Заробіток в інтернеті в гривнях – найкращі способи та 6 сайтів з виводом на картку

заробіток в інтернеті в гривнях

Статтю оновлено:

Заробіток в інтернеті в гривнях шукають тисячі українців. Адже хто спробував, той знає, що заробляти онлайн дуже зручно і вигідно. Сьогодні це доступно кожному, хто має бажання працювати та вчитись. Заробляти так можна без вкладень та обмежень, головне правильно вибирати сайти, які платять і не співпрацювати з шахраями.

У цій статті ми у всіх деталях розповімо про особливості заробітку в гривнях через інтернет у 2019 році.

Якщо ви прочитаєте її до кінця, то дізнаєтесь:

 • Як заробити гривні в інтернеті у 2019 році і які сайти платять у вітчизняній валюті;
 • Які є варіанти роботи онлайн з виводом на картку Приватбанку та інших;
 • Як можна обміняти зароблені гроші (євро, долари, рублі) та вивести їх на свій гривневий рахунок;
 • Чи варто працювати на зарубіжних сайтах, якщо ви живете в Україні, чи краще зосередитись виключно на українських сервісах.

А якщо спробуєте втілити наші рекомендації в життя, то зможете вже цього тижня вивести перші гривні на свою карточку і витратити їх.

Чи існує заробіток в інтернеті в гривнях?

Так, можливості заробляти в гривнях є. Проблема полягає тільки в тому, що про це мало адекватної інформації. Якщо ви почитаєте інші сайти, то навіть у конкретних статтях, які обіцяють розповісти про способи заробити гривні зазвичай пишуть щось не зовсім те. Люди розповідають про російські або інші зарубіжні сайти, що платять у будь-якій іншій валюті, але не українській. Чому так? Та просто тому, що насправді сервісів, які готові оплачувати роботу в UAH надзвичайно мало. Їх практично можна перерахувати на пальцях.

Тим не менше такі сайти є. І далі ми виберемо тільки найбільш перевірені та розповімо про них максимально детально.

Увага! Якщо ви читали інші статті, де розповідають про заробіток в рублях чи інших валютах, то такий варіант теж хороший, але там є свій нюанс, і далі я розповім, як ним правильно скористатись.

ТОП сайтів, які платять в гривнях з виводом на картку

Гривнями розраховуються серйозні сайти, на яких люди добре заробляють. Перш за все мова йде про біржі фрілансу та великі агрегатори партнерських програм. Заробляти на них ви зможете у двох випадках:

 • якщо у вас є свій проект з відвідувачами (сайт, блог, сторінка чи група в соцмережах, канал на Ютуб);
 • якщо ви є вмієте надавати певні послуги і бажаєте працювати фрілансером.

Також цьому розділі статті підібрали для вас тільки ті сайти, з яких можна виводити свої заробітки напряму на картку, без обміну та інших обтяжливих фінансових операцій. Тобто ви легко зможете все зароблене виводити напряму і далі просто знімати гроші в банкоматі. Зрозуміло, що для цього треба бути клієнтом якогось банку і мати там рахунок.

Сайт №1. Freelancehunt

Freelancehunt це українська біржа фрілансу з чудовим сервісом. Заробляти тут можна, якщо ви володієте певними навиками, наприклад вмієте писати тексти, розробляти сайти, рекламу чи надавати будь-які інші послуги, що затребувані онлайн.

Тобто це сайт, де можна заробляти в гривнях на фрілансі. Він вам чудово підійде, якщо ви дизайнер, програміст, копірайтер, таргетолог, сеошник чи сммщик.

заробіток в гривнях на фрілансі
Freelancehunt це одна із кращих бірж не тільки в Україні

На відміну від багатьох подібних сайтів, де постійно нав’язують платні тарифи, тут можна працювати повністю безкоштовно. Є вивід на картку будь-якого українського банку, підтримуються системи Visa та Mastercard.

На сайті постійно є замовлення, а його середньомісячна відвідуваність перевищує 2 млн візитів. Щодня тут з’являються сотні нових замовлень з різною ставкою. Ви можете працювати, як через сам сайт, так і напряму з клієнтом. В першому випадку сервіс бере комісію (з замовника або вас – за домовленістю), але ви не переживаєте, що вам оплатять роботу. У другому – ви заробите більше, але це ризикованіше, особливо, якщо ви добре не знаєте замовника.

