Як заробляти на українській біржі Freelancehunt

біржа фрілансу Freelancehunt Фріланс

Хороша українська фріланс біржа Freelancehunt спеціалізується на наданні віддалених послуг більш, ніж у 150-ти напрямках.

Тут ви зможете заробляти гроші, якщо вмієте писати тексти, програмувати, налаштовувати реклами, працювати з графікою, фото та відео, надавати послуги по оптимізації та просуванню сайтів та сторінок в соцмережах.

Перейти на біржу фрілансу.

Серед особливостей цієї платформи:

 • зрозумілий функціонал
 • виведення грошових коштів і різноманіття можливих способів
 • інформаційна безпека та відточена фінансова система взаємодії.

Безпека для ресурсу — понад усе. Працівники на фріланс-біржі freelancehunt можуть резервувати кошти на сервісі, що дозволяє бути впевненим у чесному результаті проекту.

Для замовників ж розроблена функція «Бізнес Сейф», завдяки якій:

 • співпраця між покупцем і споживачем відбувається за договором
 • присутня безготівкова оплата проектів з розрахункового рахунку
 • фріланс-біржею створюються документи для бухгалтерії підприємства.

Реєстрація на Фрілансхант

Щоб приступити до роботи на фріланс-біржі freelancehunt, пройдіть реєстрацію на ресурсі. Першим кроком на шляху до роботи буде введення номера мобільного телефону. Робиться це з метою забезпечення безпеки на біржі. Реєстрація безкоштовна, введення номера — формальність.

Після підтвердження телефонного номера потрібно заповнити анкету з особистою інформацією, за допомогою якої буде створений профіль. Реєстрація займає п’ять хвилин.

Як заробляти на Freelancehunt

Перед тим, як приступати до роботи на українській біржі фрілансу Freelancehunt, слід заповнити свій особистий профіль. Додати фотографію, завантажити на платформу резюме, вказати спеціалізацію і контактну інформацію. Заповнений профіль сприяє підвищенню рейтингу.

Інформація додається в особистому кабінеті.

Заповнивши анкету про себе, приступаємо до виконання завдань. Переходимо у вкладку «Проекти» і фільтрувати пошук, налаштувавши під себе.

Увага! Якщо вас цікавить заробіток в інтернеті на українських сайтах – читайте наш огляд.

Завдання на біржі фріланса Freelancehunt

Визначившись з вибором завдання, клацніть на нього і ознайомтеся з доданими умовами та технічним завданням роботи.

Виконавці беруться за виконання завдань на фріланс-біржі freelancehunt після проведення тендеру. Слід залишити заявку і зацікавити замовниками своїми навичками, додати резюме і запропонувати ціну за виконання завдання (якщо ціна не вказана замовником). Чим краще фрілансери «продають себе», тим більше шансів, що до них звернуться.

Крім проектів на фріланс-біржі freelancehunt проводяться конкурси. Замовники опубліковують завдання вже з зазначеною відразу ціною, а фрілансери розміщують вже зроблені під це завдання роботи. У подальшому з наведених варіантів замовник вибирає потрібний варіант і оплачує його. Заробіток на конкурсах вищий, ніж на проектах, але шанси бути обраним — нижчі.

На біржі фріланса є рейтинги замовників, виконавців і виконаних робіт. На статистику впливає профіль учасника біржі, кількісне відношення виконаних або прийнятих робіт до відхиленим, а також активність.

Виведення коштів з фріланс-біржі Фрілансхант

Щоб вивести кошти з фріланс-біржі Freelance Hunt, слід підтвердити пошту.

Вивід здійснюється на:

 • Webmoney;
 • Qiwi-гаманець;
 • Яндекс.Гроші;
 • PayPal;
 • Банківські картки Visa або Mastercard.

Мінімальна сума для виводу — 100 грн. Заявки обробляються протягом тижня.

Постійний автор Фінтрамплін. Експерт з питань інтернет-маркетингу, фрілансу та онлайн бізнесу. Пише про різні способи заробітку онлайн, перспективні бізнес ідеї та напрямки бізнесу. Основні захоплення: фантастична література та кіно, комп'ютерні ігри (геймер зі стажем).

Fintramplin
Додати коментар