Заробіток на сторінці в Instagram: найпопулярніші види

Заробити в Instgram гроші

Про те, як заробити в Інстаграмі, сьогодні в інтернеті вже сказано багато. Проте технології не стоять на місці, і розробники даної соціальної мережі продовжують дарувати своїм користувачам нові можливості.

Кажучи іншими словами, сьогодні можна заробити не тільки на біржах копірайтингу, але і в соцмережах. При цьому ви можете отримати набагато більше грошей і задоволення, ніж від основної роботи (якщо така є).

Отже, давайте більш глибоко вивчити питання, як заробити в Instagram з мінімальними фінансовими вкладеннями, або зовсім без них. Нижче представлені 7 Топових варіантів заробляння грошей в цій соціальній мережі, серед яких ви обов’язково знайдете підходящий для себе спосіб.

Як заробити в Instagram гроші на рекламі

Щоб отримати непоганий заробіток в Instagram на рекламі, необхідно мати більш або менш розкручену персональну сторінку. Чим більше у вас буде підписників, тим більше потенційних клієнтів захоче з вами співпрацювати. Що стосується конкретних цифр, то тут можна назвати однозначну ціну, яку готові заплатити рекламодавці за розміщення своїх постів на вашому акаунті. Крім усього іншого, величезну роль грає тематична спрямованість вашого облікового запису (пабліка).

Щоб не втратити своїх підписників, не женіться за великими сумами. Всього має бути в міру, особливо реклами, яку і так далеко не всі люблять.

Для заробітку коштів необхідно зареєструватися на спеціальних ресурсах, а потім авторизуватися на них через Instagram. Ось найпопулярніші біржі реклами Instagram: admaster.com, epicstar.com, sociate.ru та ін. Перш ніж почати заробляти, перегляньте статистику кожного з цих ресурсів. Так ви зможете вибрати для себе найбільш підходящу біржу реклами в Інстаграм.

Огляд кращих способів, як можна заробити в Instagram

Заробіток в Instagram не обмежується рекламою або власною групою. Гроші можна отримати також на продажу власних фотографій. Для цього вам потрібно вміти красиво знімати найцікавіші і найважливіші моменти життя. Звичайно, коти та інші тварини теж дуже актуальна тема, але сьогодні, в століття технологічного прогресу, є теми цікавіші і більш популярні. Так, сьогодні найбільш продаваними є фотографії:

 • бюті напрямку;
 • медичної тематики;
 • автомобілів;
 • рибалки;
 • саду та городу.

Крім усього іншого, заробити на Інстаграм за допомогою фото можна і на майстер-класах з рукоділля або приготування різноманітних страв. Такі фотографії особливо високо цінуються сьогодні на різних біржах, адже саме там і відбувається процес купівлі-продажу.

Як видно, заробити в Instagram на фото дуже просто. Вам всього лише потрібно обзавестися фотоапаратом, який створює знімки високої якості та навчитись обробляти фотографії в Фотошопі.

Корисна порада. Якщо ви хочете заробити в Інстаграм за допомогою продажу фото, то не погоджуйтеся на співпрацю з посередниками. У такому разі вся основна виручка буде концентруватися на їхніх гаманцях, ви отримаєте копійки.

Читайте, як заробити в інших соцмережах.

Продаж товарів в Інстаграм

Продаж різних товарів – один з найпоширеніших способів заробітку в Інстаграмі. Торгівля у соціальних мережах сьогодні набирає особливо високих обертів, при цьому більшість користувачів переходять саме на IG, оскільки тут попит на різного роду товари просто божевільний. До того ж, купувати пропоновану вами продукцію можуть не лише співвітчизники, а й люди з інших країн.

Що можна продавати в Інстаграмі? Та все, що завгодно, починаючи від автозапчастин, і закінчуючи хенд-мейдом. Для того щоб залучити покупців, необхідно робити чіткі і привабливі знімки товарів, призначених на продаж. Така робота в Instagram принесе не тільки високі доходи, але і подарує можливість відкрити власний інтернет-магазин, а це вже зовсім інші фінансові обороти.

Як залучити покупців? Тут є кілька дієвих способів:

 • Розкрутка власного акаунту в Інстаграмі.
 • Використання тегів, за якими вас зможуть знайти зацікавлені користувачі.
 • Скористатися спеціальними сервісами.

Якщо ви вибрали останній варіант, то найбільшою популярністю користується сервіс Inselly. Його розробники максимально оптимізували його під потреби користувачів Інсти, чим і пояснюється його широке застосування у сферах продажу. При цьому нічого особливого вам навіть не потрібно робити – програма все зробить сама. Єдине, що від вас буде потрібно, – це введення тегів в спеціальну графу. Розміщенням товарів на продаж займеться безпосередньо сам Inselly.

