Залиште свою оцінку! (2 голосів, оцінка: 4,00 з 5)

Як і скільки можна заробити на VkTarget на простих діях в соцмережах + поради як заробляти більше

Заробіток на VkTarget

Статтю оновлено:

Соціальні мережі (Фейсбук, Instagram, YouTube) — найпопулярніші сайти в Україні. Щодня мільйони людей витрачають свій час, відвідуючи різні сторінки і групи. За великим рахунком, цей час витрачається даремно. Відвідувачі спілкуються, дивляться ролики і картинки, читають смішні історії та новини.

Мало хто знає, що соціальні мережі можна використовувати не тільки для розваги, але і для заробітку грошей. Існує кілька онлайн-сервісів, які дозволяють отримувати прибуток. Один з таких сервісів — VkTarget (ВКтаргет).

У цій статті ми познайомимося з ресурсом, детально розберемо, як і скільки можна заробити на цьому проекті, і які способи отримання доходів він нам пропонує.

VkTarger — заробіток для всіх

Сайт ВКтаргет являє собою спеціалізовану площадку, яка призначена для накрутки переглядів, лайків, репостів, друзів і підписників в різних соціальних мережа. Спочатку сайт працював тільки з ВКонтакті, зараз додалися майже всі основні соцмережі.

На момент написання статті майданчик працює з наступними мережами:

 • ВКонтакте;
 • Однокласники;
 • Facebook;
 • YouTube;
 • Instagram;
 • Гугл Плюс;
 • Twitter;
 • Android програми.

Майданчик допомагає розкручувати сторінки, групи, канали з мінімальними грошовими вкладеннями. Тут присутні два типи користувачів: рекламодавці та виконавці. Рекламодавці розміщують замовлення на розкрутку акаунтів / груп / каналів в необхідній мережі. Виконавці – це звичайні користувачі, які виконують завдання, і отримують за це винагороду.

Ваш профіль в Фейсбук або в Інстаграм – це місце, де ви розміщуєте свої фотографії, пишите думки і замітки, викладаєте відеоролики, а ваші друзі і підписники регулярно заходять на сторінку, щоб побачити все це.

Якщо ви розмістите рекламні матеріали, то всі друзі їх теж побачать. Більшість популярних соц. мереж не забороняє розміщувати рекламу на стіні свого профілю.

Хто кому платить

Давайте детально розберемося, звідки беруться гроші, і хто кому платить. Є певні рекламодавці, яким необхідно швидко розкрутити свій проект, бренд або відеоролик.

Цілі розкрутки у кожного рекламодавця свої: хтось робить це з метою комерційної вигоди, а хтось з метою піару особистості або підвищення впізнаваності бренду. Ці люди і замовляють в VkTarget виконання певних дій. Вони власне і платять гроші.

Частина цих коштів забирає сам майданчик, а все інше виплачується виконавцям, які правильно виконають необхідну дію.

 

Наприклад, замовнику потрібно 1000 підписників в групі в ВКонтакте. Він оформляє завдання і оплачує 1000 рублів (1 рубль за підписника. Сам майданчик забирає певний відсоток, а виконавець отримує десь 0,6 — 0,7 руб. за підписку.

На чому можна заробляти в VkTarget

Оскільки майданчик працює з більшістю популярних соціальних мереж, рекламодавців тут безліч. За останніми даними, ВКтаргет — один з найуспішніших ресурсів для заробітку грошей в соцмережах серед подібних проектів.

Заробітки доступні абсолютно будь-якому користувачеві, який має необхідні акаунти і профілі. Для отримання прибутку не потрібно ніяких навичок: виконувати елементарні дії здатний навіть школяр.

Розглянемо джерела доходів більш докладно.

Додавання друзів

Для збільшення популярності і отримання певного статусу сторінка в Фейсбук або Інстаграм повинна мати багато друзів і підписників. Тому рекламодавці часто замовляють саме додавання друзів. Щоб отримати винагороду, вам необхідно буде просто додатися або підписатися на сторінку.

Репост запису і лайки

Щоб поширити рекламну інформацію по Інтернету, необхідно робити репости. Натиснувши всього одну кнопку, рекламний запис з’явиться на вашій сторінці. Велика кількість лайків під записом показує її авторитетність, тому рекламодавці, крім репостов, замовляють ще й лайки.

Репости цінуються дорожче, ніж прості лайки. Видалити репост зі стіни ви можете тільки через кілька днів, інакше вас забанять.

Вступ до групи

Групи з великою кількістю учасників показують, що ресурс цікавий і актуальний. Це також допомагає подальшому розвитку і підвищенню популярності. Для отримання винагороди вам необхідно буде вступити у відповідну спільноту.

