Заробіток в інтернеті в Україні – де і як працювати + найвигідніші способи

Заробіток в інтернеті в Україні сьогодні доступний для кожного, хто бажає спробувати. Для цього не потрібно одразу бути професіоналом в якійсь сфері. Можна почати навіть сьогодні і вивчати нову для себе сферу вже в процесі.

Знайдуться варіанти навіть, якщо ви нічого не вмієте. В мережі є сотні способів заробити – від найпростіших, типу кліків чи лайків – до заробітку на сайті та інших своїх проектах і створення повноцінного бізнесу.

Варто розуміти, що онлайн заробіток в Україні мало чим відрізняється від звичайної роботи. Щоб отримувати дохід – треба працювати. А щоб заробляти добре доведеться вчитись і багато працювати. При цьому, в більшості випадків не потрібно вкладати ніякі гроші.

Головна відмінність в зручності. Ви можете обирати, коли, де і з ким працювати. Не треба витрачати час на поїздки на роботу.

Заробіток в інтернеті в Україні – найпопулярніші способи

Давайте розберемось, як заробити в інтернеті в Україні? Схема насправді дуже проста. Вам потрібно знайти сайти, які пропонують роботу чи тимчасовий підробіток і працювати там.

На практиці все відбувається отак:

  • Знаходите сайт, який вам підходить і реєструєтесь на ньому;
  • Берете якісь завдання чи проекти в роботу і виконуєте їх;
  • Отримуєте гроші (в основному на електронні гаманці типу Webmoney, Qiwi, Payeer);
  • Виводите їх на картку чи банківський рахунок.

Навіть, якщо ви раніше не працювали – можна спробувати будь-який напрямок заробітку (про них ми поговоримо далі). А якщо щось буде не зрозуміло в процесі – гуглимо свої питання або дивимось відеоінструкції на YouTube.

Але працювати можна не тільки на чужих сайтах, а й створити власний прибутковий проект. Наприклад, дуже хороший дохід (іноді понад 10000 чи 20000 грн в місяць) може приносити власний сайт, канал на Youtube або сторінка в Instagram.

До найпопулярніших способів інтернет заробітку в Україні сьогодні відносяться:

Заробіток на кліках – це найпростіші дії, які може виконати будь-хто. Вони зводяться до того, що вам потрібно перейти по ссилці і зробити клік по чомусь (зображенню, відео, банеру). Платять не багато, але й заморочуватись особливо не потрібно.

Заробіток на лайках. Так називають роботу на спеціальних сайтах, де потрібно ставити лайки, репости, а також підписуватись на сторінки чи групи в соціальних мережах. Все дуже просто, і таке вміють всі.

Фріланс. Під цим поняттям ховається десятки різних способів заробітку. Суть в тому, що ви надаєте якісь професійні послуги віддалено через інтернет. Наприклад, розробляєте сайти, робите відео під замовлення, створюєте графіку, просуваєте проекти, займаєтесь рекламою або рекрутингом. Варіантів дуже багато. Але фрілансери зазвичай добре знають якусь сферу і спеціалізуються на певних видах послуг.

Заробіток на Youtube. Створюєте свій канал, розвиваєте його, а далі підключаєте рекламу. Якщо є багато переглядів вашого відео і на рекламу клікають, то ви заробляєте на цьому.

Заробіток на опитуваннях. До прикладу, на сайті «Власна думка» пропонують заповняти анкети. Просто читаєте питання, даєте відповіді, і за це платять гроші.

Заробіток в Інстаграмі. Ще один хороший варіант заробити – вести власний блог в Інсті. Розкручені блогери беруть за один рекламний пост від $100 і більше.

Написання текстів за гроші. Власникам сайтів потрібні люди, які будуть писати тексти для їхніх проектів. Це можуть бути статті, новини, огляди товарів, коментарі і т. д. Ця сфера називається копірайтинг. Якщо ви вмієте добре писати, то освоїти премудрості спеціальності зможете навіть за кілька місяців. Проблема тільки в тому, що українських текстів замовляють мало, найчастіше хочуть статей російською.

Заробіток на іграх – якщо ви любите грати в комп’ютерні ігри, то способів заробити на цьому теж буде дуже багато. Наприклад можна стати стрімером і транслювати летсплеї на Twitch. Також в останні роки потужно розвивається кіберспорт, а призові великих турнірів складають мільйони доларів. Крім цього існують так звані інвестиційні ігри, де можна заробляти без особливих зусиль.

