Додатковий заробіток у вільний час без вкладень: на дому, без інтернету і в інтернеті – 30 способів підробітку

Якщо ви шукайте додатковий заробіток у вільний час, значить ви потрапили за адресою!

У сьогоднішній статті ми розповімо вам про 30 різних способів отримання додаткового доходу: більшість з них не вимагають досвіду роботи! До того ж ми дамо вам слушні рекомендації і поділимося своїм досвідом додаткового заробітку без вкладень.

Незалежно від того який саме підробіток ви шукайте: в інтернеті, на дому, офлайн роботу без інтернету — впевнені, що кожен з вас підбере для себе щось підходяще!

Звичайно, кращий варіант – перетворити своє хобі / захоплення в джерело доходу, в цьому випадку ви із задоволенням будете проводити час за роботою, та й ще отримувати за це гроші. Про це ми також розповімо детальніше.

Також можливо вам буде цікаво дізнатися про те, як грамотно економити гроші – про це у нас є окремий розділ!

Отже, сьогодні ви дізнаєтеся:

  • З чого почати новачкові?
  • Де і на яких сайтах можна знайти підробіток ?
  • Як заробляти в інтернеті, не виходячи з дому?
  • Як без досвіду (і з досвідом) підробляти в «офлайні»?

Ми дуже старалися, щоб зробити статтю максимально корисною для вас, сподіваємося, нам це вдалося. Тому будемо дуже вдячні, якщо після прочитання статті ви оціните її!

Зміст

Три популярних сервіси для додаткового заробітку

Друзі, перш за все хочемо представити 3 популярних онлайн-сервіси, на яких можна заробляти, виконуючи різні дрібні доручення.

Наприклад, потрібно передати кореспонденцію, надати послуги домашнього майстра або відвезти людину. Є також досить багато завдань, які можна виконувати віддалено, перебуваючи вдома.

Робота нескладна і при відсутності зайвої ліні можна підробити непогану надбавку до заробітної плати. Працювати можна коли зручно, за вільним графіком.

Найчастіше у замовників популярністю користуються такі послуги, як:

  • доставка, клінінгові послуги, побутові послуги;
  • допомога через інтернет (написання рефератів, текстів; структурування даних; переклади);
  • комп’ютерна допомога;
  • домашній майстер (ремонт меблів, техніки, сантехнік, електрик).

Виконавці, як і замовники ретельно вибираються системою, тому шахрайство на подібних ресурсах виняток.

При тому перераховані сервіси підійдуть не тільки в якості додаткової підробітку, але і в якості основного заробітку. Деякі виконавці, які спочатку планували лише підробляти, з часом повністю переходять на дані майданчики і заробляють тільки на них.

Ось власне і вони:

Лідер в ЮАнеті в серед спеціалізованих сайтів з підробітку. Цей майданчик працює з 2012 року не тільки на Україні, але і у великих містах Росії, Білорусі та Казахстану. За весь час замовниками було розміщено понад 800 000 завдань. Є додатки для мобільних пристроїв.

Де ще шукати роботу і підробіток, як не на найбільшій дошці оголошень в Україні ОЛХ. Тут пропонують все і всі, кому не лінь.

  • «Доручено» (Сайт: porucheno)

Онлайн сервіс пошуку працює з 2007 року в 1900 містах. Доступно маса різних замовлень для підробітку!

Увага! Далі багато цифр буде наведено в рублях, бо саме в цій валюті розраховуються численні сайти, які орієнтуються на ринок СНГ. Всі заробітки потім можна буде перевести через обмінники в гривні.

Додатковий заробіток в інтернеті без вкладень – список сайтів і способів (14 способів)

В даному розділі статті ми наведемо ряд способів, які дозволять вам заробляти віддалено на дому в звичній і комфортній обстановці. Для цього вам потрібно лише вільний час, комп’ютер, доступ в інтернет і ваше бажання.

Якщо ж ви хочете заробляти саме «офлайн», то можете відразу перейти в наступний розділ статті.

 Спосіб 1: ведення / створення спільнот в соцмережах

Практично кожен з нас проводить багато свого часу в соціальних мережах. А чи знали ви, що соцмережі можуть приносити непоганий додатковий дохід. Є 2 основних варіанти.

Перший — створити самому групу, наприклад в тому ж Фейсбук можна створити групи на абсолютно різні тематики, починаючи від домашнього рукоділля і закінчуючи садівництвом і кулінарією. Вибирайте ту тематику, яка вам найближча.

