Заробіток в інтернеті без вкладень – ТОП-22 способи + найкращі сайти

сайти для заробітку без вкладень

Заробіток в інтернеті без вкладень цікавить багатьох людей, які почали працювати онлайн і не хочуть ризикувати. І сьогодні дійсно є чимало способів отримати гроші за роботу онлайн без жодних внесків.

У цій статті ми максимально чесно і детально розповімо про всі можливості, які доступні тим, хто хоче заробити гроші, але при цьому не хоче нічого вкладати.

Якщо ви прочитаєте її, то будете знати:

 1. Який заробіток без вкладень варто вибрати, а який слід оминати, щоб вас не обманули;
 2. Як заробити перші гроші в мережі в Україні, не вкладаючи ні копійки;
 3. Які існують способи заробітку без вкладень в інтернеті;
 4. Скільки на цьому можна заробити;
 5. Які є перевірені сайти, що дозволяють отримувати хороші гроші.

Спочатку ви дізнаєтесь про перевірені проекти, на яких можна працювати, і приблизно виберете для себе найбільш підходящі. Після цього обов’язково прочитайте нашу інструкцію, яка допоможе вам отримувати максимальну вигоду від роботи без вкладень. Вона знаходиться в кінці статті і покроково описує все, що вам потрібно знати.

А якщо ви хочете дізнатись взагалі про всі можливості заробляти, то радимо прочитати наш найбільший огляд про заробіток в інтернеті, де зібрано купу корисної інформації.  

Зміст статті

Заробіток в інтернеті без вкладень – що треба знати новачку

Коли людина починає працювати в мережі, то не знає дуже багато важливих нюансів. Головна проблема в тому, що способів і сайтів багато, але не всі з них чесні. Треба знати, яким проектам варто довіряти, а яким ні. Тобто крім чесних сайтів існує ще багато лохотронів, які обдурюють тих, хто хоче заробити. Вони багато обіцяють і все красиво розписують. Якщо ви попрацюєте на таких сайтах, то просто витратите свій час і нерви.

Тому далі ми розповімо, як дійсно отримати свій заробіток без вкладень, а ще – без нервів, марно витраченого часу та без обману.

Ви зможете заробляти без вкладень:

 • Простими діями: кліками, переглядами відео, лайками, виконанням легких завдань, реєстраціями, на запрошенні інших людей на сайти і т. д.;
 • На заповненні анкет, написанні коментарів та відгуків, текстів для інтернет-проектів;
 • На своїх та чужих сторінках в соціальних мережах, на Ютуб-каналі, власному сайті;
 • Наданням послуг (фріланс).

Це тільки короткий перелік доступних можливостей. Читайте статтю, не відкладайте, а починайте діяти зразу після цього!

Перш за все варто розуміти, що заробіток без вкладень передбачає, що ви нікому нічого не даєте і не переказуєте ніяких грошей. Ви будете заробляти на різних сайтах: соцмережах, біржах, спеціалізованих веб-майданчиках, де потрібно буде виконувати певну роботу.

Такий заробіток може бути різним за рівнем складності, тому ми виділимо кілька варіантів, які підійдуть різним групам людей: найпростіший заробіток без вкладень; варіанти, де потрібно буде докласти більше зусиль чи чомусь навчитись.

1. Навчіться розпізнавати лохотрони

Є багато ознак того, що вас хочуть надурити. Але головних декілька:

 1. Вам пропонують дуже просту роботу, а обіцяють, що заплатять за це багато. Наприклад, треба просто клікати на сайтах і за це платять десятки доларів. Ціна за виконання завдань не повинна бути значно більшою, ніж зазвичай пропонується на інших проектах.
 2. Отримати гроші за свою роботу можна тільки через певний час або при досягненні досить великої суми. Наприклад, ви зможете вивести тільки 1000 грн чи 100 дол. Дуже ймовірно, що просто хочуть скористатись вами і отримати халявного робітника, але це правило не обов’язкове.
 3. Сайт працює кілька місяців і про нього толком нема інформації. Там якісь складні та заплутані умови, в яких важко розібратись. Взагалі, рекомендуємо перед початком роботи читати правила та умови використання сайту.

Перед тим, як почати заробляти без вкладень на конкретному проекті, обов’язково погугліть про нього інформацію і перечитайте відгуки. Якщо переважна їх більшість негативні, то задумайтесь, чи варто витрачати на це гроші.

2. Дізнайтесь, чи вибраний сайт працює в вашій країні

Більшість сайтів для заробітку без вкладень працюють з виконавцями з різних країн і платять в кількох валютах. В основному ніяких обмежень для роботи громадян України немає.

Примітка. Не варто думати, що сайт не працює в Україні, якщо він не доступний вам напряму. Деякі проекти, наприклад, Яндекс.Толока, заблоковані у нас, але на них можна заходити через VPN і успішно там працювати.

Дізнатись про доступність проекту можна якщо прочитати його правила або спитати про це у технічної підтримки сайту.

Якщо ж вас цікавить робота в інтернеті на дому Україна без вкладень, то варто перевірити інформацію, щоб марно не витрачати час.

Як заробити онлайн без вкладень

3. Як отримати гроші

Українських сайтів для заробітку грошей наразі дуже мало. А на іноземних платять в інших валютах: рублях, доларах, євро. Але це зовсім не проблема, бо потім ви зможете обміняти їх на гривні через обмінники.

Третій важливий момент, чи зможете ви вивести гроші зручним для себе способом. Найкращий варіант, коли заробіток без вкладень в інтернеті дає можливість виводити гроші напряму на картку. Але таке буває рідко. В основному сервіси платять на електронні гаманці або мобільний номер телефону.

Якщо ви дійсно хочете працювати онлайн – доведеться завести якийсь електронний гаманець. Це досить просто і безкоштовно. Якщо робити це по інструкції з Ютубу, то можна зробити все за півгодини, а іноді й швидше.

Найпопулярніші платіжні системи, на які можна виводити зароблені гроші:

 • Webmoney – ця система використовується найчастіше. Створіть собі такий гаманець, гроші з нього ви зможете вивести на іменну банківську картку через електронні обмінники;
 • Qiwi – дуже простий в користуванні та зручний гаманець. Просто прив’язуєте його до свого мобільного номера телефону;
 • Payeer – ще одна популярна платіжна система, з якої легко виводяться гроші.
 • Yandex.Money – не радимо використовувати сервіс, якщо ви працюєте з України, бо будуть замороки з блокуванням;
 • PayPal – це сервіс для тих, хто буде заробляти на західних сайтах в доларах. Вивести в Україні гроші ви не зможете, зате можна буде купувати за ці гроші щось в інтернеті.