Крім оплати за роботу, заробляти на Фрілансхант можна на партнерській програмі. Якщо ви запросите своїх знайомих, то біржа буде надалі виплачувати вам частину від заробленої комісії.

Альтернативним варіантом з виплатою в гривнях може стати ще одна українська біржа фрілансу – Freelance.ua. Тут теж можлива оплата на картки українських банків, але цей сайт поступається Ханту і по кількості користувачів і по рівню сервісу.

Фактично, фріланс – це та справа, яка може дати вам досить хороший заробіток в інтернеті в гривнях без вкладень. Якщо не полінуватись і освоїти якусь професію навіть на доволі посередньому рівні, то можна заробляти від 10 000 гривень в місяць, і це далеко не межа.

Сайт №2.  Admitad

Admitad – це найбільший агрегатор партнерських програм, який орієнтована на країни СНД. Якщо у вас є свій сайт, блог чи, наприклад, канал на Ютубі, то ви можете заробляти з допомогою Адмітад на найрізноманітніших партнерських програмах.

Як це працює? Будь-яка партнерська програма передбачає посередництво. Ви маєте власні ссилки, які розміщуєте на своїх платформах (сайт, блог в соцмержах і т. д.). Якщо по цих посиланнях переходять люди і роблять цільову дію (просто переходять на сайт, реєструються там, купують, або замовляють якісь послуги), то ви отримуєте за це певну грошову винагороду.

До прикладу, зараз дуже популярні партнерські програми по кредитах. Якщо по вашій ссилці хтось візьме кредит, то ви отримаєте непогану суму, зазвичай від 300 до 800 грн. Тобто, щоб заробити 3000 грн в місяць, треба щоб взяли 10 кредитів, перейшовши по вашій партнерській ссилці. Так само можна рекламувати якісь товари, інфопродукти, і навіть ігри.

Так от, Admitad – це сайт, на якому є чимало подібних партнерських програм для України. Ви можете виводити від 400 гривень на свою банківську картку чи рахунок.

Заробляти можна на партнерках: китайських магазинів, українських сайтів техніки, одягу, косметики, на фінансових та інших оферах.

Сайт №3. ePN

EPN – це одна велика партнерська мережа, яка зосереджена на роботі з великими інтернет-магазинами. Головний акцент тут зробили на співпраці з китайськими торговими майданчиками, основним із яких звісно є AliExpress.

Якщо ви бачили в інтернеті ссилки на цей магазин, то мали здогадуватись, що тисячі людей вже заробляють на цьому. Всі ці огляди в Youtube приносять власникам каналів гроші, якщо хтось купує щось по їхніх посиланнях. Заробіток тут чималий, але і конкуренція дуже сильна.

Якщо ви любите шопінг і хочете на цьому заробляти – партнерка ЕПН стане для вас чудовою можливістю. Від недавнього часу тут також доступний вивід заробітку на гривневий рахунок.

Сайт №4. Kabanchik.ua

Kabanchik.ua– це онлайн-сервіс для надання послуг не тільки в інтернеті, але й в реальному житті. Дуже якісний сервіс, який виступає посередником між виконавцями та замовниками. Тут можна заробляти в гривнях на дуже різних завданнях. Наприклад, можна домовитись про вигулювання собаки, доставку чогось, ремонт і т. д.

Користуватись сервісом можна не тільки з ПК, але й з мобільного. У Кабанчика є якісний додаток, що працює на Андроїд і iOS.

Ось узагальнений перелік всього, на чому можна заробляти на сайті:

Перелік послуг на кабанчику

Сайт №5. OLX.UA

OLX – найпопулярніша в Україні дошка оголошень, де можна продавати будь-які товари та пропонувати свої послуги. Ви можете заробити тут навіть без будь-яких вкладень, адже на горищі завжди є речі, які займають зайве місце і вже вам давно не потрібні.

Але чим би ви не займались – тут є можливість заробити. І навіть попри існуючі обмеження щодо кількості оголошень, ви завжди можете презентувати себе на цьому сайті і отримувати дзвінки та повідомлення. А якщо ви боїтесь, щоб вас не кинули – можна скористатись безпечною угодою.

До всіх описаних сайтів не має жодних претензій в фінансовому плані. Це сайти, які платять і роблять це регулярно. А якщо пошукати ще варіанти з оплатою в українській валюті, то вони знайдуться. Але їх чесність та надійність треба ретельно перевіряти.