Навіть в невеликих групах чисельністю учасників від 10 до 20 тисяч чоловік можна в день розміщувати один-два поста вартістю 100-300 гривень (залежить від тематики). В місяць заробіток може досягати 3-10 тисяч гривень і далі необмежено. Великі ж спільноти можуть приносити помітно більше — 1000-3000 гривень в день!

Другий більш простий спосіб — ведення за плату вже розкручених спільнот. Особливих знань для цього не потрібно, від вас вимагається публікувати пости, розміщувати рекламу і в цілому розвивати спільноту. Працювати можна у вільний час по кілька годин на день. За ведення 1 спільноти зазвичай платять до 3-5 тис. гривень на місяць.

Вільні вакансії часто можна знайти прямо на стіні в групах соцмереж.

Спосіб 2: Яндекс Толока

Сервіс Яндекс Толока з’явився нещодавно, і для багатьох людей, у яких зовсім немає ніяких навичок, він є просто знахідкою (особливо для студентів і школярів).

Скільки заробляють на Яндекс Толоці?

Можна зайти на форум сервісу і почитати думку форумчан. Великих грошей від даного сервісу очікувати не варто, але в середньому близько пари тисячі рублів на місяць (працюючи по кілька годин в день) заробляти цілком під силу навіть новачкам. Дохід може бути і вищим, якщо приділяти роботі більше часу.

В цілому всі завдання на Толока не складні. Можна виділити 2 основних види завдань. Це завдання, спрямовані на пошук інформації, її коригування; завдання, при яких необхідно працювати з фото, мультимедіа та сайтами. На Толока кожному виконавцю присвоюється рейтинг, з його зростанням будуть доступні нові вигідні завдання.

Гроші можна отримати на електронні гаманці Яндекс гроші, PayPal, Skrill або на карту Приват Банку.

 Спосіб 3: Копірайтинг

Якщо ви любите писати статті і робите це з задоволенням, то тоді можна спробувати себе на біржах копірайтингу. Мені наводилося працювати на багатьох ресурсах, але окремо хочеться виділити біржу ЕТХТ. У чому ж її основні плюси?

  • Величезна кількість замовлень. За моїми підрахунками щодня розміщується близько тисячі різних завдань вартістю від 5 до 200 рублів за тисячу знаків. Намагайтеся після реєстрації не брати копійчані замовлення і в налаштуваннях профілю налаштуйте фільтр на пошук замовлень від 30/1000;
  • Лояльна модерація. Банять на ЕТХТ тільки за дуже злісні порушення, наприклад, якщо ви здаєте неунікальні тексти або ображаєте грубо користувачів в місцевому чаті;
  • Зручна система виведення. Можна виводити гроші на WebMoney, Яндекс Гроші, QIWI. Дуже зручно те, що недавно був налаштований вивід і на банківські карти, хоча за терміновий вивід відсоток, що стягується біржею все-таки кусається.
  • Зручний інтерфейс. Це величезний плюс, особливо для новачків. Ви відразу зрозумієте, як реєструватися і де можна брати замовлення.

На сайті є різні типи завдань. Зокрема, це рерайтинг, SEO-копірайтинг, копірайтинг, переклади. Також ви можете там продавати свої фотографії. Але з особистого досвіду ідея не дуже, бо всі беруть фото на безкоштовних фотостоках.

Новачок без проблем може заробити на продажу або написанні текстів близько 3-7 тисяч рублів. А скільки ж заробляють самі топові автори? Зверніть увагу на скрін. Один бал рейтингу дорівнює десяти рублям, відповідно перший в списку автор заробив 111 тисяч 819 рублів.

Звичайно заманливо, але часто такі заробітки не самостійні, а результат колективної праці копірайтерів, коли команда набирає багато замовлень, але я знаю авторів, які самостійно заробляли 40-50 тисяч в місяць на біржі.

Спосіб 4: Створення каналу на Яндекс Дзен

Заробити на написанні статей можна і за допомогою авторського каналу на сайті Яндекс Дзен. Щоб канал став успішним, потрібно публікувати цікаві і затребувані пости на ходові теми. Наприклад, політика, новини, краса і здоров’я, туризм, автомобілі, різні історичні розповіді.

Коли канал набере більше 7 тисяч переглядів за тиждень, ви зможете монетизувати канал і отримувати гроші з реклами за перегляди ваших статей.

В середньому за 1 тис. переглядів платять від 40 до 80 рублів. Вивести зароблене можна на ПейПал і Яндекс гаманець.

