Заробіток на дропшіппінгу – продаємо товари без вкладень

Що таке дропшіппінг

Є досить багато способів заробити в інтернеті, але всі вони зводяться саме до заробітку на продажу товарів або послуг. Один із нових цікавих варіантів – дропшіппінг, тому поговоримо як заробити на дропшіппінгу гроші.

Тому в цій статті ми поговоримо про заробіток на дропшіппінгу. Тема дуже перспективна і не вимагає великих капіталовкладень (в тому випадку якщо ви будете виконувати велику частину роботи самостійно).

Пропрацювавши в цій сфері два місяці, у мене вийшло вийти на непоганий рівень доходів. Звичайно не мільйони, але побільше, ніж у багатьох заробітна плата в офісі.

Зміст статті

Суть заробітку на дропшіппінгу – як це працює

Заробіток на дропшіппінгу можна описати просто, це бізнес на продажу чужих товарів з власної націнкою. Фактично ви продаєте товари в інтернеті, ставлячи свою націнку, також як якщо б вони стояли у вас на складі.

Схема роботи сама по собі дуже проста. Але не варто плутати дропшіппінг з різними партнерськими програмами. Адже якщо ви вирішите працювати в цій ніші, то можливостей у вас значно більше, оскільки ви можете працювати відразу з декількома постачальниками.

Відповідно і кількість потенційних покупців у вас буде більшою. Також ви зможете заробляти продаючи супутні товари.

Наприклад, якщо людина купує у вас дитячі іграшки, то велика ймовірність того, що його зможе зацікавити ще й дитячий одяг, а також інші дитячі товари.

Особисто для себе я зробив висновок, що дропшіппінг і звичайна торгівля, коли ви купуєте товар і перепродаєте, практично не відрізняються.

Основна перевага дропшіппінгу як способу заробітку на продажах

Адже ви продаєте ті ж товари, просто у вас їх немає на складі, а покупцю вони відправляються прямо від виробника або постачальника.

Саме в цьому і криється основна перевага дропшіппінгу, ви не ризикуєте своїми коштами, вкладаючи їх в покупку або виробництво товару, а просто отримуєте прибуток, тоді коли людина робить покупку у вас.

А так як зазвичай бізнес доводиться починати на чистому ентузіазмі, то економія коштів допоможе вам вийти на високий рівень прибутку набагато раніше, і випередити конкурентів, які можуть дозволити собі значні капіталовкладення.

На перший погляд все просто, ви робите свій сайт або інший майданчик для продажу, продаєте товари і отримуєте свій прибуток. Але насправді вам доведеться зіткнутися з масою проблем. Тож сподіваюся, ця стаття допоможе вам уникнути деяких помилок, якщо ви вирішите працювати в даному напрямку.

Чим торгувати вигідно – вибір ніші

Для початку потрібно вибрати нішу, в якій ви будете працювати, так як продавати все і відразу у вас навряд чи вийде. Магазини з дуже великим асортиментом товарів вимагають великих капіталовкладень на рекламу і просування в пошукових системах, тому для початківців вони не підійдуть.

На що варто звернути увагу при виборі ніші:

Попит на товар

Перевірити попит можна в wordstat.yandex.ru (тут можна дізнатися кількість запитів у Яндексі), не забуваємо що є ще і Гугл (google.com/keyword-planner)

Якість товару

Працювати потрібно з постачальниками якісного товару, що приносить користь і радість людям. Почитайте відгуки покупців про продукти для продажу.

Постійний попит

На товар повинен бути постійний попит, який не зникне в майбутньому. Наприклад ви зробите сайт з продажу певної моделі телефону, з часом попит на неї буде падати.

Націнка на товар

У вашій ніші повинна бути велика маржинальність, від 30%. Ось тут на форумі обговорюють високомаржинальні товари. Зазвичай це подарунки, ювелірка, запчастини і т. п.