Щоб отримати свій заробіток без вкладень, потрібно буде:

 1. Зареєструватись у якомусь з потрібних вам гаманців (майте на увазі, що сайти підтримують тільки деякі з них);
 2. Заробити гроші і вивести їх на свій рахунок, наприклад, доларовий гаманець Webmoney WMZ;
 3. Далі обміняти гроші в іноземній валюті на гривні, через обмінники. Знайти найкращий курс можна на сайті Bestchange.
 4. Насамкінець виводимо заробіток на картку.

Ще існує варіант з поповненням мобільного телефону. Якщо вам таке підходить, то все буде ще простіше. Але перевірте, чи сайт виводить на рахунки вашого оператора, бо таке є не завжди.

4. Хто може заробляти без вкладень

Та майже будь-хто, від школярів до пенсіонерів. Головне освоїти всі премудрості вибраного напрямку. Але якщо ви неповнолітні, то буде складніше отримати зароблені гроші. Скажімо, на мобільний телефон ви виведете без проблем, а от з електронними гаманцями буде складніше. Правда, завжди можна попросити батьків і переказувати кошти на їх рахунок.

Як кажуть – хто хоче, шукає можливості..!

В цілому ж така зайнятість підходить людям, які на ти з комп’ютером і мають достатньо вільного часу. Тому, заробіток онлайн без вкладень підходить для школярів, студентів, мам в декреті, людей, які вимушені тимчасово працювати вдома і т. д.

Найпростіший заробіток в інтернеті без вкладень

Далі ми поговоримо про найлегші способи, на яких можна заробити гроші в інтернеті без вкладень. Тут мова піде скоріше про підробіток, для людей, у яких немає часу або їм просто лінь вивчати щось нове і розвиватись в інтернеті.

Зазвичай описані далі способи зводяться до рутинних дій. Практично будь-який із цих методів ви зможете освоїти за годину чи навіть за декілька хвилин. Про кожен з них ми вже писали на нашому сайті у розділі Заробіток онлайн (дивіться головне меню сайту).

Увага! Якщо ж ви хочете заробляти гідні гроші, яких буде вистачати на життя – краще дивіться наступний пункт статті.

Спосіб 1. Кліки за гроші

Є чимало сайтів, які пропонують невеликі гроші за виконання простих завдань. Зазвичай потрібно клікати на сайтах, рекламі, відео, соцмережах.

Платять за один клік пару копійок. Але якщо паралельно робити це на багатьох сайтах, то вийде трохи більше. Ми не рекомендуємо зосереджуватись на цьому варіанті, оскільки реальних грошей він не дасть. Але більшість сайтів, які пропонують таке також мають розділ з простими завданнями. Виконувати такі завдання набагато вигідніше, і там більш щедра оплата, яка може коливатись від 50 коп. до сотень гривень.

До речі, в більшості випадків сайти платять в рублях чи доларах. І дуже рідко в гривнях.

Спосіб 2. Виконання різних рутинних завдань

Замовники часто шукають людей, які готові виконувати просту рутинну роботу.

Це може бути:

 • Написання коментарів;
 • Реєстрація на різних сайтах;
 • Перевірка даних;
 • Відповіді на питання;
 • Складання тестів;
 • Введення капчі;
 • Розшифровка аудіо та відео.

За різні завдання оплата відрізняється. Але реальний інтернет заробіток без вкладень на цьому можливий, якщо працювати дуже багато або знаходити дійсно вигідні завдання.

Рекомендуємо спробувати сайт: Seosprint (Реєстрація) – також почитайте окремо про заробіток на Сеоспрінт.

Ще два хороші варіанти: WorkZilla (тут щедра оплата) і WMMail (тут платять в доларах).

Спосіб 3. Проходження опитувань

Опитування – ще один простий спосіб підробітку. Вам потрібно зареєструватись на сайтах, де пропонуються анкети і відповідати на питання. За одну здану анкету можна отримати від 3 до 100 грн.

Спробуйте почати з сайту Власна думка (Реєстрація)

Читайте більш детально про заробіток на опитуваннях в інтернеті.

Спосіб 4. Серфінг сайтів

Фактично те ж саме, що кліки, але платять за відвідуванні різних сайтів. Суть в тому, що ви переходите на певний веб-ресурс і виконуєте там певну активність: переглядаєте різні сторінки, читаєте статті і т. д. Власникам сайтів це потрібно, щоб покращувати поведінкові фактори і розвивати свої ресурси.

Спосіб 5. Написання відгуків без вкладень

Є група сайтів, на яких залишають відгуки майже про все на світі – від конкретних товарів і послуг до переглянутих фільмів та зіграних ігор.

На них можна отримувати дохід за написані відгуки. Але зазвичай схема така, що ваш відгук має бути популярним. Чим більше переглядів – тим більший заробіток. А сам сайт при цьому заробляє на рекламі.

Але відгуки мають відповідати певним вимогам, без яких їх не прийме адміністрація. Наприклад, текст має мати мінімальний розмір, потрібно додати фото товару чи якогось продукту, текст має бути розбитий, щоб його було легко читати.

Спробуйте почати з сайту Otzovik (Реєстрація).

Спосіб 6. Лайки та підписки в соцмережах

Люди дуже хочуть бути популярні і готові платити, щоб їм ставили лайки в fb, vk, Instagram та на інших сайтах. Тому існують проекти, які дозволяють замовити ці дії. Тобто ви будете заробляти на тому, що ставите різним людям лайки, підписуєтесь на їхні сторінки і додаєте їх в друзі.

Для цього треба зареєструватись на відповідному сервісі. Наприклад vktarget (Реєстрація). Далі виконуєте умови завдань і отримуєте за це певну винагороду. Все дуже просто.

Спосіб 7. Введення капчі

Ще один елементарний варіант заробітку без вкладень. Все, що потрібно робити – вводити у відповідне поле символи, які ви бачите на екрані. Це можуть бути букви та цифри. Платять доволі мало

Спосіб 8. Заробіток на запрошеннях (рефералів)

Більшість сайтів, які передбачають заробіток без вкладень в інтернеті мають реферальну систему. Її суть в тому, що кожен користувач може запрошувати інших на проект і отримувати за це винагороду. Користувачі, які прийшли по вашій ссилці називаються рефералами.