Наприклад є декілька сайтів з опитуваннями, які теж платять гривнями, але відгуки користувачів підтверджують, що з ними не варто зв’язуватись.

ОДНАК! Є дуже багато сайтів, на яких можна заробляти в інших валютах, а потім обмінювати зароблені гроші в гривні. Про це далі.

Якщо вас цікавить постійна або тимчасова робота в інтернеті – читайте наш великий огляд про всі варіанти та напрямки.

Способи заробітку грн без вкладень з виводом на карточку

В мережі є чимало перевірених варіантів, як дійсно можна заробляти гроші. Ми пропустимо способи для початківців, типу кліків та простих завдань і розберемо основні методи заробити.

Але щоб отримати гроші в гривнях тут треба буде скористатись обмінником. Тобто ви заробляєте на сайті, який платить в доларах, рублях чи євро, а потім переводите ці кошти в національну валюту.

як заробити 500, 1000, 3000 грн

1. Ведення власного сайту або блогу

Це дуже хороший спосіб, який у перспективі буде приносити чималі гроші. Звісно при умові, якщо над своїм проектом постійно працювати та вдосконалювати його.

Є декілька способів заробляти на своєму сайті:

 • На рекламі – ви розміщуєте на сайті оголошення, банери чи тізери, а відповідні сервіси платять вам за перегляди чи кліки.
 • На партнерських програмах – вище вже згадувалось про Admitad, ePN. Є й інші, де оплата йде здебільшого в рублях.
 • На продажі своїх товарів та послуг.

Найприбутковіший варіант – це співпраця з мережею Adsense від Google. Там найщедріша оплата за кліки, яка може давати навіть 3-5 доларів за перехід по оголошенню в західних країнах. В Україні ціна реклами Гугла значно нижча і залежить від тематики. В кращому разі це 5-10 центів. Але якщо у вас буде популярний сайт, то навіть при таких ставках можна заробляти кругленькі суми. Наприклад, у фінансових тематиках при відвідуваності в 1000 чоловік в день можна заробляти в місяць від 500 доларів і більше.

Примітка! Створення та ведення сайту тільки умовно можна вважати варіантом без вкладень, адже як мінімум треба вкласти від 300 грн в рік за хостинг та від 30 грн за домен. Однак є й безкоштовні варіанти, наприклад робити сайт на платформі Blogger від того ж таки Гугла. Але краще заплатити пару сотень, щоб сайт повністю належав вам і ви могли його налаштовувати так, як побажаєте.

Якщо виберете варіант роботи з своїм сайтом, то приготуйтесь вчитись і не один місяць. І зверніть увагу, що мова про миттєвий заробіток тут не йде, бо зазвичай сайти починають приносити хоч якісь прибутки в кращому разі через 3-4 місяці існування.

При співпраці з Адсенс ви будете отримувати платіжки в доларах на картку свого банку, а зараз більшість банків дозволяє міняти валюту на гривні навіть онлайн (Приватбанк, точно).

2. Копірайтинг, рерайтинг, переклади

Якщо ви вмієте писати хороші тексти, або знаєте мови, то роботи буде хоч відбавляй. Сайтам постійно потрібні нові статті і тому їх власники замовляють тексти на біржах. А ви можете бути тою людиною, яка пише ці статті.

Для цього треба:

 • А) вміти гарно писати та розбиратись в конкретних тематиках;
 • Б) знати російську та англійську. Просто ринок україномовного копірайтингу розвинений доволі слабо.

У нас є цілий розділ, де можна прочитати про особливості заробітку на текстах. Гайда туди, якщо вас зацікавили нюанси по цьому напрямку.

Найкращі сайти для заробітку на статтях для інтернету:

 • Freelancehunt (тільки тут платять в гривнях);
 • Copylancer та Advego – тут платять в рублях та доларах відповідно.

3. Фріланс послуги

Копірайтинг – це також фріланс, але часто розглядається окремо, бо освоїти цю спеціалізацію легше та швидше, ніж багато інших. Але будь-який кваліфікований фрілансер заробляє дуже багато. Якщо ви знаєте англійську, то можете спробувати себе на найбільшій біржі UpWork. А якщо поки що є мовний бар’єр, то спробуйте попрацювати на українських сайтах фрілансу.