Заробіток на своєму сайті. Дуже прибуткова справа, якщо робити все правильно. Цей метод вимагає невеликих початкових вкладень (від 1000 грн в рік). Суть в тому, що всі заробляють в інтернеті на рекламі. Якщо ви зробите популярний сайт і у нього буде хороша відвідуваність, то частина людей буде клікати на рекламу. З цього ви і будете отримувати дохід. Насправді заробляти на сайті можна десятком методів, але два найпопулярніші в Україні це розміщення контекстної реклами від Adsense (Google) та партнерські програми.

Це були найбільш популярні способи, тобто ті, про які найчастіше шукають інформацію в мережі українці. Але насправді способів дуже багато і далі ми коротко постараємся максимально охопити всі можливості.

А якщо ви хочете дізнатись всі способи читайте нашу величезну статтю про заробіток в інтернеті, де ми детально розказуємо про всі нюанси. Там зібрано цілих 92 шляхи отримання грошей.

Заробіток в Україні - різні способи
Спробуйте різні варіанти, щоб знайти свій

Чим зайнятись, щоб заробити в Україні через інтернет

Що можна робити, щоб отримувати дохід онлайн:

  • Виконуйте завдання – кліки, лайки, серфінг сайтів, перегляд реклами, реєстрації на сайтах, розшифровка аудіо;
  • Запрошуйте нових користувачів на сайти. Якщо ви знайшли цікавий проект, який не дурить виконавців, то може він буде цікавий і іншим користувачам. Більшість онлайн майданчиків для заробітку мають реферальну систему. Вам дають ссилку, якою можна ділитись, а якщо по ній зареєструються на тому сайті, то ви отримаєте винагороду;
  • Надавайте прості послуги – написання відгуків та коментарів, проходження опитувань, введення капчі. Заробіток в Україні на такому доступний на десятках різних сайтів;
  • Створіть сайт – на ньому можна заробляти завдяки розміщенню реклами і завдяки партнерським програмам. Дізнайтесь що таке Adsense, тізерна реклама і заробляйте на цьому;
  • Пропонуйте свої послуги. Вивчіть якусь сферу (розробка сайтів, просування, брендинг, SMM, ) і надавайте послуги через свій сайт або на біржах фрілансу;
  • Станьте посередником великих компаній. Великі сайти та фірми зазвичай мають партнерські програми. Якщо ви розрекламуєте їх продукт/послугу і це куплять, то ви отримаєте щедрі відрахування;
  • Навчайте інших тому, що добре знаєте. На цьому можна заробити різними способами: створення курсів, написання книг, ведення блогу, вебінари, майстер-класи. Також можна зайнятись репетиторством та інфобізнесом;
  • Створіть Ютуб-канал. Він дає кілька можливостей отримання доходу (від реклами, на партнерках, кооперацій та ін);
  • Продавайте товари онлайн. Якщо раніше треба було думати про торгову точку, зараз варіантів в інтернеті маса. Продавати можна через дошки оголошень (OLX), сторінки в соцмережах, спеціальні платформи (Prom.UA), чи через власний інтернет-магазин;
  • Грайте в ігри і показуйте це іншим. Стріми дозволяють підключати донати (пожертвування від глядачів). Заведіть канал на Твічі чи в Ютубі і розвивайте його. Якщо станете популярним, то справи підуть дуже добре!
  • Пишіть тексти на замовлення. Копірайтинг – один із найпопулярніших напрямків, однак конкуренція доволі висока. Зате робота є практично завжди;
  • Навчіться робити сайти на замовлення. Це дуже перспективна ніша, але потребує багатьох знань і навичок. При цьому зовсім не обов’язково ставати програмістом;
  • Долучіться до команд успішних проектів. Їм завжди потрібні модератори, адміністратори, оператори техпідтрики, віддалені працівники колл-центру. Можна знайти дуже цікаву роботу і з щедрою оплатою;
  • Спробуйте інвестувати. Це найбільш ризикована сфера, але якщо ви станете успішним інвестором, то будете заробляти тисячі доларів.