Убезпечте себе від складностей

Товар поверненню не підлягає

Добре якщо ви виберіть нішу з товарами, що не підлягають поверненню. Це позбавить вас багатьох проблем. Список таких товарів можна знайти тут.

Наявність виробників і постачальників

Небезпечно створювати свій бізнес розраховуючи на двох, трьох постачальників. Вони можуть закритися, поміняти умови співпраці або взагалі перестати працювати з дропшіпперами.

Сезонність попиту

Бажано вибирати нішу, в якій попит не пов’язаний з сезонністю. Перевірити це можна в тому ж wordstat.

Повторні продажі

Повторні продажі це запорука успішності вашого бізнесу. Людина, якій сподобався ваш сервіс, з великою ймовірністю звернеться до вас знову. Приклади товарів: запчастини, витратні матеріали, матеріали для рукоділля і т. п.

Навіть в одній ніші ви зможете знайти масу товарів і зробити асортимент свого магазину дуже широким, щоб людина змогла знайти те, що їй потрібно.

Пошук постачальників товарів

Розглянемо джерела інформації про постачальників:

Пошукові системи

Робіть запити в пошукові системи. Наприклад, «запчастини на ВАЗ дропшіппінг»

Дошки оголошень

Дуже часто виробники продають свої товари на OLX і подібних регіональних сайтах.

Пошуки по картинках

Заходимо на сайт конкурентів, вибираємо картинку товару і шукаємо її в інтернеті. Серед отриманих результатів скоріше всього буде сайт виробника або великого дилера.

Групи в соц. мережах

Вибрати постачальника можна в спеціальних групах в соц. мережах. Там же можна поспілкуватися з тими, до вже працював з постачальником і дізнатися про нього відгуки.

Виставки

Якщо ви живете у великому місті, поцікавтеся де проходять тематичні виставки з вашої ніші.

Краще витратити час на пошук таких виробників, ніж працювати з перекупниками, з якими і так вже працюють сотні ваших конкурентів.

Наведу для прикладу невеликий список постачальників.

Список компаній, що працюють за дропшіппінгу

Постачальники одягу:

 • altermoda.ru
 • markethot.ru
 • outmaxshop.ru
 • vilnoshop.ru
 • vikki-nikki.com
 • look-and-buy.com
 • gloriaromana.com
 • kotton.com.ua

Постачальники взуття:

 • smart-shoes.ru
 • pankablyk.com
 • xstock.ru
 • shane.ru
 • mstile-shoes.com

Постачальники електроніки:

 • mega-mania.ru
 • garsline.ru
 • cdrop.ru
 • avangard-time.ru
 • timedom.ru
 • technomarket.biz.ua

Постачальники з великим асортиментному товарів:

 • markethot.ru
 • megaopt24.ru
 • trendoptom.ru
 • rusoptovik.ru
 • trendoptom.ru

Вибір постачальників

Тепер, коли ви знайшли безліч постачальників у своїй ніші, нам треба з цього списку вибрати тих, з ким ви будете працювати.

На що варто звернути увагу:

Звертайте увагу на виробників

Саме вони пропонують кращі оптові та роздрібні ціни.

Імпорт каталогу

Якщо сайт постачальника має форми імпорту товарів, то у майбутньому це значно спростить вашу роботу і допоможе завжди підтримувати асортимент товару в актуальному стані. Робити це вручну дуже складно і вимагає багато часу.

Якісні фото товарів

Так як ми торгуємо через інтернет, то якісні фотографії товарів дуже важливі.

Репутація постачальника дуже важлива

Якщо ви хочете працювати з виробником, то почитайте про нього відгуки. Якщо відгуків немає, то зверніть увагу на час створення сайту.

Час роботи

Деякі постачальники можуть не працювати у вихідні. Це, як ви розумієте, додасть вам проблем.

Накладений платіж

Дуже добре, якщо є можливість працювати з післяплатою, так як це значно підвищує рівень довіри покупців. Крім того, завдяки роботі з післяплатою, ви зможете значно збільшити продажі, за рахунок покупців, які не хочуть робити передоплату.

