Як і скільки можна заробити на лайках і коментарях в Інстаграмі

Як заробити на лайках в Інстаграм Заробіток в соцмережах

Соціальні мережі супроводжують нас практично всюди. Але не всі знають, що можна заробляти на лайках в Інстаграм.

Ми переглядаємо новинну стрічку сидячи метро, ​​в кафе або в черзі в поліклініку. Але далеко не всі в курсі, що соцмережі – перспективне джерело заробітку. Один з найбільш популярних видів заробіток на лайках в Інстаграмі.

Чи реально заробити на лайка фото в Інстаграм

Заробляти на лайках в Інстаграм реально і зробити це дуже легко. Просто скачайте на свій гаджет відповідну програму або зайдіть на сайт, пройдіть реєстрацію і приступайте до роботи.

При реєстрації необхідно вказати дані вашого облікового запису. Профіль повинен бути живий і справжній. Там повинні бути ваші фотографії. Порожні, нові профілі для роботи на лайках не підходять.

Увага. Далі в статті, всі суми будуть приведені в рублях, бо саме в них платять розглянуті в огляді сервіси!

Читайте статтю про всі основні способи як заробляти в Інстаграмі в Україні.

Хто платить за лайки і коментарі

У соціальних мережах повно бізнес-акаунтів. І найважливіше для їх власників – залучити потенційних клієнтів на свою сторінку. Для цього потрібно зрозуміти, як працює Instagram.

У Інстаграмі є розділ «популярне». Туди потрапляють фотографії, відео, історії або прямі ефіри, які набрали найбільше лайків, переглядів або репостів. Щоб потрапити в цей розділ, бізнесмени готові заплатити користувачам за лайки.

Деякі бізнесмени користуються сервісом Doinsta для розкрутки свого акаунта. Суть роботи сервісу полягає в тому, що він в автоматичному режимі з вашого облікового запису підписується на профілі потенційних клієнтів і ставить їм лайки.

Пошук клієнтів йде по заданих хештегам або підписниках конкурентів. Розрахований сервіс на те, що потенційний клієнт побачить вас в підписках або помітить від ваш лайк, подивиться ваш профіль і підпишеться у відповідь.

Крім підписок, ресурс займається і відписками. Це важлива функція, так як в Інстаграмі є обмеження на підкиски (7500 підписок при 100 000 підписників). Як тільки вони досягають максимуму, Doinsta відписується від непотрібних акаунтів.

Щоденний приріст абонентів за допомогою Doinsta становить 1000 сторінок. Рівно стільки ж лайків проставляється за день. При надлишку передплатників він відписується від 1500 осіб на добу.

А найголовніше, що працює сервіс в автоматичному режимі. Ви лише задаєте необхідні параметри. Для функціонування сервісу вам навіть не потрібен інтернет. За роботу відповідають сервера doinsta. І коштує така накрутка всього 1000 рублів на місяць. Перші три дні сервіс тестується безкоштовно.

Як почати заробляти – покрокова інструкція

Перш ніж почати отримувати прибуток з лайків в соціальній мережі, необхідно виконати певні дії.

Просто за те, що ви зайшли на чиюсь сторінку і самі поставили лайк, вам ніхто не заплатить. Давайте розглянемо, що потрібно зробити для отримання заробітку.

Крок 1. Реєструємо акаунт (а краще відразу кілька)

В першу чергу, щоб почати заробляти через соціальну мережу, потрібно стати її користувачем. Для цього ви реєструєте акаунт. Краще створити відразу кілька профілів, щоб отримувати дохід з кожного з них. Але важливо пам’ятати, що кожен профіль має бути живим. Там повинні бути підписки і підписники, фотографії та коментарі.

Створіть кілька своїх профілів на різні тематики. Наприклад на одній сторінці, розкажіть про те, яка ви гарна мама. На іншій сторінці діліться своїми кулінарними секретами, а на третій просто будьте собою. В такому випадку у вас буде відразу три сторінки, з яких ви заробите.