Заробіток в інтернеті без вкладень в Україні

На початку більшість користувачів бояться працювати в незнайомій сфері, бо думають, що їх обдурять. Тому їх цікавить, як заробити гроші в інтернеті без вкладень в Україні.

Насправді, абсолютна більшість способів не потребує жодних витрат. Вкладення потрібні тільки тоді, коли ви хочете розвивати власний проект в інтернеті або якийсь бізнес. Або будете мати справу з інвестиціями.

Варто розуміти, що коли є вкладення, то і більша віддача. А якщо заробіток легкий, його може виконувати кожен, то і платять за це значно менше.

Далі приведені основні способи отримати гроші онлайн в Україні, не вкладаючи ні копійки:

  • Заробіток в соцмережах на лайках і підписках;
  • Перегляд сайтів, реклами та відео за гроші;
  • Платні опитування;
  • Виконання завдань (реєстрації на сайтах та різні прості дії);
  • Продаж старих непотрібних речей.

Куди вигідніше без вкладень розвивати такі напрямки:

  • Копірайтинг, рерайтинг, постинг;
  • Блогерство (канал на Ютубі, сторінка в Instagram, безкоштовний блог на Blogger.com);
  • Викладання онлайн (репетиторство, коучинг).

Також безкоштовно можна почати розвиватись на фрілансі. Але треба буде вкласти час у опанування нової спеціальності/професії. Наприклад, вивчіть програму Photoshop хоча б на середньому рівні і без замовлень ви точно не залишитесь. Також зверніть увагу на створення і налаштування рекламних кампаній. Всі зараз рекламуються в гуглі, але далеко не всі вміють правильно запускати там рекламні оголошення.

Найвигідніші способи заробітку в Україні онлайн

В більшості перелічених вище способів ви будете працювати на дядька. Мова йде про виконання завдань на проектах, які виступають як посередники між замовниками та виконавцями.

Але чому б трохи не постаратись і не попрацювати на себе? В фінансовому плані це значно вигідніше. Правда на початковому етапі буде важче. І іноді доведеться вкласти невеликі гроші.

Все починається зі створення власного веб-ресурсу. Що б ви не робили, власний сайт дасть значно більше прибутків в перспективі. Якщо він у вас буде, то відкриваються чудові можливості для заробітку в Україні:

На партнерських програмах. Наприклад, у вас є інформаційний сайт про подорожі. Ви пишете туди цікаві статті. Далі підключаєте партнерські програми сайтів, які продають путівки, квитки на літак і т. д. Ставите ссилки на сайти партнерів. Якщо ваші користувачі щось у них замовлять – ви отримаєте великі гроші;

На рекламі. Коли на сайт почало заходити багато людей щодня варто підключити рекламну мережу. Найкраща на сьогодні – Adsense від Google;

На продажі товарів. Це не обов’язково мусить бути інтернет-магазин. Можна писати цікаві статті, а через одну сторінку-каталог продавати товари;

На наданні професійних послуг. Фрілансеру не треба ціле життя шукати замовлення на біржах. Розвивайте себе як професіонала, створіть на сайті портфоліо з прикладами робіт і пишіть корисні статті по своїй спеціалізації. Аудиторія з часом це оцінить;

Продавайте інформаційні продукти (Інфобізнес). Всі хочуть отримувати якісні і потрібні знання. І це легко монетизувати. Створюйте курси, ведіть платні вебінари і майстеркласи.

Проте, сайт не завжди обов’язковий:

Якщо у вас цікаве життя – заведіть власний блог Youtube, Instagram. Навіть в Україні деякі відеоблогери середнього масштабу заробляють понад 3000-4000 доларів. Для цього треба мати велику базу підписників, тисяч 30-50 і більше.

Спробуйте репетиторство онлайн – навчайте по Skype чи Viber. Наприклад, дуже популярним є вивчення іноземних мов і бізнес консультації.

Станьте профі. Професіонали в своїй справі отримують високі доходи і працюючи через біржі. Найбільше сьогодні заробляють інтернет-маркетологи, сеошники, розробники програм та мобільних додатків, дизайнери, рекрутери та брендарі.

Надавайте звичні послуги віддалено. Якщо ви бухгалтер, юрист чи навіть лікар, то можете консультувати людей в мережі. Це дуже зручно, а платять не менше.

