Заробіток на перегляді відео

заробіток на перегляді відео

Напевно найбільш простий спосіб заробити трохи грошей. Заробіток  на перегляді відео в інтернеті підійде початківцям та просто лінивим.

На YouTube велика конкуренція і, щоб привернути увагу користувачів до своїх відео-роликів, деякі власники каналів платять гроші за перегляди і деякі дії.

Не безпосередньо, а за допомогою спеціальних сервісів і сайтів по накрутці переглядів. Оплата за таке просте дію не дуже висока, але і нічого складного робити не доведеться.

Як почати заробляти на переглядах відеороликів

Для такого заробітку не знадобиться нічого, крім облікового запису youtube. Для цього достатньо завести пошту gmail.com і зайти на сайт www.youtube.com. Бажано заповнити акаунт, щоб він не був зовсім порожнім. Як мінімум поставити аватарку і вказати ім’я. Фактично, такий вид роботи можна було б назвати “заробіток на ютуб

На самому youtube такі завдання знайти складно — адміністрація не схвалює будь-які накрутки, і за подібні оголошення можна отримати бан. Так що набагато простіше і швидше подивитися спеціальні сайти. Їх в інтернеті не дуже багато, принаймні з нормальною кількістю замовлень.

Проблема в тому, що сайти найчастіше розміщують не так багато відеороликів, щоб виконавцю не вистачало кілька рублів до мінімальної суми на вивід. У мене така ситуація була з декількома сайтами, які пропонують заробити виключно на перегляді відео: smmok-yt, vizona.ru, veedok.ru.

Бували випадки, коли сайти раптово закривалися, і не можна було вивести кошти. Тепер намагаюся працювати тільки на багатофункціональних сайтах, де крім завдань для YouTube зустрічаються й інші — принаймні зможу дійти до мінімальної суми на вивід.

Вам буде цікаво прочитати нашу статтю: Заробіток на перегляді фільмів. У ній ми постарались розкрити дану тему максимально широко. Ви отримаєте відповіді на найбільш поширені питання.

Сайти для заробітку на перегляді відео

В списку нижче ви побачите сайти, де можна заробляти на відеопереглядах:

Насправді їх значно більше, але я виокремив основні.

Лише за перегляд відео рідко платять великі гроші, зазвичай це копійки, так що варто звернути увагу на перегляди з додатковими завданнями. Так ви зможете заробити більше.

Як виконувати завдання

Найчастіше в самих завданнях не дають пряме посилання на потрібне відео. Дають лише інструкції як знайти: ввести в пошук певне слово, знайти в списку відео з такою назвою і картинкою, подивитися і виконати дію.

Дії бувають різні, але в цілому можна виділити такі типи завдань:

  • Поставити лайк
  • Написати коментар по темі відео
  • Подивитися відео, змінивши IP на іноземний (Європа, США)
  • Клацнути на рекламу і пробути на сайті не менше 15 секунд.
  • Перейти на рекламі, на сайті походити по сторінкам (не менш 3) і на кожній бути за 10 секунд.

Останній варіант передбачає заробіток на перегляді реклами. Адже саме за рекламу платять і самим авторам каналу. Тому вони зацікавлені, щоб на каналах клікали по рекламі.

Зазвичай оплата залежить від складності завдання і витрачається часу, але трапляються нерозумні замовники, які платять декілька копійок за серію переходів. З такими я не рекомендую зв’язуватися.

Як я заробляю на переглядах відео і реклами

Я пробувала працювати з багатьма сайтами, але врешті зупинилася на двох найбільш зручних і прибуткових: forumok.com і cashbox.ru. Нехай на них з’являється не так багато завдань, але зате оплата вище, ніж на інших сайтах.

Та й завдання зазвичай прості і зрозумілі: лайкнути, підписатися, залишити коментар. Зробити це дуже просто — відкрити завдання, скопіювати посилання на потрібне відео і вставити в іншому вікні браузера. Іноді потрібно шукати вручну, але це не забирає багато часу.

Самі відео я зазвичай не дивлюся — запускаю, а потім йду назад, вибираю нові завдання. Коли пройде достатньо часу, повертаюся і виконую інші завдання: поставлю «палець вгору», підпишуся або залишу коментар, орієнтуючись на назву та коментарі інших користувачів.

Читайте статтю Як стати партнером Youtube

Якщо коментую першим, тоді доведеться спочатку вникнути в відео і тільки після цього щось писати, щоб було дійсно по темі. По часу займає зазвичай 10-30 секунд, якщо не враховувати перегляд.

На інших сайтах замовлення беру рідко — не люблю виконувати цілу купу завдань, які займають в загальному рахунку кілька хвилин. Навіть якщо за них заплатять по 5 рублів, доведеться витратити занадто багато часу.

За 5 рублів доведеться витратити дуже багато часу і енергії, а в кінці є ймовірність, що замовник причепиться до нюансів і не заплатить. Так що рекомендую відразу оцінити складність завдання і якщо буде потрібно багато часу, просто не брати таке завдання.

Загалом заробіток на перегляді відео не дозволяє отримати дуже великі гроші, але добре підійде початківцям і особливо людям, які люблять дивитись різні ролики.

Гроші на будь-якому із перелічених сервісів виводяться на Webmoney чи інші електронні гаманці.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (23 голосів, оцінка: 4,26 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ОляКатеринаМарінаОльгакостя Recent comment authors
  Підпишіться  
найновішими найстарішими з найвищим рейтингом
Сповітити про
костя
Гість
костя

Хочу заработать

Ольга
Гість
Ольга

Хочу заробити

Маріна
Гість
Маріна

Хочу заробити

Катерина
Гість
Катерина

Хочу заробити

Оля
Гість
Оля

Хочу заробити