Теги придумувати не треба: просто вбийте в графу слово #inselly, і починайте чекати відгуку від перших зацікавлених клієнтів. Виводити зароблені гроші можна на платіжну систему PayPal. Продажі в Instagram приносять великі гроші тим користувачам, які присвячують максимум часу даного виду заробітку. Якщо у вас немає такої можливості, скористайтеся послугами інших юзерів.

Заробляння коштів за допомогою лайків

Заробити в Інстаграмі гроші можна за допомогою відомих лайків, репостов, коментів і підписок на чужі сторінки або спільноти. Сьогодні у мережі інтернет створено величезну кількість порталів, що пропонують юзерам подібну роботу. Від того, який саме сервіс ви вибрали, залежить ваша заробітна плата.

Так, багато біржі готові платити 50 копійок за 1 лайк. Якщо враховувати, що така робота в Instagram навіть дуже проста і не займає багато часу, то за день ви можете отримати близько 100 рублів, або навіть більше. Все залежить від вашої активності, адже якщо ви будете сидіти цілодобово за комп’ютером, лайкаючи чужі записи або фото, ваші доходи будуть доволі привабливими.

Ставити лайки в Інстаграмі – чудовий спосіб заробітку для школярів, абітурієнтів та студентів.

Надання різних послуг

Непогано заробити на Instagram можуть люди з освітою:

 • дизайнера;
 • фотографа;
 • стиліста;
 • візажиста і т. д.

Простіше кажучи, кожна людина, професію якої можна візуально уявити, має можливість отримаи заробити великі гроші в Instagram, не виходячи за межі своєї квартири. Щоб швидко залучити клієнтів, перед початком роботи обзаведіться портфоліо з виконаними вами роботами. Таким чином, користувачі зможуть наочно побачити ваші таланти, і прийняти рішення про співпрацю з вами. І пам’ятайте: чим більше фото ви надасте, тим швидше потенційний клієнт скористається вашими послугами.

Корисна порада. Якщо ви не знаєте, як і з чого почати заробляти в Instagram на наданні своїх послуг, спробуйте перейняти досвід своїх колег або конкурентів. Перегляньте їх сторінки, після чого складіть список найбільш незвичайних і унікальних ідей. Таким чином, ви зможете поєднати свою рекламу з декількох сторонніх джерел інформації.

Партнерські програми в Інстаграмі

Якщо ви вирішили долучитися до людей, які віддають перевагу заробітку на Instagram за допомогою використання так званих «партнерок», то краще всього створити відразу кілька фейкових (підставних) акаунтів. Таким чином, потенційні партнери будуть платити «кількох» працівникам, не підозрюючи, що насправді – це одна і та ж людина.

Яка від цього вигода? По-перше, посилання на партнерські сайти ваших різних акаунтах не будуть дратувати підписників, а, по-друге, ви будете мати більш високий фінансовий дохід. Комісійні за реферальні посилання досить непогані, тому заробити в Instagram за допомогою цього методу можна легко і без фізичних витрат. Всі дії ви можете виконувати автоматично прямо з дому, головне, щоб у вас був персональний комп’ютер і цілодобовий доступ до інтернету.

Чим відрізняються партнерські програми від розміщення рекламних посилань під фото на вашій сторінці у IG? В даному випадку від відвідувачів вашої сторінки потрібне виконання певних дій: реєстрації на сайті, переходу за посиланням, залишення коментаря і т. д. При заробіток на Instagram на рекламі клієнт платить тільки за розміщення поста, і ніяких маніпуляцій з ним виконувати не потрібно.

Просування чужих облікових записів

Якщо ви вмієте працювати з графічними системами, тоді чому б не використовувати ці вміння для заробітку на Instagram? Основними завданнями, які вирішують instagram-менеджери, є:

 • Розробка і унікальне оформлення профілю компанії-клієнта.
 • Створення унікального контенту, а також плану розвитку проекту, і його впровадження.
 • Використання всіх доступних методів для розкрутки сторінки.
 • Проведення піар-кампаній, рекламування порталу фірми-роботодавця.

Нічого важкого в цьому виді роботи немає – вам потрібно просто «набити руку», тренуючись вдома всього по кілька годин на день. Плата за введення розкрученого акаунта в Instagram може варіюватися від 5 до 25 000, і це тільки за 1 проект! А уявіть, що за місяць ви виконаєте 3-5 замовлень! Погодьтеся, сума виходить дуже приваблива і солідна.

Отже, ми розглянули найбільш варті уваги варіанти, за допомогою яких можна заробити на Instagram. Тут немає вікових обмежень, але якщо вони все ж виникнуть, то ви завжди зможете знайти альтернативу обраного способу отримання додаткового доходу. Щоб ваш акаунт став популярним, набрав обертів і залучив нових фоловерів, необхідно запастися часом і терпінням. Головне – не здавайтеся, оскільки заробіток в Instagram, як і в будь-якій іншій соціальній мережі, – це свого роду тест на витривалість, і перевірка на наявність «комерційної жили».

 

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про