Звідки відправляють товари

Дуже важливо дізнатися звідки будуть відправляти товар покупцям. Від цього залежить швидкість доставки і щастя клієнтів.

Швидкість обробки замовлень

Дуже важлива оперативність роботи постачальника. Це можна перевірити зробивши пробний замовлення або знайти відгуки про роботу даної фірми.

Способи доставки товару покупцеві

Чим більше способів доставки пропонує постачальник, тим краще.

Не варто боятися дзвонити постачальникам, вони зацікавлені в вас, навіть ще більше, ніж ви в них.

Далі потрібно виписати всіх прийнятних для вас постачальників в таблицю. Потім визначте 5-6 самих ходових товарів у вашій ніші. Робимо це за допомогою wordstat від Яндекса, також дивимося профільні форуми та групи в соц. мережах.

Заносимо ціни цих товарів у таблицю для кожного постачальника відповідно.

 • Найменування товару site.ru site2.ru site3.ru
 • Товар1 507руб. 451руб. 462руб.
 • Товар2 600руб. 522руб. 534руб.
 • Товар3 500руб. 500руб. 519руб.
 • Товар4 315руб. 315руб. 327руб.

Туди ж заносимо інформацію про асортимент і умови роботи.

Поради щодо співпраці

Тепер вам буде наочно видно, з ким треба працювати.

Ось вам ще кілька практичних порад:

 • Вибирайте постачальників, які з самого початку націлені на роботу з дропшіпперами;
 • Збільшити свій прибуток можна отримавши знижку при збільшенні продажів, тому запитайте у постачальника, чи є така можливість.
 • Постарайтеся уникати зайвих посередників
 • Зауважте, є сайти, які пропонують гарну ціну, націлені на роботу з дропшіппінгом, але при цьому вони самі перепродують товар інших, не маючи власного складу.

Співпраця з такими постачальниками в більшості випадків не окуповує себе, оскільки при замовленні втрачається час. Також не завжди буде той товар, який ви замовите, а це зайві проблеми, яких по можливості варто уникати.

Реальні приклади роботи з постачальниками

На прикладі двох постачальників, розглянемо варіанти роботи, необхідні документи та необхідні обсяги продажів.

Приклад 1 – АМФ

Український меблевий завод АМФ, з радістю працює з будь-якими дропшіпперами, роздрібними покупцями і просто магазинами.

Для роботи з цією фабрикою вам не потрібно бути підприємцем, досить просто мати свій майданчик для продажу, або просто клієнтів, які згодні купувати у вас.

Щоб почати працювати, достатньо просто зв’язатися з менеджерами заводу, домовиться про те, що ви будете розміщувати їх продукцію на своєму сайті, і отримати каталог продукції у будь-якій зручній для вас формі.

Менеджери з радістю ідуть назустріч всім продавцям, і якщо у вас є модуль автоматичного завантаження товарів, то ви можете взяти у них файли для автоматичного оновлення товарів.

Працювати можна як за передплатою, так і післяплатою, тому ви зможете швидко налагодити продажі.

Приклад 2 – Bravis

Тепер другий приклад. Виробник цифрової техніки Бравіс.

Цей виробник може працювати з дропшіпперами, але у нього більш жорсткі вимоги.

Перше і найголовніше, ви повинні бути індивідуальним підприємцем, щоб просто подати заявку на роботу з компанією. Для початку потрібно зв’язатися з менеджером, обговорити необхідні документи, які ви повинні надати. Після їх розгляду укладається договір і ви стаєте офіційним дилером.

Звичайно, вимоги досить жорсткі, але зауважте, на сайті виробника ви не побачите ціни, кожен може ставити націнку на свій розсуд, і це зазвичай 30-40% від вартості, при цьому ви отримуєте конкурентоспроможну ціну.

Працюючи з такими постачальниками, ви зможете заробити більше.