Також в статті можуть включатися рекламні банери або відео. Наприклад, за один банер можна отримати 30 рублів. При великій кількості статей можна заробляти близько 50-60 тисяч рублів на місяць пасивно.

Спосіб 5: Транскрибація аудіофайлів

Ще один простий варіант віддаленого заробітку — транскрибація. Суть такої гранично роботи проста і полягає в розшифровці аудіо і відео записів в звичайний текстовий формат. Наприклад, вам пропонується аудіозапис семінару, який необхідно прослухати і записати у вигляді тексту.

Більшість завдань на транскрибацію файлів розміщуються на біржах фрілансу: наприклад, на Ворк-Зілла.ком, Fl.ru.

Подібний додатковий заробіток особливо підходить студентам і людям, у яких ще немає досвіду і навичок, що дозволяють заробляти на чомусь іншому.

Оплачують транскрипцію по різному: хвилина переводу аудіо в текст може коштувати як 6 рублів, так і 20 руб., все залежить від замовника, тривалості і складності запису. В середньому за розшифровку півгодинного запису, можна заробити близько 200-300 рублів!

Для прискорення процесу транскрибації можна користуватися спеціальними безкоштовними програмами (наприклад, Express Scribe), які допоможуть вам перетворити мову в текст.

Спосіб 6: Опитувальники

Любите відповідати на питання? В цьому випадку можливо вам підійде заробіток на опитувальниках-один з найпростіших способів заробити в Інтернеті.

Заробітки звичайно не колосальні, але і робота досить проста. Серйозний дохід опитувальники не принесуть, але приблизно 1-3 тис. рублів на місяць заробляти можна, небагато, але на невеликі витрати наприклад, типу мобільного зв’язку та інтернету має бути достатньо.

Все що вам буде потрібно зареєструватися на опитувальниках, заповнити профіль і періодично перевіряти свою пошту, на яку і будуть приходити пропозиції пройти платні опитування.

Серед найбільш популярних себе сайтів-анкет можна вказати наступні:

  • Власна думка;
  • «Анкетка.РП»,
  • «ИнтерОпрос»,
  • «Оросник»,
  • “Платне опитування»,
  • «Експертна думка».

Спосіб 7: адміністрування сайтів в Інтернеті

З повсюдним розвитком сайтів дуже високий попит на таку спеціальність, як адміністратор/контент-менеджер сайтів. Професія сама по собі не складна і не вимагає особливих знань і умінь. Тому часто можна знайти роботу без досвіду, аби було бажання.

Основне завдання контент-менеджера — наповнення сайтів статтями, іншими словами такий фахівець замовляє тексти у копірайтерів, їх редагує і публікує на сайті.

Актуальні вакансії на адміністрування сайтів часто публікують на біржах фрілансу, а також майданчиках вакансій (напр. olx.ua чи rabota.ua).

Залежно від зайнятості (без досвіду роботи) можна отримувати від 3 000 до 20 000 гривень. Фахівці з досвідом роботи 1-3 роки при повній зайнятості зазвичай заробляють 10-30 тис. гривень.

Спосіб 8: Біржа Kwork

На сайті KWORK я зареєструвалася в серпні. Зручно те, що пропозиції надходять прямо на пошту. Можна перейти за посиланням і почати виконання завдання, на яке виділяється близько доби часу.

Взагалі KWORK є величезною біржею фріланс-послуг (ось тут огляд сайту), на якому за кожне завдання пропонується фіксована оплата в 500 рублів.

Ви створюєте в особистому кабінеті свій кворк, вказуєте навик, досвід, додаєте інформацію і чекаєте замовників. Якщо звернути увагу на скрін головної сторінки сайті KWORK, то можна помітити, що пропонувати на ньому можна величезну кількість найрізноманітніших послуг.

Тобто ви можете займатися версткою сайтів, SMM-просуванням, Фріланс-послугами у вигляді написання статей, продажем текстів, веб-дизайном, перекладом, переведенням аудіо в текст і багатьма іншими.

Мінус особисто для мене криється в тому, що комісія з одного кворка становить сто рублів і це доволі багато.

Спосіб 9: Робота в Яндексі

Ще один варіант забезпечення себе додатковим доходом – віддалений підробіток в Яндексі. До претендентів пред’являють мінімальні вимоги, особливі навички в більшості випадків не потрібні. Також є можливість працювати за гнучким графіком.