Знайдіть трендову товарну нішу. Зараз дуже популярний формат продаж – дропшіппінг. Якщо простими словами – ви знаходите покупця і даєте його контакти клієнту. Продавець відправляє товар по адресі, а ви отримуєте націнку. Не треба навіть свого інтернет-магазину. Ще варіант – продавати через дошки оголошень.

Увага! Якщо ви не знаєте, як заробити гроші в інтернеті – прочитайте відповідну статтю на сайті.

Чи можуть вас обманути?

Варто розуміти, що в інтернеті немає особистого контакту і тому тут дуже багато обманюють. Усі перелічені способи вище можуть передбачати як справжній заробіток, так і обман.

Тому варто ретельно перевіряти проект / сервіс / сайт / замовника з якими ви маєте справу. Як це зробити?

  1. Обов’язково перевіряйте інформацію та відгуки. Якщо проект шахрайський, то його вже давно пом’янули «незлим тихим словом» в інтернеті;
  2. Зазвичай шахрайські схеми довго не живуть. Якщо сайт працює багато років – скоріше за все він надійний;
  3. Нікому не переказуйте гроші, навіть якщо вам обіцяють золоті гори пізніше. Пам’ятайте, що працюєте ви, а тому і платити повинні вам, а не навпаки;
  4. Якщо обіцяють надто щедру оплату за роботу, яку може виконати навіть дитина, то вже слід задуматись;

Пам’ятайте, що ніхто не платить гроші за просто так. Можливі ситуації коли хтось хоче використати вашу роботу чи ще якось отримати вигоду з вашої наївності.

Тому довіряйте тільки перевіреним сайтам, які мають хорошу репутацію і працюють довгі роки. На нашому сайті Fintramplin ми розповідаємо тільки про ті схеми, способи та майданчики, які перевірили самі.

Є три способи заробітку, де найчастіше промишляють шахраї: набір тексту, сортування картинок і складання ручок на дому. Це не означає, що завжди така робота передбачає обман. Але таке саме з цими способами стається дуже часто. Зазвичай у всіх трьох випадках вимагають переказати гроші замовнику у вигляді страховки чи ще якоїсь дурні.

Правило безпеки. Не переказуйте нікому ніякі гроші наперед. Зазвичай таке вимагають нечесні замовники.

Але є й винятки з правила. Наприклад, на біржах фрілансу пропонують купити PRO-акаунт, який дає переваги фрілансеру на біржі. Також без грошових внесків не обійтись, якщо йдеться про інвестиційні проекти.

Хороший інтернет заробіток в Україні можливий, якщо бути уважним і аналізувати те, що пропонується.

Робота в інтернеті Україна

Робота відрізняється від заробітку насамперед тим, що це щось більш постійне. Люди асоціюють роботу з отриманням зарплати. Але в мережі можна працювати навіть з погодинною оплатою або брати гроші за виконання завдання чи проекту.

Рекомендуємо познайомитись з дуже корисним оглядом, де розповідається, як влаштована робота в інтернеті, де зібрана більшість можливостей в мережі. Там представлено одразу 74 варіанти, як можна працювати.

Але робота онлайн в Україні можлива і на постійній основі і офіційно. Тоді вам доведеться заключити договір з роботодавцем і виконувати всі його вимоги. Найсуттєвіша різниця буде полягати в тому, що вам не потрібно ходити кожен день в офіс. Хоча окремі компанії і вимагають, щоб віддалені працівники зрідка з’являлись на наради.

Найбільш поширена така віддалена робота для спеціалістів IT-напрямку. Тобто це всі ті, хто має відношення до інформаційних технологій, проектів та продуктів. Сьогодні IT – одна із найбільш привабливих і високооплачуваних галузей.

Робота в інтернеті Україна без вкладень – основна умова для більшості українців. Якщо ви працюєте на когось в мережі ніколи не варто бути надто довірливим.

Якщо мова про неофіційне працевлаштування на повну ставку, варто на перших порах домовитись про більш гнучку систему оплати. Якщо роботодавець чесний – він піде вам назустріч. До прикладу, попросіть на перших порах платити потижнево.

Сайти для заробітку в Україні

Немає ніяких обмежень, щодо того де саме працювати онлайн з України.