Гроші ви будете отримувати в залежності від умов конкретного проекту. Але є три варіанти:

 1. Платять просто за запрошення, якщо людина прийшла і зареєструвалась;
 2. Якщо реферал почав заробляти, то сайт платить вам бонус за це;
 3. Оплата йде і за реєстрацію користувачів і за їхню роботу.

Це дуже хороший варіант для тих, хто може запросити багато зацікавлених людей. Для цього варто розміщувати реферальні ссилки на своїх сторінках в соцмережах, на сайтах та, наприклад, на Ютуб каналі.

Порада. Не спамте реферальні ссилки, це нічого не дає. Краще подумайте, як дійсно розповісти людям про вигідний сайт і навчити їх там заробляти. Тоді ваші доходи будуть відчутні. Також зауважте, що іноді за розміщення реферальних ссилок деяких сайтів можуть заблокувати в соцмережах. Наприклад, вконтакті часто блокує такі пости. Тому деколи варто скорочувати ссилки.

І ще раз. Реферальні системи є майже у всіх сайтів для заробітку. Тому реєструйтесь на них і запрошуйте інших користувачів.

Приклад заробітку. Якщо ви запросите в місяць 100 чоловік і вони будуть активно працювати, можете з кожного заробити 100 і навіть 1000 гривень. Тоді 100 рефералів принесуть вам 100 х 100 = 10 000 грн. Звісно для такої суми ще треба постаратись, але чому б не спробувати себе в цьому напрямку!

Спосіб 9. Заробіток на реєстраціях

На багатьох сайтах з різними завданнями пропонується елементарний спосіб заробітку. Він полягає в тому, що потрібно реєструватись на вказаних сайтах по певній ссилці.

Фактично, в цьому зацікавлені люди, які дають завдання на реєстрацію, бо вони використовують свої партнерські ссилки. Якщо ви зареєструєтесь по такому посиланню, то станете рефералом людини, яка вас запросила. Тому за це і платять гроші.

Є два варіанти таких завдань: проста реєстрація; створення акаунту з активністю. В другому випадку треба, ще й виконати додаткові умови, наприклад, досягти певного рівня на сайті, заповнити свої дані чи ще щось таке.

Також бувають деякі сайти, які просто хочуть збільшити свою популярність і тому готові навіть платити новим користувачам. В цьому випадку ви отримаєте тільки разовий дохід.

Спосіб 10. Заробіток на скачуванні файлів

Спосіб поступово відходить в минуле, але все ще доступний. Потрібно знайти сайти-файлообмінники, які платять за скачування і зареєструватись там. Далі завантажуєте файли і робите описи. Якщо їх будуть скачувати – ви будете отримувати дохід.

Спосіб 11. Заробляйте в соцмержах

Популярні групи в соціальних мережах теж приносять немалі доходи. В них розміщають рекламу та оголошення за оплату. Рекламодавці звертаються самі або також підключаються до сервісів. Варіантів як отримувати дохід за таку справу є дуже багато, але не всі вони не передбачають витрат.

Спосіб 12. Заробіток без вкладень на телефоні

Конкуренція між мобільними додатками дуже велика і тому вони стараються всіма способами отримати вищий рейтинг в каталозі програм.

Майже у кожного сьогодні є смартфон і на ньому можна спробувати програми для заробітку грошей без вкладень. Через них вам доведеться скачувати та пробувати різні додатки і ставити їм оцінки. Платять небагато, але й заняття надзвичайно легке.

Спосіб 13. Заробіток на іграх без вкладень

Якщо ви любите комп’ютері ігри, то на цьому теж отримують дохід. Наприклад, можна прокачати персонажа комп’ютерної гри або здобути якісь унікальні предмети. Пізніше все це продають на тематичних форумах і платформах.

Крім того існують окремі фінансові ігри, які відпочатково орієнтовані на заробіток. Вони побудовані на принципах обміну певних предметів на бали та гроші. Але зазвичай, щоб добре заробляти на таких проектах, потрібно або вкладати певні кошти, або запрошувати чимало рефералів. Тому цей варіант не зовсім вписується в нашу тему.

Вищеописані методи не вимагають особливих зусиль і вмінь. Навчитись заробляти так може кожен. Але й якихось супер сум ви не заробите. Дуже радимо придивитись до способів, які будуть описані далі, бо вони можуть дійсно забезпечити вас грошима на життя.

Реальний заробіток без вкладень в інтернеті – на чому можна заробити хороші гроші

Більшість із описаних в цьому пункті способів підійдуть далеко не кожному. Щоб добитися успіху доведеться вкласти в вибраний напрямок не один десяток годин. Але якщо ви готові почекати і не плюєте за миттєвими копійчаними доходами – то це ваш шлях.

Потрібно буде трохи повчитись, попрактикуватись, але зате вам, фактично, буде доступна робота на дому без вкладень, яка дає значно більше, ніж стандартну зарплату.

Отож є кілька хороших варіантів заробити добре.

Спосіб 14. Створіть сайт

Більшість способів заробітку в мережі крутиться довкола сайтів. І якщо у вас немає свого сайту, то ви точно будете заробляти менше, бо тоді доведеться працювати на того, у кого свій сайт є.

Зразу не лякайтесь, що це дуже затратно і важко. Зовсім ні. Сайт можна створити навіть самому, безкоштовно, по інструкціях з інтернету. При цьому не треба вміти розбиратись в якихось кодах, html, css та інших складних технологіях. Ви можете обрати якусь готову систему для створення, наприклад WordPress (якщо вас зацікавив цей напрямок, погугліть на Ютубі як створити веб-ресурс на цій платформі). Можна нічого не вкладати, але тоді буде більше мороки.

Тому спосіб можна назвати умовно без вкладень. Вкласти можна мінімум: 150 грн на домен і 450 грн на хостинг (це всі витрати на рік). Проте існує безкоштовний хостинг і домени, тому реально без стартового капіталу при потребі можна обійтися. А, щоб більше не вкладати ви самі можете писати статті для сайту.

Порада. Не рекомендуємо все таки використовувати безкоштовні хостинг та домени, оскільки тоді сайт повністю вам не буде належати. А це великий мінус.

Але сайт на кілька статей грошей не принесе, потрібно регулярно писати на нього цікаві статті. Також важливо, щоб проект був тематичний, тобто присвячений якійсь вузькій сфері, в якій ви розбираєтесь.

Дохід буде надходити від реклами і сильно залежить від тематики сайту. Наприклад, можна підключити мережу Adsense від Google. Хороші, розкручені сайти заробляють дуже багато. Але навіть, якщо ваш проект досягне відвідуваності 1000 чоловік в день, можна розраховувати на кілька сотень доларів прибутку.

