Заробіток на на платних опитуваннях – ТОП-10 сайтів

заробіток на опитуваннях

Статтю оновлено:

В інтернеті можна знайти все що завгодно і існує величезна кількість способів заробітку онлайн. Один із популярних напрямків – заробіток на опитуваннях. В основному доведеться заповнювати анкети і працювати на російськомовних сайтах. Однак зараз вже є і декілька україномовних варіантів.

Коротко про метод заробітку.

  • Оплата: 50 грн за 1000 переглядів або від 30 грн за анкету;
  • Вимоги: вільний час, інтернет, вміння трохи писати;
  • Недоліки: іноді багато мороки, але мало результату.

Як заробити на опитуваннях в інтернеті

Існує дуже багато сайтів, де можна проходити платні опитування. Можна вибрати будь-який, або зареєструватися відразу на декількох. Це чудова робота на дому в інтернеті. Так ви зможете збільшити свої доходи в 2-3 або навіть в 5 разів.

Можна виділити кілька різновидів сайтів для заробітку на опитуваннях:

Сайти запитань і відповідей – аналог відомого всім сервісу “Ответы” від Mail.Ru), тільки з оплатою. Зовсім не обов’язково бути експертом в якійсь області, щоб заробити таким способом. Хоча є спеціальний сайт, де професіонали і фахівці зможуть заробити більше.

Опитування та анкети – для заробітку необхідно відповісти на певні питання і отримати за свої старання і витрачений час фіксовану оплату (від 30 до 300 рублів). Тематики бувають найрізноманітніші, але найчастіше запитують про ваші покупки, вподобання в товарах і т.п. Якщо відповідати чесно, то нічого складного – просто відзначайте потрібні пункти галочками або впишіть потрібне слово.

заробляти на опитуваннях

Відповідати на форумах – трохи з іншої сфери, але все одно може вас зацікавити. Оплата за коментарі невелика, близько 5 копійок за повідомлення, зате завжди можна зустріти однодумців і спілкуватися на улюблені теми.

Коли ми визначилися з видами такого заробітку, можна розглянути  кожен з них окремо. Також варто вибрати з декількох сайтів той, який сподобається найбільше або зареєструватися відразу на всіх, щоб збільшити свої доходи.

Читайте як заробляти на коментарях – це ще один чудовий спосіб.

Заробіток в інтернеті: платні опитування

У кожної людини є якісь інтереси, захоплення або просто предмети, в яких вона добре розбирається і зможе дати пораду іншій людині. У той же час якщо у вас є якісь питання – можете задати їх іншим людям та дізнатися щось новеньке. Так що крім заробітку ви зможете ще і розвиватися.

В інтернеті не дуже багато сайтів, на яких можна заробляти таким способом. Можливо їх набагато більше, але знайти їх досить важко. Адже багато подібних проектів ніяк не заохочують своїх користувачів, а набагато приємніше отримувати винагороду за свої старання.

Сайти, які платять за відповіді в інтернеті

bolshoyvopros.ru – дуже схожий на Ответи.Майл в тому сенсі, що можна задавати будь-які питання і можна відповідати, навіть якщо ви не професіонал в цій справі. Єдине правило – ваші відповіді мають бути за розміром не більш встановленого розміру.

Оплата нараховується за перегляди – 1000 переглядів питання оцінюється в 35 кредитів (це приблизно 35 рублів, залежить від рейтингу), але гроші розділяються між користувачами: тими, хто запитав і відповів. Скільки кому дістанеться – складно сказати, тому що на це впливає дуже багато факторів (число відповідей, кількість лайків, найкраща відповідь і т.д).

Гроші можна вивести при досягненні 50 кредитів.

Vovet.ru – аналогічний сайт, але інформації в мережі про нього практично немає, що говорить про низьку популярність сайту. Сервіс існує трохи менше 2 років, але на популярних сайтах з відгуками про нього ні слова – підозріло. Я нічого не можу сказати особисто про цей сайт, оскільки сам не пробував його. Якщо вибирати, віддайте перевагу великим питання.

Оплата нараховується за перегляди, платять до 500 рублів за 1000 переглядів. Але зазвичай менше, тому що цифра залежить від багатьох факторів: тематика питання, якість трафіку, кількість лайків і репоста, наскільки добре оформлений відповідь і т.д.

Читайте наш великий огляд способів, якщо вам цікава інша робота в інтернеті.

Ще більше сайтів з опитуваннями

Так що якщо вирішите відповідати на цьому сайті, обов’язково пишіть великі відповіді, додавайте картинку і виділяйте основні моменти жирним або курсивом. Загалом намагайтеся зробити відповідь повною, на сайті можна знайти багато порад від тих, хто там працює. Майте на увазі, що в день можна залишити тільки 10 питань, відповіді – необмежена кількість. Мінімальна сума виведення – 50 рублів.

otzoman.com – на цьому сайті можна вже не тільки відповідати на питання, а й залишати відгуки. Хоча для заробітку на відгуках я як і раніше вважаю найкращими Отзовык і ОтзывPRO. Є обмеження на розміщення відгуків – в день 5 питань, 10 відповідей і 20 коментарів.

