ТОП-10 найприбутковіших способів заробітку в Інтернеті – як не ходити на роботу і заробляти гроші онлайн

10 найприбутковіших способів заробітку

Статтю оновлено:

Ще десять років тому людина, яка не відправляється щодня на роботу, ризикувала отримати ярлик туніядця і ледацюги. Але в 21-му столітті і самі ці поняття безнадійно застаріли. Та й той, хто не покидає свого крісла цілком може виявитися серйозним бізнесменом або знаменитим експертом.

Значна частина спеціальностей перетекла в інтернет, як і багато сфер бізнесу. І заробляти в цих галузях можна не менше, аніж щодня вирушаючи в офіс, робочий кабінет або на завод. Найперспективніші, прибуткові і законні ідеї заробітку з цього огляду може реалізувати кожен, приклавши відповідних зусиль.

Фріланс як альтернатива роботі в офісі

Фрілансери, що працюють в мережі Інтернет, окрема каста: ці люди дивуються, навіщо вставати в 7 ранку бухгалтеру або програмісту, веб-дизайнеру, коректору або перекладачці. І дійсно: всі ці професії ніби створені для роботи в мережі: підрядник отримує файл із завданням і дані, які не переодягаючись з тапочок проводить необхідні обчислення, а потім пересилає підсумковий документ замовнику. Зароблені гроші перераховуються на картку також через інтернет.

Такий варіант роботи – прекрасне рішення для співробітників з обмеженими можливостями або обмеженнями по здоров’ю, мам в декреті, які шукають заробіток , і студентів, котрі підпрацьовують вечорами . Така схема цікава і роботодавцю: частина співробітників можна сміливо приводити на дистанційну зайнятість, щомісяця економлячи на оренді робочих площ, амортизації обладнання і суперечках з трудовою інспекцією. Та й від цінного співробітника, з якихось причин не готового їхати на інший край міста, а то й країни, відмовлятися не доведеться.

На форму роботи в інтернеті перейшли:

 • юридичні консультації;
 • аудиторські компанії і частину девелопменту;
 • служби доставки магазинів та закладів харчування;
 • оператори будь-яких компаній, наприклад таксі.

Віддалену роботу можна розділити на дві категорії: постійна діяльність з працевлаштуванням за ТК і тимчасова співпраця з постійною зміною замовників. І той, і інший метод заробітку мають право на життя: працевлаштування та щомісячна зарплата дають відчуття стабільності, а тимчасові перехоплення дозволять самостійно розпоряджатися своїм часом і навантаженнями.

Цей вид заробітку максимально схожий зі звичайною трудовою діяльністю, мало відрізняючись від неї і в грошовому еквіваленті теж.

Інтернет-магазин: онлайн-бізнес без кордонів

Торгівля також переїхала в мережу: і на цьому виді бізнесу, безпосередньо пов’язаному з грошима, можна заробити. Рівень доходів, як і в традиційних напрямах торгівлі, буде залежати від ряду факторів:

 • затребуваності товару;
 • рівня конкуренції;
 • цінової політики власників;
 • зусиль по розкрутці магазину.

Гарантія високих заробітків – затребуваний і досить рідкісний продукт або розкрутка товару, що не продається в традиційних магазинах конкретного регіону. Хоча і протилежна система торгівлі непоганий варіант: банальний і щодня затребуваний продукт за низькими цінами або з додатковим сервісом. По-перше, можна продавати китайські девайси або білоруський трикотаж на території України, користуючись різницею в цінах і відсутністю можливості у роздрібних покупців зв’язатися з виробником особисто. По-друге, можна організувати інтернет-магазин з доставкою продуктів з сусіднього супермаркету або зоомагазину до порога. У другому випадку навіть серйозних вкладень не потрібно: закупівлю можна робити безпосередньо після отримання замовлення на сайті. За опитуваннями, за можливість отримати на будинок продуктовий кошик або корм зголоднілому коту клієнти готові переплатити до 30%.