Способи заробити на сайті

Крім розміщення рекламних блоків, на сайті можна заробляти й іншими способами:

 • Через партнерські програми (про них розповімо далі);
 • Надання власних послуг;
 • Продаж товарів.

Треба розуміти, що відразу після запуску сайт гроші не почне приносити, тому запасіться терпінням. Якщо робити все правильно, то вже через півроку почнете заробляти.

Доведеться навчитись багато чому новому, якщо ви раніше не мали стосунку до сайтів.

Отже, щоб отримати реальний заробіток на сайті потрібно:

 1. Подивитись інструкції, щодо створення, просування та розвитку сайту;
 2. Створити сайт і постійно його наповнювати;
 3. Підключити через кілька місяців рекламу Адсенс та зареєструватись в партнерських мережах;
 4. Отримувати дохід, який часто є навіть коли ви тимчасово не працюєте над сайтом.

Дуже важливо робити сайт про те, що вас цікавить, але й одночасно зрозуміти чи цю тему можна монетизувати. Часто новачки вибирають якусь вигідну на перший погляд нішу (наприклад, заробіток, кредити) і тільки потім розуміють наскільки складно в ній працювати та заробляти. Якщо є сильна конкуренція, то просувати проект буде важко, бо конкуренти вкладають великі бюджети і з ними нелегко боротись.

Ну і ще один важливий момент. Якщо ви дійсно хочете вести сайт чи блог самостійно, і не хочете в нього вкладати грошей – доведеться самому на нього писати. Якщо ви це любите – нема проблем. Але якщо з цим складно – краще виберіть якийсь інший метод із приведених нижче.

Спосіб 15. Запустіть канал на Youtube

Заробіток на Ютубі – дуже популярний серед молодих людей. Але заробити тут реально не так вже й легко. Особливо, якщо ваш канал буде україномовним. Щоб отримувати хоча б пару тисяч гривень в місяць, ваші відео мають переглядати мільйони разів.

Основний спосіб монетизувати канал – знову ж таки реклама від AdSense. Зараз є певні вимоги до каналів, щоб підключити партнерку. Треба набрати підписників і мати чимало переглядів.

На практиці, схема заробітку на ютуб-каналі виглядає так:

 • Ви створюєте канал і якийсь час його розвиваєте;
 • Підключаєте партнерку Ютуба і на каналі з’являється реклама;
 • Люди дивляться ваші відео, клікають по банерах і за це ви отримуєте гроші.

Примітка. Варто зрозуміти, що за самі перегляди ваших відео ніхто не платить, але від їх кількості напряму залежить реальний дохід.

Спосіб 16. Продавайте через інтернет

Чисто технічно, мабуть, найпростіший реальний варіант заробити гроші онлайн. Все, що потрібно зробити – знайти товар чи групу товарів і почати їх продавати.

Схема давня як світ і така ж проста: купуєте дешевше – продаєте дорожче. На різниці і отримуєте заробіток. Складність тільки в тому, де знайти покупців і обійти конкурентів. Другий момент – вам буде потрібен хоча б невеликий капітал для закупки товарів (але не завжди).

Сьогодні замовити якійсь речі можна навіть з Китаю, через Алібаба чи інші оптові майданчики. Перед тим, як почати добре проаналізуйте вибрану нішу.

Можна подивитись серед популярних товарів на спеціалізованих сайтах, або відстежити, що добре продається на OLX. Зверніть увагу на тренди і сезонність. Якщо ви, наприклад, вирішите продавати сонцезахисні окуляри, то партію варто замовити ще зимою.

Як продавати

Подумайте наскільки вигідно буде продавати той чи інший товар, чи є конкуренція.

Наступне питання – де продавати. В інтернеті для цього маса можливостей. Найбільш популярні – безкоштовні дошки оголошень типу Бесплатка, RIA, OLX та групи в соціальних мережах. Вибирайте де вам зручніше і стартуйте.

Якщо бізнес буде успішним – можна буде розширитись і подумати над спеціалізованими маркетплейсами типу Prom.ua чи Rozetka, або навіть про власний інтернет-магазин.

Подбайте про якісні фотографії вашого краму і хороші описи з акцентом на його перевагах.

Але яке ж тут без вкладень, скажете ви. Часто товари можна взяти товари «під реалізацію», це коли ви повертаєте гроші за них, коли вже продасте. Ризики мінімальні і гроші на старт не потрібні.

Існує також варіант реального заробітку на продажах навіть без стартового капіталу. Мова йде про метод дропшіппінгу. Це варіант, коли ви шукаєте клієнтів, і віддаєте їх замовлення продавцю. Він відправляє товар на адресу клієнта. Ви заробляєте на тому, що пропонуєте трохи більшу ціну.

Велика перевага – вам не потрібно вкладати свої гроші в товари.

По суті продажі в інтернеті мало відрізняються від звичайних. Принципи ті самі, тільки змінюється канал реалізації та спілкування з покупцями.

Спосіб 17. Надавайте послуги через інтернет (фріланс)

Якщо ви запитуєте, як заробити гроші в інтернеті без попередніх вкладів коштів, то варто подумати над фрілансом.

Фріланс – надання послуг віддалено (дистанційно). Людина, яка цим займається називається фрілансер. Спеціалізацій для такої роботи є дуже багато.

Ви можете розробляти сайти, писати статті, створювати дизайни, вести групи та сторінки в соціальних мережах, займатись набором персоналу, бути бізнес-консультантом, віддаленим бухгалтером чи юристом.

Проблема тут одна. Що б ви не вибрали, щоб отримати гроші – доведеться вивчити нову для себе сферу і професію.

Але якщо ви не полінуєтесь, витратити декілька місяців на навчання і опануєте нові знання та навички, то зможете мати цілком гідний заробіток. Ще раз підкреслю, що навчання може бути повністю безкоштовним, бо інформації в інтернеті маса по будь-якому напрямку.

Детальніше про фріланс і різні професії з цієї сфери ви можете дізнатись у розділі Робота на Fintramplin.COM.

Як працювати

Далі, коли ви вже готові надавати послуги, варто розмістити про них інформацію на спеціальних сайтах і вказати вартість цих послуг. Якщо ціна / якість влаштує замовників , вони будуть звертатися. Але все-таки, як правило, замовник не сам шукає виконавців, а публікує завдання і чекає, поки на нього хтось відгукнеться. Потім замовник вивчає анкети бажаючих і вибирає собі працівника.