Розміщення відео

Щоб рекламне відео виглядало природно, його необхідно викласти від імені власника акаунта, а не просто зробити репост. Тому багато рекламодавців замовляють розміщення певних відеороликів.

Установка Android додатків

Нещодавно на сайті з’явилася Нова оплачувана дія, доступна власникам смартфонів і планшетів на базі платформи Android. Для отримання гонорару потрібно просто встановити певний додаток на свій пристрій.

Як заробити на VkTarget — покроковий алгоритм

Щоб почати заробляти на VkTarget прямо зараз, виконайте три простих кроки.

Виконуйте інструкцію, і ваші шанси на успіх зростуть.

Крок 1. Реєструємося в системі

Щоб почати, зареєструйтесь на сайті.

реєстрація

Переходимо на головну сторінку: у верхньому правому куті є кнопка «Реєстрація». Натискаємо на неї, і перед нами з’являється спливаюче вікно з полями, які потрібно заповнити.

Указувати:

 • Свій E-mail. Обов’язково вказуємо адресу, тому що саме на нього прийде лист для підтвердження реєстрації.
 • Пароль. Придумуємо надійний пароль. Краще записати його на випадок, якщо забудете.
 • Підтвердження пароля. В цьому полі необхідно в точності повторити придуманий пароль.
 • Приймаємо умови угоди і проходимо нескладну перевірку на бота.

Після реєстрації вам на пошту прийде лист підтвердження реєстрації. Прочитайте цей лист і підтвердіть реєстрацію, перейшовши по спеціальному посиланню.

Крок 2. Додаємо свої майданчики (сторінки в соцмережах)

Після реєстрації виконуємо вхід в особистий кабінет і додаємо майданчики, на яких ви будете розміщувати рекламні матеріали і виконувати необхідні дії. Після авторизації на сайті вгорі з’явиться кнопка «Заробити». Клацніть на неї і отримаєте доступ до інших кнопок для додавання сторінок з різних соціальних мереж.

Наприклад, щоб підключити акаунт фейсбук, натискаємо відповідну кнопку. Далі з усім погоджуємося і натискаємо «ОК». Щоб додати сторінку, ви повинні бути авторизовані на ній.

Все, тепер сторінка додана, залишається тільки брати в роботу відповідні завдання. Щоб збільшити кількість пропозицій, додайте профілі всіх соцмереж.

Крок 3. Вибираємо завдання і виконуємо їх

Після додавання своїх майданчиків з’являться доступні завдання. Уважно читаємо, що вимагає зробити рекламодавець. Якщо завдання Вас влаштовує, то переходимо за посиланням і виконуємо необхідну дію. Після цього натискаємо на кнопку перевірити. Після перевірки кошти зарахують на ваш рахунок.

Поки у вас є вільний час і доступні завдання, виконуйте їх. Якщо пропозицій немає взагалі, значить, ваші акаунти не відповідають критеріям системи.

Як вивести зароблені гроші з ВКТаргет

Щоб вивести зароблені кошти, вам необхідно заробити мінімальний поріг для виводу – 25 рублів. Під вашим особистим кабінетом знаходимо пункт «Вивести», натискаємо і вибираємо відповідний спосіб виводу.

Доступні наступні способи виведення грошей:

 • Qiwi;
 • WebMoney;
 • Яндекс Гроші;
 • PayPal;
 • На мобільний рахунок;
 • На Steam аккаунт;

Після вибору способу вказуємо відповідні дані (номер гаманця, номер телефону), суму для виводу і натискаємо кнопку «Створити заявку». Гроші зараховуються моментально, в рідкісних випадках буває затримка в 1-2 дня. Якщо грошові кошти так і не прийшли, пишіть в службу підтримки VkTarget. Там обов’язково у всьому розберуться і повідомлять вам.

Система не бере ніякої комісії, тому ви отримаєте рівно стільки, скільки заробили на сайті. Однак свій відсоток іноді бере платіжна система, з якою ви працюєте.

Скільки можна заробити

Загальний заробіток на проекті vktarget ru буде прямо залежати від ваших зусиль. Чим більше часу ви будете витрачати на роботу, тим більше будете отримувати. Розцінки на виконання завдань у кожної дії будуть свої. Розцінки також залежать і від самої соціальної мережі.

Середні розцінки:

 • поставити лайк – 0,1 – 0,3 руб.;
 • підписатися або вступити в співтовариство-0,3-0,5 руб.;
 • зробити репост – 0,4 – 0,5 руб.;
 • додати відео – 0,5 руб.

Так, розцінки за виконання мізерні, але і часу ви витрачаєте мінімум: на кожне — 15-20 секунд.

