Як придумати псевдонім або нік

Як придумати псевдонім чи нік Поради та лайфхаки

Для роботи в інтернеті бажано придумати звучний псевдонім, щоб не світити справжні ПІБ. Особливо якщо вони не дуже благозвучні або не запам’ятовуються. Актуально це у фрілансі або коли ви збираєтеся розкручувати свій бренд – на Ютубі, в соцмережах або в якості популярного блогера.

В цій справі не варто поспішати, так як придумати псевдонім потрібно раз і назавжди. Так що краще зараз ви витратите зайвий тиждень, ніж потім будете кусати лікті, шкодуючи про вибір.

Як придумати псевдонім для інтернет заробітку

Дуже багато залежить від цілей, які ви переслідуєте. Погодьтеся, що для відеоблогера гумористичного каналу на Ютубі і для автора блогу з психології псевдоніми потрібно вибирати абсолютно в різних стилях. Адже часто користувачі мимоволі оцінюють людину за її ніком.

Хоча є люди, які не приховують свого імені і успішно розвиваються під справжнім ім’ям та прізвищем. Для початку давайте подумаємо, навіщо люди взагалі використовують псевдоніми:

  • Можливість приховати своє немилозвучне або банальну прізвище;
  • Небажання показувати свої справжні ПІБ, щоб розділити особистий і робочий простір;
  • Творче використання псевдоніма для більш глибокого розкриття свого образу;
  • Короткий нік, який запам’ятовується, щоб можна було реєструватися на біржах і сайтах.

У будь-якому випадку дуже багато відомих людей в інтернеті віддають перевагу звучним псевдонімом, а не своїм реальним даним. Тому варто поламати голову і створити ідеальний псевдонім саме для вас.

Який псевдонім можна придумати

Влаштуйте мозковий штурм — візьміть блокнот з ручкою або відкрийте текстовий документ на комп’ютері, а потім записуйте всі ідеї, які приходять в голову. Не потрібно зараз їх суворо відбирати, потім поглянете свіжим поглядом і побачите зовсім з іншого ракурсу. Ну або на їх основі зможете створити щось нове.

Для запуску розумового генератора можна відштовхуватися від наступних ідей:

  • Тварини — ваш знак зодіаку, символ року народження, улюблене тварина, з ким ви себе асоціюєте і т. д.
  • Дорогоцінне або не дуже камені — обирайте варіанти, які викликають позитивні асоціації.
  • Стихії і погодні явища — для створення потрібного ефекту від псевдоніма можна використовувати атмосферні слова: гроза, буря, шторм або крапель, відлига, дощ.
  • Кольори — різноманітні колірні назви, щоб викликати певні асоціації.
  • Пори року і місяця — не обов’язково ті, які ви народилися, а просто улюблений час року.
  • Рід діяльності — письменники обирають псевдоніми, пов’язані з рукописами (перо, текст, письменник), програмісти — з комп’ютерами, дизайнери — з малюванням і т. п. Щоб після одного погляду на ваш псевдонім замовник зрозумів — він розбирається в цьому.

Не варто, звичайно, приймати все буквально і вибирати псевдонім «Пишу Тексти». Обіграйте ідею, з’єднайте кілька слів, зробіть іменник прикметником або переведіть на іноземну мову.

При складанні псевдоніма можна використовувати приставки: Dr. Mr. Mrs. Ms.

Як придумати псевдонім з імені та прізвища

Для «серйозних» областей краще вибирати псевдоніми у вигляді «ім’я прізвище». Це викликає довіру і повагу, люди будуть сприймати всерйоз ваші роботи і ви самі будете почувати себе впевненіше з таким «повним» псевдонімом. Особливо це актуально при виданні своїх книжок, ведення блогу або у навчанні людей різними способами (інфобізнес, коучінг, тренінг тощо).

Залиште своє ім’я — якщо ваше ім’я зрозуміло і приємно для слуху, можна використовувати його в якості псевдоніма. Вам буде простіше спілкуватися з людьми, розповідати про себе і в цілому комфортніше себе почувати, якщо до вас будуть звертатися звичним чином.

Перегляньте словники імен — там перераховані різні імена та описані їх значення. Придбайте ім’я, яке сподобається вам за звучанням, і при цьому має сприятливе значення. Деякі імена при бажанні можна переінакшити в прізвище.

Анаграма — візьміть свої реальні дані, міняючи букви місцями або замінюючи їх, придумайте новий варіант. Змінювати можна не тільки свої, але і чужі ім’я з прізвищем.

Додаткові способи як вибрати нікнейм

Вивчіть родовід — подивіться імена і прізвища ваших предків. Може бути у вашої бабусі чи прабабусі була дуже красива прізвище або ім’я. Можна з’єднати ім’я від бабусі, прізвище від прадіда. Бажано засновувати псевдонім на іменах людей, які викликають у вас приємні спогади.

Обіграйте імена кумирів — випишіть у список людей, якими ви захоплюєтеся. Автори книг, футболісти, співачки, вчені і т. п. А потім складіть ідеальний для себе варіант вибравши один варіант або змішавши кілька у своєрідній манері.

Візьміть за основу назву міста, де ви виросли. Навіть не в прямому звучанні, а обігравши його. Варіант особливо хороший для мешканців провінційних міст і селищ, назви яких мало кому відомі. Тоді дійсно вийде ефектно.

Використовувати іноземні слова — іноді переклад на іншу мову перетворює звичайну прізвище в оригінальний псевдонім. Наприклад, Камнєв англійською перетворюється в Камінь, а Бєлов — Уайт.

Використовуйте генератор імен — в інтернеті можна знайти спеціальні сервіси, куди можна ввести слово і генератор запропонує різні варіанти. Серед них можна знайти цікаві або вони наштовхнуть вас на відмінну думку.

Якщо надалі збираєтеся виходити на іноземну публіку, варто відразу вигадувати інтернаціональний псевдонім.

В такому інтимному питанні складно давати поради, адже придумати псевдонім ви повинні самостійно. Продумати яким він буде (з імені та прізвища або просто слово), на якій мові його писати, яке написання використовувати і т. д. Поради з цієї статті тільки підштовхнуть вас в потрібну сторону, а решта залежить від вас.

Співзасновник сайту Fintramplin.COM. Манімейкер з 12-річним стажем. Заробляє на власних інформаційних сайтах, партнерках.

Fintramplin
Додати коментар