Просто перед тим як почати працювати з виробником товарів, не полінуйтеся зв’язатися з його менеджерами і в найдрібніших подробицях дізнатися, що він може вам запропонувати і які в нього вимоги для початку співпраці.

Яку ціну встановити на свої товари

Отже, у нас є список постачальників, які готові з нами співпрацювати. Також у нас є каталоги з цінами від постачальників.

Щоб дізнатися яку націнку робити, нам потрібно вивчити ціни конкурентів.

Для цього перевіряємо пошукову видачу цікавих нам товарів, перевіряємо рекламні оголошення, перевіряємо групи в соц.мережах та сайти оголошень.

Всю отриману інформацію заносимо в таблицю і обчислюємо середню націнку на популярні товари. Обчисливши середню націнку по ринку, ви зможете зрозуміти яку ціну встановлювати на свої товари.

Якщо ви хочете мати хороший потік покупців при мінімальних витратах на рекламу, то ваша ціна на товар повинна бути максимально привабливою для покупця і конкурентною.

Опишу приклад з власного досвіду.

Ми працювали з одним постачальником дитячих іграшок. Для своїх партнерів, і при оптових покупках він давав дуже хороші знижки, в більшості випадків виходила знижка 10-15%. При сумі 10 000 рублів, можна було отримати прибуток 1500 рублів.

Тому від цього постачальника ми взагалі не робили націнку, і у себе на сайті виставляли точно такі ж ціни, як і у нього. Виходило що ціна у нас одна з найнижчих на ринку, дуже приваблива як для оптових, так і роздрібних покупців, і люди добре купували товари.

Створення сайту для продажу

Отже, ви вибрали постачальника, визначилися з націнками і настала пора приступати до серйозної справи, а саме створення свого сайту.

Звичайно, можна продавати товари і в соц.мережах, але якщо ви збираєтеся зробити дропшіппінг своїм основним джерелом прибутку, то робити сайт вам гарантовано доведеться.

Не буду давати рекомендації, скажу просто, як зробив я. CMS я вибрав OpenCart, так як особисто вважаю, що він найбільш оптимальний для інтернет-магазинів. До того ж можливості движка можна значно розширити за допомогою модулів, яких безліч.

Чудова покрокова інструкція знаходиться тут.

Завдяки модулям OpenCart можна синхронізувати товари з сайтом постачальника, змінювати дизайн і функціонал сайту, робити інформаційні розсилки. Загалом все те, що потрібно для оптимальної роботи сайту.

При цьому працювати з OpenCart нескладно, просто слідуючи інструкціям, ви легко зможете встановити її на хостинг і налагодити роботу сайту.

Звичайно, довелося кілька днів посилено попрацювати, почитати інструкції і поради з налаштування сайту.

Чесно кажучи, щоб сайт заробляв, так як я хочу, довелося дійсно прикупити пару модулів і кілька разів звертатися до сторонніх фахівців. Але витрати дійсно були мінімальними, і вклався я приблизно в 5 000 рублів. Звичайно, цю роботу я міг зробити і самостійно, але так як я фахівець трохи іншого профілю, то вирішив попросити допомоги у спеціалістів.

Просто склепати сайт нескладно, але вам варто звернути увагу на дизайн сайту і зручність для покупця.

Краще всього використовувати класичний дизайн і не вигадувати нічого нового. Адже люди до нього вже звикли, і відповідно при користуванні сайтом у них не виникне проблем. А це дуже позитивно відбивається на характеристиках сайту, і відповідно на продажах.

Скористайтесь готовими рішеннями

Тому якщо вирішите працювати в даному напрямку, не винаходити велосипед, а просто довіртеся перевіреним технологіям.

Важливий момент, це контакти менеджерів з продажу. Вони повинні бути завжди на видному місці, і покупець у будь-який момент повинен мати можливість зв’язатися з вами.

Тому краще всього дублювати контакти в шапці і підвалі сайту. Також краще всього додати не тільки контакти мобільного, а й найпопулярніші месенджери. Вони безкоштовні, а це може трохи стимулювати відвідувачів зв’язуватися з вами.