Великий плюс в тому, що можна (і навіть рекомендується) самостійно відповідати на свої ж питання. Задав питання – відповів і можна отримувати в два рази більше.

Чи нараховується оплата знову ж за 1000 переглядів: відгуки по 50 рублів, питання по 10 рублів, відповідь по 40 рублів (ділиться між усіма відповіді). Крім цього капають бонуси, які можна витратити на додаткові функції на сайті.

liveexpert.ru – сайт позиціонує себе як «відповіді від експертів», так що відповідати на всі підряд питання не вийде. І оплата нараховується не за перегляди, а за конкретну відповідь (вартість встановлюєте ви).

В цілому цей сайт зовсім не схожий на попередні, так що ставити їх в один ряд дивно.

Де можна заробляти на опитуваннях

При відповідях на анкети принцип заробітку зовсім інший. Тут вам платять не за перегляди, а за кожне опитування певну суму грошей. Скільки саме – залежить від сайту і питань, але в середньому розцінки від 100 до 300 рублів. Може бути і більше, але краще орієнтуватися на ці суми.

По той бік анкети стоять маркетингові компанії, які намагаються проаналізувати попит і інтереси потенційних покупців. Тому не варто сумніватися в легальності і реальності такої роботи. Раніше людей опитували на вулиці, а тепер вийшли на новий рівень.

Недолік заробітку в інтернеті на опитуваннях  – рідко з’являються нові анкети, а також часто опитування переривається з повідомленням «ви не підходите для цього опитування». Тому, якщо ви бажаєте заробляти легко, то буде проблема з замовленнями. Причини не розголошуються, адже замовники хочуть дізнатися думку певного кола осіб. Наприклад, тютюнові компанії опитують тільки  курців, а виробники дитячих сумішей хочуть дізнатися думку матусь.

Для реєстрації на подібних сайтах зазвичай потрібно вказати багато інформації про себе і свою сім’ю. Стандартні питання: вік, сімейний стан, яку освіту, скільки в родині людей, який середній дохід, в якій сфері працюєте, тварини, чи є машина, куди йдуть гроші і т.п.

Сайти, де є можливість заробляти на опитуваннях

anketka.ru – найвідоміший сайт, один з перших на ринку, але через свою популярності досить погано відноситься до працівників. Мабуть найбільший мінус – висока мінімалка на висновок

(1000 рублів). Коли за анкету платять по 50 рублів, і вони з’являються пару раз на місяць, отримати гроші зможете через кілька місяців і то на мобільний телефон. Не рекомендую!

platnijopros.ru – відразу після реєстрації ви отримаєте на баланс +10 рублів, відразу в акаунті буде тестове завдання на 30 рублів (приблизно стільки коштуватимуть і інші). Мінімальна сума на висновок 300 рублів і можна вивести на електронні гаманці.

voprosnik.ru – великий діапазон цін (від 15 рублів до 300), вивести гроші можна на різні гаманці, як тільки на балансі збереться 100 рублів. Між опитуваннями можна розважитись на тамтешньому форумі (щось на зразок Ответы.Майл), але оплату можна отримати тільки за деякі питання, які позначені монетками. Знайти їх просто – в верхньому меню виберіть Форум – Питання з бонусами. Але на великий дохід розраховувати не варто – надто рідко з’являються такі питання.

internetanketa.ru – відносно новий сайт для анкетування, але має вигідні умови для роботи. Наприклад, після реєстрації можна встановити плагін на браузер, щоб він оцінював які сайти ви відвідуєте. За установку платять 50 рублів + 10 рублів щомісяця.

Заповнення анкети оплачується від декількох рублів. Якщо ви не підходите під критерії анкети, то все одно отримаєте невелику винагороду – 5 рублів. Невеликі гроші, але в інших проект взагалі нічого не виплачують, якщо ви витратили час і не підійшли.

quizzes.ru – За проходження однієї повної платної анкети обіцяють від 0,25 до 2 y.e. Мінімальна сума на висновок 1-2 y.e., виводять раз в два тижні.

internetopros.ru – також дає змогу заробити на заповненні анкет. Обіцяють від 30 до 1000 рублів, мінімальна сума на висновок 500 рублів.

Але щоб заробити гроші відповідаючи на питання онлайн в інтернеті вам потрібно самостійно вибрати відповідний сайт. Але не варто очікувати великих доходів від цих методів, краще подивіться інші статті на сайті – є більш привабливі варіанти.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (2 голосів, оцінка: 4,50 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jedrex Recent comment authors
  Підпишіться  
найновішими найстарішими з найвищим рейтингом
Сповітити про
jedrex
Гість
jedrex

заробляти на опитуваннях дає результат, якщо не спамити