Фрілансерів дуже багато, тому вартість послуг, набагато нижча, ніж в «реальному» житті. Звичайно, є люди, які добре заробляють, працюючи фрілансерами. Але більшість з них є профі з величезним досвідом роботи, масою позитивних відгуків і гарною репутацією.

В Інтернеті є досить багато сайтів для фрілансерів. Ви реєструєтеся на такому сайті, заповнюєте анкету (щось на зразок резюме) і приступаєте до пошуку роботи. Варто працювати не на одному, а на декількох сайтах відразу.

Хороші сайти для старту: FLWorkzillaFreelancehunt

18. Станьте блогером

Блогери зараз дуже популярні люди. До того ж вони гарно заробляють. Блог теж можна почати вести абсолютно без вкладень на сайті у текстовому вигляді. Але це не так популярно.

Інші варіанти: вже згадуваний Youtube та Instagram. Ми вже писали детально про те, як заробити в Інстаграмі.

Блогер – особистість, яка розказує / пише про своє життя, хобі або діяльність. Коли кількість підписників на сторінці чи каналі велика (наприклад, 20 тисяч чоловік і більше), то ви можете заробляти на рекламі та партнерських ссилках.

Щоб заробляти на рекламі треба або підключитись до спеціальних сервісів, які приводять рекламодавців або знаходити їх самому.

Чим більше у вас шанувальників, тим більше ви можете заробити. Це дуже крутий заробіток в інтернеті без вкладень 2019Крім того, цим способом ви зможете прославитись!

19. Пишіть тексти за гроші

Заробіток на текстах прийнято називати копірайтинг. Тексти потрібні в інтернеті всім сайтам, включно з соцмережами. Тому навіть середній копірайтер не пропаде і не залишиться без роботи.

Але по-справжньому цінуються тільки хороші автори, які вміють писати якісно і володіють важливими навичками (оптимізація текстів під пошук, вставляння ключових слів, написання текстів, що продають тощо).

Копірайтер може писати для конкретних сайтів або працювати як фрілансер. Існують спеціалізовані сайти, де завжди доступна велика кількість замовлень – біржі копірайтингу.

Примітка. Щоб працювати копірайтером бажано добре володіти не тільки українською, а й письмовою російською мовою. Замовлень на російськомовні тексти значно більше.

Головна перевага копірайтингу як сфери діяльності – йому можна навчитись доволі швидко, якщо порівнювати з іншими сферами (програмування, дизайн, СММ, SEO і т. д.). Як і в інших способах, отримувати заробіток копірайтеру можна без вкладень.

Як працювати

Коли ви вже розібрались з основами, можна спробувати свої сили на біржах. Зареєструйтесь на одному із сайтів: ETXT, CopylancerАдвего.

Також замовлення для копірайтерів є на фріланс біржах.

Далі заповніть свій профіль, вкажіть розцінки та покажіть свої переваги. Після цього можете шукати замовлення. Інший варіант заробітку на текстах – продавати готові статті в магазинах контенту.

Копірайтинг дає хороший підробіток в інтернеті, який легко можна поєднувати зі своєю основною роботою. Писати різні тексти ще й дуже цікаво, бо постійно дізнаєшся щось нове.

20. Обслуговуйте чужі проекти

Ви вже зрозуміли, що все в інтернеті крутиться довкола сайтів та реклами. Куди ж без них. Власники успішних та великих сайтів не справляються з роботою самостійно і наймають фрілансерів, які допомагають вести проект.

Але крім всіляких складних професій, існує чимало варіантів заробітку без вкладів, які легко освоїти навіть за пару днів.

До прикладу, на кожен сайт треба публікувати нові статті. Людина яка це робить називається контент-менеджер. І ви легко зможете освоїти таку роботу, якщо вмієте працювати з комп’ютером. Звісно, нюансів є багато, але вчитись можна поступово.

Другий варіант – працювати віддалено в техпідтримці або колл-центрі. Треба трохи вивчити сферу, а по формі не буде жодних складнощів. Просто відповідати на повідомлення або дзвінки.

21. Заробляйте на партнерських програмах

Великі сервіси та продукти стараються мати партнерську програму. Це ще один вид реклами, коли готові платити посередникам, за те що вони приводять клієнтів. Це може бути чудовий заробіток в інтернеті без вкладень.

Все працює за такою схемою: ви реєструєтесь в партнерській програмі і отримуєте там свою ссилку. Далі цю ссилку ви можете розміщувати на різних сайтах, на своїх сторінках в соцмережах, на Ютубі і т. д.

В основному партнери вам платять, якщо по вашій ссилці прийшов клієнт і замовив товар / послугу. Але бувають й інші варіанти, наприклад, коли оплачують тільки переходи, або ще якусь активність.

На партнерських програмах реально заробляти як зі своїм сайтом, так і в соцмережах. Як і завжди, щоб дохід був відчутним, треба мати хорошу відвідуваність.

Сайти, на яких збираються різні партнерські програми називаються партнерськими мережами або агрегаторами.

Радимо зареєструватись в таких мережах як: Admitad та EPN

А ще є такий спосіб, як арбітраж трафіку. Він полягає в тому, що ви перенаправляєте аудиторію на сайт партнера. Наприклад, ви купуєте рекламу в видачі Google і ставите в оголошенні свою партнерську ссилку. Але тут є чимало нюансів.

Підвидом партнерок є реферальні системи, про які ми вже згадували вище. Більшість сайтів для заробітку використовує їх. Це означає, що якщо ви запросите людину на такий сайт і вона почне там працювати, то проект заплатить вам винагороду. Це вигідно всім.

22. Надавайте консультації

Якщо ви професіонал у певній сфері, то зможете допомагати людям і отримувати від цього вигоду й для себе. Мова йде про консультації. Вони можуть стосуватись найрізноманітніших сфер.

 • Людина купує житло – їй потрібно проконсультуватись з рієлтором чи нотаріусом;
 • Виникли труднощі з законодавством – шукають юриста;
 • Людина страждає від стресів чи депресії – потрібен психолог;
 • Розвивають якийсь новий бізнес – хочуть, щоб його проаналізував та дав свої поради бізнес-консультант.

І практично про все можна говорити в інтернеті, за невеликими винятками.

Але щоб про вас дізнались, варто позиціонувати себе як професіонала і показати всім, що ви дійсно розбираєтесь в потрібній сфері. Для цього не зайвим буде розвивати сторінки в соцмережах facebook / Instagram або навіть завести свій персональний сайт.

