Що таке інфобізнес та як почати заробляти на ньому

Що таке інфобізнес

На сторінках веб-сайтів і блогів все частіше миготять перед очима слова «інфобізнес» і «інфопродукт», а поряд з ними кружляють «прибуток», «успіх» і «фінансова незалежність».

Такі слова напевно інтригують кожного освіченого користувача. Настав час познайомитися з цими поняттями.

Що таке інфобізнес

Що ж таке інфобізнес і як на ньому заробити? Інфобізнес в першу чергу бізнес з усіма витікаючими наслідками. Це важка робота, що вимагає від людини певних рис характеру: далекоглядності, терпіння, цілеспрямованості, бажання вчитися і віри в свої сили. І ця робота приносить хороші гроші, якщо ви досягаєте фінішу. Деякі помилково плутають його з МЛМ-бізнесом. Корінь «інфо» говорить про суть цього бізнесу – інформацію. Ви надаєте інформацію зацікавленій аудиторії, вона її купує, а ви при цьому заробляйте гроші. МЛМ ж є мережевим маркетингом – це дещо інша сфера діяльності.

Кожен з нас експерт в якійсь галузі знань, а в якійсь аутсайдер. Якщо у вас з’явилася необхідність добре розібратися в малознайомій області знань, вам знадобиться певна інформація. Її можна одержати різними способами: прочитати гарну книгу або подивитися відеокурс, відвідати семінари, конференції, тренінги або піти до спеціаліста на консультацію. Саме на цьому будується бізнес: один ділиться необхідною інформацією з іншим.

Основне завдання інфобізнесмена

Якщо дивитися на цей процес більш масштабно, то завдання інфобізнесмена полягає у створенні ефективного продукту, який необхідний великій масі людей, і в його вигідною продажу. Наприклад, ви пишете книгу на тематику, що хвилює багатьох, організовуєте рекламну кампанію, налаштовуєте продажі (прийом платежів, видача товару) і продаєте. Робиться це один раз, а прибуток буде надходити до тих пір, поки ваша система працездатна. І зручніше організовувати продаж свого досвіду через інтернет, де географічний простір не впливає на криву продажів. Інтернет – ідеальне місце для цієї сфери діяльності.

З чого починається інфобізнес?

Зваживши всі плюси і мінуси, ви вирішили, що інфобізнес вам цікавий і бажаєте приєднатися до «клубу інфобізнесменів». Тоді варто ознайомитися з класичними принципами, за якими більшість підприємців заробляють гроші, продаючи свої знання:

  1. Вибір ніші

Наприклад, особистісний ріст, здоров’я, відносини або створення сайтів. Від цього кроку залежить, які суми ви будете отримувати в кінці, оскільки кожен з напрямків має свій потенціал і рівень затребуваності.

  1. Створення сайту

або блогу на відповідну тематику, це основний крок. Наприклад, ви вибрали нішу «Здоров’я», значить сайт може бути, наприклад, про лікування хворіб в домашніх умовах.

  1. Наповнення сайту корисним контентом

Ваш проект має бути наповнений корисними статтями, відеоматеріалами або аудіозаписами.

  1. Залучення аудиторії до свого сайту

Для цього використовуються різні рекламні методи, а сам сайт оптимізується.

  1. Створюйте розсилку. З кожним листом читач все більше довіряє вам, принаймні до цього необхідно прагнути. Довіра людей – запорука успіху.
  2. Паралельно робіть свій інфопродукт (книгу, відеоуроки, програму і так далі). Як правило, він безкоштовний. Працюйте над другим продуктом (платним) і повільними кроками підводите своїх читачів до свого релізу – зацікавлюйте їх.
  3. Повідомляєте своїй аудиторії про вихід новинки, заробляєте гроші на її продаж.

Цей короткий виклад – лише початок заробітків. Існують і інші важливі аспекти, які дозволяють відійти від наведеної системи, але суть та ж. Є способи заробітку на інфобізнесі, в яких не потрібно створювати свій продукт, а досить рекламувати чужі, наприклад, такий спосіб заробітку в інтернеті як партнерські програми в цьому вам допоможе. Сам сайт приносить прибуток власнику, стаючи місцем для реклами і просування чужих інфопродуктів.

Основна проблема інфобізнесу та заробітку на ньому

Основним мінусом інфобізнесу є недовіра користувачів. В Україні, на жаль, будь-які інфопродукти у багатьох асоціюються з обманом, спосіб відбирання грошей у населення. Так, в цьому є велика частка правди, оскільки шахраї швидко опановують прибуткові ніші. Ця сфера діяльності дуже насичена різного роду діячами, які продають “пустишки”, книги або відеоуроки з нульовим рівнем цінності інформації. Найгірший варіант – поширення різного роду програм, які за запевненням продавця повинні приносити користь, а насправді є вірусом. Але вам не варто втрачати надію, якщо ваші плани – просування цікавого інфопродукту, то довіра користувачів точно з’явиться з часом.

Найважче в інфобізнес почати і не зупинитися, коли місяць за місяцем у вас немає грошового результату і успіхом зовсім не пахне. Ускладнює життя скептицизм близьких, які не вірять у таку можливість. Якщо ви будете вірити в себе, щодня присвячувати себе цій справі, постійно вдосконалювати свої знання у своїй області, результат обов’язково буде високим. Успіхів вам і хай ваш інфобізнес буде дійсно прибутковим та успішним!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.