Як і скільки заробляють блогери в Інстаграм + поради як стати популярним блогером

Заробіток в інтернеті став альтернативою повсякденній роботі. Тому в цій статті ми поговоримо про те, як стати блогером і заробити на цьому в Інстаграм.

Сучасні сервіси здатні автоматизувати процес і перетворити заробіток в приємне хобі. Отримання пасивного доходу стало можливим завдяки веденню власного блогу. Але щоб блог приносив прибуток, потрібно докласти зусиль. Дізнаємося докладніше, як і на чому заробляють блогери в Інстаграмі.

Чим вигідний блогінг

Блогінг як засіб заробітку має низку переваг. Заробляння грошей – це головна вигода заняття. Люди різного віку і соціальних статусів цікавляться таким способом отримання фінансів, але далеко не у кожного виходить реалізувати в життя задумане. Тільки 10% людей отримали вигоду від ведення інформаційної сторінки.

Ще одна вигода – задоволення потреб у веденні інформаційного ресурсу і бажання донести до оточуючих свою думку.

Основою успіху в занятті блогінгом вважається поява у автора читачів і друзів. Адже спілкування з іншими людьми – найважливіша потреба людини, а корисні зв’язки цінуються в суспільстві.

Людина, у якої з’явився блог, незабаром почне взаємодіяти з такими ж блогерами і з коментаторами публікацій. Деякі дискусії виливаються в міцні знайомства. Розширення кола спілкування – ще одна незаперечна вигода ведення веб-сторінки.

Блогінг здатний зробити людину знаменитістю в масштабах міста, країни та світу. Раніше, щоб стати відомою особистістю, необхідно було володіти якимось незаперечним талантом, зараз цього не потрібно.

Інтернет відкриває безліч можливостей, і стати топовим блогером, знайти популярність легко, було б бажання і працьовитість.

Не завжди блогосфера приносить дохід, але найчастіше вона стає відправною точкою в досягненні інших успіхів.
Читайте статтю: Як почати вести блог в Інстаграмі в 2018 році?

З чого почати – покрокова інструкція

Заробіток на блозі вимагає від господаря акаунта деяких умінь і знань. Мало розуміння того, як створити інформаційний щоденник, потрібно зробити так, щоб була самовіддача з боку публіки. Вітається базовий рівень знання мови HTML.

Серйозне починання зазвичай супроводжується величезним бажанням. Блогер повинен бути терплячим, мати витримку, наполегливість і міцну нервову систему. Нижче наведена покрокова інструкція, як вести блог.

Крок 1. Створюємо профіль

Профілем відводиться особливе місце в плануванні пабліку. Важливо продумати деталі і нюанси. Тематика блогу повинна бути зрозуміла в першу чергу самому автору, тоді і писати тексти буде просто і цікаво.

Спрямованість блогу зобов’язана захоплювати аудиторію. Краще вибирати тематики, які вам близькі і становлять найбільший інтерес.

Грамотно подаючи інформацію, автор має шанс в найкоротші терміни примножити кількість читачів. Занадто вузька специфіка в рідкісних випадках може захопити велику кількість читачів.

Дизайн профілю передбачає унікальність. Обраний шаблон бажано змінити, щоб виділити серед інших. Важливо, щоб назви і хештеги відбивали тематику ресурсу. Саме від відповідності назви блогу його змісту залежить майбутній успіх і відвідуваність сторінки.

Крок 2. Збираємо підписників

Перша аудиторія зазвичай складається з друзів і знайомих. Вони пожвавлять коментарі і зможуть залишити позитивні відгуки про пости. За рахунок запрошених друзів збільшиться відвідуваність блогу, адже вони направлять своїх знайомих по потрібному посиланню.

Набрати фоловерів можна шляхом відвідування сторінок зі схожою тематикою. Досить проявити активність і залишити посилання на ваш паблік.

Ще один варіант збільшення аудиторії – накрутка підписників. Однак, такий спосіб не буде ефективним. Краще, щоб вас дивилися і читали зацікавлені люди.

Існує спеціальний сервіс для просування акаунта в Інстаграмі – Doinsta. Програма налаштовує просування по певної цільової аудиторії і проводить автоматичну підписку на потенційних клієнтів. Зацікавлені люди підпишуться на вашу сторінку.

У сервісу зручний інтерфейс, а всі дані знаходяться в хмарному сховищі, що не вимагає установки додаткових місць для збереження інформації. Програмою передбачено допустимий ліміт по лайкам, підпискам і відпискам, це дозволяє відстежувати статистику ефективності роботи даної системи.