Якщо хочете можете вибрати одного безкоштовну CMS для свого магазину, ось вам список:

 • PrestaShop
 • OsCommerce
 • VirtueMart
 • Magento
 • Ubercart
 • Zen Cart
 • ZeusCart

Можливе створення свого магазину вам здасться складним. Спеціально для вас є сервіси, які пропоную готові рішення, але за це вам доведеться платити щомісяця. Хоча на своєму сайті, якщо ви не програміст, теж доведеться часто платити за внесення різних поправок.

Список платформ для розміщення свого магазину

Платформа Кількість товарів Ціна на місяць руб.

 • ru 1000 1720
 • net 500 1490
 • ru 2000 1290
 • ru 2500 1950

Просування магазину для дропшіппінгу

У нас є магазин наповнений товарами. Тепер наше завдання залучити на нього перших відвідувачів.

Найкращий відвідувач, це відвідувач прийшов з пошукової системи. Він для нас безкоштовний і він шукає товар. Наше завдання максимально сподобатися пошуковим системам, щоб вони направляли відвідувачів до нас в магазин.

Неунікальні тексти описів товарів

При створенні свого магазину більшість новачків робить одну помилку, а саме розміщують на сайті неунікальні тексти. Навіть за найбільш низькочастотних запитах ваш сайт з неунікальними текстами не буде відображатися в пошуку.

Тому починаючи працювати над сайтом, пам’ятайте, що неунікальні тексти ваш найголовніший ворог.

Але тут є один нюанс, а саме – описи товарів. Якщо у вас невеликий асортимент, то написати більш-менш унікальні описи товарів для вас не складе проблем. Але якщо товарів під тисячу або навіть кілька тисяч, то написання унікальних текстів вимагатиме від вас чималих витрат часу і коштів.

А так як асортимент товару постійно оновлюється, то доведеться постійно сидіти і писати тексти описів товарів і навряд чи залишиться часу на роботу з клієнтами і власне продажі.

Особисто я вирішив цю проблему за допомогою рандомізування тексту. Звичайно, головну сторінку і опис категорій потрібно робити вручну, щоб вони подобалися і користувачам і пошуковим системам.

Варто враховувати те, що спочатку пошукова машина зчитує головну сторінку, після цієї сторінки другого рівня.

Унікалізація для просування

Товари для будь-якої пошукової системи знаходяться на нижній сходинці ієрархії, але робити їх повністю неунікальними теж не можна. Тому я робив стандартний текст в стилі «у нас в магазині якісно і недорого…», також ще трохи нейтрального тексту, в який можна вставити необхідні ключові слова, і такі тексти розмножують за допомогою Generating The Web.

Сам опис товару додавався неунікальним, але плюс до нього на сторінку заливалися унікальні тексти, в результаті текст на сторінці не був повним дублем з іншого сайту, і пошукові системи вважають його унікальним.

Як я з’ясував, якщо ключові слова у вас є на сторінці категорії, і при цьому вони є практично у всіх товарах, то пошукова система буде показувати у видачі сторінку цієї категорії, а не сторінку товару.

Відповідно зі всіма описами товарів ви просуваєте ту категорію, в якій вони знаходяться. Тому такі описи цілком годяться для товарів, але тільки в тому випадку, якщо у вас унікальний текст на сторінці категорії.

Не варто очікувати, що ви з’явитеся в топі видачі за своїми ключовими словами, це може зайняти кілька місяців. Але при правильному і планомірному підході ви цілком зможете забирати свою частку безкоштовного трафіку з пошуковика.

Робота це довга і монотонна, так як вам доведеться вручну правити в адмінці сайту. Так що краще всього спочатку зробити унікальні описи категорій, після цього залити товари нехай навіть і з неунікальними описами, і після цього редагувати їх по мірі можливості їм наявності часу.

Розсилки, реклама і робота з соц.мережами

Чекати клієнтів з пошуку, м’яко кажучи не практично. Тому вам потрібно використовувати й інші методи залучення клієнтів, щоб стимулювати продажі.