Завдань на сайті безліч. Якщо у вас підключені акаунти у всіх мережах, в день ви можете виконувати по 50-60 завдань. Тобто середній заробіток в день 20 – 40 рублів. За місяць ви можете отримати з сайту близько 1000 рублів, а цього цілком вистачить, щоб оплатити інтернет і мобільний.

Бувають дні, коли рекламодавців на сайті тисячі, відповідно і доступних завдань більше. У вихідні дні активність йде на спад, і кількість пропозицій падає. Проте популярність ресурсу зростає, а відповідно і рекламодавців з кожним днем стає більше.

На розмір загального заробітку впливають і інші фактори, попрацювавши над якими ви істотно збільшите свій заробіток. Про це ми поговоримо в наступному розділі.

Як заробляти більше — корисні поради та рекомендації

Для збільшення заробітку на ВКтаргет враховуйте кілька факторів, які безпосередньо впливатимуть на рівень зароблених коштів.

Виконуючи експертні рекомендації, ви істотно збільшите дохід.

Порада 1. Прокачайте свій аккаунт

На кількість відображуваних завдань впливає якість підключених акаунтів. Наприклад, при додаванні завдання замовник вказав, що на акаунті має бути не менше 150 друзів. Якщо ваш профіль не відповідає цим критеріям, цю пропозицію ви навіть не побачите.

Впливають і такі критерії, як стать, місто та інтереси, зазначені на сторінці. Тому рекомендується прокачувати свої акаунти у всіх соціальних мережах (збільшувати кількість друзів і підписників, максимально повно заповнювати інформацію про себе).

Акаунти з великою кількістю друзів і підписників високо цінуються у рекламодавців. Для розкрутки сторінок існує безліч безкоштовних бот-сервісів.

Порада 2. Створіть кілька облікових записів

Дозволяється підключити до чотирьох різних акаунтів для кожної мережі. Будете виконувати в чотири рази більше завдань, відповідно, в чотири рази збільшиться прибуток.

Це зажадає від вас більше часу, так як доведеться для кожної сторінки проходити процедуру авторизації або одночасно заходити з кількох браузерів. Є сторонні програми для автоматичного заробітку з декількох акаунтів, але за їх використання загрожує бан.

Порада 3. Беріть участь в партнерській програмі

У проекту є своя партнерська програма, яка пропонує 15% від заробітку виконавців або витрачених грошей рекламодавців. Правила роботи з партнеркою читайте у відповідному розділі на ВКтаргет. Там же ви знайдете своє реферальне посилання для залучення рефералів.

Чим більше активних користувачів ви залучите, тим більше буде ваш заробіток. В своєму особистому кабінеті кожному юзеру доступна детальна статистика по рефералам.

Чи варто витрачати час на цей сервіс — реальні відгуки

Розповім історію мого особистого знайомства з цим сайтом.

Кілька років тому, коли я тільки почав заробляти в інтернеті, я пробував всі способи, які зустрічав. На одному з сайтів я натрапив на проект Vktarget. Сумніви були, але я спробував. Підключив всі акаунти соцмереж, які у мене були, і почав виконувати прості завдання. В день я виконував близько 25 завдань – це близько 10 рублів.

Це були мої перші гроші. Через 3 дні я вже заробив 25 рублів і вивів їх на свій мобільний. Гроші реально прийшли без комісії.

Це був, звичайно, мізерний заробіток, тому я став дізнаватися з приводу партнерської програми. Спочатку заманив у проект всіх своїх друзів. Друзі мої теж активно працювали на майданчику, з кожного реферала в день я отримував близько 2-х рублів. У підсумку я зміг збільшити свій заробіток до 100 рублів на добу.

В мережі є аналоги Vktarget, що працюють за тим же принципом. Я на них теж працював, тому мій сумарний дохід був в кілька разів вищим.

Роблю висновок: в цілому проект непоганий і заробити копієчку собі на Інтернет і мобільний тут цілком реально. Особливих зусиль докладати не потрібно. З роботою впорається хто завгодно — від школяра до пенсіонера. Якщо хочете заробляти більше, залучайте багато активних рефералів. Я знаю деяких людей, які отримують близько 7000 рублів на місяць з ВКтаргет.

Додаткові секрети і фішки заробітку на Vktarget дивіться у відео:

Висновки

З упевненістю можна сказати, що Vktarget — це не обман, а цілком чесний ресурс для заробітку.

Майданчик добре підходить новачкам і тим, у кого за родом діяльності часто з’являється вільний час для інтернет-серфінгу. Нескладні завдання, спеціальні знання і навички не потрібні. Зароблені гроші виводяться практично миттєво.

 

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про