Як почати вести блог в Інстаграмі в 2018 році?

завести блог в Інстаграмі Заробіток в соцмережах

Люди зі всього світу виявляють інтерес до соціальних мереж. Перед тим як почати вести блог в Інстаграмі роблять безліч фотографій. Потім вони їх викладають на обговорення публіки.

При цьому навіть не замислюються про те, що роблять щось неправильно. Все ж, тут є деякі моменти, які варто враховувати. Про них і піде мова в цій статті.

Ми постаралися врахувати всі етапи створення свого соціального майданчика, з урахуванням яскраво виражених тенденцій 2018 року, які могли б вплинути на розвиток у довгостроковій перспективі. Так ви зможете заробляти на просунутій та крутій сторінці.

Перші кроки на шляху до популярності

Соціальну мережу Інстаграм всі використовують для різних цілей, тому майбутньому блогеру необхідно подумати про наступні моменти.

Визначення мети створення профілю.

Для просування, реклами, створення особливого профілю для отримання величезної кількості лайків чи заробітку, потрібно дослідження цільової аудиторії з використанням статистики. Вона допоможе визначити цільову аудиторію з контентом.

При відкритті сторінки для спілкування зі своїми друзями, ніякі особливі правила враховувати не потрібно. Після визначення мети, переходять до основних дій.

Активація на комп’ютері

Для професійної розкрутки користувача або власного блогу, вимагаються постійні оновлення, краще використовувати комп’ютер, а не смартфон.

Щоб всі функції доступні тільки на мобільному пристрої, стали доступними на комп’ютері, слід скористатися емулятором ОС Андроїд. Це додаток дозволить вам повноцінно працювати і заробляти в Інстаграмі. BlueStacks відкриє доступ до всіх функцій доступних для смартфонів. Через комп’ютер зручно вставляти довгі тексти до фотографій, редагувати їх, і вибирати найкращі.

Як стати блогером в Інстаграмі

Щоб стати успішним блогером, необхідно, перш за все, вибрати тематику сторінки. Вона може мати різне спрямування та бути:

 • Тематичною;
 • Особистою;
 • Рекламною.

При виборі бізнес-напрямку, слід подумати про супутні теми і подтеми. Якщо це тематична сторінка, то треба правильно вибрати фото. Підписникі повинні з задоволенням заходити на сторінку і чекати нових новин.

Що потрібно від блогера:

 • Регулярне створення постів;
 • Викладання тематичних зображень;
 • Надання привабливого контенту.

Визначивши тему, вибирають назву сторінки. Треба щоб ім’я відповідало тематиці і легко впізнавався. До цього слід серйозно поставитися, тому що назва потім не поміняти.

Хештег

Дане визначення відіграє важливу роль в цій соціальній мережі. Хештеги сприяють оптимізованому пошуку на сторінці і просування кращих акаунтів в Інстаграмі.

Хештег повинен поєднуватися з тематикою. Якщо користувач відкриє сторінку на тему заробітку в інтернеті, то напише #заробітвінтернетівжезараз. Не потрібно лякатися такого довгого слова. Тут це вважається нормою.

Як набрати підписників

Для розвитку свого облікового запису користувачеві доведеться прислухатися до наступних порад:

 • Не варто купувати підписників. Від цього не буде особливого результату;
 • Потрібно стежити за цільовою аудиторією і дізнаватися, яка публікація найперспективніша;
 • З популярних і рекомендованих розділів дізнавайтеся про тенденції мережі;

Інстаграм є фоторедактором, що переріс у велику мережу. Щоб підвищити популярність свого профілю, потрібно створювати якісні і красиві фотографії. Треба навчитися використовувати програми фоторедактори для корекції невдалих знімків.

Робіть фото і відео в своєму стилі. Фільтри і ефекти застосовуйте, щоб виділитися серед натовпу;

Аудиторія любить спілкуватися і не залишиться байдужою до конкурсів.

