Заробіток на перегляді відео

заробіток на перегляді відео Заробіток на YouTube

Напевно найбільш простий спосіб заробити трохи грошей. Заробіток  на перегляді відео в інтернеті підійде початківцям та просто лінивим.

На YouTube велика конкуренція і, щоб привернути увагу користувачів до своїх відео-роликів, деякі власники каналів платять гроші за перегляди і деякі дії.

Не безпосередньо, а за допомогою спеціальних сервісів і сайтів по накрутці переглядів. Оплата за таке просте дію не дуже висока, але і нічого складного робити не доведеться.

Як почати заробляти на переглядах відеороликів

Для такого заробітку не знадобиться нічого, крім облікового запису youtube. Для цього достатньо завести пошту gmail.com і зайти на сайт www.youtube.com. Бажано заповнити акаунт, щоб він не був зовсім порожнім. Як мінімум поставити аватарку і вказати ім’я. Фактично, такий вид роботи можна було б назвати “заробіток на ютуб

На самому youtube такі завдання знайти складно — адміністрація не схвалює будь-які накрутки, і за подібні оголошення можна отримати бан. Так що набагато простіше і швидше подивитися спеціальні сайти. Їх в інтернеті не дуже багато, принаймні з нормальною кількістю замовлень.

Проблема в тому, що сайти найчастіше розміщують не так багато відеороликів, щоб виконавцю не вистачало кілька рублів до мінімальної суми на вивід. У мене така ситуація була з декількома сайтами, які пропонують заробити виключно на перегляді відео: smmok-yt, vizona.ru, veedok.ru.

Бували випадки, коли сайти раптово закривалися, і не можна було вивести кошти. Тепер намагаюся працювати тільки на багатофункціональних сайтах, де крім завдань для YouTube зустрічаються й інші — принаймні зможу дійти до мінімальної суми на вивід.

Вам буде цікаво прочитати нашу статтю: Заробіток на перегляді фільмів. У ній ми постарались розкрити дану тему максимально широко. Ви отримаєте відповіді на найбільш поширені питання.

Сайти для заробітку на перегляді відео

В списку нижче ви побачите сайти, де можна заробляти на відеопереглядах:

Насправді їх значно більше, але я виокремив основні.

Лише за перегляд відео рідко платять великі гроші, зазвичай це копійки, так що варто звернути увагу на перегляди з додатковими завданнями. Так ви зможете заробити більше.

Як виконувати завдання

Найчастіше в самих завданнях не дають пряме посилання на потрібне відео. Дають лише інструкції як знайти: ввести в пошук певне слово, знайти в списку відео з такою назвою і картинкою, подивитися і виконати дію.

Дії бувають різні, але в цілому можна виділити такі типи завдань:

 • Поставити лайк
 • Написати коментар по темі відео
 • Подивитися відео, змінивши IP на іноземний (Європа, США)
 • Клацнути на рекламу і пробути на сайті не менше 15 секунд.
 • Перейти на рекламі, на сайті походити по сторінкам (не менш 3) і на кожній бути за 10 секунд.

Останній варіант передбачає заробіток на перегляді реклами. Адже саме за рекламу платять і самим авторам каналу. Тому вони зацікавлені, щоб на каналах клікали по рекламі.

Зазвичай оплата залежить від складності завдання і витрачається часу, але трапляються нерозумні замовники, які платять декілька копійок за серію переходів. З такими я не рекомендую зв’язуватися.

Як я заробляю на переглядах відео і реклами

Я пробувала працювати з багатьма сайтами, але врешті зупинилася на двох найбільш зручних і прибуткових: forumok.com і cashbox.ru. Нехай на них з’являється не так багато завдань, але зате оплата вище, ніж на інших сайтах.

Та й завдання зазвичай прості і зрозумілі: лайкнути, підписатися, залишити коментар. Зробити це дуже просто — відкрити завдання, скопіювати посилання на потрібне відео і вставити в іншому вікні браузера. Іноді потрібно шукати вручну, але це не забирає багато часу.

Самі відео я зазвичай не дивлюся — запускаю, а потім йду назад, вибираю нові завдання. Коли пройде достатньо часу, повертаюся і виконую інші завдання: поставлю «палець вгору», підпишуся або залишу коментар, орієнтуючись на назву та коментарі інших користувачів.

Якщо коментую першим, тоді доведеться спочатку вникнути в відео і тільки після цього щось писати, щоб було дійсно по темі. По часу займає зазвичай 10-30 секунд, якщо не враховувати перегляд.

На інших сайтах замовлення беру рідко — не люблю виконувати цілу купу завдань, які займають в загальному рахунку кілька хвилин. Навіть якщо за них заплатять по 5 рублів, доведеться витратити занадто багато часу.

За 5 рублів доведеться витратити дуже багато часу і енергії, а в кінці є ймовірність, що замовник причепиться до нюансів і не заплатить. Так що рекомендую відразу оцінити складність завдання і якщо буде потрібно багато часу, просто не брати таке завдання.

Загалом заробіток на перегляді відео не дозволяє отримати дуже великі гроші, але добре підійде початківцям і особливо людям, які люблять дивитись різні ролики.

Гроші на будь-якому із перелічених сервісів виводяться на Webmoney чи інші електронні гаманці.

Постійний автор Фінтрамплін. Експерт з питань інтернет-маркетингу, фрілансу та онлайн бізнесу. Пише про різні способи заробітку онлайн, перспективні бізнес ідеї та напрямки бізнесу. Основні захоплення: фантастична література та кіно, комп'ютерні ігри (геймер зі стажем).

Fintramplin
Залишити відповідь

 1. костя

  Хочу заработать

  Відповіcти
 2. Ольга

  Хочу заробити

  Відповіcти
 3. Маріна

  Хочу заробити

  Відповіcти
 4. Катерина

  Хочу заробити

  Відповіcти
 5. Оля

  Хочу заробити

  Відповіcти
 6. Леся

  Хочу приєднатися до такої роботи

  Відповіcти