Консультувати можна по Skype чи Viber. По вартості слід орієнтуватись на середні розцінки в ніші, або відштовхуватись від свого рівня.

В будь-якому випадку, інтернет – чудове додаткове джерело отримання клієнтів.

23. Продаж фотографій

Зараз у кожного є камера на смартфоні. І фото вигідно продають через інтернет на спеціальних сайтах. Їх можна продавати як назавжди, так і отримувати плату за скачування.

Якщо у вас є хороші знімки – спробуйте їх розмістити на сайті Shutterstock. Там платять доволі щедро.

Cайти для заробітку без вкладень – ТОП-30 перевірених проектів

Нижче ми розповімо про найвигідніші перевірені сайти для заробітку без вкладів. На них ви можете почати працювати хоч зараз. Просто зареєструйтесь та спробуйте чи сподобається. Наша команда рекомендує їх, оскільки кожен з сайтів був перевірений одним із авторів Фінтрамплін. Також на жодному проекті не було проблем з отриманням заробітку, якимось дивними блокуваннями та виведенням грошей.

Якщо вам терміново знадобилося заробити грошей, то вам підійде цей список! На більшості з них можна працювати без досвіду та особливих знать, а з практикою прийде і те, і інше.

Сайт №1. Seosprint

Сеоспрінт – перевірений сайт для заробітку без вкладень. Тут пропонується заробіток на перегляді реклами, проходженні тестів, читанні листів. Але найкращий варіант – працювати в розділі Завдань. Їх багато і вони дуже різні.

Реєстрація

Заробляти без жодних вкладень зможете на реєстраціях, лайках, написанні текстів, інвестиціях, перегляді відео, виконанні доручень тощо.

Сайт платить в рублях і працює понад 10 років. Мінімальний вивід – 2 рублі (миттєво). Сеоспрінт має рейтингову систему, коли ви збільшуєте свій рівень – зростають прибутки. Також тут є багаторівнева партнерська програма.

Сайт №2. VKTarget

VKTarget – проект, що дозволяє заробляти на лайках, піписках та інших діях в соціальних мережах.

Крім сайту, є ще й додаток для мобільного, на якому ви можете заробляти в будь-якому місці, навіть десь на зупинці чи в черзі.

Реєстрація

Тут заробляють на таких діях:

 • Поставит лайк
 • Зробити репост
 • Підписатись на сторінку чи групу
 • Переглянути відео
 • Поставити оцінку програмі.

Серед доступних соцмереж, в яких можна працювати через сервіс: Ютуб, ТікТок, Твіттер, Вконтакті, Однокласники, Квора, Тумблер тощо.

Мінімалка на вивід – 25 рублів. Вивести гроші окрім інших звичних систем можна навіть на Стім. Також ВКТаргет платить 15% надбавку від заробітку ваших рефералів.

Сайт №3. Яндекс Толока

Яндекс Толока – чудовий проект, який дає можливість отримати гроші в інтернеті без вкладень.

Це біржа дрібних доручень та завдань на уважність від Яндекса, який хоче поліпшити свою пошукову видачу. За одне завдання дають 0,01-0.1$, але зате вони швидко виконуються і їх тут з’являється більше сотні за день.

Ну а в середньому новачки отримують 10-50$ в місяць, але чим ви уважніші, тим вищий ваш прибуток! Щоб отримувати дорогі завдання необхідно проходити тести і якщо ви набираєте 100 балів, то можете розраховувати на хороший прибуток.

Рекомендуємо накопичувати гроші протягом місяця і лише потім їх виводити тому, що у Яндекса є комісія 45 рублів +3% від суми переказу. Досить працювати на даній біржі по кілька годин на день, щоб заробити додатково.

Реєстрація

Сайт №4. Work-Zilla

Work-Zilla — одна з кращих бірж фрілансу, де часто викладають дорогі завдання для яких не потрібен досвід роботи! Звичайно ж тут є рейтинг виконавця, але його легко набити на простих завданнях.

Так само для того, щоб стати виконавцем дають невеликий тест, який за допомогою Google проходитися за 10 хвилин. Після цього ви можете спокійно приступати до завдань.

І подібних завдань на Воркзілла викладають сотнями в день, тільки встигайте подавати заявку на виконання. Якщо роботу будете виконувати якісно, то ваш рейтинг буде рости.

Чим вище буде ваш рейтинг, тим більше можна виводити грошей на добу. Немає зірки — 300 рублів, 1 зірка — 1 000, 2 зірки — 1500 і т. д. Хороший виконавець отримує тут близько 30 000 рублів на місяць.

На Work-Zilla є ще розділ «Вакансії» де шукають фрілансерів для постійної роботи. Наприклад, за викладення оголошення на Авіто платять 15 руб. А інші пропонують отримувати 500 рублів від проданого товару. Тут можна вести групу в соціальних мережах, бути модератором форуму, або виконувати інші не надто складні замовлення.

Реєстрація

Сайт №5. QComments

QComment — це біржа з просування соціальних мереж і коментування. Однак вона відрізняється від сотні інших тим, що тут нормально платять за завдання, головне пройти тест і стати автором! Тільки після тесту відкривається можливість заробляти на коментарях.

За що платять гроші:

 • Лайки в соцмережах — 0.5 руб;
 • Участь у голосуванні — 1 руб;
 • Репости — 1.5 руб;
 • Підписка на співтовариство — 1.5 руб;
 • Короткі коментарі — 2 руб;
 • Перевірені коментарі – 5 рублів і вище.

Про це всім ми вже докладно розповідали – огляд на QComment. Там можна знайти більш детальну інформацію по проект.

Зараз основний заробіток на біржі приносять соціальні мережі, тому рекомендуємо завести собі нові акаунти. Налаштувати їх на великі міста і робити по 30-40 завдань в день з кожного профілю, тоді за місяць можна отримати звідси близько 5 тисяч рублів.

Мінімальний вивід – 100 рублів (виводять майже миттєво).

Реєстрація

Сайт №6. Advego

Ще один старожил, на якому основними є послуги копірайтингу та роботи з текстами. Тут ви можете писати коментарі, для форумі, статті для сайтів, робити рерайти, перекладати тексти. Сайт платить в доларах. Мінімальна сума для виводу – 5 USD.

Також є розділ з мікрозадачами, за які невелика оплата, але й нескладні умови викорання. Сайт вартий уваги насамперед копірайтерів.

Реєстрація

Сайт №7. ETXT

З нього раджу почати, якщо ви хочете стати копірайтером і заробляти на текстах. Роботи дуже багато і з дуже різною оплатою. Є багато перекупщиків, які перепродують тексти і шукають виконавців за безцінь.