З найпростішої роботи там можна знайти: набір текстів, розшифровка аудіо та відео в текст, написання коментарів та виконання іншої рутинної роботи. Але все це не принесе дійсно хороших грошей.

Витратьте кілька місяців на навчання та вивчіть те, що вам найбільш цікаво. Може ви хочете створювати сайти на Вордпрес, малювати дизайн, або налаштовувати рекламу. Варіантів є чимало, головне захотіти.

Робота будь-якого навіть середнього спеціаліста оплачується в рази більше, ніж проста рутина типу кліків та лайків. Але якщо ви лінуєтесь вчитись, то навіть для вас знайдеться заробіток.

Серед широко рекламованих бірж, я вважаю найкращими Work-Zilla, KWork та FL.

4. Партнерські програми

Заробляти на партнерках можуть всі, для цього не обов’язково створювати сайт. Якщо ви навіть просто хороша людина з купою друзів в соцмережах, то вже можете отримувати профіт, рекламуючи чужі товари та послуги. Але сайт чи канал на Ютубі дасть звісно куди більший результат.

Принцип тут простий як двері. Ви реєструєтесь в якійсь партнерській програмі та отримуєте там свою ссилку. Далі розміщуєте її на своїй сторінці в Фейсбук, Інстаграм, чи де там ви любите проводити час. Навіть один перехід може принести хороші гроші. Партнерські програми є у різних магазинів та сервісів. Щоб знайти їх – шукайте ссилки «Приведи друга» або «Партнерство». Зазвичай там описані всі умови.

По іншому партнерські програми ще називаються реферальними системами. Якщо вам цікавий цей спосіб заробляти – поверніться до рекомендованих сайтів, там ми описали три найкращі мережі для співпраці.

5. Заробіток в соціальних мережах

Поцікавтесь скільки заробляють блогери в тому ж таки Інстаграмі і цифри вас дуже здивують. Соцмережі – це те місце де є багато людей, а там де є аудиторія, там крутяться гроші.

В соцмережах можна отримувати прибутки:

 • На рекламі;
 • Від партнерок;
 • Банально, на лайках та коментарях.

Ми розповідаємо все про роботу в соціальних мережах в окремому розділі на сайті Фінтрамплін.

6. Заробіток на відеоблогерстві та стрімах

Ще один доволі популярний напрямок. Сьогодні інтернет-користувачі люблять Ютуб більше ніж читати книги чи статті.

Якщо вам є що показати та розказати аудиторії, можете спробувати себе в цій ніші.

Серед платформ для цього підходять:

 • YouTube;
 • Twitch;
 • Instagram.

Цілком можливо почати без вкладень, знімаючи себе на власний смартфон, а вже потім пройти курси та придбати дорожче обладнання (камеру, мікрофон і т. д.).

Як перевести гроші в гривні та вивести їх на картку

Коли ви співпрацюєте з сайтами для заробітку в рунеті, то вони зазвичай платять в рублях або доларах. В основному сайти працюють з такими платіжними системами:

 • Webmoney;
 • Payeer;
 • Qiwi Wallet;
 • Yandex.Money.

Практично із будь-якої з них (навіть попри блокування в Україні) можна вивести гроші через обмінники. Це сайти, які беруть невеликий відсоток за пересилання грошей. Ви просто, наприклад, віддаєте рублі з рахунку Вебмані і отримуєте гривні на карточку Приватбанку чи якогось іншого банку.

Щоб вибрати найкращий обмінник по курсу, який вас цікавить – раджу користуватись сервісом BestChange. Він збирає актуальні курси всіх обмінників і видає свій рейтинг. Просто вибираєте найбільш вигідний курс (при цьому також дивіться на комісію).

Аналогічно з іноземними західними сайтами. Там більш популярні гаманці PayPal та Payoneer. Якщо свою зарплату ви отримали на ці системи, то можете скористатись обмінниками.

Як бачите, заробіток в інтернеті з виводом на карту в Україні – цілком реальний варіант.

Скільки можна заробити в гривнях через інтернет

Все залежить від ваших можливостей, умінь та працездатності. Люди які просто займаються рутинними завданнями заробляють дуже мало, в кращому разі 20-50 гривень в день. Мова йде про різні сайти з завданнями, типу Сеоспрінт. В гривнях напряму такі сайти майже не платять, але навіть для школярів це не біда.

Якщо ви претендуєте заробити через інтернет суму 100 гривень в день і більше, то варто орієнтуватись на способи, описані в цій статті.