Крок 3. Монетизуємо свій акаунт

Заходи по монетизації акаунта варто робити через якийсь час. Зазвичай це відбувається через півроку після початку роботи сторінки. Крім того, у блогу повинна бути відносно гарна відвідуваність (більше 500 переглядів в день).

Радимо вам прочитати: Заробіток в Інстаграмі – повний огляд варіантів.

Монетизація сторінки – це, в основному, продаж рекламних постів в пабліку. Вартість за послуги визначає як сам блогер, так і замовник.

Якщо сторінка повністю розкручена і користувачі залучені в тематику, то успіх у рекламодавців гарантований.

Цікаві подробиці ви можете дізнатися з цього відеоролика:

https://www.youtube.com/watch?v=yYsbs1veix0

Як можна заробити в Instagram – перевірені способи

Інстаграм – це потужна торгова площадка і варіантів заробітку існує величезна кількість.

Рівень доходу не має верхньої межі.

Читайте статтю в тему: Як і скільки можна заробити на лайках і коментарях в Інстаграмі

Спосіб 1. Заробіток на підписниках і лайках

Найпростіший спосіб заробітку в Інстаграмі. Полягає він в необхідності виконувати прості завдання, наприклад, поставити лайк, підписатися на користувача або залишити коментар під фото.

Є безліч спеціальних сервісів для таких простих дій:

Заробіток тут відносно невеликий. Замовники платять від 1 до 5 рублів за виконання вимог. Завдання поширюються і на інші соціальні мережі.

Спосіб 2. Реклама

Реклама товарів – це основний спосіб заробітку блогера в мережі Інстаграм. Реклама буває в форматі зображень і відео. Вставки рекламного характеру показуються як перед відео, так і під час нього. Сума прибутку залежить від кількості підписників, тому не можна точно сказати, скільки заробляють на рекламуванні того чи іншого товару.

Для зручності продажу та покупки реклами створені спеціальні біржі, наприклад:

За один розміщений рекламний пост людина, провідний блогер, отримує від 500 до 1000 грн. Рівень популярності сторінки визначає верхню межу заробітку.

Правильне ведення сторінки з рекламою передбачає дотримання трьох правил:

  1. Додаток Інстаграм створено для обміну фото і відеофайлами, для приємного спілкування людей зі схожими інтересами, а можливість заробити в ньому – приємний бонус.
  2. Розкрутка проекту – найважливіша стадія, що вимагає тривалої підготовки.
  3. Реклама повинна з’явитися в пабліку тільки після заповнення його цікавими і унікальними матеріалами.

Спосіб 3. Платні консультації

Часто можна зустріти акаунти з консультуванням з яких-небудь важливих питань. Але так як безкоштовно зараз ніхто не працює, така послуга віднесена до розряду оплачуваних. Багато блогерів на каналах в Youtube і Інстаграм надають такого роду консультації.

Платні консультації проводять лікарі, бухгалтери, юристи, дієтологи. Успіхом користуються кулінарні та б’юті-сторінки.

Спочатку потрібно наповнити профіль професійними статтями, після чого зібрати аудиторію, відповідаючи на питання і допомагаючи безкоштовно. Після того, як з боку публіки з’явилася довіра, можна встановити ціни на послуги. Консультації відбуваються в формі вебінарів, скайп-конференцій.

Спосіб 4. Інфобізнес

Продаж авторських товарів і просування партнерських інформаційних послуг – актуальна і затребувана послуга. Бізнес такого роду приносить хороший дохід. Інфобізнесмени вважаються успішними, якщо отримують по 100 000 грн на місяць і більше.

Необхідно, щоб реалізований товар був унікальним, корисним і передавався споживачеві на доступній мові. Якщо продукт несе в собі цінну інформацію, засновану на особистому досвіді та аналізі декількох джерел, то і прибуток від його продажу буде суттєвим.

Вартість інфопродукта залежить від ряду факторів:

  • цільової аудиторії;
  • унікальності і актуальності інформації;
  • конкурентоспроможності тематики;
  • тимчасових і трудових витрат.

Спосіб має кілька явних переваг:

  • розвиток бізнесу передбачає наявність невеликого стартового капіталу;
  • відсутні фінансові ризики;
  • можливість суміщення заняття з основною роботою;
  • у міру зростання бізнесу необхідно узаконити його.

Спосіб 5. Партнерські програми

Заробіток на продажу чужих послуг і товарів – це один з найбільш простих і прибуткових способів отримання доходу. Від користувача потрібно мінімум дій: потрібно лише порекомендувати партнерське посилання на продукт у своєму блозі, після чого отримати комісійні.

Від автора поста потрібно закликати аудиторію дізнатися про продукт за допомогою переходу за цим посиланням.