На ЕТХТ діє рейтинг і можна пройти кілька текстів на грамотність, щоб збільшити свої шанси на отримання замовлення.

Популярними послугами тут є авторські статті, написання рерайту та сео-текстів. Мінімальний вивід – 250 рублів. Таку суму можна заробити навіть за 1-2 невеликі тексти.

А ще на сайті є великий магазин статей, де можна продавати готові тексти. Спочатку на проекті новачку може бути розібратись важко, але вже за кілька днів виз можете зрозуміти що до чого.

Реєстрація

Сайт №8. KWork

KWork — це цікавий проект, де робітники самі виставляють свої послуги. Фактично, це щось таке як магазин. Сума на набір послуг фіксована – 500 рублів. Але можна додавати різні пакети з додатковими послугами. Дуже цікавий сайт, зроблений під виконавців. За пакет ви отримаєте 400 рублів, а 100 забере собі сайт.

Реєстрація

Сайт №9. Instagram

Саме так, нічого дивного. Інстаграм є однією з найвигідніших платформ для заробітку. Мова в першу чергу йде про блогерів (заробіток на рекламі), але не тільки. Тут можна також щось продавати і заробляти на підтримці та просуванні чужих сторінок.

Рекламодавців можна знаходити напряму, або через спеціальні біржі.

Ну а якщо ви хочете знайти стабільну роботу, яка буде приносити багато грошей, то ми рекомендуємо подивитися іншу статтю — Робота в інтернеті.

Сайт №10. Youtube

Якщо ви довго думали про це раніше, то вже точно наступив час запустити свій відеоканал. Це абсолютно безкоштовно. Далі справа за малим – почати заливати свої відео. Це можуть бути огляди товарів, скетчі, ваші цікаві влоги та будь-що інше до чого лежить душа.

Заробляють тут на рекламі від оголошень, що з’являються на каналі у відео. Для початку потрібно буде набрати трохи аудиторії і переглядів. Далі підключаєте партнерку Адсенс і поїхали!

Сайт №11. Adsense

Це рекламний гігант від Google. Найбільша мережа контекстної реклами. Заробляють на цьому ті, у кого є свої сайти. Просто подивіться відео, як підключитись, додайте код рекламних блоків на свій сайт чи блог і заробляйте долари. Мінімалка обналічки в місяць – 100 доларів. Можуть надсилати їх на вашу картку або банківським переказом.

Реєстрація

Сайт №12. WMMail

Це фактично аналог Seosprint. Заробляють тут без вкладень на виконанні простих копійчаних завдань, листах та тестах. Є велика багаторівнева партнерка. Платять в доларах. Мінімум на вивід – 50 центів. Виплати моментальні.

Реєстрація

Сайт №13. Форумок

Це старий проект, де можна додавати різні свої профілі в соціальних мережах та на форумах. Далі просто дивитесь завдання і виконуєте їх. Зазвичай потрібно просто розміщувати невеликі пости на форумах та інших сайтах. Оплата щедріша, ніж на аналогічних майданчиках.

Мінімалка виводу – 200 рублів.

Реєстрація

Сайт №14. Myiyo

Myiyo – сайт, де пропонується заробити гроші онлайн без вкладень. Це німецька компанія, яка проводить платні опитування по всій Європі. І на щастя, дуже часто приходять тести в Україну і на цьому можна заробити!

Після реєстрації та заповнення профілю вам дадуть 500 балів (1000 балів= 1 Євро). Крім цього активація електронної пошти — 100 балів (0.1 євро) і запрошення друзів дає 500 балів (0,5 євро).

Зазвичай в день приходить 1-2 тести (все залежить від заповнення вашого профілю і відповідей у тестах). Якщо ви з великого міста, часто робите покупки і у вас велика сім’я, то будете отримувати опитування частіше за інших!

Зараз за проходження одного тесту дають 0.2 євро-0.5 євро (15-40 рублів). Самі тести забирають по 10-15 хвилин в день, головне вчасно перевіряти пошту! Вивід доступний від 20 євро і тільки на PayPal.

Реєстрація

Сайт №15. Shuttestock

Це фотобанк, де можна продавати свої фотографії. Дуже радимо фотографам, які хочуть заробити додатково. Розібратись на сайті зможете без проблем, якщо володієте англійською мовою.

Реєстрація

А якщо вам цікавий заробіток в інтернеті в гривнях без вкладень, то варто спробувати наступні сервіси:

 • Сайт №16. Власна думка – сайт-опитувальник. Платить за заповнення різних анкет українською. Можна виводити гроші напряму на картку. Мінімалка на вивід – 300 грн.
 • Сайт №17. Admitad – один із найбільших агрегаторів партнерських програм, де можна заробляти без вкладень. Різні офери пропонують отримувати дохід в доларах, рублях і гривнях. Ви можете рекламувати товарні партнерки, інтернет-магазини, сайти одягу та косметики, китайські магазини, ігри та індивідуальні офери. Мінімальний вивід – 500 грн.             
 • Сайт №18. Freelancehunt – біржа-фрілансу, де пропонується найрізноманітніша робота для віддалених працівників. Простих завдань мало, на сайті працюють здебільшого фахівці з різних сфер. Але іноді трапляються й хороші легкі задачі, під силу кожному.
 • На сайті можна виводити від 200 грн на українські банківські карки.
 • Сайт №19. Кабанчик – сайт надання послуг віддалено. Вибір роботи дуже великий і знайдуться варіанти для всіх, навіть школярів.
 • Сайт №20. OLX – найпопулярніша дошка оголошень в Україні. Тут можна розміщувати товари та пропонувати власні послуги.

Ще десяток сервісів для онлайн заробітку без вкладів

Крім цього є ще багато надійних сервісів для заробітку онлайн без вкладень. Зараз ми просто виділимо їх списком, а вже скоро додамо невеликі огляди.