Наприклад, копірайтер, який пише 10 тисяч символів по 30 грн (фактично ставка початківця) в день заробить 300 грн. Вебмайстер, у якого на сайт заходить 500 чоловік в день, при середній ціні кліку 10 центів – отримає в районі 5-10 долларів (140-270 грн). Але це тільки з реклами. Розробник сайту може зробити простенький проект за 3-5 годин і отримає 100-200 доларів (до 5500 гривень).

Часто запитують, як заробити 1000 грн в день онлайн. За добу це цілком підйомна сума для спеціаліста у якійсь сфері. Скажімо, власний якісний сайт приносить в день в декілька разів більше.

Тут діє простий закон: чим складніша робота, тим краще вона оплачується. Але у деяких випадках експерт може зробити щось дуже швидко та отримати за це кругленьку суму. Тому не варто лінуватись – шукайте ту справу, яка буде приносити вам задоволення і гроші. Витратьте кілька місяців на навчання і надалі вдосконалюйте свої навички. Потім ви зможете заробляти в рази більше, ніж ваші друзі, які щодня ходять на роботу за місячну зарплатню 5000-6000 гривень.

А для тих, хто не хоче заморочуватись є найпростіші способи, про них у відео:

Висновки

Зараз заробляти в інтернеті в гривнях є можливість тільки на декількох сайтах. Серед найкращих із них: українські біржі фрілансу (Freelancehunt) та партнерські мережі (Admitad, ePN), а також дошки оголошень (досить умовно).

На інших сайтах платять в іноземних валютах (рублях, доларах та євро), але це не проблема. Зароблені на цих проектах гроші завжди можна вивести на картку українського банку. Для цього існують спеціальні обмінники. Найкращі з обмінних сайтів можна вибрати на сервісі Бестчейндж. Скориставшись такою конвертацією ви легко отримаєте гривні на свій рахунок.


Друзі! Про всі ці способи ми не раз писали на нашому сайті, якщо ви читаєте його з мобільного, то прогортайте вниз і побачите меню з різними способами заробітку. А на комп’ютері це меню знаходиться справа на будь-якій сторінці.

Якщо у вас виникли запитання – пишіть. І ми обовязково відповімо на них в коментарях. Якщо ж ви знаєте ще якісь сайти де можливий заробіток в інтернеті в гривнях – теж не забудьте про них повідомити і ми включимо їх у цей матеріал.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (5 голосів, оцінка: 4,40 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ЮркоДем'ян ФартовичDimon777Ольга Recent comment authors
  Підпишіться  
найновішими найстарішими з найвищим рейтингом
Сповітити про
Ольга
Гість
Ольга

Дякую за короткий та влучний огляд українських бірж фрілансу. Мені як початківцю спочатку було дуже важно розібратися саме з виводом перших грошей, але завдяки українським роботодавцям, які пропонують роботу в інтернеті, є можливість отримувати прибуток безпосередньо на картку. Це дуже зручно. Зараз працюю копірайтером, але можливо завдяки ідеям, які регулярно з’являються у вас на сайті, сподіваюсь навчитись чомусь новому. Можливо у вас з’являться цікаві вакансії? Я б із задоволенням працювала на такому ресурсі, як ваш!

Dimon777
Гість
Dimon777

дійсно не дуже густо. зате написали все як є. шкода, що українських сайтів для підробітку в мережі в дійсності мало, може з часом щось зміниться. Пробува заробляти на партнерках, маю свій канал на ютубі, але йде слабо, в місяць тільки два переходи.

Юрко
Гість
Юрко

Мені здається, що сюди можна би було додати і підробіток, типу сайтів опитування…
Я зареестрований на пару таких сайтів.
Наприклад “Власна Думка” (якшо комусь цікаво vlasnadumka.com.ua/?ref=vd7fb342gfu0e937ahe1ckmkq4)
там 10 – 15 хв на опитування і дають шось біля 10грн за одне опитування. Незнаю, мене не напрягає, а на рахунку назбирується. Зі сторони заробітку там крім опитування є і реферальне посилання (його я і вставив вище), з нього можна заробити 5 грн з реферала, який зарееструється і пройде хоч одне опитування.
P.S. Сказав чесно за реферальне посилання так як пропоную ще один вид заробітку, надіюсь Автор не зарахує це як спам 🙂