Як самостійно розкрутити інтернет-магазин в Інстаграм – покрокова інструкція + 5 правил ефективної розкрутки

розкрутити в Інстаграмі інтернет-магазин

Інтернет став найважливішою частиною життя сучасних людей. З його допомогою не тільки знаходять потрібну інформацію, але і заробляють гроші, не виходячи з дому. Один із способів отримання доходу онлайн-просування бізнесу в мережі Інстаграм.

Є різні способи заробляння грошей в Інстаграмі: обраний напрям залежить від здібностей і бажання самої людини, яка вирішила розвинути свою сторінку до великих масштабів.

Зміст статті

Інстаграм як майданчик для вашого бізнесу

Інстаграм – це величезна соціальна мережа, спочатку створена для обміну фотографіями та відеофайлами. Прогрес не стоїть на місці, тому список функцій цього масштабного ресурсу з кожним днем зростає.

В Україні та інших країнах світу Інстаграм став зручним інструментом просування і розвитку бізнесу. Найбільші компанії переглянули свою торговельну політику і почали використовувати соціальну мережу в своїх інтересах з метою отримання прибутку.

Бізнес в Інстаграмі – один з провідних трендів з 2015 року. Популярність інтернет-проектів пояснюється тим, що аудиторія тут найбільш платоспроможна, тобто позитивний результат гарантований, якщо грамотно і відповідально підійти до справи.

Популярний розкручений акаунт – це чудовий майданчик для будь-якого бізнесу. Головне – вдало вибрати тематику постів для розміщення. Цікава інформація приверне читачів, що підвищить число фоловерів і шанси заробітку.

Починати бізнес рекомендується після виконання наступних етапів:

  • Створення теми і рубрики до неї. Занадто вузька специфіка не зможе забезпечити великий обсяг контенту, що призведе до зниження доходу. Наявність цільової аудиторії забезпечить вас пропозиціями рекламодавців.
  • Купівля реклами у успішних бізнесменів. Вона допоможе набрати активних і зацікавлених підписників.
  • Організація роботи облікового запису. На цьому етапі відбувається планування безперебійного функціонування сторінки. Орієнтуватися необхідно на якість інформації, а не на її кількість. Візьміть за правило постить в день чітко встановлену кількість вдалих публікацій.

Навіщо просувати свій інтернет-магазин в Instagram — 4 головні причини

Інстаграм-це ресурс, який використовується бізнесменами для просування брендів і збільшення продажів. Вміле його використання в кілька разів збільшить кількість потенційних клієнтів вашого магазину.

Крім цього, є інші причини розвитку інтернет-магазину саме через ресурс Інстаграм.

Причина 1. Збільшення продажів

Інста — відмінна вітрина. Для надання послуг і продажу продукції немає необхідності створювати окремий сайт. Займайтеся торгівлею, використовуючи для оформлення замовлень телефон, смс, електронну пошту.

У міру збільшення числа постійних клієнтів перевести їх на сайт інтернет-магазину буде дуже просто. Досить залишати посилання в коментарях до постів.

 

Причина 2. Інформування про акції та новинки

Через профіль Інстаграм зручно спілкуватися з фоловерами і надавати їм необхідну інформацію. Повідомляти про що з’явилися у вас новинки і почалися акції легко за допомогою публікацій.

Навіть якщо оновлювати сайт регулярно, це не гарантує збільшення трафіку. Але в стрічці новин Інстаграма складно пропустити яскравий і привабливий пост про знижки.

Велика кількість підписників гарантує швидке поширення цієї інформації, що призведе до вас нових клієнтів.

Причина 3. Впізнаваність бренду

Інстаграм робить зі звичайних людей знаменитостей. Від людини потрібно лише з розумом і відповідальністю підійти до питання розвитку своєї справи. Завдяки активній рекламній політиці розкрутити бренд і зробити його впізнаваним нескладно.

Так як продавця ніхто не знає особисто, кредит довіри спочатку буде мінімальним. Саме тому важливо подружитися з підписниками, спілкуючись у себе під постами, відповідаючи на питання, доводячи тим самим, що ви не робот, а жива людина.