 • Сайт №21. EPN – популярна мережа партнерських програм, яка пропонує стати партнером великих інтернет-магазинів, включно з китайськими та американськими. Найпопулярніший варіант на ePN – заробіток без вкладень на AliExpress.
 • Сайт №22. Upwork – найбільша західна біржа фрілансу, де можливий дуже прибутковий заробіток в доларах.
 • Сайт №23. FL.RU – одна із найбільших фріланс бірж в Рунеті.
 • Сайт №24. Otzovik.com – популярний надійний сайт для заробітку на відгуках.
 • Сайт №25. Globus-Inter – український сайт, що платить в євро. Заробляють тут на автоматичному перегляді реклами. Є партнерка. Глобус Інтер заробіток без вкладень користується високою популярністю серед молодих вікових груп.
 • Сайт №26. Copylancer. Ще одна біржа копірайтингу. Оплата тут вища, ніж на Адвего чи ЕТХТ, але є більше вимог.
 • Сайт №27. Rucaptcha. Сервіс, на якому можна заробляти на введенні капчі.
 • Сайт №28. Socpublic. Тут багато різних завдань, в тому числі на соціальних мережах.
 • Сайт №29. Prospero. Ще один сервіс для заробітку без вкладень на різних завданнях, кліках і лайках.
 • Сайт №30. Weblancer – стара та надійна біржа фрілансу, на якій є багато роботи з різних сфер.

Це далеко не всі хороші сайти, але одні з кращих. Якщо ми щось пропустили і ви знаєте проект, який дійсно дає можливість заробітку онлайн без вкладень – напишіть про це в коментарях.

Як заробити в інтернеті без вкладень – покрокова інструкція

Інструкція описує загальний підхід до заробітку без вкладень на більшості сайтів.

 1. Виберіть сайт для заробітку без вкладень

  Вище у статті ми залишили ссилки на конкретні хороші інтернет-проекти для заробітку. Виберіть той, який вам підходить найбільше та зареєструйтесь там.

 2. Подбайте про свій профіль

  Заповніть всі потрібні дані про себе. Іноді від цього буде залежати рівень заробітку. Особливо це актуально для бірж фрілансу, де варто вказати свої навички, вміння та переваги і надати приклади робіт.

 3. Візьміть перше завдання в роботу

  Наприклад, ви зареєструвались на біржі копірайтингу і хочете написати замовнику текст. Коли подаєте заявку на проект – будьте конкретні. Напишіть, якщо маєте досвід, дайте приклади робіт, скажіть за скільки і на коли виконаєте задачу.

 4. Отримайте дохід та виведіть гроші

  Подивіться скільки мінімум потрібно заробити, щоб вивести. Зберіть цю суму. Попередньо заведіть електронний гаманець, якщо це потрібно і його у вас немає. Виводьте гроші та насолоджуйтесь життям!

Остерігайтесь обману при заробітку без вкладень

Якщо ви новачок, то багато користувачів захочуть вас обманути. Тому будьте пильні і прочитайте нижче про поширені варіанти лохотронів:

 1. Фінансові піраміди – схеми, у яких потрібно вкладати гроші і запрошувати інших людей в систему. За запрошення ви отримуєте гроші і чим швидше ви долучитесь, тим більше заробите. Проблема в тому, що піраміда з часом лопає як бульбашка і всі гроші, які були в ній, нікому не повертають.
 2. Чарівні гаманці – вас просять відправити хоча б мінімальну суму на електронний гаманець. Обіцяють, що при цьому ви отримаєте назад в кілька разів більше;
 3. Халявні бонуси – вам пропонують програму, яка допоможе автоматично заробляти без жодних зусиль шалені гроші;
 4. Виконання простих дій за величезні гроші – якщо вам обіцяють космічні суми за роботу, з якою справиться навіть п’ятирічна дитина, то щось однозначно не так;
 5. Завдаток, щоб пересвідчитись в вашій серйозності. Просять кинути певну суму, як доказ того, що ви дійсно готові працювати. Не варто вестись, бо просто хочуть видурити у вас гроші. Часто цим обманом користуються при наборі тексту;
 6. Експлуатація – вам обіцяють заплатити постфактум, коли ви вже здасте проект і виконаєте багато роботи;

Декілька порад, як уникнути обману та шахрайства

Базові правила, як заробити без обману і не пошитись в дурні:

 • Нікому не переводьте грошей в інтернеті, якщо працюєте ви. Подумайте, платити ж мають вам;
 • Перевірте людину чи фірму, яка щось вам пропонує – читайте відгуки;
 • Якщо ви працюєте на фрілансі – користуйтесь безпечними угодами (так званий сейф), це коли гроші утримуються на сайті поки ви не завершите роботу;
 • Якщо ви виконуєте дороге замовлення, що вимагає багато зусиль і часу, то домовтесь про передоплату або розбивку заробітку на кілька частин;
 • Якщо ви працюєте на незнайомому сайті, перевірте скільки часу він існує. Зазвичай перевірені проекти працюють роками і виводять гроші вчасно.

Відео в тему

Часті питання по темі

Чи реальний заробіток в інтернеті без вкладень?

Так, цілком. Зараз доступно понад 30 способів, завдяки яким ви зможете отримати гроші, не вкладаючи ні копійки. Більшість основних способів описані в нашій статті.

Скільки можна заробити без вкладень?

Все залежить від конкретного способу. Найпростіші варіанти принесуть вам кілька гривень в день. А справжня робота (до прикладу, фріланс) може давати тисячі доларів в місяць.

Як заробити без вкладень 500 грн в день?

Виконуйте роботу, за яку готові добре платити. Наприклад, пишіть комусь тексти, ведіть соцмережі, продавайте товари. Бо таку суму буде важко заробити кліками чи лайками.

Висновки

Щоб заробляти в інтернеті не обов’язково вкладати гроші. Навіть більше, ми рекомендуємо вам починати працювати без вкладень і перевірити чи вам таке підходить.

Є дві групи способів заробітку без попереднього внесення якихось коштів:

 1. Легкі методи, які може виконувати будь-хто. За них платять не так багато, але й особливих зусиль вони не вимагають. Це заробіток на кліках, опитуваннях, лайках, перегляді реклами та виконанні простих рутинних завдань;
 2. Складніша спеціалізована робота, яка вимагає більше часу та зусиль. Мова йде про створення сайту, фріланс, копірайтинг, ведення каналу чи блогу, заробітку на партнерських програмах чи продажах. Ми радимо дивитись саме в цьому напрямку.

В будь-якому випадку, якщо ви захочете отримати гроші без ризиків і зусиль – зможете. Головне працювати і розвиватись. Бажаємо успіхів у цій сфері!

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (3 голосів, оцінка: 3,67 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Любомир Recent comment authors
  Підпишіться  
найновішими найстарішими з найвищим рейтингом
Сповітити про
Любомир
Гість
Любомир

У мене є щеодин сайт для простого заробітку Socpublic, завдання від 0.20 коп і до 1000 рублів, також є серфінг, листи,
Переходи по силці региструйся і зараби з нуля перші 100 рублів
socpublic.com/?i=4747734&slide=1