На даний момент на Яндексі доступні дві віддалені вакансії, які дозволяють працювати не виходячи з дому:

  1. Асесор (оцінка якості пошукової видачі, збір та обробка даних)
  2. Фахівець служби підтримки таксі (обробка вхідних повідомлень від клієнтів, водіїв)

Заявку можна подати перейшовши за вищевказаними посиланнями і заповнивши анкету.

Спосіб 10: Work-zilla

Ресурс Work-zilla вважається однією з найбільших бірж фрілансу, яка працює ще з 2012 року. Щодня на біржі трудяться тисячі різних фрілансерів. Завдання на сервісі носять наступний характер:

  • Копірайт, рерайт, СЕО-копірайт;
  • Переведення аудіо в текст;
  • Розміщення оголошень на різноманітних майданчиках;
  • Обдзвін клієнтів з пропозицією послуг компанії;
  • Робота з таблицями і наповнення сайтів;
  • Розкрутка груп в соціальних мережах;
  • Створення, розробка та оптимізація сайтів.

Ціни на замовлення різні, але навіть новачкові реально заробити 200-300 рублів за день. Середня вартість завдання на біржі становить близько 250-450 рублів. Виконавці з досвідом заробляють до двох тисяч рублів за добу.

Замовники створюють завдання, а виконавці у відгуках пропонують свої послуги. Далі замовник вибирає виконавця, який буде виконувати замовлення. Після виконання замовлення зароблені гроші переводять на особистий баланс виконавця.

З плюсів можна відзначити величезну кількість замовлень (при цьому близько 30% всіх замовлень дістаються новачкам). З мінусів — необхідна платна підписка для повноцінного доступу до завдань.

Спосіб 11: Відгуки

Якщо ви товариська людина і з задоволенням готові ділиться своїм досвідом користування тими чи товарами і послугами, то ви можете писати свої відгуки на таких сайтах відгуків і заробляти гроші. Суми в середньому виходять невеликі, але до 1-2 тисячі рублів на місяць заробляти можна.

Серед сайтів найбільш популярні на даний момент: irecommend.ru, otzovik.com, spasibovsem.ru, forumok.com.

Які умови пред’являються до відгуків?

  • Зазвичай відгук повинен бути розміром не менше 500 знаків. Оптимально писати відгуки розміром 3-4 тисячі знаків разом з фотографіями, бо такі тексти читачі прочитують найохочіше;
  • Відгук зобов’язаний бути унікальним. Тобто не можна взяти чужий відгук і видати його за свій. За такі речі вас цілком можуть заблокувати на сайті;
  • Відгук треба писати в інформативному ключі. Пишіть тільки про те, з чим ви стикаєтеся або добре розбираєтеся.

Писати оптимально один відгук в день, так як виплати на позначених вище сайтах припиняються, якщо ви нічого не пишете протягом тридцяти діб. Чим популярніші ваші відгуки, тим більший ваш заробіток.

Спосіб 12: виконання студентських робіт (курсові, контрольні, дипломи) та репетиторство

Свої практичні знання ви можете застосувати у сфері написання дипломних, курсових, контрольних рефератів або ж просто займаючись репетиторством.

Я теж іноді підробляю подібним чином. Пропозиції про роботу мені надсилають на пошту. За дипломні і курсові не беруся, але за контрольні або реферати беруся із задоволенням. В якості заробітку це може приносити близько 5 тисяч рублів на місяць і вище.

Можна запропонувати свої послуги самостійно в соціальних мережах або на сайті ОЛХ або ж звернутися з пропозицією про співпрацю.

Спосіб 13: продаж товарів або надання послуг на OLX

Ресурс OLX – це величезний майданчик, на якому продається гігантська кількість найрізноманітніших товарів. І на цьому майданчику при певній кмітливості можна дуже навіть непогано заробляти.

Можна продавати як вживані товари, так і абсолютно нові речі. Напевно у вас є маса речей або техніки, яку можна продати. До того ж ОЛХ – чудовий майданчик, на якому можна підробляти, пропонуючи різні послуги (майстер на годину, манікюр, вигул собак, створення сайтів, налаштування реклами, послуги з доставки).

Варто сказати те, що на сайті непогано продаються наступні категорії товарів:

  • Дрібна і велика побутова електроніка;
  • Різноманітні планшети, ПК та інші гаджети;
  • Кухонне приладдя;
  • Одяг та взуття;
  • Різні аксесуари (годинники, парасольки, шкіргалантерея);
  • Ювелірні прикраси;
  • Домашні тварини і товари для них.