Ви можете заробляти на:

  • Українських сайтах для заробітку. Їх наразі дуже мало. Попередня ссилка веде на огляд всіх доступних зараз проектів, які мають українське походження. На них ви зможете отримувати оплату в гривнях;
  • Сайтах Рунету. Їх доступно найбільше зараз. Це зарубіжні майданчики, які працюють на російській мові і реєструють користувачів з різних країн: України, Білорусі, Казахстану, Естонії, Латвії і т. д. Оплата на них в основному в рублях (рідше в USD чи EUR).
  • Іноземних сайтах. Зазвичай вони працюють англійською мовою і оплата там здебільшого в доларах або євро. Складність перш за все полягає в знанні мови.  

Нижче даємо ссилки на найкращі перевірені сайти, на яких можна працювати з України:

WorkZilla – сайт з дуже різними видами робіт. Головна його перевага – за завдання щедро платять;

Seosprint – заробіток на завданнях та кліках. Багато різних видів легкої роботи, що підходить для школярів, студентів та інших користувачів інтернету.

Схожі сайти: WMMail, Socpublic.

VKTarget – заробіток в соцмережах на простих діях (треба ставити лайки, репости, підписуватись ) в Фейсбук, ВК, Інстаграм, Telegram,Youtube.

Схожі сайти: Prospero, QComment, Forumok.

ETXT – сайт для копірайтерів. Можна писати тексти російською під замовлення та виставляти готові статті в магазині.

Схожі сайти: Advego, Copylancer.

Admitad – величезна партнерська мережа, де пропонують сотні оферів (партнерських програм від різних сайтів, магазинів та компаній).

Схожі сайти: ePN

Freelancehunt – українська біржа фрілансу, де доступні десятки категорій спеціалізацій (від модератора на форумі до інженера в сфері блокчейну). Тут заробити додатково зможе кожен.

Схожі сайти: Kwork, FL.RU.

Можливо вас цікавить виключно заробіток в гривнях? Тоді читайте нашу окрему статтю про нього.

А якщо ви добре знаєте англійську, то однозначно варто спробувати свої сили на закордонних майданчиках.

Найпопулярніша англомовна біржа фрілансу на сьогоднішній день – UpWork. Там шалена конкуренція, але й оплата значно вища, у порівнянні з усіма вищезгаданими сайтами. Там ви знайдете більшість видів заробітку, доступних в мережі.

Підсумок

Заробіток в Україні через інтернет відкриває для всіх чудові можливості. Є доступні варіанти для новачків без вкладень, так і складніші методи, які потребують бодай незначного початкового внеску.

Оголошення від партнерів

Не проґавте шанс покращити своє матеріальне становище. Спробуйте вже зараз!

18 коментарів до “Заробіток в інтернеті в Україні – де і як працювати + найвигідніші способи”

  1. Ще забули написати про заробіток за написання коментарів на біржі Qcoment. Це досить пристойний варіант навіть для початківців.

    Відповіcти
  2. Хочу розповісти про ще один вид заробітку для користувачів мобільних пристоїв на базі Андроїд, де Вам будуть платити за встановлення додатків з Google play market. Існує безліч програм для заробітку, які працюють в даному напрямку але хочу зупинитись лише на одній з них, це додаток Advertapp, чому саме він, а тому що в ньому найбільше замовлень для України і що саме головне , можна вивести зароблені кошти на рахунок українського мобільного оператора.
    Докладніше в відеоогляді за посиланням: youtu.be/3d4_PQa4q6Q
    Та як виконувати замовлення: youtu.be/8A2jKp3Wx1M

    Відповіcти
    • Дякуємо за додаткову інформацію Романе. Бажаємо успіху у розвитку каналу!

      Відповіcти
  3. Розслабтеся і видихніть. Той хто шукає той знайде…..Ось тут youtu.be/rZDvv0EqYQY
    Релаксуйте)))))))))))))))))))

    Відповіcти
  4. Я заробляю додаткові гроші на онлайн опитуваннях. Це звісно не основний заробіток, але пройшов собі опитування і забув, а 10 грн капнуло))))). Якшо комусь цікаво – посилання:
    vlasnadumka.com.ua/?ref=vd7fb342gfu0e937ahe1ckmkq4

    ще плюс в тому шо там дізнаєшся про нові продукти про які ше ніхто не чув)

    Відповіcти

Залишити коментар