Спосіб 6. Колаборації і амбасадор бренду

Розкрученим блогерам часто надходять пропозиції стати амбасадором (представником) відомих брендів. Наприклад, б’юті-блогери в своїх постах розповідають про те, що користуються певною маркою косметичних засобів. Договір, який підписується між сторонами, виключає можливість рекламування на певний період товарів конкурентів.

Колаборації з брендом полягають в наданні безкоштовних послуг в якості оплати. Наприклад, автори фешн і б’юті-сторінок в якості винагороди отримують якісну брендову косметику. Розкрученим блогерам платять ще й гроші.

Спосіб 7. Інтернет-магазин

Такий варіант заробітку підійде швеям, рукодільниця і невеликим магазинам з маленьким асортиментом товарів. Речі, виготовлені власноруч, можна спокійно реалізовувати через Інстаграм.

Наприклад, мамам можна продавати зшиті на замовлення бортики в дитячі ліжечка, кондитерам – солодощі, стилістам – аксесуари ручної роботи.

Читайте також: Як самостійно розкрутити інтернет-магазин в Інстаграм

Поради як стати популярним блогером

Неможливо стати крутим і популярним блогером, не доклавши зусиль.

Розкрутка акаунта може зайняти чимало часу, але головне, щоб інформація, якою він наповнений, була унікальною і затребуваною. Створюючи якісний блог, важливо дотримуватися особливих рекомендацій.

Рада 1. Працюйте на якість, а не на кількість

Не потрібно прагнути на початковому етапі створення блогу залучити в підписники мільйон фоловерів. В першу чергу треба створити якісний контент, який в подальшому і стане принадою для читачів. Грамотно викладена інформація спонукає до прочитання, тому основна мета людини, що створює електронний щоденник, полягає в створенні цікавих і легких для прочитання текстів.

Порада 2. Будьте щирі і корисні

Створена вами атмосфера повинна спонукати людей до спілкування, активності. Тому так необхідно нести аудиторії користь і правду. Щирий з читачами автор завжди викликає довіру, від правдивої людини не захочеться йти, навпаки, ці якості сприяють підвищенню популярності.

Порада 3. Придумайте фішку для своєї сторінки

Добре, якщо у профілю буде своя родзинка – те, чого немає в інших. Створіть цікаві рубрики в формі питань-відповідей або вітайте своїх підписників щодня по-особливому. Такий підхід зацікавить будь-якого, адже креатив творить чудеса.

Рада 4. Постійно удосконалюйтеся

На одному натхненні зараз ви нічого не доб’єтеся. Готуйтеся займатися своєю сторінкою не час від часу, коли робити нічого або в голову раптом спало щось цікаве, а працювати кожен день.

Зробіть для себе графік роботи, він допоможе в дотриманні дисципліни. Візьміть за правило оновлювати тексти і фото щодня і не по одному разу. сторінка повинна розвиватися, щоб в подальшому приносити дохід. Нововведення пожвавлять публіку і збільшать відвідуваність сторінки.

Досконалості немає межі, тому так важливо кожного разу використовувати нові, свіжі ідеї. Черпайте натхнення на сторонніх ресурсах.

Скільки заробляють блогери в Інстаграм

Блог, відкритий в Інстаграмі, може приносити непоганий прибуток.

Рівень доходу блогерів може бути найрізноманітнішим і залежить він від трьох чинників:

  1. Тематики статей.
  2. Кількості і активності підписників.
  3. Якості контенту.

Неможливо назвати точну суму грошей, виручених з роботи в Інстаграмі, адже кожен блогер отримує кошти виходячи зі свого становища, трудовитрат і актуальності теми.

Як правило, кількість підписників – це визначальний момент у встановленні цін на послуги. Чим більше у акаунта фоловерів, тим вища ставка.

Відомі особистості оцінюють свої послуги з просування товарів виходячи зі свого статусу, так у артистів естради такса за один пост може бути від 200 тисяч до 1 000 000 грн .

Висновок

Інстаграм – це розвинутий і перспективний ресурс, який відкриває перед користувачами інтернету безліч способів заробітку. Іноді саме блогінг стає стартом в організації цілого бізнес-проекту. Він приносить цілком відчутний додатковий дохід, якщо до справи підійти максимально відповідально.

Зараз створено велику кількість спеціальних автоматизованих сервісів і бірж, які допомагають заробляти. Це дає можливість кожному бажаючому займатися діяльністю в своїх паблік і отримувати за це гроші.

Оголошення від партнерів

Якісний аккаунт приносить непоганий виторг, якщо число підписників перевищує 10k і сторінка популярна серед аудиторії. Велике число способів заробітку дозволяє вибрати напрямок до душі і отримувати від роботи як позитивні емоції і задоволення, так і фінансовий бонус.

Залишити коментар