Крок 2. Заповнюємо профілі інформацією та фотографіями

Як вже говорилося вище, профіль обов’язково повинен бути справжнім, не пустим. На сторінці повинна бути хоча б мінімальна активність. Завантажуйте мінімум одну фотографію в день, підписуйтесь на цікаві для вас профілі, беріть участь в обговореннях, щоб і у вас з’явилися підписники.

У шапці свого профілю вкажіть корисну інформацію про себе, Напишіть, чим корисний іншим ваш акаунт. Чи не викладайте фотографії без опису. Пишіть свої думки, переживання або хоча б просто вказуйте, що за момент відображений на знімку. Викладайте відео про своє життя і знімайте історії.

Таким чином, користувачі будуть заходити до вас в гості і бачити, що ви не фейк, а реальна людина.

Читайте також: 5 способів як заробити на підписниках в Інстаграмі + корисні поради для початківців блогерів

Крок 3. Реєструємося на біржах і виконуємо завдання

Після того, як ви створите і прокачає свій профіль в Інстаграм, приступайте безпосередньо до роботи. Для цього скачайте додаток або зайдіть на сайт, пройдіть процедуру реєстрації та прив’яжіть свою сторінку в Instagram. Після її прив’язки вам стануть доступні завдання, пов’язані з активністю в мережі Інстаграм.

У кожному дорученні вказано посилання на фотографію або відео, яке потрібно лайкнути і вартість лайка. Ви клікаєте по посиланню і виконуєте вказівку, після чого оплата надходить на ваш внутрішній рахунок. Гроші з цього рахунку зазвичай виводиться на мобільний телефон або електронний гаманець.

Огляд ТОП-5 сайтів для заробітку на лайках в Інстаграмі

В інтернеті безліч сервісів, на яких можна заробляти через соціальні мережі.

Деякі з них шахрайські, якісь не користуються популярністю у замовників і завдання там з’являються вкрай рідко. Іноді нових доручень доводиться чекати тижнями. Щоб з вами такого не трапилося, ми знайшли 5 найпопулярніших сервісів.

VKTarget

ВК Таргет – це біржа для розкрутки соціальних мереж. У ній для користувачів, яким необхідно розкрутити свій профіль, замовники публікують доручення. Найчастіше це вимога вступити в групу, зробити репост запису або поставити лайк.

Друга половина учасників сервісу – це виконавці, які відгукуються на завдання і виконують їх. Перед початком роботи потрібно пройти реєстрацію. Необхідно заповнити всього три пункти: електронна пошта, пароль і повтор пароля. Далі на своїй особистій сторінці ви вносите інформацію про профілі в соціальних мережах.

Доручення вам будуть доступні в залежності від того, яку соціальну мережу ви вкажете. Середня ціна за лайк становить 50 копійок. Трохи, але на оплату мобільного телефону тут заробити можна. А якщо витратити на роботу багато часу і створити кілька профілів, то вийде хороший дохід.

Гроші виводяться на електронний гаманець або мобільний телефон. Мінімальна сума для виведення 25 рублів.

Детальніше про VKTarget ви дізнаєтеся з нашого огляду

Також можете переглянути наступне відео:

Forumok

Сервіс Forumok працює за тим же принципом, що і вищеописана біржа. Але є кілька відмінностей. Середня ціна за виконане доручення тут становить 2 рубля. Зароблена сума переводиться на WebMoney, а зняти можна не менше 200 рублів.

Крім виконання завдань, є альтернативний варіант заробітку. Ви запрошуєте на сервіс своїх знайомих і отримуєте відсоток від суми, яку вони зароблять. Їхній заробіток від цього не зменшується.

QComment

На цій біржі спектр доручень ширший, ніж на двох попередніх. Після реєстрації на сайті або в додатку КьюКоммент користувачеві стають доступні стандартні завдання: поставити лайк, зробити репост або вступити в групу. Цінник такого завдання починається від 50 копійок.

Але в сервісі кьюкоммент набагато більше можливостей для онлайн заробітку, ніж просто просування чужих соціальних мереж. Тут можна отримувати гроші за написання коментарів на форумах, опису товарів і відгуків про них, а також на написанні статей. Для того, щоб отримати доступ до таких доручень, потрібно здати тест. Його суть полягає в написанні відгуку на задану тематику.