Товари для продажу можна закуповувати як дрібним оптом на місцевих ринках. А ще ви можете закуповувати товари в Китаї на тому ж Аліекспресс «і продавати їх масово вже на ОЛХ, обійшовши створення інтернет-магазину.

Продавати вигідно з Китаю можна іграшки, одяг, електроніку, аксесуари, предмети для побуту. Важливо тільки закупити першу партію і спробувати продати її. Якщо все піде вдало, то тоді ваш маленький бізнес цілком можна поставити на потік.

Спосіб 14: Створення свого блогу/сайту

Ще один перспективний напрям хорошого заробітку в інтернеті — це створення свого сайту або блогу. При всьому цьому сайт дозволить вам зайнятися любимо справою і за це ще й отримувати гроші!

Наприклад, ви любите подорожувати, тоді чому б вам не відкрити туристичний сайт, де ви будете ділитися своїм досвідом і знаннями. Якщо ж у вас є дитина і досвід її виховання, то розповідайте про це! Або ж ви добре розбираєтеся в будівництві, тоді створіть інформаційний сайт про будівництво будинків. Тематик величезна кількість — вибирайте на будь-який смак!

З часом сайт може стати основним джерелом доходу і навіть приносити в рази більше, ніж ви заробляєте зараз!

Просто визначитеся з тематикою, почніть писати корисні статті (сервіс wordstat.yandex.ru допоможе вам зрозуміти на які теми можна писати), розмістіть рекламу на своєму сайті (Адвордс, Яндекс Директ, партнерські програми) і отримуйте пасивний дохід. Відповідно, чим більше буде відвідуваність вашого сайту, тим вищим буде дохід!

Наприклад, на сайті туристичної тематики з відвідуваністю близько 1500-2000 осіб на добу можна заробляти близько 10-20 тис. гривень на місяць.

Створити свій сайт насправді і не така складна штука, головне-постійно розвивати його, публікувати нові і корисні статті, які будуть цікаві читачам!

Додатковий підробіток без інтернету + способи заробітку на дому (14 способів)

Для тих же, хто не хоче підробляти в Інтернеті, ми підготували 14 найбільш популярних способу по заробітку грошей в “реалі”. Багато з наведених нижче варіантів підробки не передбачають наявність навичок і досвіду, тому вони підійдуть буквально всім.

Все, що вам потрібно для роботи – це бажання і, звичайно, ж відсутність ліні. Ви можете заробляти навіть на своєму хобі. Наприклад, продавати свої вироби, картини, пекти торти або тістечка, підробляти за допомогою клінінгових або кур’єрських послуг.

Варіант 1: підробіток пішим кур’єром

Робота пішим кур’єром – це нескладне заняття, яке може приносити непоганий дохід до основної роботи. Плюс до того ж вона не вимагає якихось особливих навичок. Єдиний навик, який потрібно від вас – це гарна витривалість, так як подорожувати по місту розвозячи замовлення доведеться багато і часто.

Виконуючи всього кілька замовлень в день кур’єр може в середньому заробляти від 500 до 1500 грн в день! Графік гнучкий, зручний і він підбирається з урахуванням вашої основної зайнятості. При цьому працювати можна як пішки, так і на особистому автомобілі.

Варіант 2: Клініг-прибирання квартир

Клініг або прибирання квартир – це відмінний варіант для підробітку у вільний час. У великих містах є маса компаній, куди можна влаштувати і потім підібрати для себе оптимальний графік. Також ви можете дати самостійно оголошення про послуги клінінгу на той самий ОЛХ.

У звичайний пакет клінінгу входить наступне:

  • Вологе прибирання приміщень;
  • Миття підлоги;
  • Винесення сміття;
  • Боротьба з пилом;
  • Підтримуюча прибирання.

Робота не тяжка, але вимагає певної старанності. Також краще почитати про способи сучасного прибирання, якщо ви плануєте подавати оголошення самостійно. В середньому в місяць підробляючи можна спокійно заробляти 15-20 тисяч гривень.

Варіант 3: Роздача листівок і розклеювання оголошень

Робота промоутером нескладна і вона підійде практично будь-якій людині, а найбільше студентам. Вам потрібно лише роздавати листівки або розносити їх по домівках.

В середньому промоутери при роздачі листівок заробляють близько 100-200 рублів на годину, саме мінімальне замовлення на роздачу триває чотири години. При поширенні листівок платять від двадцяти п’яти копійок до одного рубля за штуку. На місяць при неповній зайнятості цілком можна заробити7-10 тисяч гривень.

