Заробіток на лайках – 15 крутих сайтів, де платять за лайки

Як заробити на лайках

Вивчати складні види заробітку в інтернеті зовсім не обов’язково. Адже далеко не кожен вибирає цю нішу, щоб отримувати мільйони. Деякі хочуть легко підробити, а для цього зараз є маса варіантів. Отримувати реальні гроші вдається навіть за такі прості дії як лайки в соціальних мережах.

Такий варіант підробітку найбільш актуальний для дітей, підлітків та студентів, у яких є вільний час.

Заробіток на лайках – 15 крутих сайтів, де платять за лайки ми представимо в цій статті, а також пояснимо, кому потрібно за це платити і скільки реально заробити. Про це способі написано багато статей, але в них або сильно завищують реальний дохід, або представляють далеко не всі якісні сервіси.

Заробіток на лайках без вкладень це реально?

Новачкові складно повірити, що за це хтось платить, але це не міф. Забудьте про ті яскраві заголовки, в яких обіцяють 45 рублів за лайк. Це обман, такого не буває. Навіть по рублю за лайк це варіанти, які доволі рідко трапляються. Незважаючи на низьку оплату, цей варіант варто використовувати, тому що часу на такі доручення йде мало. Якщо паралельно користуватись декількома сервісами то підробіток для новачків буде досить відчутним.

Замовляють лайки в соціальних мережах реальні люди. Комусь хочеться накрутити їх під своїми фотографіями, інші роблять це для поліпшення статистики майданчику, треті привертають увагу до посту і викликають довіру (нібито багатьом сподобалося). Причини можуть бути різними, але гроші вливаються одні й ті ж.

На цій сторінці будуть представлені кращі сайти для заробітку на лайках. Чому не користуватися однією системою? Замовники користуються різними проектами, а саме лайки просять поставити за гроші не так часто. Тому, доведеться перемикатися від одного сервісу до іншого, інакше дохід буде занадто маленький.

Як відбувається заробіток на лайках і підписках?

Сервіси трохи відрізняються, але в цілому вони схожі, тому інструкція по одному з них повинна стати універсальною. Для цього скористаємося проектом CashBox Виконавцю потрібно пройти звичайну реєстрацію (іноді вистачає авторизації) і перейти до завдань. Навпроти кожного з них є кнопка «лайкнути».

При натисканні на неї відкривається сторінка, де потрібно виконати дію. Це може бути не тільки лайк, наприклад, в списку пропонують поділитися посиланням і платять за це більше. Ми розповідаємо про заробіток на лайках, тому просто ставимо сердечко.

Далі потрібно повернутися на сторінку з завданнями, де навпроти взятого доручення з’явиться вже інша кнопка для перевірки. Тиснемо на неї і відразу отримуємо оплату.

На цьому сайті є зручна статистика по виконаним завданням. Ось вам простий приклад заробітку, правда виконувалися всі доступні завдання, а не тільки лайки.

У кожного проекту є обмеження для виведення. На кешбокс це всього 1 рубль . Набираєш мінімалку і замовляєш виплату. Способи також відрізняються, найчастіше це платіжні системи та номера телефонів. Лише в рідкісних випадках пропонують заробіток на лайках з виводом на карту.

Кращі сайти для заробітку на лайках без вкладень з виводом грошей

Зараз сервісів під накрутки в соціальних мережах відкрито дуже багато. Але далеко не всі вони настільки популярні, щоб можна було постійно виконувати завдання і не чекати. Навіть на великих сайтах іноді доводиться чекати нових замовлень, а найчастіше вони створюються в цих сервісах :