Посередницькі послуги в мережі

Система роботи сучасних компаній таксі досить проста: організація надає онлайн-платформу для зв’язку клієнта і водіїв. Вона ж наймає операторів і укладає договори з безпосередніми виконавцями. Вигода власника платформи – заробіток на комісії у вигляді щомісячної оплати або відсоток за кожну операцію. Навіть юридично ця схема проводиться досить поверхнево: компанія нібито надає тільки інформаційну підтримку. Відповідальність за все інше лежить на водіях і клієнтах.

За такою ж схемою працюють і інші компанії в інтернеті: одна з франчайзингових компаній зараз активно розкручує платформу для виклику майстрів. Принцип той же: працівники платять за активність реклами, клієнти бачать на одному сайті відразу всіх практикуючих фахівців. Майстри забезпечені заробітком, а клієнти – хорошим сервісом. Сам же власник посередник, власник онлайн-сервісу, – постійним доходом.

Вартість такої франшизи, як і аналогів, наприклад онлайн-клубу беттінг-ставок під розкрученим ім’ям або посередницького агентства з написання курсових і дипломів, становить 200-250 тисяч рублів. Подальший дохід залежить тільки від прикладених зусиль по розкрутці сервісу в конкретному регіоні.

Читайте: Як заробити гроші в інтернеті – 35 способів.

Райтинг і суміжні спеціальності

Найпоширенішим способом заробітку в інтернет вважається рерайтинг або копірайтинг. Гроші таким чином отримують не тільки журналісти чи перекладачі, а й будівельники, здатні зрозумілою і грамотною мовою розповісти, як побудувати лазню, і домогосподарки, які супроводжують рецепти кулінарних шедеврів власними фото. Їхні послуги потрібні:

 1. новинних стрічках і інформаційних сайтів;
 2. seo-агентствам і контент-групам;
 3. фахівцям з реклами та власникам інтернет-магазинів;
 4. менеджерам груп в соціальних мережах і модераторам форумів;
 5. власникам сайтів, які в свою чергу заробляють на рекламних місцях.

Копірайтери працюють і через біржі копірайтингу , і в самостійному плаванні, щодня створюючи те, що кожен день шукають користувачі мережі Інтернет.

На питання, скільки може заробити райтер в інтернеті, точно відповісти не можна. Початківці “акули клавіатури” беруть по 30-40 рублів за 1000 символів тексту, а фахівці з лендінгів і комерційних листів по 3-4 тисячі.

Останні і служать тим живим прикладом нечуваних заробітків, втілюючи образ того самого, що не має потреби в грошах, фріласера, який строчить чергову сторінку десь на пляжі Гоа. Але навіть якщо не брати до уваги гуру копірайтингу, цей вид діяльності можна вважати і прибутковим, і перспективним. Мінус тільки один: вийти на високий дохід можна, але займаючись написанням особисто, перестрибнути певну планку доходу все одно не вийде. В добі, на жаль, 24 години.

Інфобізнес: торгівля знаннями і повітрям

На відміну від попереднього варіанту, Інфобізнес, як спосіб заробітку в інтернеті , практично не має обмежень по верхній планці прибутковості. За цим складним і мало знайомим варіантом заробітку ховається продаж майстер-класів, гайдів, інструкцій і умовно-персональних консультацій. Записавши майстер-клас з в’язання або курс вправ для схуднення, можна сміливо монетизувати цей файл:

 1. продати як одиницю контенту на який-небудь біржі;
 2. залити на власний сайт або канал, щоб залучити користувачів і заробляти на рекламі;
 3. продавати точково, передаючи доступ до матеріалу по передоплаті.

Остання схема і називається Інфобізнес. Якщо перелопатити інформацію в інтернеті, нескладно переконатися, що продають за такою схемою практично все:

 • уроки малювання і іноземних мов;
 • добірки вправ і танцювальних па;
 • гайди з підкорення бінарних опціонів і теорію про інвестиції в цілому;
 • схеми заробітку на всьому, що тільки можна уявити.