Якщо говорити про плюси такої роботи, то це нескладна праця, яка не вимагає для себе особливих навичок. Є і мінуси. Зокрема, стояти на ногах доведеться довго, а від цього людина досить швидко втомлюється.

Також роздавати листівки доводиться не тільки в приміщенні, але і на вулиці, а погода може бути різною, тому враховуйте ще й це. Роботу промоутером не можна назвати постійною, але для тимчасового підробітку вона підходить ідеально.

Варіант 4: Оператор колл-центру

Працювати оператором колл-центрі можна як офлайн, так і віддалено вдома, за гнучким графіком. Робочі зміни можуть тривати від чотирьох до дванадцяти годин часу. Можна підібрати для себе як п’ятиденну робочу систему, так і інший більш зручний графік.

Професія доволі проста, тому досвід в більшості випадків не потрібен. В обов’язок оператора входить оформлення заявок і запитів людей з сайту, прийняття дзвінків, консультування клієнтів по товарах і послугах, підготовка звітів про виконану роботу. Для роботи в домашньому колл-центрі достатньо виходу в інтернет, гарної гарнітури, посидючості і більш-менш нормальної дикції.

Зарплата у оператора колл-центру погодинна і її розмір залежить ще й від якості вашої роботи. При частковій зайнятості оператором можна заробити близько 15 тисяч гривень.

Роботу оператором можна шукати безпосередньо на сайтах великих служб таксі, інтернет-магазинів, банківабо ж на агрегаторах вакансій.

Варіант 5: Підробіток в таксі

Якщо у вас є водійські права, то чому б не почати підробляти в таксі? Професія досить затребувана і приносить непоганий дохід! Навіть свій автомобіль мати зовсім не обов’язково (машину вам можуть надати таксопарки). При всьому цьому ви можете працювати тоді, коли вам буде зручно! І ще важлива деталь — у вас не буде начальників!

Серед найпоширеніших служб таксі, яким потрібні водії таксі, можна виділити:

  • Убер
  • Оптимальне таксі.

Варіант 6: Підробіток на сервісі БлаБлаКар

При наявності свого автомобіля підробляти також можна за допомогою сервісу попутників БлаБлаКар.ру, особливо якщо ви часто їздите на машині з одного міста в інше. Для вас це може стати хорошим джерелом додаткового заробітку.

Просто зареєструйтесь на сайті, вкажіть час, вартість передбачуваної поїздки, кількість вільних місць і чекайте відгуку від попутників!

Варіант 7: Надання послуг з ремонту та будівництва

Якщо ви непоганий електрик, сантехнік, добре розбираєтеся в побутовій техніці, то тоді можна подати оголошення про свої послуги на різноманітні рекламні майданчики. Хороший майстер ніколи не залишиться без грошей і навіть в регіонах такі фахівці спокійно заробляють на місяць від двадцяти тисяч і більше.

Де можна шукати замовників? Насправді сайтів безліч і краще розміщувати оголошення про свої послуги скрізь, де тільки можна.

Варіант 8: Догляд за тваринами

Захоплення домашніми вихованцями можна перетворити в прибуткову справу. Пропонувати послуги по догляду за тваринами можна на безлічі майданчиків, таких як Кабанчик чи ОЛХ.

Часто зайнятим господарям потрібен вигул собак. За одну прогулянку можна цілком виручити до 300 гривень. Є ще одна хитрість. Подивіться увагу на людей, що гуляють у вашому районі. Якщо людина швидко закінчує прогулянки і поспішає додому, значить у нього немає часу на вигул. Просто підійдіть і запропонуйте свої послуги.

Підробляють гроші і на утриманні домашніх тварин. Припустимо, людина їде у відпустку, а віддати кота і собаку просто нікому, тому ви можете побути господарем нового вихованця і заробити гроші. На утриманні платиться за утримання тварини від 200 до 400 гривень на день, і власники повинні ще вас забезпечити кормом і іграшками для свого маленького друга.

Маєте таланти до шиття? У такому випадком можна відкрити ательє з пошиття одягу для тварин. Фантазія може бути абсолютно безмежною.

Наприклад, костюмчик із фланелі для собаки дрібної породи в інтернет-магазині коштує близько 1000 гривень, і такий ви можете зшити буквально за півгодини часу. Можна навіть підробити собачим або котячим перукарем, займаючись груммінгом. Одна стрижка може коштувати від 200 до 500 гривень в залежності від породи і складності роботи.