 1. VkTarget– зараз цей сервіс пропонує заробляти через 6 соціальних мереж. Потрібно підключити свої сторінки і чекати повідомлень. Зібравши 25 рублів можна замовляти виплату через платіжні системи або на телефон.
 2. Forumok – тут теж після реєстрації потрібно додати сторінки від соціальних мереж. Їх перевіряють модератори, після чого дозволяється відправляти заявки за завданнями. Середні винагороди тут вищі, але і вивід доступний лише на Webmoney (мінімалка – 250 рублів).
 3. LikesRock – зарубіжний сервіс, яким зручніше користуватися через офіційну програму. Зареєструйтеся та скачайте її, завдань тут завжди багато, але винагороди невеликі. Виплати від 30 євро на PayPal, Payeer.
 4. V-like – реєструватися не потрібно, авторизуйтесь через Вконтакте і відразу починайте ставити лайки за гроші. Платять по 10 копійок, додатково можна заробити через Instagram, YouTube і Telegram. Вивід на Вебмані, Яндекс і телефон.
 5. SMMOK – це лідер за кількістю завдань, тому що тут з рекламодавців беруть менше грошей. Відповідно, винагороди нижчі (3-5 копійок). Вивід від 50 рублів на Вебмані.
 6. Social Tools – не так давно сервіс переробили, тепер він ще зручніший. Після реєстрації необхідно додати свої сторінки. За ним будуть приходити завдання, середні винагороди тут хороші, але замовлень мало.
 7. VkSerfing – на цьому сайті можна заробляти на лайках ВК, інші соц. мережі не підтримуються. Нові завдання з’являються щодня, виплати від 50 рублів на Яндекс, Webmoney або телефон.
 8. VkStorm – ще один сервіс відповідний для заробітку на лайках та підписках лише Вконтакте. Внутрішній рахунок ведеться в поінтах (бонус за реєстрацію 25 поінтів). Вони змінюються на реальні гроші при виведенні. Виплати на всі популярні платіжки.
 9. Vprka – старий сервіс, де проводяться розіграші автомобілів. Заробляти можна не тільки через соціальні мережі, є окремі завдання. Виводити можна від 50 рублів і тільки через Webmoney.
 10. Promovk – по інтерфейсу сильно нагадує СММОК, але цей сервіс пропонує заробіток на лайках і підписках тільки ВК. Гроші виводяться після набору більше 50 рублів на Ківі або Webmoney.

Всі ці сервіси однакові в плані схеми роботи. Одні користувачі сюди приходять, щоб замовити накрутку. Інші, щоб легко підробити. Адміністрація лише виконує роль гаранта і надає зручний майданчик.

Де ще можна заробити на лайках в Інстаграме, ВК, Фейсбук?

Крім сервісів накруток в соціальних мережах, заробіток на лайках пропонують більше сервісів. У них є різна робота, за завданнями просять проходити реєстрацію, що-небудь завантажувати, дивитися відео і так далі. Виконувати завдання трохи складніше, але і оплата значно вище:

Винагороди вказані в доларах, за виконання цих завдань по актуальному курсу платять від 2 до 5 рублів. Погодьтеся, це набагато краще, ніж 5-10 копійок, але врахуйте. У таких завданнях встановлюють вимоги до акаунтів (наприклад, з певного міста чи від 100 друзів). А також після виконання, потрібно відправляти посилання на свою сторінку (натискати кнопку «Перевірити» зручніше). Але на такі незручності можна закрити очі, адже платять більше.

Дорогі завдання шукайте на цих сайтах:

 1. Wmmail – сайт з оплатою в доларах. Тут є обмеження для центових завдання, де вказується тільки одну дію. Загалом тут кілька тисяч доручень, а за найскладніші оплата понад 5 $. Виводити гроші можна за допомогою різних платіжних систем або прямо на телефон.
 2. Socpublic – аналогічний букс, тільки з іншим дизайном і рублевих балансом. Доручень тут теж маса, в деяких просять поставити лайки і проявити іншу активність в соціальних мережах. Виплати доступні за все від рубля, на вибір пропонуються всі відомі платіжки.
 3. Seosprint – рекордсмен серед поштовиків за кількістю завдань. Тут їх найбільше, але середні винагороди трохи знижені. Зате немає нічого зайвого, баланс ведеться в рублях, виплати різними платіжними системами. Головне не забувати свій акаунт на довго, його можуть видалити за неактивність.
 4. Qcomment – основна ідея даного проекту, це накрутка коментарів. За таку роботу добре платять, але доступ до замовлень відкривається після здачі іспиту. Без його проходження, можна виконувати дрібні завдання з соціальних мереж. Лайки серед них рідко попадаються, в основному, підписки і репости.
 5. Advego – тут найдорожчі завдання і найвимогливіші замовники. Це єдиний проект, що пропонує заробіток на лайках з виводом на карту (а також на QIWI і Webmoney). Взагалі, це біржа статей, де серйозно заробляють професійні копірайтери, але в розділі «Пошук роботи» є дрібні замовлення.