І навіть якщо частина таких матеріалів можна зарахувати до шахрайства, значна частка матеріалів дійсно представляє цінність. Сам же Інфобізнес можна сміливо вважати одним з найбільш прибуткових способів заробітку в інтернеті: продавати один раз записаний урок можна нескінченно, поки він не втратить актуальності.

Дропшипінг: як продавати те, чого не маєш

Дропшіпінг варто було обговорити відразу після інтернет-магазинів, так як цей вид заробітку безпосередньо відноситься до торгівлі. Але різниця є: при дропшипінгу продавець навіть не тримає в руках товар. Він є посередником між магазином і покупцем, займається рекламою і консультуванням, а після розміщення замовлення просто переправляє гроші і адреса замовника продавцю. Йому ж залишається непогана комісія.

Дропшіпери рідко працюють з великими обсягами товарів: вони точково б’ють в актуальні лоти, зосереджуючись на рекламі через соціальні мережі.

Наскільки багато грошей може принести цей спосіб заробітку в мережі Інтернет судити складно, але і вкладень він практично не вимагає. При правильному виборі лота витрачений час окупиться хорошим прибутком.

Партнерські програми і арбітраж трафіку

Заробіток на партнерках або винагорода за рекламу, яка останніми роками стало модно називати красивим словосполученням “арбітраж трафіку”, – ще один спосіб заробітку без прямого контакту з товаром. Різниця з інтернет-магазином або навіть дропшіпінгом в тому, що і рекламою часто займається не сам підприємець. Реклама по домовленості розміщується на сайтах або в соціальних мережах, часто не в своїх групах. Всі складності оформлення замовлення, доставки та вирішення спірних питань бере на себе продавець. Арбітражніку необхідно тільки знайти площадки, готові розмістити рекламу, і вибрати товар, який явно буде користуватися попитом у цій аудиторії:

 • іграшки на форумі для матусь;
 • брендові годинники і репліки на бізнес-форумах;
 • гри і патчі в середовищі геймерів;
 • засоби для схуднення в жіночих групах.

Робота арбітражника клопітка, але багато виробників пропонують дійсно серйозне винагороду, яка забезпечує стабільний дохід через інтернет.

Розкрутка сайту або блогу: фундамент перспективного бізнесу

Сайт – найкраща платформа для монетизації. Прямий прибуток і хороший дохід забезпечить будь-який розкручений комерційний портал:

 • інтернет-магазин і сайт групових покупок;
 • Лендінг з точковим продажем;
 • сервіс з частиною платних послуг;
 • тематичний ресурс, заточений під партнерки.

Але і сайт, на перший погляд не має жодного відношення до комерції – хороше джерело заробітку. Головна цінність – відвідувачі і перегляди, якщо мова йде про відео-канал. Інструмент заробітку – рекламне місце. Останнє може бути як явним, наприклад банери, так і досить добре замаскованим. Контекстна реклама з акуратними посиланнями на потрібний продукт або ресурс іноді працює краще, ніж самий барвистий креатив таргетингу.

Цей спосіб заробітку на рекламі перспективний, але до отримання перших грошей доведеться чимало попрацювати, в тому числі залучаючи тих самих трудівників-фрілансерів: seo-оптимізаторів, райтерів, дизайнерів. Але заробіток на сайті дійсно того вартує: великі портали оцінюються в кілька мільйонів гривень і активно продаються.

Трейдинг: шахрайство чи альтернативний бізнес

Про Форекс і бінарні опціони треба говорити окремо: хтось вважає цю індустрію відвертим розводом, хтось наводить скріни хороших доходів. Заробити дійсно можна, але і сподіватися що гроші впадуть з неба не варто. Професійні трейдери постійно стежать за котировками, розбираються в політиці і економіці, мають кошти на старт. За більшістю компаній, які обіцяють великі доходи і гроші через кілька хвилин для кожного, дійсно ховаються звичайні шахраї, яких в інтернеті величезна кількість.

Варіантів заробітку грошей в Інтернет чимало, а щороку він дарує нові способи і можливості. Варто тільки докласти зусиль, щоб знайти свій парус в цьому безмежному океані можливостей.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про