Варіант 9: Пропонування своїх послуг онлайн

Якщо ж у вас є які-небудь навички та вміння, то підробіток можна знайти на сайті Кабанчик ЮА. Це великий спеціалізований сервіс по підбору приватних фахівців, яким можете стати і ви.

Даний сайт в самий раз підійде репетиторам, ремонтникам (сантехнікам, електрикам, обробникам…), майстрам краси, спортивним тренерам, аніматорам, ведучим, фотографам, психологам і т. д.

Варіант 10: Здача в оренду житла (кімнати чи квартири)

Якщо у вас є порожнє житло або кімната, то чому б їх не здати в оренду і отримувати з цього додатковий дохід. Просто додайте безкоштовні оголошення про здачу на OLX, RIA або на сервісі Airbnb.ru. Особливо непогано на оренду можна заробити жителям великих і туристичних міст!

Варіант 11: Виготовлення тортів, мафінів, капкейків на замовлення

Вмієте і любите готувати? Тоді чому б не створити свій маленький бізнес прямо у себе в квартирі? Мафіни, капкейки і торти на замовлення можна готувати на замовлення, розміщуючи оголошення про їх реалізації в соціальних мережах або рекламних майданчиках.

Зараз увійшло в моду замовляти красиво оформлені солодощі для днів народження, дитячих свят, корпоративів, весіль. Все, що вам потрібно це холодильник, хороша духовка, умілі руки і кондитерські інгредієнти, які можна купити в будь-якому великому гіпермаркеті.

Визначтеся з підсумковою ціною своїх виробів, орієнтуючись на складність рецепта, транспортні витрати, час приготування, собівартість продукції.

Добра порада! Обов’язково обійдіть всі кондитерські магазини, порівнявши ціни на продукцію. Клієнтів можна шукати серед знайомих і друзів, в соціальних мережах, на рекламних майданчиках. В середньому один торт коштує 1000 – 2000 гривень, при вазі в 2-3 кілограма. Забезпечити постійний дохід може приготування хоча б двох тортів на тиждень.

Варіант 12: Виготовлення меблів

Виготовлення меблів своїми руками користується величезною популярністю і столярна справа може приносити вам столичний дохід.

Меблевики займаються виготовленням столів, стільців, прихожих, гардеробних, шаф-купе, ексклюзивних меблів. Мебляр приймає у клієнта замовлення, здійснює креслення і після схвалення починає виготовляти свою продукцію.

Шукати клієнтів також можна через соціальні мережі або рекламні майданчики. При цьому хороші меблевики завжди будуть нарозхват, так як працює принцип сарафанного радіо. В середньому меблярі в регіонах при достатній кількості замовлень можуть заробляти до 100 тисяч гривень в місяць.

Варіант 13: Виготовлення хенд-мейд речей

Останнім часом неухильно зростає попит на речі, зроблені своїми руками.

Ідей хенд-мейду величезна кількість, наприклад жінкам можна зайнятися виготовленням прикрас, саморобного мила і свічок, біжутерії, одягу; чоловіки ж можуть виготовляти дерев’яні іграшки для дітей, садові скульптури, плетені меблі і т. д.

Просувати свою продукцію можна через групи в соціальних мережах, свій сайт, на ресурсах: ОЛХ, Ярмарок майстрів, на форумах, а також за допомогою реклами.

Корисні рекомендації для тих, хто шукає підробіток – 7 порад

А зараз ми наведемо кілька корисних рекомендацій, завдяки яким можна підібрати для себе ідеальну нішу для підробітку. Важливо розуміти, що самий безцінний ресурс для вас – це час. І не можна його витрачати на порожні заняття.

Тому займатися треба не тільки тим, що прибутково. Важливо в довгостроковому плані знайти собі роботу до душі і за своїми вміннями, тільки тоді ви зможете працювати з справжнім задоволенням.

Порада №1: Визначтеся з нішею для заробітку

Не хапайтеся за те, що модно і максимально прибутково на ваш погляд. Припустимо, професія веб-програміста може приносити дохід у 2-5 тисяч доларів на місяць, але якщо у вас немає навичок програмування, то як тоді ви будете взагалі працювати?