Адже не можна виключати навіть самі слабкі джерела трафіку для вашого магазину.

Найпростіший спосіб реклами це розсилки в Вайбері і Телеграмі . Не варто завантажувати або купувати бази контактів, доступні в мережі, найкраще працювати з власними контактами.

Найголовніше не бути занадто настирливим. Для інтернет магазину цілком достатньо однієї розсилки в тиждень, де будуть анонсуватися знижки, оновлення асортименту і все те, що може зацікавити покупця. Але на перших порах, поки ви не зібрали свою базу передплатників, доведеться купувати рекламу.

Щоб приблизно визначити витрати на рекламу вам потрібно знати конверсію у вашій ніші. Тобто який відсоток відвідувачів здійснює покупку.

Рекламні інструменти

Тепер ми можемо підрахувати скільки нам коштуватиме залучення клієнта через рекламу Гугл і Яндекс.

Наприклад, 100 осіб клікнула на рекламу і прийшо на сайт. Коефіцієнт конверсії для вашої ніші 3%, отже 3 людини куплять товар.

За кожен клік ви заплатили 60 руб. Разом 6000 руб. витрачено на рекламу і вартість одного залученого клієнта дорівнює 2000 руб. Якщо націнка вашого товару менше 2000 руб., то ви будете в мінусі.

Подивитися ціну за клік для свого товару можна у рекламних кабінетах Яндекса і Google.

Взагалі робота з рекламними мережами, це ціла наука і якщо ви налаштовані серйозно, то краще делегувати налаштування рекламних компаній професіоналам.

Якщо ваш бюджет не настільки великий, то можна безкоштовно рекламуватися на різних дошках оголошень, соц. мережах і форумах.

Робота з клієнтами

Важлива частина роботи в дропшіппінгу це спілкування з клієнтом. Адже в більшості випадків, коли людині сподобається товар, ціна його влаштовує, він не відразу замовляє його, а спочатку дзвонить менеджеру, щоб уточнити деякі питання.

Якщо спілкування пройде нормально, то клієнт зробить замовлення, і в результаті можна отримати прибуток.

Мінус дропшіппінгу в тому, що ви спочатку повинні працювати тільки по передоплаті, тому продати дорогі товари досить складно. А якщо продавати дрібниці, то багато роботи і мало прибутку.

Це, напевно, і є самий істотний недолік дропшіппінгу. Якщо у вас низькі ціни, то ви можете поставити мінімальну суму покупки, щоб зменшити кількість спілкування з покупцями і збільшити прибуток від кожної покупки, але таким чином деяких клієнтів ви просто втратите.

Крім того вас чекають ситуації, коли клієнт захоче повернути товар, чи постачальник за недогляд пошле йому бракований або невідповідний товар.

Складні ситуації з покупками

Відразу скажу, що є недобросовісні покупці, які просто не дотримуються правил експлуатації товарів, а після того як вони вийшли з ладу, починають надзвонювати продавцю. Тому вам чітко потрібно відпрацювати регламент для таких випадків, і чим жорсткіше, тим краще для вас. Адже будь-який товар, що повертається, це не просто втрата прибутку, а ще й зайві витрати за пересилку, які в разі неправоти клієнта доведеться оплачувати. Ну і плюс нерви – що найгірше.

Перше і найголовніше, покупець повинен вам надати фото бракованого товару, це як доказ того, що товар дійсно невідповідний. Це також ваш козир перед постачальником, який повинен поміняти товар.

Заздалегідь пропишіть на сайті умови, що при невідповідності вимогам експлуатації пересилку товару оплачує покупець, це теж допоможе вам уникнути зайвих проблем і в разі необхідності сказати покупцю, що вся інформація була на сайті, і потрібно було з нею ознайомитися.

Крім того заздалегідь обговоріть з постачальником процедуру повернення товару.