Якщо ви хочете виконувати завдання тільки по лайках, то знову ж таки варто зареєструватися на декількох сайтах. Краще не обмежуватися і братися за інші види роботи. Наприклад, ті ж коментарі приносять на порядок більше, а писати їх можуть навіть новачки.

Скільки грошей приносить заробіток на лайках і коментарях?

Деякі відгуки говорять, що заробіток на лайках – дає 45 рублів за лайк . Це маячня, таких винагород не буває. Спираючись на особистий досвід і думку знайомих виконавців завдань, вдається в добу збирати близько 300 рублів. Це не тільки на завданнях з лайками, а й паралельно виконуючи інші замовлення в соціальних мережах.

Якщо братися за завдання з коментарями і відгуками, реально отримувати по 500 рублів в день. Не забувайте, що це простий підробіток для новачків, заробіток на лайках точно не зробить вас мільйонером.

Як збільшити дохід з сайтів для заробітку на лайок?

Через невелику прибутковості, багато людей швидко покидають такий підробіток. Цілком реально зробити заробіток на лайках більш прибутковим, для цього є 3 способи:

 1. Для заробітку на лайках потрібно використовувати одночасно всі представлені сервіси. Саме лайки замовляють не так часто і завдання додаються в різні системи.
 2. Ще один варіант збільшити дохід – зареєструвати декілька акаунтів (через різні браузери) і використовувати різні сторінки від соціальних мереж.
 3. У кожному сервісі по накрутці лайків є партнерська програма. За запрошення виконавців і рекламодавців нараховуються винагороди.

Останній пункт варто виділити, тому що через партнерські програми вдається створити пасивне джерело прибутку. Набрав велику активну команду, вони трудяться, а тобі нараховується відсоток від доходу.

Увійдіть у свій кабінет у будь-якому із перелічених сайтів, отримаєте своє посилання і починайте його поширювати. Вам може стати в нагоді стаття – де знайти рефералів, там представлені найефективніші способи набрати велику команду.

Інші способи заробітку для новачків

Сайти заробітку на лайках – це далеко не все, на чому можна легко підробити в інтернеті. Є багато інших проектів і способів. Ніколи не можна зупинятися на чомусь одному, потрібно шукати різні варіанти, можливо, інші методи вас зачеплять більше:

 1. Заробіток на яйцях – прості і цікаві, а заробляти в них вдається без вкладень. Вони ідеально підходять для набору рефералів, там дуже вигідні умови.
 2. Заробіток на текстах – пиши та продавай статті на будь-які тематики. Всього за один великий і якісний пост реально отримати 500-1000 гривень, вкладення не потрібні.
 3. Заробіток на кліках – виконання завдань на поштовиках, пов’язаних з переходами по сайтам.
 4. Заробіток на капчі – розгадування символів з картинок (перевірка на ботів). Найпростіша робота, за кожне розпізнавання платять до 6.5 копійок.
 5. Заробіток на автосерфінгу – поки ви будете виконувати завдання і отримувати гроші за лайки, спеціальні програми і сервіси будуть платити за переходи по сайтам.

Заробіток в Інстаграмі (інших соц. мережах) на лайках і підписках реально простий, але тільки якщо паралельно працювати в інших напрямках, вдається збирати нормальні гроші. Вирішуйте самі, чим краще займатися, вибір величезний і під кожен спосіб вже відкрито безліч чесних сайтів. Навіть новачкові під силу збирати дохід в мережі, потрібно лише час.

4 думки про “Заробіток на лайках – 15 крутих сайтів, де платять за лайки”

 1. Наталія

  Та це реально , заробити грошей в Інтернеті ставлячи лайки або написавши позетивний коментар або інші варіанти

  1. Дем'ян Фартович

   Само-собою, що реально. Хоча це й далеко не найприбутковіший спосіб, але один з найпростіших, це точно. А скільки вам вдавалось вже заробити на лайках? Бо я колись працював так і років 7 тому одного дня заробив цілих 300 рублів, але працював при цьому зразу на 4 сайтах. І це тоді для мене були дуже великі гроші, я був ще студентом.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.