Орієнтуйтеся на свої вміння, таланти, прагнення і професійні навички. Саме вони будуть вашим головним козирем в пошуку дохідного підробітку. Краще вибрати завдання, яка буде реальним і здійсненним для вас. І не бійтеся невідомості — просто дійте!😀

Порада №2: Виберіть сайт, на якому ви захочете зареєструватися

Якщо ви плануєте працювати віддалено, то дуже уважно ставитеся до вибору майданчика для заробітку. Не полінуйтеся почитати відгуки про сайт на різноманітних сервісах. Підбирайте сайти з хорошою репутацією, особливо якщо це біржі фрілансу. Подивіться на інтерфейс, він повинен бути для вас зрозумілим і інтуїтивним.

Добре, якщо сайт буде підтримувати кілька систем виведення на карту або платіжні електронні системи. Важливу роль відіграє модерація, яка зобов’язана ввічливо спілкуватися з користувачами і відповідати вчасно на всі зазначені вами питання.

Порада № 3: порахуйте вкладення, якщо ви збираєтеся створювати бізнес вдома

Пропрацюйте свою бізнес-схему. Якщо ви збираєтеся щось виготовляти вдома і потім реалізовувати, то тоді порівняйте аналогічні пропозиції в інтернеті.

Візьміть калькулятор і порахуйте, скільки грошей вам потрібно для придбання матеріалів, плюс до цього додається час виготовлення та складність роботи. І тільки вже на цій підставі можна визначитися з рентабельністю і ціною.

Порада №4: Не женіться за великими грошима і починайте з малого

Велика помилка багатьох початківців фрілансерів криється в тому, що вони спочатку хочуть обійняти неосяжне. Але як вам довірятимуть замовлення, якщо у вас немає напрацьованої клієнтської бази, досвіду і хоча б мінімального портфоліо?

У будь-якій справі доводиться починати з малого, промацувати грунт і тільки потім визначатися з тим, чи цікаве вам взагалі це заняття. З досвідом ви будете отримувати набагато більше, і це природно.

Порада №5: Створюйте конкурентоспроможний продукт

Зараз існує величезна конкуренція між тими, хто пропонує свої товари або послуги. Ваш продукт повинен бути конкурентоспроможним. Наприклад, ви вирішили продавати мило ручної роботи. Чим зацікавити покупця?

Зробіть маркетинговий хід конем. Замовте красиву упаковку, придумайте свій бренд, робіть акценти на те, що ви продаєте екологічно-чисту продукцію за вигідними цінами. Просто включіть уяву і дійте нестандартними способами. В такому випадку ви зможете створити реальний конкурентоспроможний товар, який буде користуватися популярністю на ринку.

Порада № 6: займіться брендингом і створіть свій імідж

Імідж – це все. Це відноситься як до тих, хто хоче почати свою справу, так і до тих хто хоче знайти собі хорошу роботу. Зробіть себе впізнаваним і тоді покупці точно потягнуться до вас.

Не будьте одним з безликих виконавців. Барвиста назва чіпляє, можна придумати навіть якусь історію про те, як ви стали займатися своєю улюбленою справою. Якщо ви займаєтеся бізнесом на дому, то обов’язково придумайте свій власний товарний бренд!

Порада №7: Уникайте шахраїв

На жаль, в будь-якій сфері шахраї –  це далеко не рідкість (особливо в Інтернеті). Не погоджуйтеся на пост-оплату, якщо ви працюєте зовсім з незнайомим замовником. Уважно вивчайте всі сайти, на яких ви плануєте працювати.

Також слід починати підробляти на біржах або спеціальних перевірених користувачами ресурсах, де є можливість арбітражу та проведення безпечної угоди. Не вірте обіцянкам того, що вам без досвіду і портфоліо будуть платити великі гроші. Це далеко не так. Завжди все починається з малого, а безкоштовним буває лише сир в мишоловці.

Висновки

Ми розповіли вам про найцікавіші і працюючі способи, що дозволяють отримувати додатковий дохід в будь-який зручний час. Якщо у вас складна матеріальна ситуація і підробити треба тут або прямо зараз – то деякі із способів реально ефективні.

Свій же бізнес з часом для багатьох може стати справою всього життя, і ви назавжди зможете забути про ненависний задушливий і переповнений офіс. Можливо вистачить працювати на інших, і почати піклуватися про своє благополуччя?

Оголошення від партнерів

Друзі, не забувайте ділитися своїм досвідом і думкою на тему додаткового заробітку в коментарях нижче! А на цьому на сьогодні все! Щиро бажаємо вам успіхів у всіх ваших починаннях і хороших заробітків! 😉

Залишити коментар