Активний профіль вселяє аудиторії довіру, тому і продавати через нього просто і ефективно.

Причина 4. Розширення клієнтської бази

Клієнтська база магазину – це все люди, які підписані на ваш акаунт. Для збільшення підписників продавці користуються спеціальними програмами і сервісами.

Сервіс Doinsta – один з варіантів способу набору цільової аудиторії. Програма від вашого імені лайкає пости інших людей, підписується і відписується від сторінок. Є ліміт дій, що дозволяє відстежити статистику ефективності застосування даного методу і дізнатися, скільки людей підписалося за добу.

Завдяки сервісу в ваш інтернет-магазин зайдуть і підпишуться тільки зацікавлені люди, тобто майбутні клієнти.

Як розкрутити інтернет-магазин в Інстаграм — покрокова інструкція

Зробити магазин відомим на просторах інтернету нескладно.

Фахівці описали процес розкрутки до дрібниць і створили покрокову інструкцію, як самостійно розкрутити магазин в Instagram.

Крок 1. Вивчаємо конкурентів і визначаємо аудиторію

У будь-якій обраній тематиці знайдуться конкуренти. Для збільшення продажів і числа підписників корисно вивчити контент, який постять аналогічні магазини. Аналізуючи інші сторінки, уникнете типових помилок і візьміть на озброєння успішні ідеї.

Придумайте щось особливе, унікальне, що буде відрізняти вас від аналогічних магазинів. Відмінна риса повинна стати справжньою родзинкою, щоб зробити магазин популярним.

Цільова аудиторія принесе прибуток в тому випадку, якщо вона правильно підібрана. Люди повинні цікавити продукт, який ви пропонуєте. Нав’язування фоловерам непотрібних речей не принесе вам прибутку, а, можливо, і позбавить частини клієнтів.

Крок 2. Створюємо і оформляємо акаунт

Створення облікового запису вимагає особливої уваги. Важливо, щоб оформлення було унікальним, не схожим на інші. Обраний шаблон повністю коригується, робиться особливим.

При створенні доменного імені зверніть увагу на його довжину і простоту вимови. Придумайте чи запам’ятовується логотип і встановіть його на аватар профілю.

Повністю заповніть профіль, вказавши всі контактні дані для зв’язку та оформлення замовлення.

Крок 3. Публікуємо якісний контент

Підбирайте для публікацій тільки якісні красиві фотографії. Використовуйте програми для поліпшення зображень, додавайте більше фарб.

Вся інформація в шапці профілю викладається дохідливо, лаконічно і послідовно. Вона повинна бути достовірною, унікальною і актуальною. Грамотно передавайте інформацію в описі товару, щоб у покупця не виникало додаткових питань. Включайте ключові слова для пошукових ботів. Сюди ж додайте вартість доставки і варіанти оплати.

Крок 4. Прописуємо хештеги

Хештеги призначені для полегшення процесу пошуку потрібних публікацій. Ваші фото будуть потрапляти завдяки їм в топ Інстаграмау. Залежно від роду діяльності користувачів хештеги ставляться українською та англійською мовами.

Обов’язково проставляйте ці елементи під ілюстраціями, їх кількість обмежується лімітом символів.

За хештегом інші користувачі знаходять потрібні товари, тому вживання символу # здатне додати вам аудиторію.

Крок 5. Робимо масслайкінг і массфоловінг

Кожен день в інстаграмі викладається близько 60 млн публікацій і ставиться понад 2,6 млрд лайків. Сюди ж відноситься і реклама.

Часто Інтернет-магазини просувають свої акаунти, лайкаючи пости і додаючи людей в підписки. Маркетологи розраховують на відповідну реакцію користувачів. Але такий спосіб в даний час припинений шляхом встановлення ліміту на підписки.

Крок 6. Замовляємо рекламні пости

Після того, як число ваших фоловерів перевищить 1000, займіться рекламою в розкручених акаунтах. Ви придбаєте рекламний пост у популярних блогерів, вказавши посилання на профіль, і отримаєте потенційних клієнтів для своєї бази.

