей зі своєю індивідуальністю.

Це ніяка не новина, але не всі знають, що ми з вами унікальні. Кожен з нас. Наші характери і наш досвід дають нам приблизну картину того, що для нас працює, а що – марне. І якщо у людини не «зламана антена», то вона не залишиться глухою до зворотного зв’язку, яку світ їй дає. У тому числі і в фінансовому еквіваленті.

Добре заробляти можна завжди по-своєму, особливо. Згадайте зараз випадки зі свого життя, коли у вас був грошовий «прихід» (подарували, заробили більше, виграли). Що цьому передувало? Як ви мислили, що ви робили? А тепер згадайте, коли гроші від вас «втікали» (ви їх втратили, вас обікрали, не виплатили обіцяну зарплату і т. д.). Що ви робили, ким працювали, що відчували, як мислили перед тим, як це сталося?

Якщо один заробив великі гроші за допомогою торгівлі, це зовсім не означає, що і вам потрібно туди. Якщо комусь «привалило» за рахунок махінацій, це не означає, що таке зійде з рук іншому. Якщо людина заробляє великі гроші, працюючи на ставку в корпорації, це не означає, що і у вас буде так само.

Тільки ваш власний досвід підкаже вам напрямок, яке допоможе заробляти більше. Не досвід Дейла Карнегі, не досвід Річарда Бренсона і не досвід вашого успішного знайомого. Це зробить тільки Ваш Особистий Досвід і ваша особиста стратегія прийняття рішень!

Визначтеся, що для вас фінансове «дно», а що – «стеля»

Є люди, для яких жити на 200 доларів в місяць – це нормально. Є люди, для яких жити на 200 доларів в день – це нормально. Норма – це взагалі цікаве поняття: при всій її відносності, вона безпосередньо визначає ваш заробіток. Це означає, що заробляти більше, якщо не підвищивши свою норму, дуже важко.

На нашу грошову норму впливають кілька факторів:

  • Цінності. Якщо багатство і пов’язані з ним блага не входять в топ вашого хіт-параду цінностей, то вам може бути потрібно зовсім небагато грошей. Є маса людей, які легко могли б отримувати більше, але для них важливіші творчість / пізнання / сім’я / волонтерство. І начебто хочеться смачно поїсти і брендові речі купити, але поступитися заради цього чимось – ні. Це не означає, що ви не зможете заробляти більше – є маса прикладів, коли люди не ставили за мету великі гроші, а ті все одно приходили як один з результатів їх діяльності. Але давайте чесно, це скоріше виключення, ніж правило. Найчастіше великі гроші приходять до тих, хто не може і не хоче терпіти безгрошів’я і дискомфорту . Чим вище місце за важливістю в рейтингу цінностей займає достаток, тим вищою буде ваша норма.
  • Оточення. Якщо всі в вашому оточенні отримують зарплату в 3-5 тис. гривень в місяць, ви будете впевнені, що це нормально. Так, незручно. Так, на межі виживання. Але нормально. Адже «так всі живуть». А ось отримувати 30-50 тисяч гривень – ненормально, хоч і дуже класно, напевно. Це – ілюзія реальності, створена тією межею, яку день у день бачить людина, сприймаючи її як єдино існуючу. Погодьтеся, важко заробляти багато грошей, вважаючи, що це неможливо – навіть якщо людині випаде така можливість, вона на неї навіть не гляне. Багаті знаменитості здаються їй персонажами з іншого всесвіту, і, в якійсь мірі, так воно і є. Рівно те ж саме відбувається і з багатієм, який читає зведення про бідних людей.
  • Досвід. Якщо колись вам трапилося заробляти 500 доларів в день, то як би вам не довелося «фінансово впасти», ви завжди (!) Зможете повернутися до тієї суми. Досвід підняв вашу норму, вона трансформувалася і стала досяжною для вас. Плюс, це вже означає, що ви в змозі запропонувати людям щось цінне.

Визначте для себе, де починається ваше особисте «мало грошей» і закінчується ваше особисте «багато грошей». Скільки в день, тиждень, місяць, рік для вас «нормально»? Не розуміючи цього ви навряд чи наблизитися до потрібної суми і зможете заробити більше.