Трапляються ситуації, особливо при роботі з післяплатою, коли клієнт може просто не забрати товар, у разі наявності фото товару, який не відповідає замовленню або бракований, це проблема постачальника. Але якщо покупець відмовляється забирати товар, то це вже ваша проблема, і оплачувати доставку в обидві сторони доведеться вам.

Уникнути подібних витрат вам допоможе проста практика застави. Якщо товар дорогий, то просто попросіть клієнта сплатити вам невелику передоплату у розмірі 5-10%. По-перше, це доводить, що людина зацікавлена в тому, щоб дійсно купити товар, по-друге, якщо він не забере товар, то ця передоплата просто піде на оплату доставки і у вас не буде збитків. Хоча як показала практика, якщо людина робить хай і невелику передоплату, то в 99% випадків вона гарантовано забере товар.

Збір нарощування бази постійних покупців

Навіть якщо людина зробила у вас замовлення, але не оплатила його, вона все одно, цінна для сайту. Адже такий покупець не тільки піднімає користувальницькі характеристики сайту, а й залишає вам свої контакти.

Своя база мейлів хороше джерело, як додаткового трафіку, так і додаткового заробітку. Адже ви можете повідомляти клієнтів про оновлення асортименту товару, його розширення.

У більшості випадків це принесе позитивний результат.

Звичайно збір бази контактів покупців справа повільна, тому цей процес потрібно стимулювати. Зробити форму підписки, або давати незначні знижки підписникам, все це допоможе вам збільшити базу постійних покупців.

Оптові клієнти – справжній скарб

Найкращий клієнт для будь-якого дропшіппера, звичайно ж, оптовий.

Якщо у вас на сайті почне купувати товар декілька магазинів, щоб розширити свій асортимент, то ви при мінімальних витратах зусиль і часу будете отримувати постійний стабільний прибуток. Також оптові продажі в переважній більшості випадків допоможуть вам отримати значні знижки у вашого постачальника.

Хоч ми і самі дропшіппери, але у нас нерідко купували товар інші дропшіппери, які не могли знайти дешевого постачальника, це теж непогане джерело доходу, особливо якщо спрацюватися з людиною.

Також ми змогли вийти на кілька магазинів дитячих іграшок, які кілька разів на місяць теж затарюються у нас. Тому навіть якщо ми зараз повністю перестанемо працювати над своїм сайтом, і будемо тільки оновлювати асортимент, сайт все одно буде приносити прибуток.

Скільки можна заробити на дропшіппінгу

Дане питання, суто індивідуальне для кожного. У деяких вийде заробити десять тисяч на місяць, а в інших не більше сотні. Все залежить від товару, націнки, кількості покупців, часу і коштів які ви витратите на просування свого товару.

Для початку достатньо просто купити домен і хостинг, і почати працювати, а коли рівень прибутку досить зросте, поступово докуповувати все що необхідно для роботи.

По своєму досвіду можу сказати, що на рівень прибутку 25 000 грн. в місяць мені вдалося вийти через півроку роботи. І здебільшого завдяки тому, що вдалося роздобути оптових покупців, а також постачальник надав хорошу знижку на всі покупки.

Перші три місяці дохід був практично нульовий, і його з’їдали поточні витрати. Але після трьох місяців наполегливої роботи сайт почав приносити прибуток.

Зараз частина мого прибутку йде менеджеру, який відповідає на дзвінки і контролює прийом оплати і відправку замовлення. Звичайно, я можу робити цю роботу самостійно, але особисто я більше люблю творчу роботу. Тому з моєї точки зору витрати на хорошого менеджера з продажу цілком окупаються. Тим більше, що він отримує зарплату від відсотка продажів, і на нього можна навантажити і частину рутинної роботи.

Тим, хто хоче спробувати себе у сфері дропшіппінгу, можу сказати, дорогу здолає той, хто йде. Так, вас чекає чимало роботи, доведеться багато вчитися. Можуть бути навіть невдачі, але це все одно краще, ніж нічого не робити.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про