Як заповнити свій профіль

Перший етап володіє своїми обмеженнями.

Реєструються з зазначенням свого чинного номера телефону. Якщо раптом виникнуть форс-мажорні обставини, він допоможе відновити сторінку.

Потім додаток просить підтвердити свою електронну пошту. Після цього можна оформляти свою сторінку.

Важливо! Технічна підтримка і зворотний зв’язок тут не працює.

В розділі «Про себе», потрібно розповісти про свої заняттях, захоплення та вказати контактні дані.

Картинка на профілі повинна відповідати бренду (логотипи, торгові знаки). Написи, підписи, заклики на аватарці робити не потрібно. Досить зробити її впізнаваною, щоб передплатники швидко знаходили акаунт.

Приклад щоденних тем

Користувач повинен постійно придумувати цікаві історії, щоб передплатники не нудьгували й залучали своїх друзів. Розповідати можна все що завгодно. Головне, щоб це не суперечило правилам соціальної мережі. Наприклад:

 • Розповісти про ідеї, думки, які постійно витають в голові.
 • Описати улюблений маршрут.
 • Зайнявшись благодійною акцією, про що б ви спочатку подумали?
 • Які новини трапилися протягом дня, тижня, місяця?
 • Яка подія може вас надихнути?
 • Яка звичка допомогла вам змінюватись?
 • Розповісти про мобільні додатки, які використовуються у щоденному житті.
 • Розкажіть, які фобії вас турбують.
 • Проведіть майстер-клас швидкого приготування страви, створення іміджу, макіяжу і т. д.
 • Поділіться своїми правилами життя.
 • Прогуляйтеся по рідному місту, зробіть знімки і покажіть публіці улюблені місця.
 • Як перемогти депресію, нудьгу?
 • Розкажіть про свої заняття публіці.
 • Розмова про улюблені книги, фільми. Можна зайнятися складанням рейтингу.
 • Улюблений співак, співачка або група. Поговоріть про найкращі пісні.
 • Це приблизні теми, які можна вести в своєму блозі. Можливо, прочитавши перелік, у блогера з’являться свої ідеї.

Подальші дії

Як тільки профіль буде заповнений, переходять до творчого процесу. Потрібно постаратися залучити якомога більше користувачів для перегляду фотографій, залишення коментарів та проставлення лайків.

Мета: вийти на потенційних підписників. Для цього потрібно писати нові пости, поки акаунт не заповниться. Потім його пару тижнів краще не чіпати. В цей час ніяких дій робити не потрібно. Публіка повинна придивитися до нового блогера.

Але розслаблятися не варто. Потрібно робити нові фотографії і складати популярні хештеги. Можна заздалегідь приготувати пости, щоб потім їх опубліковувати.

Про підводні камені Інстаграму

В цій соціальній мережі діють свої правила і закони. Якщо їх порушити, то можна отримати бан або втратити можливість для використання потрібних компонентів. Щоб нічого такого не сталося, краще утриматися від зайвої активності.

Робити масові розсилки, коментувати пости тут можна, навіть потрібно. Тільки кількість дій обмежена. Перевищення 150-ти, може призвести до тимчасової блокування акаунту.

Важливо! Блогер, який вийшов з блокованого стану і продовжує вести активну діяльність, знову отримає блокування. Краще з цим не жартувати.

Не можна порушувати правила публікації фотографій, рекламувати наркотичні засоби або торгувати зброєю. Користувачі пишуть скарги, на невідповідні фотографії. Якщо слідувати всім правилам, то ніяких банів не буде.

Бажаємо вам успіху у розвитку свого блогу та заробітку на ньому.

Експерт у сфері онлайн-бізнесу та монетизації веб-проектів. Випускаючий редактор та автор порталу. Пише про різноманітні бізнес ідеї, інтернет-професії копірайтинг та контент-менеджмент, заробіток в соціальних мережах. Любить Київ, тепло і цікаві історії.

Fintramplin
Додати коментар