Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Заробіток на коментарях в інтернеті

Заробіток на коментарях

Статтю оновлено:

Інтернет просто величезний в плані вибору роботи. У цій статті ми поговоримо про заробіток на коментарях.

Коментувати статті просто так вже не вигідно, на цьому можна заробляти. Більшість шукають заробіток без вкладів, оскільки при інвестуванні грошей є ризики втратити їх. Заробіток на коментарях вибирають з кількох причин. По-перше, це можливість писати те, що думаєш, по-друге, не потрібно при цьому мати вищу освіту і спеціальні знання.

Платні коментарі використовують сайти, щоб збільшити свою популярність та отримати додатковий трафік.

Як заробляти на коментарях та відгуках

Принцип роботи тут досить простий, потрібно вибрати продукт, організацію і коментувати. Коментарі можуть бути як негативні, позитивні, так і нейтральні.

Скільки коштує коментар?

Замовники готові оплатити кожен коментар, один коментар в 150 символів –  4 рубля –  це непогана ціна, враховуючи, що в середньому за 1000 символів в копірайтингу платять 30-60 рублів на відповідних біржах.

Виконуючи всі умови замовника, ви зможете стати окремим його виконавцем, до якого він буде постійно звертатися, тоді ви завжди будете забезпечені роботою. Постійних замовників потрібно шукати, і дорожити ними.

Зазвичай, коли один раз ви робите все правильно, ви можете потрапити у так званий «Білий список» авторів. Це означає, що в наступний раз, замовник буде просто публікувати завдання для перевірених авторів.

Для чого потрібні платні коментарі?

Коментарі потрібні для залучення трафіку користувачів, наприклад, на сайт, чим більше коментарів — тим більше користувачів буде на проекті. Коментарі потрібні для організації, позитивний відгук завжди буде до речі.

А головне коментарі – прихований маркетинг:

  • Подумайте, чи будете ви купувати якийсь товар, не маючи відгуків?
  • Чи будете купувати щось в інтернет магазині, в якому немає живої аудиторії?
  • А може, будете спілкуватися на порожньому форумі, в якому немає користувачів?

Може ви купите новий понад секретний тренажер для схуднення за методикою американського спецназу?

Відповіді на ці запитання самі. Тому грамотні фахівці з продажу, знають, що спочатку потрібно ввести продукт на ринок рекламою. А інтернет – це спілкування між людьми в першу чергу.

Скільки можна заробити на коментарях?

Написавши в день 50 коментарів, ви вже отримаєте 200 рублів. У середньому заробіток на коментарях — 100-400 рублів в день.

Але писати потрібно постійно.

Важливо дотримуватися правила сайту і біржі, не можна копіювати текст з інших ресурсів через це заблокують акаунт. Дотримуйтесь правил пунктуації та орфографії, не допускайте помилок, пишіть по справі, не лийте воду.

На будь-якій біржі коментарів є партнерська програма, якщо у вас є здібності залучати інших користувачів, то ви зможете отримувати додаткові гроші завдяки залученим вами рефералам, тобто отримувати прибуток за їхню працю.

Сайти для заробітку на коментарях

Біржа контенту Etxt – одна із найбільших текстових бірж. Тут можливість писати і розміщувати коментарі та відгуки.

Детальний огляд Etxt.

Біржа завдань Kwork – цікава фріланс біржа для роботи на різних напрямках. Революційна біржа, можна взяти замовлення на коментарі та відгуки відразу на 500 рублів.

Читайте наш детальний огляд роботи на Kwork.

Біржа Qcomment – це біржа завдань, коментарі, відгуки, лайки, репости. Треба пройти невеличкий тест, вивід від 100 рублів.

Детальний огляд сайту Qcomment.

Біржа WPComment – ще одна біржа завдань, коментарі, відгуки, перегляди, інші завдання.

Заробіток на коментарях підійде скоріше для зовсім новачків. Так, це дуже хороша альтернатива таким порожнім заняттям як заробіток на опитуваннях або капчі. Працювати потрібно буде кілька годин в день.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про