Читайте також: ТОП-10 найприбутковіших способів заробітку в Інтернеті 

Гроші притягують гроші

А безгрошів’я притягує безгрошів’я. Закон тяжіння? Можливо. «Що було, те й буде»? Швидше за все, так. Чи можна заробити багато, перебуваючи в грошовому вакуумі? Навряд чи. Саме тому, якщо вас щось принципово не влаштовує у вашому житті і, зокрема, в ваших доходах, то пора змінюватися і змінювати. Здійснювати зусилля і йти туди, де більше грошей і все так, як хочеться вам. Хоча б на годину!

Куди ви підете, якщо ви хочете примножити свої знання? Туди, де їх уже багато: університет, курси, книжкові магазини, сайти з науковими статтями та роботами. Точно так само слід чинити, коли є мета заробляти більше, стати багатшими. Вам потрібно буквально «виносити» себе зі старого і, можливо, безгрошового оточення туди, де багатство – природний стан справ, де його багато. Повернувшись, ви будете відчувати життя зовсім інакше.

Як це можна зробити:

  • Знаходити людей, які заробляють більше вас, і спілкуватися з ними. У моєму житті не раз підтверджувалося правило: ми отримуємо стільки ж, скільки ті, з ким ми найбільше спілкуємося . Всьому виною дзеркальні нейрони: вони переймають стратегії оточуючих, відображаючи їх. І це стосується не тільки грошей, а й зовнішності, успіху в особистому житті. (Пошук відповіді на питання «Чим же я зможу таких людей зацікавити?» Залишається за вами).
  • Зібрати гроші і поїхати туди, де грошей більше, ніж там, де ви зараз. В іншу країну, в інше місто або просто в інший, більш багатий район. Відвідуйте дорогі готелі, хоч раз повечеряйте в дорогому розкішному ресторані. Ви повинні відчути, як це – бути в розкоші. Так, бувають харизмати, які і в якомусь далекому селі зможуть заробити мільйон і створити там свій особистий Дубай. Вони володіють якимось вродженим розумінням, як і де заробляти великі гроші. Але якщо ви не цей харизмат, то енергія вашого міста буде вас сповільнювати, скільки б книжок і статей про «великі гроші» ви не прочитали. Тому, йдіть туди, де є енергія багатства, енергія грошей, і насичується нею.
  • Відкласти грошей і купити собі дійсно дорогу і якісну, бажано брендову річ. Це може бути не тільки одяг або взуття, а й техніка, косметика, меблі. Навіщо? Це – універсальний спосіб підвищити свою норму і перестати погоджуватися на менше і найгірше. Коли ви стаєте власником чогось дійсно якісного і дорогого, повернутися до користування дешевими халтурами буде набагато складніше. Плюс, такі речі є універсальними енергетичними провідниками в світ багатства. Перевірено!

Потрібно хотіти заробити гроші, а не тільки витратити їх

And last but not least. Придивіться, будь ласка, до оточуючих вас людей: чи загоряються у них очі при думці витратити гроші? Якщо так, то я вас збентежу: в вашому оточенні немає потенційно багатих людей. Радість при думках про витрату грошей просто не властива потенційно багатим людям. А ось тим, хто просто хоче отримувати більше грошей, ніж отримує зараз – цілком.

Відчуйте різницю самі: один хоче заробити мільйон доларів, інший хоче його витратити. У кого з більшою ймовірністю з’явиться цей мільйон?

Спіймали себе на тому, що хочете заробити більше грошей лише щоб їх на щось витратити? Нічого страшного. Це нормально, коли гроші приходять для реалізації мети. Просто потрібно чесно собі зізнатися в тому, на якому рівні потреб ви зараз перебуваєте, і що багато з них ще не задоволені. Зрештою, є стартові умови, які варто враховувати. Просто пам’ятайте, що заробити дійсно великі суми грошей можна лише тому, хто керується зовсім іншими мотиваторами: азартом, пристрастю, бажанням створити і отримати більше, бажанням вплинути на щось у цьому світі.

І пам’ятайте: для когось ваш середній заробіток буде лише рахунком за обід в ресторані. Не розмінюйтесь на дрібниці! Фінтрамплін вітає всіх своїх читачів з прийдешнім Новим роком, достатку вам і великого щастя!

Експерт по онлайн торгівлі, розкрутці, просуванню, заробітку на Інстаграмі та інших соціальних мережах. Спробувала більшість варіантів заробітку в інтернеті. Пише про цікаві бізнес-ідеї, продаж товарів в інтернеті та інші цікаві статті.

Fintramplin
Додати коментар