Вартість однієї публікації у блогерів і відомих діячів залежить від їх статусу і числа підписників. Тому розкид цін величезний. Пост може коштувати від 3 тисяч до 50 000 грн.

Крок 7. Проводимо конкурси та розіграші

Проведення конкурсів та розіграшів з безкоштовними подарунками багаторазово збільшить аудиторію. Для поширення інформації створіть ілюстрацію з коротким викладом найважливіших моментів.

У пости додавайте хештег конкурсу, фото призу, який розігрується і посилання на сам розіграш. Періодично сповіщайте учасників про його статус і дату підбиття підсумків. Щодня підживлюйте інтерес публіки.

Крок 8. Робимо взаємний піар

Для отримання взаємного піару з боку інших користувачів зробіть наступні дії: знайдіть в пошуку по людям або тегами взаємні підписки (зробити це можна, ввівши в рядку слова «фоловери», «взаємні лайки» і т. д.), підпишіться на знайдені сторінки і пабліки, поставте лайки і отримаєте такі ж дії у свою адресу.

У цьому відео зібрані основні рекомендації з розглянутого питання:

5 правил ефективної розкрутки магазину в Інстаграм

Розкрутка будь-якого онлайн-магазину, будь то Комісійний, квітковий або магазин одягу, вимагає тривалої підготовки облікового запису.

Для успішного просування послуг дотримуйтеся 5 основних правил.

Правило 1. Підготуйте якісні описи для товарів

В опис будь-якого товару додавайте конкретну достовірну інформацію. Оптимальний обсяг – від 400 до 800 знаків. Тексти з меншим обсягом рідше потрапляють в пошукові системи, що знижує шанс натрапляння покупця на товар.

Описи повинні бути унікальними і включати середньо – і низькочастотні ключові слова.

Правило 2. Публікуйте фото, які відповідають тематиці вашого облікового запису

Опубліковані фотографії повинні давати чітке розуміння, як виглядає продукт і якого він розміру. Уникайте занадто близьких планів, з яких не можна навіть зрозуміти, що зображено на фотографії. Не викладайте фотографії, які можуть «здешевити» продукт.

Використовуйте для зйомки професійну апаратуру, щоб на фотографіях були чітко видно всі дрібниці і особливості продукту. Краще викладати в пості кілька фото одного предмета з різних ракурсів. Так покупець отримає більш повну картину про товар.

Для магазину одягу важливо показати в публікації всі доступні кольори речей. Не застосовуйте фільтри, які вбудовані в додаток.

Правило 3. Використовуйте колажі

Фотоколаж – хороший спосіб показати товар з усіх можливих сторін. Клієнти отримають унікальну можливість по одній ілюстрації скласти повне уявлення про придбані речі.

Правило 4. Збирайте фотовідгуки

Цікавтеся у людей, які купили у вас продукцію, наскільки реальність відповідала їх очікування. Позитивні відгуки зіграють свою роль в рекламуванні магазину. Фотографії задоволених клієнтів з вашим товаром залучать нову аудиторію.

Правило 5. Пам’ятайте про освітлення

Якість фотоматеріалів багато в чому залежить від освітлення, при якому проводилася зйомка. Необхідно, щоб картинка показувала продукт з виграшною боку.

Найкраще підходить денне природне освітлення. В цьому випадку не буде обману зору.

Читайте: Як заробити в Інстаграм.

Висновки

Інстаграм – це найбільша вітрина товарів. Бізнесмени активно користуються цим інтернет-ресурсом. Доклавши зусиль, ви створите бізнес з нуля і запустите повноцінний інтернет-магазин, який буде приносити стабільний прибуток.

Продавати через Інстаграм можна що завгодно, але важливо визначитися з цільовою аудиторією і способом її залучення. Підписників знаходять за допомогою спеціальних сервісів і бірж, але для цього знадобляться вкладення. Є й безкоштовні способи залучення аудиторії, але вони вимагають більше часу і сил.

Майже будь-яка людина може самостійно відкрити у соціальній й мережі instagram свій онлайн-магазин, для цього необхідно дотримуватися деяких нескладних рекомендацій і проявити терпіння.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про