У сервісу є система рангів. Чим вищий ранг, тим більше різноманітні і високооплачувані завдання доступні користувачеві. Всього рангів п’ять і підвищуються вони в залежності від кількості і якості виконаних завдань. Гроші виводяться на WebMoney за умови, що сума на рахунку не менше 100 рублів.

Детальніше про QComment ви дізнаєтеся з наступного відео:

Roboliker

Роболайкер – це сервіс для заробітку через соціальну мережу Вконтакте. Гроші тут платять за лайки, підписки і додавання в друзі. Оплата йде не в рублях, а в монетах. Середня ціна за лайк – одна монета, підписка і додавання в друзі коштує дві монети.

Крім виконання завдань, можна отримувати гроші за запрошених користувачів. Потрібно запросити трьох друзів, які виконають по 25 завдань. У такому випадку за запрошеного друга ви отримаєте 100 монет.

Накопичені кошти можна обміняти на голоси ВКонтакте або вивести на гаманець Вебмані і Ківі. Щоб отримати 10 рублів, потрібно заробити 1100 монет, а 1 голос ВКонтакте коштує 300 монет.

CashBox

Cashbox – це сервіс для розкрутки сайту або сторінки в соцмережі. Крім таких завдань, як лайк, репост або підписка, тут є і довільні доручення. До них відносяться обговорення на форумі, участь в опитуваннях або установка додатків.

Ціна за завдання залежить від його умов і соціальної мережі. Наприклад за лайк ВКонтакті ви отримаєте 13 копійок, а за лайк в Інстаграмі – 65 копійок. Підписка на сторінку в соцмережі або канал на YouTube принесе вам 90 копійок, а за установку однієї програми вам заплатять 3 рубля. При реєстрації користувач прив’язує до свого акаунту гаманець WebMoney, на який і проводяться виплати.

Детальніше про CashBox ви дізнаєтеся з наступного відео:

Скільки можна заробити

На будь-якій роботі розмір заробітку здебільшого залежить тільки від вас. І робота в соціальних мережах не виняток.

Наприклад, якщо витрачати на один лайк по 5 секунд, то за годину можна пролайкать 720 фотографій. Так як середня ціна лайка становить 50 копійок, то зароблена за цей час сума складе 360 рублів. Якщо витрачати на роботу по два-три години на день, то можна заробляти 25-30 тисяч рублів на місяць (це в гривнях – 12-15 тис. гривень).

На біржах сума, яку ви заробите, також залежить від частоти публікацій нових завдань і кількості сторінок в соцмережах. Якщо авторизуватися через ВКонтакте, Facebook, Instagram і YouTube, то вам будуть доступні доручення за всіма цими сайтам.

Я пробувала працювати через VK Таргет і прив’язала тільки акаунт ВКонтакте. Доступних завдань було одне-два в день, а іноді і зовсім не було. За тиждень мені вдалося заробити всього 3,5 рубля. Тому те, як часто з’являються нові завдання, безпосередньо впливає на заробіток.

Найкраще зареєструватися відразу в декількох сервісах, створити по 2-3 профілі в кожній соціальній мережі і працювати звідусіль. Тоді шанс заробити велику суму зростає. Однак зверніть увагу, що створювати кілька акаунтів на деяких сервісах заборонено.

Висновок

У XXI столітті можливостей для заробітку стало на порядок більше.

Щоб отримати гроші, вам навіть не обов’язково виходити з дому. Досить мати комп’ютер або смартфон з доступом в інтернет і сторінку в соціальних мережах. Тоді, займаючись звичною справою і, як от, ставити лайки за гроші в Інстаграм, на фотографії,, які сподобались, ви будете отримувати не лише задоволення, а й прибуток.

Експерт у сфері онлайн-бізнесу та монетизації веб-проектів. Випускаючий редактор та автор порталу. Пише про різноманітні бізнес ідеї, інтернет-професії копірайтинг та контент-менеджмент, заробіток в соціальних мережах. Любить Київ, тепло і цікаві історії.

Fintramplin
Залишити відповідь

  1. Максим

    Хочу заробляти гроші на лайках

    Відповіcти